Bailes būt vienai?

Aizsāka prtnape 

Bailes būt vienai?
16.06.2020 04:48
Kādu ne ilgu laiku atpakaļ es biju mājās palikusi viena līdz 2,3 naktī
Viss bija kā parasti un es sēdēju mierīgi telefonā, pa cik man mājās grīda dažās vietās čikst ka pilnīgi pašai drebuļi noiet tad dzirdēt to sēžot viesizstabā un čīkst grīda citā izstabā tad tāda sajūta organismā ka pilnīgi karstums uznāk un bailes baigās, liekas ka no stūra tūlīt kāds izskries
Tad man bija bails no skaļiem trokšņiem manā mājā pēc tās grīdas, varēja man telefons uz skaļumu pilnu uzgriests un es noraustos līdz asarām un nereālām bailēm un ja mazā 11 mēnešus vecā māsiņa ieraudas citā izstabā tad vispār šķiet ka raud tā itkā viņai pāri kāds darītu un līdz ar to ieiet pie viņas izstabā man ir bails.
Visu laiku kad nomierinos man ir drebuļi un ļoti auksti, šķiet ka tie lācīši mīkstie skatās uz mani ar savām pogu acīm un šķiet ka man kautkur blakām kāds ir, un es tajā dienā kad viss tas notika, biju ļoti lielās bailēs un raudāju histērījā un ar nepacietību gaidīju savu māsīcu pēc iespējas ātrāk mājās:(
Ko tas varētu nozīmēt un kur man vērsties pēc palīdzības?
Re: Bailes būt vienai?
17.06.2020 20:22
Standars.

Veģetatīvās distonijas simptomi!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 3?
Ziņa: