Vision

Aizsāka gordons 

Re: Vision
30.09.2005 13:02
Man paðai ir brîniðíîgi veselîbas rezultâti ar Vision, kurus tagad lietoju profilaksei jau 7. gadu! Nav galvas sâpju, çdu âbolus ar mizâm, redze laba, elpoðana sakârtojâs, nav vairs osteoporoze, osteohondroze, psoriâze nebija 6 gadus, tad krîze dzîvç,- parâdîjâs atkal, bet jau zinâju kurus produktus jâlieto un viss ir atkal labi!!! Tâ nav panaceja, bet neviens nevar noliegt augu vajadzîbu mûsu fiziskajai miesai; jau no sen seniem laikiem visi zin augu dziednieciskâs îpaðîbas. Cik daudz apçdam dzîvos augus? Ðoreiz nedomâju guríus, tomâtus... Kâdas diskusujas vai ðaubas?! llgi ârstçjos ar íîmiskajâm zâlçm no 18 gadiem, psoriâzei izrakstîja hormonâlâs ziedes, no kurâm paliku neauglîga un arI hroniskos iekaisumus ârstçja tikai ar lielâm antibiotiku devâm - tâ sâkâs mans íîmisko zâïu apburtais loks- vienu ârstçju, otru sabeidzu!!! Tad sapratu, ka tas nav mans ceïð!!! Tâpçc katrs izvçlaties pats savu atveseïoðanâs ceïu!!!

...
Re: Vision
30.09.2005 13:14
Vai par to neauglîbu no hormonâlajâm ziedçm tev ar VISION speciâlisti pateica vai pati dadomâjies?

Laikam jau man paveicies, ka man visi nosauktie veselîbas parametri ir OK bez visâdiem UB
Re: Vision
30.09.2005 13:16
Es arî çdu âbolus ar mizâm! Un avenes ar kauliòiem.
Re: Vision
30.09.2005 13:38
to plants
Droði, ka slepus UB lieto:)))
...
Re: Vision
30.09.2005 13:39
Patiesîbu sakot man liekas, ka te labi darbojas tâ tirgoòu apmâcîbas teorija, ka vispirms jârada klientâ vajadzîba un tad jâpiedâvâ lîdzeklis tâs apmierinâðanai. Kurð gan bûs tik stiprs savâ pârliecîba, ja ik brîdi tiks bombrdçts ar informâciju par to, cik viòam neveselîgs dzîvesveids, cik nepreizi çd, guï, staigâ un jûtâs? Un te nâk VIÒÐ- brînumlîdzeklis pret visâm kaitçm. Neko nedarot viss kïûs OK. Un ticîba dara brînumus ;-)
Re: Vision
30.09.2005 13:44
Paziòa kâdreiz bija ïoti resna, ap 130 kg. Pameta skolotâjasdarbu un sâka lietot&izplatît UB. Liekas, ka ðajâ tçmâ minçto. Zaudçja tieði 1/2 svara un labi pelna. Ir tâdi diezgan uzbâzîgi/nekaunîgi cilvçki, no kuriem atkratîties nevar. Svaru turpina saglabât, bet praktiski neko nevar ieçst, jo tûlît izvemj. Ap 50 jau ar bulîmiju vairs it kâ nesaslimst, laikam jau iekðas vairs nestrâdâ kâ nâkas.
Re: Vision
30.09.2005 14:29
to Alstere
Uztura uzòemðanu bagâtinu ar TV skatîðanos.
Re: Vision
30.09.2005 14:31
to plants
Es arî! Un es nevarçju saprast, kâpçc âbolu mizas neskâdç un osteohondroze liek mierâ...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 22?
Ziņa: