vîrietim nav vajadzîgs sekss?

Aizsāka dîvaini 

eredisfunks
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
21.10.2005 10:37
Ko nu mçs te piesâròosim forumu ar lietâm, kas neskar sâpoðus orgânus :)
Te jau vieta vçzîðiem, kârpiòâm, zarniòâm, akniòâm, pirkstiòiem un mçlîtçm, vâverîtçm un pie pelîtçm :)
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
21.10.2005 12:37
eredifunk, piesâròot , protams, nav vçlams neko, bet garîgâ veselîba, patiesîbâ ir vçl svarîgâka, par fizisko.

muris
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
21.10.2005 12:43
Visdrîzâk vîram ir kâds cits. Tas ir kaut kas jauns un reizçm aizrauj. Man ar sieva nedeva vairâkus gadus. tagad man ir draugs un neviens pat nenojauð. Sajûitas fantastiskas un arî ìimene neizjûk. Reizçm pat visi kopâ kaut kur dodamies, sieva pat nenojauð :):):)
neirotiíe
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
21.10.2005 12:48
Muri, super!
Bet tavas sievas gan þçl - man kâ sievietei. Nepatîkami ka mani mâna.
muris
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
21.10.2005 13:04
neirotiíe
Nu piedod, man jau ar viòas þçl, bet pati vien vainîga. Cik ilgi vîrietis va staigât neapmierinâts.
nepievçrs viòam arî nekâdu uzmanîbu varbût tad redzçsi kâdas pârmaiòas.nu ja nç tad tad varbût viòam ir mîïâkâ?bert varbût viòam ir kâdas veselîbas problçmas tur lejâ un kaunâs ar tevi to runât?katrâ ziòâ izdomâ ko viltîgu!
eredisfunks
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
21.10.2005 13:16
Maiga, ja mçs Te kopîgi risinâsim manas garîgâs veselîbas problçmas, tad tâdas var sâkties citiem :D
Buèa arî tev par uzmundrinâjumiem, patîkami un gaiðâk jau tajâ tumðajâ galviòâ ðíiet paliek :)
Sirsniòai ðíiet spârniòi pieauguði un tâ tagad plivinâs kâ balodîts krâtiòâ :)
neirotiíe
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
21.10.2005 13:24
Muri, tad es saprotu ka tu esi aizvainots uz sievu un tâdâ veidâ kârto attiecîbas - sodi viòu? Un to savu puisi tâ vienkârði izmanto kâ instrumentu? Man liekas ka katrs cilvçks ir ar jûtâm, arî tas puisis!
muris
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
21.10.2005 13:59
Neirotiíe
Tu saproti nepareizi. Es viòu nesodu. Ja nevajag tad nevajag. Ja gribçs - nav problçmu.
Puisi - nu nezinu, viòð neuztver sevi kâ instrumentu. Mums kopâ ir interesanti arî sex.
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
21.10.2005 14:00
Muri, amizanti, ko Tu raksti. Par daudz paðpârliecinâtîbas Tevî. Lasu un domâju, ka Tu varbût pat nenojaut, ko Tava sieviòa tur "brûvç". Krieviski skan precîzi - "v tjihom bolote èorti vodjatsja". Interesanta ìimenîte. Nekad nenovçrtç sievieti par zemu.

Eredisfunk, man liekas, ka Tu mani neizproti, es jau nedomâju, ka Tev tumða galva, vai bezjûtîga sirds, vai vispâr prâta problçmas. Tikai par daudz cinisma , nejûtîbas un lîdz ar to tad arî tâ neapmierinâtîba, kas Tavos komentos parâdâs. Un tas var bût arî no nepareizas çðanas un sliktas vielmaiòas. Mani gan daþreiz sauc par drupaèu mildiòu, bet sîkumiem un detaïâm ir milzîga nozîme, jo no tâ sastâv veselums. Un kâpçc Tev sirsniòa kâ balodîtis krâtiòâ ? , dari tâ, lai Tu justos kâ çrglis, brîvs un varens. Nu nafig Tev justies kâ balodim noíertam, ko tur pieíçzîtâ bûrî. Nu labi, ja jau iedomâjies tos baloþus kas ar zelta spârniem ir uz paskartiòâm ar skaistâm jaunavâm, nu sapòo sapòo.

muris
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
21.10.2005 14:04
Nu neko nebrûvç! Un pat ja tâ. Arî vîrietis ir cilvçks kuram laiku pa laikam vajag sexu. Nu ðoreiz tâ ir sanâcis ka ar puisi. Bet tas ir gan droðâk, gan mçs labâk viens otru saprotam un nekad nav problçmas ar sex.
neirotiíe
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
21.10.2005 14:06
Muri, es nebiju domâjusi ka tu sodi sievu liedzot viòai seksu.
Ar to sodîðanu es biju domâjusi ka tu sievai atriebies, mânîdams viòu un slçpdams bûtiskas lietas (kas attiecas uz uzticîbu laulâto starpâ).

Teicu jau, man kâ sievietei nepatîkami ka mani mâna. Par tavu sievu nezinu.
muris
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
21.10.2005 14:07
Nu jâ. Sâkumâ man ar bija sirdsapziòas pârmetumi, bet neko ju - pieradu. Tagad tas liekas pats par sevi saprotams!!!
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
21.10.2005 14:08
Muri, nav jau tik vienkârði. Padomâ, kâpçc Tev bija vajadzîba par to rakstît. Kaut kas Tev tajâ visâ tomçr nepatîk, par kaut ko Tev nav pârliecîbas. Nu man tâ no malas lasot liekâs.

muris
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
21.10.2005 14:11
Nu nav jau tâ ka es par ðadâm attiecîbâm bûtu sajûsmâ. Vienkârði te viena sieviete kliedza ka vîrietis nepiedâvâ sex. Vienkârði reizçm ir arî otrâdi.
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
21.10.2005 14:16
Nu labi, Muri, domâ, kâ tomçr izdarît, tâ lai Tu bûtu , ja ne sajûsmâ, tad vismaz apmierinâts. Vienîgi es domâju, ja esi biseksuâls, tad jau manuprât, vairs ar sievieti vien Tev nekad nepietiks. Nu îsti jau nezinu par to, bet es tâ esmu iedomâjusies.

muris
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
21.10.2005 14:19
Maiga
Pareizi laikam esi iedomâjusies!
Jo tas ir savâdâk, ne labâk ne sliktâk. Negribu salîdzinât, bet savâdâk!!!!!
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
21.10.2005 14:23
Jâ, es tâ arî esmu iedomâjusies, ka tas ir pavisam savâdâk. Bet tâlâk kaut kâ negribu par to domât, sorry.

eredisfunks
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
21.10.2005 15:08
Hi, hi, lîdzîbâs nav ko runât :) tâs ciuvçki pamanâs ne tâ saprast :) Dievs ar viòiem, es savu esmu pateicis. Ja kaut ko teikðu tad kâ ar bomi pa galvu, lai bûtu viennozîmîgi skaidrs :)
Re: vîrietim nav vajadzîgs sekss?
21.10.2005 17:10
Eredisfunkam
Ar kâdu bomi,kam pa galvu ? ! Vai kïûsti agresîvs ? Padomâ par nervu tçjiòâm.
Bet vispâr vîkendâ es izdauzîðos un tad pirmdien atkal nopietni pakonsultçðu. Pagaidâm centies bût vienkârði mierîgs un paskaties uz visu no labâs - gaiðâs puses.

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 14?
Ziņa: