Saapes guuzas kaulaa!

Posted by Linike 

Linike
Saapes guuzas kaulaa!
January 25, 2007 02:50PM
Man saap guuzas kauls,kad staigaaju. Tiesi tad ,kad lieku uzsvaru uz to pusi. Un saap regulaari. Ar liekaa svara problemu neslimoju. Palidziet! Saap!
Re: Saapes guuzas kaulaa!
January 25, 2007 03:23PM
Dodies pie ì.â,
ir divas iespçjas reimatologs vai ortopeds traumatologs, seit laikam vairak tas otrs, viennozimigi jadodas pie arsta telepatiski tev neviens nepalidzes...
Anonīms lietotājs
Re: Saapes guuzas kaulaa!
January 25, 2007 03:26PM
Cik Tev gadu?
Visticamâk - koksatroze (skrimðïa nodilums). Traumas, kritieni ap to vietu nav bijuði?
Man tas parâdîjâs 20 gadus pçc traumas. Pçc visu dakteru apciemoðanas (paldies visiem), noskaidroju:
- var dzîvot bez sâpçm, 2-3 reizes gadâ jâdzer glukomazîna tûre, bet tas kuram otra viela ...aizmirsu.. klât;
- nedrîkst skriet, lçkât, kalnos kâpt ar milzu mugursomu u.t.t.
- daudz jâsporto un nav jâvairâs no stiepðanâs vingrinâjumiem, lai arî tos izpildot sâp. Tâ saglabâjas kustîbu amplitûda;
- skrimslis neatjaunosies, bet òemot vçrâ visu augðminçto, nebûs sâpju un nekïûs sliktâk.
2 gadu laikâ, kopð ðî vaina sâka mocît, sâpes ir pazuduðas un sliktâk nav kïuvis. Atïaujos pa reizei arî palçkât:)))
Linike
Re: Saapes guuzas kaulaa!
January 25, 2007 03:59PM
Man tikai 27. Traumas nav bijushas,bet tai kaajai ir atkaartots varikozo venu recidivs.t.i. Jau divreiz taisita venu operacija,bet problema atgriezas. Tachu tas apaksstilbam.
Hetere
Re: Saapes guuzas kaulaa!
January 26, 2007 04:16AM
Man tada pati problema, traumas nav bijushas, tikai problemas ar celi (menisks), man ari tikai 26... Varbut vel kads ko zina?
Re: Saapes guuzas kaulaa!
January 26, 2007 02:12PM
hetere ar menisku ir bisku savadak, tas nav skrimslis, ta ir paligstrukrura ko iznemot var turpinat pilnvertigu dzivi.
Hetere
Re: Saapes guuzas kaulaa!
January 26, 2007 02:32PM
Zinu, bet sap guuzha staigajot.Menisku mineju kopsakaraa, ja gadijumaa tas ko maina.
Re: Saapes guuzas kaulaa!
January 26, 2007 03:17PM
tava gadijuma iwtwiktu griezties pie arsta un likvidet problemu ar menisku, jo si problema dod papildus slodzi guzhas locitavai. ja iesepejams pec meniska operacijas sapes guzha varetu pazust ja viien tam nav celonis skrimsla nodiluma, bet parsloddzee
Alfy
Re: Saapes guuzas kaulaa!
January 26, 2007 11:44PM
Man teiksim gûþas locîtava sâka "krakðíçt" tieði pçc meniska operâcijas
Îstenî grûti pateikt vai meniska operâcija radîja kâdu ietekmi uz tâs kâjas gûþas locîtavu jo kopumâ man pçdçjâ pusotra gada laikâ ir sâkuði pastiprinâti krakðíçt visi kauli, vienîgi tieði tâs kâjas gûþas locîtava krakðí vairâk nekâ otra...
Re: Saapes guuzas kaulaa!
January 27, 2007 11:19AM
Sveiki, Linike! Liekas, ka esmu lîdzîgâ situâcijâ:( Man gûþâ-gurnâ-iegurnî-gûþas kaulâ[pat nezinu kâ pareizi noformulçt] arî pirms laika [nu jau vairâk kâ pirms mçn.] sâkâs ïoti asas, pat durstoðas sâpes, tâ ka pat nevarçju paiet...îpaði jau liekot svaru uz tâs kâjas... pçc laika pârgâja... un tad atkal tas pats... devos pie ìim.ârsta > tad divu ned. izmeklçðana pie spec.... un neko konkrçtu jau nepateica... tagad jau esmu slimnîcâ, kâ neirololoìijas nod. paciente... joprojâm tieku izmeklçta no "visâm pusçm"un ar "visu ko"...vçl gala slçdziena nav :(
Vienîgi esmu nodroðinâjusies ar optimismu un nelielu pacietîbas devu, ka VISS bûs labi...
P.S. esmu 30,plastiska un smalkas uzbûves siev.
Sorry, you do not have permission to post/reply in this forum.