vîrietim nav vajadzîgs sekss?

Aizsāka dîvaini 

eredisfunks
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
19.10.2005 12:11
Nu re, ja sex negribas tad no tâ labâk atturçties, lai pçc tam salkumâ sajustu garðu :)

Jab gribçtu redzçt cilvçciòu, kas pasauli uztver kâ nebeidzamu brînumu, no visas savas sirsniòas brînâs, nevis gudri runâ par brînîðanos :)

Jap pastâsti kâ prâtu turçt modru, par to kâ turçt sevi salkumâ ir daudzmaz skaidrs :)
Moþ, ka izdosies paòemt sev, kas kâdam dots.
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
19.10.2005 12:17
Pasauli, kâ nebeidzamu brînumu uztver visi tie, kam ir atmiòas problçmas. Viss, kâ pirmo reizi.
eredisfunkam
19.10.2005 12:40
Par salkumu es domâju ïoti konkrçti, nevajag pârçsties un pârsçdçties pie kompîða, bet vajag çst veselîgi un daudz kustçties un ja veselîba Tev bûs, tad arî seksu gribçsi veselîgi - no rîta un vakarâ. Neveselîgi ir atturçties, es to nekad nedaru, jo sekss tieði palîdz visâdu slimîbu un skumju pârvarçðanâ.
Par pasauli un brînîðanos, nezinu, varbût piespiest sevi nevis ar riekstiòiem sçdçt pie tv , bet aizbraukt uz Tûju, uz Krimuldu, skaistumu un baudu saskatît visapkârt dabâ, celtnçs, cilvçkos. Svçtdien Krimuldas baznîcâ man vislabâk patika tie sauleszaíîði, kas virbinâjâs un draiskojâs visu dievakalpojuma laiku. Un tie tantuki un tie puiði smukie, kas tur bija man patika. Un draiskie bçrniòi un mammulîtes, kas centâs vinus pieklusinât. Un baraviku zupa Raganas íçíî bija laba. Kâda vakar bija kolosâla mçnesnîca un ðorît superîgs saullçkts, kad caur rîta miglu lauzâs saules stari. Tad arî sekss ir ar iedvesmu. Vai brînums nav, ka Tu dzer kafiju katru rîtu jau cik gadus, bet tâ bauda neapnîk un neapnîk. Vai nav iemesls bût laimîgai un brînîties. Shopinga vietâ uz Berlîni aizbraukt uz Kubu, vai uz Krimu, vai uz Jçkabpili.
Puisis raksta par sabiedrisko transportu,man arî tur nepatîk , jo tur ïoti bieþi jûtu negatîvu nomâcoðu auru. Labâk eju kâjâm, nevis kopâ ar sliòíiem un nevîþâm, ka viòi smird, viòu problçma.
Manuprât, labâk visu mûþu justies kâ naivam bçrnam brînuma gaidâs, nevis bût garlaikotam viszinim, kâ Tu plant. Bet katram savs, tas tiesa, piekrîtu.

jautaajums
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
19.10.2005 12:51
to maiga->
A nekad nav gribeejies nedariit neko, atveert acis un saprast, to, ko tu dari ir bezjeedziigi, tas, kas tev blakus, nav tas, ar ko tu gribeetu daliit beedas un vienaa dienaa kaa pasakaa nomirt...vai tikai ir veelme katru riitu skriet pie loga un sajuusminaaties par skaisto riita sauli?
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
19.10.2005 13:12
Tâ dzîves gudrîba, manuprât, ir tâ, ka katram cilvçkam ir jâïaujas arî tam, ka neko negribâs ne kârtot, ne darît. Ïauðanâs bezdarbîbai ir priekðnoteikums enerìijas atgûðanai un vietas "attîrîðanai" jauniem iespaidiem un baudâm. Kad man uznâk skumjas, tad izraudos skaïâ balsî un no sirds. Bet parasti gan citiem neredzot. Un ir reizes, kad gribâs apçst vistreknâko kûku uz pasaules un nevis vienu, bet divus vai pat sliktâkajâ gadîjumâ trîs gabaliòus. Un tad lîdz galam izjust to grçka apziòu. Tâ taèu arî ir dzîve un bauda. Un ja runa par otru pusîti, zinu, ka esmu par daudz neatkarîga, bet cenðos cilvçkam ïaut pilnîgu izvçles brîvîbu, un gaidu no tâ otra to paðu. Ja nesakrît abiem tas slinkuma un atgûðanâs periods - jâpieòem arî tas, pat ja uz teâtri gribçjâs aiziet kopâ ar vîrieti un turçties viòam pie rokas, nevis vienai staigât pa gaiteòiem. Katru rîtu tieðâm eju pie loga un izbaudu arî to, ja bargs vçjð loka kokus un zini, ka izejot laukâ deguns paliks sarkans un acîs vçjð sapûtîs asaras un izskatîðos pçc íçma, drusku par to ir kreòíis, bet kaut tas paliktu mana lielâkâ problçma. Nu izklausâs baigi optimistiski, varbût pârlieku, jo ir taèu arî nogurums un dusmas un neizdoðanâs, bet to cenðos izslçgt no savas apziòas.

jautaajums
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
19.10.2005 13:27
taa var sevi no iekshienes sagraut...
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
19.10.2005 13:33
kâ tas jâsaprot - no iekðienes sagraut ?

jautaajums
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
19.10.2005 13:50
slpçpðana sevî, izslçgðana no apziòas, t.i. mâkslîgi...
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
19.10.2005 14:03
Neesmu nekad domâjusi par to tâdâ veidâ. Nezinu. Es vienmçr novçrðos no kropliem cilvçkiem, fiziski un garîgi neveseliem, nebrînos par pârâk resniem un pârâk tieviem, nekad neeju skatîties kaut kâdas avârijas vai kaut ko tik sliktu. Vienreiz vienai vecai resnai sievietei palîdzçju piecelties no zemes un viòa mani parâva gar zemi un man likâs, ka tâ bija mâcîba, ka nav ko jaukties, kur nevari palîdzçt. Labâk pasaukt kâdu , kas var izdarît.
Kas attiecas uz jûtu dzîvi, ir man bijusi viena liela trauma, un to tâ nevarçju izslçgt no apziòas, tad darîju, kâ "Bendes meitiòâ" rakstîja Viesturs Rudzîtis , raudâju, kamçr apnika. Tagadçjais draugs ir labs cilvçks, bet baigi piezemçtais, salîdzinâjumâ ar to dzîves lidojumu, kâds bija manam pirmajam draugam, bet viòð ar visu to lidot prasmi, bija baigais sesks. Par to man tâ ðkrobe laikam nepâries visu mûþu. Ar to jau samierinos un pieòemu, ka esmu kâ visas sievietes - ar tiesîbâm teikt , ka vîrietis man arî ir licis ciest, nu ir bijis kâ cûka. Nu nezinu, man liekas, ka ir pareizi izvairîties no visa sliktâ un ïaunâ un pat domâs no tâ distancçties.

eredisfunks
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
19.10.2005 15:17
Nja, varçja par savu draugu pabrînîties, par avârijâm arî :) resnajiem un tievajiem, iedurt sev ar adatu brînîties kâ sâp :), brînîties par savâm asariòâm, par savu brînîðanos.

Varçtu pabrînîties par pârçduðiem onkâm, kâ es :), îpaði, ja pati esi tantes vecumâ. Bet, ja jau drusku pâri padsmitiem, tad vçl ðai pasaulç ir par ko palicis brînîties, îpaði, ja salasâs uzmundrinoðas grâmatiòas, kas domâtas lai cilvçkiem palîdzçtu tikt galâ ar sirdçstiem, kas rodas no daþâda veida kurvîðiem ko ðie saòem vai baidâs saòemt :D

Jap par to sesku, bezdarbîbâ esoðam var gribçties arî vairâk nekâ no rîta, pusdienâs un vakarâ :D
Tad, kad aizòemts ar darbu vai aktîvu dzîves baudîðanu piemçram, nedçïas nogales, ceïoðanas veidâ, tas sesks nemaz tik daudz neprasâs :)
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
19.10.2005 15:30
Eredisfunk, Tu burkðíi kâ kaðíîgs vecis. Pamçìini mierîgi un pozitîvi paskatîties uz pasauli un lietâm un Tev labâk strâdâs gremoðanas sistçma. Es jau nesaku, ka esi resns, es rakstîju - kâ resns. Ko Tu smagi pût ? Kas tev trûkst dzîvç ? Nauda ? Tad neraksti forumâ , bet pelni naudu. Skaists augums ? Nodarbojies ar body building ? Lîdzcilvçku smaidi ? Pasmaidi pirmais. Sekss sâkas ar domâðanu un ja Tu domâsi, ka tas ir ne tikai veselîgi, bet arî baudâmi, tad nekâdi argumenti tam netraucçs. Un Tu pamçìini tâ un tad uzraksti.
Grâmatiòas es nesalasos, kâ Tu nicîgi par to izsakies, bet uzmanîgi lasu. Man patîk.
Jâ, kurvîði katram bail saòemt, arî Tev , íer arî ðo akmeni no mana dârziòa atpakaï.
Darbs atpûtu nedrîkst traucçt, darbaholisms ir smaga diagnoze.

lelle
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
19.10.2005 15:50
Maiga, kur tu tik gudra? Pilnîgi prieks lasît. Nopietni. Vai esi ko îpaðu lasîjusi vçl bez "Bendes meitiòas"?
eredisfunks
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
19.10.2005 16:40
Hi, hi, ja es zinâtu ko man vajag :) Jap, kâ uzzinât ko îsti vajag, varbût kaut kur ir gatavas receptes? Ja bûtu tâ zinâðana, tad varçtu kaut kam konkrçti arî pievçrsties :)

Kâ tad tu zini, ko tev vajag, jebðu kâ man, çst sagribas, taisu çst, vai preventîvi pelnu naudiòu, sagribâs uz kâdu brîdi bût veselîgam, izdaru vingrojumus, sagribâs sexu pasexoju, sagribâs apmierinât kâdu interesi, izlasu grâmatiòu, vai pieejamo info internetâ.
Moþ man dievam sâkt ticçt, tur var lîdz bezgalîbai visu slîpçt lîdz kïûsi par kârtîgu farizeju :) takð neïauj to izlasîtâ bagâþa. Visapkârt ir muïíîbas, kas ir îsts :D
Îsta, patiesa laikam ir tikai turçðanâs pie dzîvîbas, kad draud nâve, bads, naidnieks, aukstums. Tad nav laika spriedelçt, un ir pa îstam jâdomâ :)
Ne velti kara laikâ bçrniòu sadzimst arî izvaroðanu pa pilnam, cilvçkam pirms miris jâsteidz dzîvot, nerçíinoties ar cita cieðanâm.

Nç es to pagaidâm negribu :D
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
19.10.2005 17:04
Tâ jau nevar eredisfunk, kad gribu tad tikai. Vingrinâjumi ir jâveic regulâri un çst arî vajag regulâri.
Kâ zinât, ko cilvçkam vajag ? Tâ uzreiz ir skaidrs, ka vajag veselîbu, laikam jau tâpçc te forumâ arî cenðamies visu kaut ko izlasît un tad pret sevi izturçties vairâk kâ vajag nevis tikai kâ gribâs.
Vçl ir svarîgi, lai ir sirds mierîga , laikam pareizâk - lai ir saskaòa ar savu sirdsapziòu. Nu un tad viss pârçjais ir gaumes jautâjums.
Protams, ka patiesa ir vçlme dzîvot, bet ne par katru cenu, ne jau kâdu izvarojot, vai nogrûþot no klints, lai paðam vairâk vietas. Nafig man to vajag. Un nafig es te Tev stâstu visu to. Pats domâ un bûs labi.

Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
19.10.2005 17:18
Vispâr es domâju, ka man labi padotos pedagoìisks darbs. Es varçtu cilvçkus apmâcît laimîgai un harmoniskai dzîvei un kâdu mâcîbu priekðmetu arî pasniegt. Kâ Tu domâ eredisfunk ? Tev vispâr kïuva skaidrs, kâ tagad celt savas dzîves kvalitâti ?

Maiga izklausâs drusku nojûgusies! Lasu un brînos. Jeb varbût garâ vâja. Vai infantila. vai pârlasîjusies grâmatas. Vai ïoti jauna. Nâk smiekli! eredisfunks labi noliek pie vietas, reâls vecis!
eredisfunks
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
19.10.2005 18:18
Nu, lila, tu ar kïuvusi par veceni sirdî un tas atsaucas uz prâtu un vçl jo vairâk muti :)
Nekas nâks tev tâda buèa no, kuras sirds saleksies un vecumiòð aizskries tur kur celulîtam vieta paredzçta, prâts bûs akurât kâ maigai, svaigs, jautrs un interesants :D

Maiga, cik òemsi stundâ par mâcîbâm laimîgai un harmoniskai dzîvei?

Es gribçtu pamçìinât :) kas zin varbût izdodas :) Tev sâksies savs biznesiòð, kurð bûs bûvçts uz daudzu cilvçku laimes fundamenta. Kas var bût jaukâks par to.
maiga

Manas domas :) Bet, man jau arii reizeem uznaak besis spektraa... :)
Maiga, cik tev gadu, ja drikst jautat? Man 25, bet es lasu lasu un nu nesaprotu kaa tu maki ta dzivot? Vot mana mamma ari ta lidzigi runa, bet mani saukaa par ruugumpodu.
Maiga noteikti ir tavas mammas vecumaa, nu un tad!?
Man interese vai tas atnak ar gadiem, vai ta tomer ir individuala optimistu privilegija, un ruugumpods muzam paliek ruugumpods
Tas ir individuaali. Mana mamma agraak bija optimiste, bet shodien - optimiste ar pesimistu ieziimeem... Tas ir kaa rudens ar savaam kraasaam... noskanjaam...
Autors: Ezitis
Datums: 19-10-2005 19:19

Cik tad tavai mammiitei ir gadu, ja nav nosleepums? :)
Manai mammai ir 60, bet vina vienmer bijusi optimiste, visu kas sap pardzivo sevi. A es varu sedet un gaanities da uz jebko, politiku utt.
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
20.10.2005 09:41
Labrît puiði un meitenes. Pârtraucu lietot Logest, gribu bçrniòus. Laikam tuvojas pârmaiòas - vai tas ir vecums, nezinu. Bet par domâðanu, vajag klausîties, ko mammas saka, tas ir ïoti vçrtîgi. Tçti vairâk klusç un mîïo ar acîm un naudu. Cînos kâ mâku ar savâm vâjîbâm.
No prieka par dzîvi spçju lçkât kâ zaíis - ar abâm kâjâm uzreiz un bez alkohola. Ka nebûðu ne Keita Mosa, ne Demija Mûra sapratu jau pusaudþu gados un tikai lçnâm samazinâju pie spoguïa pavadâmo laiku, ka attiecîbas ar cilvçkiem valda princips - kâ sauc, tâ atsaucâs, arî sapratu agri, kad pirmoreiz nopirku skaistu zelta gredzenu par paðas naudu, arî sapratu, ka tâ nekad vairs nedarîðu. Labâk to naudu notçrçt ceïojumos, koncertos, bâros un teâtros, kaut vai labâkâ alkoholâ. Esmu optimiste un vienlaicîgi fatâliste. Galvenokârt ceïojumos ir bijis tâ , ka liekas, nupat pçdçjâ stundiòa ir klât un pati vien te atbraucu un kâ saka ielîdu un novedu sevi briesmâs un esmu secinâjusi, ka manî tâdâs situâcijâs nav kaut kâda cîòas kâre par dzîvîbu, tâ zemapziòas doma ir , ka nedomâju, ka tik agri, bet nu ja laiks, tad jau atâ dzîve un tâ pati zemapziòa saka, ka nç jau nç, nesteidzies. Man ir nesaprotami tie nîdçtâji un rûdzçji, nestaigâju jau pa ielâm ar deþûrsmaidiòu, bet negrçkoju, staigâdama nîgra un þultaina.
Eredisfunk, moþas rîta buèas un uzraksti, kâ Tev labi klâjas jaunajâ dzîvç.

Varbût
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
20.10.2005 16:40
Nu neraudi, "cita" vçl nav pasaules gals. Tâtad, viòð nebija "tavçjais", bet bçrns ir jûsu "kopçjais", par kuru kopâ jârûpçjâs, bet "savçjo" vçl satiksi, ja neraudâsi un atradîsi sevî kâdu laimes stariòu. Nu varbût viòð ar to sievieti jûtas labâk un laimîgâk un tu ar citu, bet "savçjo" jutîsies tieði tâpatâs. Kamçr vçl jauna un smuka, uz priekðu. Saraudâtas aces puiðiem nepatîk:))))
eredisfunks
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
20.10.2005 17:43
tagad nodarbojos ar salkðanu, lai pie laimes tiktu :D Tik pçc salkðanas jaunâ dzîve solâs iestâties. Maita tas dators, internets ...
salkt pçc tiem negribâs un nevarâs... Tâs ir narkotikas.
Nu bet Miaga tomçr ir dîvaina...Izklausâs, ka apmeklç visus tos psihoterapeitus un jûdzas nost. Lai veicas!
eredisfunks
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
20.10.2005 23:46
Nç diez vai, no kaut kâ iestâjusies viegla personîbas inflâcija :) Tas pâriet :) Nezinu vai diemþç,l vai par laimi :)
Visâdâ ziòâ forðs stâvoklis, tâ ir kâ pakâpiens uz jaunu attîstîbas pakâpi.
Jap sen nav bijis lîdzîgs stâvoklis :) Kaut kas bûtu jâmaina, tik skolotâjs nenâk. Maiga nepiesakâs :D
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
21.10.2005 10:07
Labrîtiò eredisfunk, ( ir jau nu arî niks Tev îpaðs, varçji bût vienkârði maigonis - skan maigâk un vienkârðâk un arî pârliecinoðâk) .
Ar vîrieðu pamâcîbu man bûtu daudz grûtâk, jo viòiem ar çðanu savâdâk, ar vingrojumiem arî un prâts viòiem arî savâdâks. Izskatâs, ka Tu tikai gaidi , ka no malas atnâks maiga, vai Laimes mâte un visu Tev sakârtos un izdarîs kâ Tavai sirsniòai gribçtos. Îstenîbâ ir vienkârðâk, sâc ar to, ka apzinies, ka sevi mîli un piedod sev pats visus grçkus un aizmirsti tos, t.i. - sakârto prâtu un domâðanu. Padomâ vai esi mîïð pret tuviniekiem, vai viòiem ir iespçja to izjust. Kâds Tu esi ar kolçìiem ? Es saku, ka ir labi izlikties labâkai kâ esi, jo tas tomçr virza uz to arî tiekties. Ir jau tâ, ka daþreiz "sirsnîgi" parunâju ar cilvçku , bet pie sevis nodomâju "stulbâ zoss" vai "trakais íçms", bet pçc tam es cenðos tomçr piedot tiem cilvçkiem viòu trûkumus un bût iecietîgâka. Un tad apdomâjies, kas iet pareizi un kas nç Tavâ dzîvç un ko Tu noteikti gribçtu mainît. Un tad sâc rîkoties ðajâ virzienâ. Manuprât, visgrûtâkais ir ievçrot regularitâti, kaut vai tâ paða baseina apmeklçjumam, vai rîta stiepðanâs vingrojumiem, vai apòçmîbai nemelot pat sîkumos. Bet nu griba jau arî jâtrenç.
Varu pieteikties tikai par Tavu sabiedrisko skolotâju, jo tâ virtuâli apòemoties to darît, vairâk vai mazâk ir kâ "ar dakðâm pa debesîm" bakstîties un tad âtri vien abi varam atrasties grâvî. Un kam tas vajadzîgs. Lûk. Stiprinoðas un iedvesmojoðas rîta buèiòas un raksti kâ tagad jûties un kas domâjas.

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 20?
Ziņa: