Izbanojiet jobanā administrācija mani ārā!

Aizsāka enfuego 

Izbanojiet jobanā administrācija mani ārā!
11.02.2022 01:31
Bjetj kā lai jums pasniedz info, sūtu tur e- mail visiem pohuj, jau pohuj nu tad jau jums ir viss pohuj, es rādu jums es Japoo 666 Sātana Dēls VD Lohs Šizo hujizo un visas diagnozes pēc kārtas man ir fly 1.2.3 un jums njehuja nedalec. Kā lai lāmājās trākāk un vairāk.

Runcen tu bijusī nu izlidini man ārā, jo kad es bombīju rakstīšanu savu par darbu, es arī te, kā slimība ielienu pašīzņi, reti bet paļubomu ielienu, jo te viss ir miris, tukš bezspontovijs variants.

Viens prasa kā nomirt. Skaidrs slims LOHS
Otrs, sāpes vajag psiho zāles arī skaidrs slims LOHS
Kādam iestumt vajag skaidrs arī slims LOHS
Kāds ielien no mātes pupa un visu zin arī skaidrs slims LOHS
Nevaru eksāmenu nolikt man bailes ir zāles da ble tu nezini kas ir bailes takš arī slims LOHS
Visi prasa padomus zāles kādas, jau teicu, kā tas notiek nedaleca, jasna slims un LOHS

Bļetj pēdējo reizi saku, te jūs varat tikai minēt kādas zāles, tāpat pie psihiatra iesiet un hujārīs ko viņi uzskata
Un jūs sēdesiet sākumā un mocīsaties ja nebūs īstās un jūs eksperimentēsiet, ja gadienaā atradīsiet savas ripas ble, man daziem 10 gadi neviena ripa tupī dzīvoklī un neiet ārā, jāstrādā un jācīnās un nedrīkst padoties, kā padodies vsjo nahuj tev žopa, jo no žopas daudzi nemāk izlist( sapratīs par ko es to domāju kuri vēl saprot kautko) Vis man jau ir skaidrs pa 10 gadu ripu rīšanu. Es izlīdu un man ir pojhuj jau dzeru svarīgo kas jādzer un viss.

Un iesaku viasiem strenčus. Es tur aizeju, ja buhāju un kā atvaļnājumu un mieru jo stress sakrājas vaig mieru arī.

Izejiet visu iespējamo lai zinātu, ka jālieto zāles vai nē.Ja lietojat zāles jauniņie, nelasiet instrukcijas par blakusparādībām, tad jūs vēl vairāk pastiprināsiet savas psih nervus. man te arī pisa prātu gudri par zālēm, njehuja ble
Man ir pamats kas ir vajadzīgs un es dzīvoju, kā vaig un pohuj uz zālēm.
Ierubījat tādu hiņu kā pohuj, bet jums nav pohuj jo jums ir bailes lietot zāles, tad vēl psih slimnīca, tad vēl invaliditāte, tad vēl diagnoze un būsiet vienās bailēs un jūsu psih slimībai tas tieši patīk un viņa jūs pārņem. kas ta jums te es gāju ellei cauri i psihē i dzīvē arī domāju čau rasma njehuja izrāvos un visu sapratu.

Un to ko es par reālo dzīvi un patiesību tā riktīgi, kā man teica te kautkāds malakasos, IESTŪMU iekša reāli.

bandera esmu netišām piedzimis Latvijā tāpēc es dzīvoju un rakstu ar krievu piegājienu un latvieši priekš manis ir Dalbajobi.

Vsjo dasvedanije Forever Desa,. Varat te dirst un pļūtīt huiņu. Bet es nekad nemeloju, to ko teicu, tā arī ir un būs!


Un es zinu kuri zin kas es esmu un kāds, tikai klusē!



Edited 1 time(s). Last edit at 11.02.2022 01:34 by enfuego.
Kad būs pieejama grāmata?
Jā, es arī gribu zināt- kad???
Ko tu lieto?
Sitas pajoliņs gadu gadiem te spamo no psihenes
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 19?
Ziņa: