Santa! Beidz lasīt ko es rakstu!

Aizsāka enfuego 

Anonīms lietotājs
Re: Santa! Beidz lasīt ko es rakstu!
06.05.2020 18:44
jā, protams, man ir pilnīgi visas slimības un vissmagākajās forumās, izņemt ūdens ceļi - kā nav, tā nav :(

Ir man vēlme ar ķieģeli psihopātam Ivaram logu izsist. Par kaitējumu!
Tekstu gan būtu jāpiefiksē, ka nekā draudi- ipašuma bojāšanai.
Anonīms lietotājs
06.05.2020 18:56
Štrunts par īpašumu, psihopāt, Ivar. Nav ko zagt citu cilvēku nikus, lai sistemātiski nodarbotos ar provokācijām. Nav ko pārbaudīt cilvēku nervus uz izturību, psihiski slimais deģenerāt Ivar! Kroplis.
Ko mācīja Jēzus?
06.05.2020 20:39
“Jūs esat dzirdējuši, ka ir sacīts (2.Moz.21:24): aci pret aci un zobu pret zobu. Bet Es jums saku: jums nebūs pretim stāvēt ļaunajam; bet, kas tev sit labajā vaigā, tam pagriez arī otru. Un, kas ar tevi grib tiesāties un ņemt tavus svārkus, tam atdod arī apmetni. Un, kas tevi spiež iet vienu jūdzi, ar to paej divas. Dod tam, kas tevi lūdz, un neatsakies, ja kas no tevis grib aizņemties.” [Mt.5:38-42]
to Ko mācīja Jēzus?
06.05.2020 20:55
Daina jau nav kristiete, drīzāk sātaniste.
1. korintiešiem 6:7
…...Kādēļ jūs labāk nepaciešat netaisnību? Kādēļ jūs labāk nepanesat pārestību?

Kristieši taču tā neuzvedas kā Daina.
09.05.2020 02:35
Daina Arāja Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ir man vēlme ar ķieģeli psihopātam Ivaram logu
> izsist. Par kaitējumu!

Man gribās lai Santa pasaka man acīs pasaka, nevis, no drauga to dzirdu. Ar Ervīnu dzērām, teica psihu lēkmē, ka saukšot policiju par to, ka es viņai ervīnu zogot nost! Zvana Ervīna šefam prasa, kāpēc tik maz naudas maksā, saka,ka Ervīns pie efuego nopelnījis 50 euro, nekā 30euro dienā pie šefa,kāpēc šefs maksā dienā mazāk, nekā efuego, nu jukusi prātiņa, tikai neapzinās vai negrib atzīt.

Tas ir man tas pats ar to Santu, viņai pašai ir psihiskas problēmas, civilvīrs naktīs nevar gulēt jo viņa traucē un nāk paniskas lēkmes, dažreiz pat saskrāpējot seju aiz psihiem. Ervīns saka, lai viņa aizejot pie psihiatra, kas sen jau bija jaizdara, bet viņai būšot kauns, ka viņa zīmēsies, un padomās, ka ir slima. Es vēl iedevu Ervīnam zāles Finlepsīnu, lai viņš iedod tai Santai iedzert nomierinošu kautko. Un Santa tik lasa, un borē visu laiku tam ervīnam, ka enfuego(īsto vārdu neteikšu) ir psihiski slims viņš ir šitāds un tāds, es jau nēsmu tāda, es zāles nedzeru, bet psiha esmu un zāles un iet pie ārsta netaisos, un tā visu laiku ir ar to Santu, es tik klausos no Ervīna, man draugs Ervīns visu laiku slēpj, ka viņš ar mani kopā strādā, vai kopā esam kautkur iedzert, jo tai Santai es ļoti nepatīku, kautgan es viņai vispār neko nēsmu izdarījis. Tas civilvīrs Ervīns mans čoms, arī ir atkarīgs no tās Santas, jo Santai pieder dzīvoklis, un viņam ir viņa jāpacieš visas viņas psihiskie trakumi, jo Ervīnam Rīgā ir darbs un viņam nav kur citur dzīvot, kā vien samierināties un darīt visu ko Santa liek, lai neizmestu no mājas, ārā, kurā reize jau mans draugs zvana, ka mājās netiekot iekšā sēžot kāpņu telpā! Vienreiz, netaisīja dzīvokli vaļā, Ervīns padomāja, ka uznākusi lēkme un nomirusi, sazvanīt arī nevar, gaisma deg, ilgi netaisīja, beigās izsaucām ātros un pažarniekus, lai griež durvis vaļā, pēc 3 stundām, Santa pēkšņi atver durvis itkā nekas nebūtu bijis.

Es to saku Lai Santa šo arī izlasa, lai beidz vienreiz par mani sliktu domāt un nepatiesību, viss ko šajā forumā esmu rakstījis ir patiesiba. Es lietoju zāles, man ir nervu problēmas, man bija grūti es juku prātā, bet es varu apzvērēt es nēsmu psihiski debīls. Šis forums bija vienīgais kur es atradu kautkādu palīdzību pirms uzsākšanas saprast, kas ar mani notiek, vai esmu sajucis prātā neatgreziniski, vai tā bija trauma. Jo tanī brīdī, kad likās, ka esmu sajucis prātā, man nebija ar ko par to runāt, jo tuvinieki mani nesaprata, sieva arī nē, arī tagad uzskata, ka tās ir iedomas.
Redz Santa dzīvs un vesels, lietoju zāles un nav nekādu problēmu. Un normāls cilvēks mani satiekot nepateiks pēc manis, ka man vispār ir nervu problēmas, pat daži draugi tie kuri zin, ka bez zālēm nevaru un ir 2. grupa, viņi mani uzskata par tādu pašu cilvēku, kā pārējie.Protams sākumā bija nēerti, bet tagad jau mani pazīst un man ir vienalga, man pat nav kauns!

Edited 1 time(s). Last edit at 09.05.2020 02:47 by enfuego.
Tautas gudrība
09.05.2020 04:08
Slimi ir tie, kas neatzīst savas problēmas. Tie, kas atzīst, tie jau ir vismaz 50% veseli, tiem ir tikai grūtības, kuras jāpārvar. Tāds īstens muļķis jau arī nekad neatzīs, ka ir muļķis.

Pie tam, kā var saprast šo "esmu psiha, bet ne slima". Tas ir absurds un kognitīvā disonanse. Tāpat kā pateikt, ka esi lesbiete, bet ar tradicionālu orientāciju.
09.05.2020 05:44
Es atzīstu savas psihiskās, jeb nervu problēmas. Sākumā neatzinu un pretojos tam, un tāpēc man bija grūti ar to dzīvot, jo traucējumi bija nesaprotami un smagi, bet kad jau esi sadzīvojis ar to tad vairs nav tāda uzstraukuma, un es Santa, uzsveru vēlreiz, tev es nēsmu psihopāts, es esmu bijis tvaika ielā, vot tur es redzēju psihopātus, no kuriem ir jābaidās, ka nenosit. manas mammas māsa pēc avārijas palika par psihopāti traku, mēs maziņi slēpāmies, kad viņa sāka psihot, ņēma nazi rokās un vicināja ka noduršot, bļāva, kakāja uz grīdas, traukus dauzīja, gāja uz ielas, bļāva visu cilvēku priekšā, ka putru nedodot. neko darīt, nācās praktiski psihenē mammas māsu sūtīt.

Tauta ir psihiskie traucējumi, bet jūs veselie iedalat, ka mēs visi esam vienādi, nē tā nau, iedalās vairākās kategorijās.
Es arī slims, jā atzīstu ka man ir nervu problēmas, bet es tāpat uzvedos kulturālās vietās, kā normāls cilvēks, strādāju, ēst taisu, drēbes pats savas vāķīju, un vēl 2 skaistas meitas braukā ciemos. Esmu pilnvērtīgs cilvēks, bet savas nepatikas iekšējās un negatīvo, jeb neapmierināto, jūs iegāžat tiem tā saucamiem psihiskislimajiem, jo mēs jau "nesaprotam"kas ir normāli un kas nē. Es vienmēr esmu uzskatījis, ka ja kāds kādu aprunā no malas, tiem pašiem cilvēkiem nav kautkas kārtībā ar psihi.

Santa! Tu esi slima, nu nēj pie tiem ārstiem turpini bojāt sev un savam Ervīnam nervus. Tikai nerunā par mani neko un nejaucies manā dzīvē, jo man tavs civilvīrs visu par tevīm stāsta. Kā es to zinu, ka tu lasi? Man Ervīns pateica, ka tu lasi enfuego dr.lv forumā par manīm!

Edited 1 time(s). Last edit at 09.05.2020 05:50 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:

Tēmas nosaukums:

Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 13?
Ziņa: