Santa! Beidz lasīt ko es rakstu!

Aizsāka enfuego 

Santa! Beidz lasīt ko es rakstu!
05.05.2020 18:16
Santa tu mani uzskati, ka man ir problēmas es viņas atzīstu, bet tu tikai lasi un sūdzies par mani Ervīnam, kautgan Ervīns sūdzās par tevi, ka tu esi psihiski nestabila, un atsakies no ārstiem, un neļauj gulēt pa nakti dēļ savām psihiskām problēmām. Ei ārstēties vienreiz.
Anonīms lietotājs
Re: Santa! Beidz lasīt ko es rakstu!
05.05.2020 18:56
Nu, un kā Jums patīk, kad šite forumietis, psihopātijas slimnieks Ivars bija piereģistrējis manu niku un daži no man zināmajiem cilvēkiem, kas mani zināja, kā nika "zive" īpašnieci, nesaprata, kādā sakarā te bija plivinājies mans niks.

Jautājums aizvien aktuāls. NO KURA DATORA IR REĢISTRĒTS NIKS ZIVE.

Tas jau ir noskaidrots - te bija uzdarbojas PSIHOPĀTS Ivars, kas pats bija rakstījis ar mani niku un pēc tam citu cilvēku klonus bija piedēvējis man. Smieklīgi, lai neteiktu, ka nožēlojami.
Es psihslimniek Ivar, tik zemu nekad neesmu kritusi, lai nodarbotos ar niku vai textu klonēšanu.

Biju mainījis (kārdeiz) dzīvesvietu un pie Ivara biju vērsusies, kā pie tuvumā dzīvojoša kaimiņa.
Iepriekšējā dzīvesvietā man nekad nav bijušas problēmas ar vēršanos pie kaimiņiem, ja vajag ko smagāku atvest vai uznest, vai kādu instrumentu aizņemties.

Bet te, izrādījās, kaimiņos dzīvo reāls PSIHS.
Daina Arājа
05.05.2020 19:56
Nu, un kā Jums patīk, kad šite forumietis, psihopātijas slimnieks Ivars bija piereģistrējis manu niku un daži no man zināmajiem cilvēkiem, kas mani zināja, kā nika "zive" īpašnieci, nesaprata, kādā sakarā te bija plivinājies mans niks.

Jautājums aizvien aktuāls. NO KURA DATORA IR REĢISTRĒTS NIKS ZIVE.

Tas jau ir noskaidrots - te bija uzdarbojas PSIHOPĀTS Ivars, kas pats bija rakstījis ar mani niku un pēc tam citu cilvēku klonus bija piedēvējis man. Smieklīgi, lai neteiktu, ka nožēlojami.
Es psihslimniek Ivar, tik zemu nekad neesmu kritusi, lai nodarbotos ar niku vai textu klonēšanu.

Biju mainījis (kārdeiz) dzīvesvietu un pie Ivara biju vērsusies, kā pie tuvumā dzīvojoša kaimiņa.
Iepriekšējā dzīvesvietā man nekad nav bijušas problēmas ar vēršanos pie kaimiņiem, ja vajag ko smagāku atvest vai uznest, vai kādu instrumentu aizņemties.

Bet te, izrādījās, kaimiņos dzīvo reāls PSIHS.
Anonīms lietotājs
05.05.2020 20:00
Psihopāt Ivar, mācēji niku nozagt, proties niku atgriezt!

Un, paskaidro Ivar, savu psihopāta rīcību, ja uzskati sevi pie pieskaitāmajiem.

Edited 2 time(s). Last edit at 05.05.2020 20:14 by Daina Arāja.
Daina Arājа
05.05.2020 20:02
Psihopāt Ivar, savu žokli jau esi pazaudējis. Gaidi citus ciemiņus, kas tev zarnas izlaidīs.
Anonīms lietotājs
05.05.2020 20:04
NEREĢISTRĒTĀ Daina Arāja, kas noteikti ir PSIHOPĀTS Ivars, jau sācis draudēt. Policijai te būs darbs.
Daina Arājа
05.05.2020 20:08
Psihopāt Ivar, savu žokli jau esi pazaudējis. Gadi citus ciemiņus, kas tev zarnas izlaidīs.
Daina Arājа
05.05.2020 20:12
Iveta manu niku ir nozagusi un piereģistrējusi! Maita!
Daina Arājа
05.05.2020 20:15
Nu, un kā Jums tas patīk?
Anonīms lietotājs
05.05.2020 20:16
Psihslimniek Ivar. Es šājā forumā, pati nekad savu vārdu neesmu publicējusi.
Paskaidro Ivar, savu rīcību!

Jo - es pati šajā forumā nebiju plānojusi uzkavēties. Tikai nika "zive" dēļ te uzkavējos.

Ticu, ka taisnība pasaulē uzvarēs!
Daina Arājа
05.05.2020 20:19
Pazvaniet kāds policijai un pasakiet lai atsūta 5 motociklistus ar ložmetējiem psihā Ivara notveršanai!
Anonīms lietotājs
05.05.2020 20:22
Kļūdies, NEREĢISTRĒTĀ Daina Arāja. Ivars ir par gļēvu nostāties aci pret aci ar neapbruņotu sievieti.
Tur ložmetējus nevajag. Ivars jau ir pielicis bikses. Tas viņam regulāri, tā zarnu satura nesaturēšana.
Daina Arājа
05.05.2020 20:27
Un pasakiet ložmetējniekiem lai brauc pie manis, es pati vadīšu psihā Ivara aizturēšanas operāciju!
05.05.2020 21:00
Man ir draugam pazīstama civilsieva kura ir psihiski slima, un man pastastīja, ka viņa lasot manus rakstus jo zina, ka esmu viņas civilvīra draugs. Un es viņai nepatīkot, kautgan es viņai vispār neko nēsmu izdarījis tikai vienu reizi redzējis un viss.
Viņa varbūt vienkārši tevi grib.
Anonīms lietotājs
05.05.2020 21:35
Te būs info par psihopātiem, tādiem, kā Ivars:

https://www.youtube.com/watch?v=PX-qGkFdcKA

Psihopātija - tiem, cilvēki, kam tā ir, tas viņiem ir uz mūžu.

Smadzeņu defekts, kas esot iedzimts.
Tomēr, enfuego, turies no tās duras pa gabalu, paskaties kā te trakā Daina dzenā Ivaru, ka tev nesanāk tāpat..Trakas vecenes nav labi..
Anonīms lietotājs
05.05.2020 21:47
Psihslimniek Ivar, nekad neesmu vēlējusies pat būt šājā forumā. Tas tu, psihopāt, bez nika zagšānas u.c. nelietībām, vnk nevari apieties, jo esi psihopāts.

Ja tevi, psihopāt Ivar, interesē, vai man ir draugs, tad zini, ir man Labs Draugs.

Tu, psihopāt Ivar, nekad neesi bijis interesants. Nav tev, psihopāt Ivar, ar ko cilvēkus ieinteresēt.

Tev, psihopāt Ivar, ka tik partakot, kā jau garīgajam kroplim.
05.05.2020 22:30
Es šajā forumā esmu un tā Santa to zin un viņai patīk mani pēc tam, tam civilvīram mani nomelnot, kautgan draugs zin kāds es esmu, es nēsmu debīls un ne psihs. Bet Santai gan ir problēmas, par kurām Santas civilvīrs runā un netiek ar viņu galā, man nepatīk ka aprunā to kas nav taisnība!
Nav ko ņemt pierē, ja jau psiha..tak Daina tāda pati..ko tad tur var darīt? neko..
Anonīms lietotājs
06.05.2020 00:07
Jā, un mans draugs nav tāds, kāds ir psihopāts Ivars.

Mans draugs ir pilnīgi savādāks. Pilnīgs pretstats psihopātam Ivaram. Negribu par viņu te rakstīt, jo viņam tas nepatiktu.
Daina Arājа
06.05.2020 02:01
Es ir traka vecene. No manis turaties pa gabalu!
Daina Arājа
06.05.2020 02:03
Visur apkārt psihslimnieki, visi ir slimi!!!!
Anonīms lietotājs
06.05.2020 02:28
Ivars ir psihopāts. Tas, man nozagtais niks "zive" bija speciāli no Ivara puses.

Normāli cilvēki šitā neplītos virsū, ar nika zagšānām un nika klonēšanām (visas NEREĢISTRĒTĀS Dainas Arājas ir psihopāta Ivara psihožu izpausmes).

Nekā sakarīga no psihopāta Ivara arī būt nevar. Ticu, ko saka pilnīgi visi psihoterapeiti - psihopāti, tie ir garīgi un morāli kropļi ar slimām, deformētām smadzenēm. Viņi tur nav vainīgi. Psihopāti - tā ir dabas kļūda, dabas anomālija.
Daina Arājа
06.05.2020 09:08
Jo ja tevi, psihopāt Ivar, interesē, vai man ir draugs, tad zini, ir man Labs Draugs. AAAAAAAuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!ŪŪŪuuuuu!
to zive(Daina Arāja) utt.
06.05.2020 14:01
Tu taču pati provocē to cilvēku. Izlasi, par ko ir šī tēma. Ir divi varianti- vai nu tev patīk tēlot upuri un izlikt žulti forumā visās iespējamās tēmās, vai nu tu pati esi psihiski nenormāla!
Anonīms lietotājs
06.05.2020 15:12
to 14:01

Vispirms, Tev paveicies nenonākt psihopāta redzeslokā. Kad nonāksi pati/pats, tad pati varēsi pārliecināties, ka cilvēks parastais vnk var nezināt, ka nevajadzēja nekādi reaģēt, kaut vai, uz to pašu, nozagto niku.
Psihopāti ir neprognozējami.
Nevienu brīdi nebiju provocējusi to psihopātu. Es viņam biju citu ļaužu komentāros RĀDĪJUSIES.

Viņš bija nozadzis manu niku, nevis es!!! Es tikai cerējusi biju atgūt savu niku, pat lāga neapzinoties, ka, JA DARĪŠANA bija bijusi ar REĀLU PSIHOPĀTU - tur nu jā, jāatzīst, pilnīgi jebkāda darbība no manas puses, bija bezjēdzīga. Piekrītu psiholoģijas speciālistiem - ja darīšana ir ar psihopātiem, tad reaģējot, diemžēl, tikai pati sevi varu nostādi neveiklā situācijā.
Nu, neko. Jāsaprot, ka tāds nu bija tā psihopāta Ivara mērķis.

Vienīgais, ko varu darīt, ir nevērt vaļā šo te forumu, kamēr te nav obligāta reģistrācija visiem.

Esmu pārliecināta, ka nepaies ilgs laiks, kad PSIHOPĀTS Ivars te sāks tracināt citus cilvēkus. Jādomā, ka viņš nemaz savādāk komunicēt nemāk vai arī, bez tām tizlībām nemaz nevar iztikt.

Paldies, ar mani viss ir kārtībā.

Psihopāta Ivara mērķis varētu būt likvidēt šo forumu, par ko viņš jau Runcenei arī bija uzrakstījis.
Man tāda mērķa nav bijis.

Jauku Jums visiem savstarpējo komunikāciju!

Mana cerība, ka kādreiz tomēr šājā forumā BŪS OBLIGĀTA REĢISTRĀCIJA VISIEM.

Tad arī varēs skaidri spriest, kas ir kas !!!

Visu Jums labu! Līdz laikiem, kad forumā būs obligāta reģistrācija visiem!
to to zive(Daina Arāja) utt.
06.05.2020 16:35
to zive(Daina Arāja) utt. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tu taču pati provocē to cilvēku. Izlasi, par ko
> ir šī tēma. Ir divi varianti- vai nu tev patīk
> tēlot upuri un izlikt žulti forumā visās
> iespējamās tēmās, vai nu tu pati esi psihiski
> nenormāla!

2. variants.
Anonīms lietotājs
06.05.2020 17:29
Paldies, man nav tādas pieredzes, kāda ir psihopātam Ivaram ar 40 + gadu psihotropo medikamentu dzeršanas stāžu.

Nekad man nav bijis jālieto nekādi psihotropie medikamenti, lai cik grūti kādreiz nebūtu bijis.

Ar psihopātiem agrāk nekad nebiju kontaktējusies, ja neskaitot šo forumu, kur psihopāts Ivars bija nozadzis manu niku un uztaisījis VILTUS PROFILU, psihopātiem raksturīgā veidā - lai izprovocētu.

Tad nu, neņemiet pie sirds manas pretenzijas pret psihopātu Ivaru un PAŠI lieciet mierā manu necilo personu.

Izteicu pretenzijas pret psihopātu Ivaru un kādu kriminālu narkomānu, kuram, aiz tā, ka kādreiz biju pievērsusi uzmanību (realitātē), var teikt, biju izglābusi dzīvību.

Tad nu, psihopāti, narkomān un citi kriminālie elementi, komunicējiet savā starpā draudzīgi. :D

Nē, nu tiešām, lai Miers un Bērziņš ir ar Jums!

Edited 2 time(s). Last edit at 06.05.2020 17:55 by Daina Arāja.
tiešām
06.05.2020 18:38
2. variants.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:

Tēmas nosaukums:

Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 8?
Ziņa: