Koraïïu klubs

Aizsāka ana 

Optimiste
Runcenei
12.10.2006 15:43
Katrs par vizîti maksâ pçc savas iespçjas un apmeklç ârstus (augstâkâs klases). Tâpat kâ skolâ ir skolçni, kas mâcâs uz 10 ballçm un spçj vairâk, un mâcâs uz 5-6 ballçm. Arî tâpat ir strâdâjot profesijâs. Ir kas novçrtç savas zinâðanas, pçc spçjâm. LS-100 arî maksâja vizîte (pie jums noteikti savâdâk).

P.S. Diabeetikjim nedosim insuliinu, strutainam procesam nedosim antibiotikas, sadragaatu kaulu kopaa neskruuveesim, peec operaacijas pretsaapju zaales nedosim, lai pamokaas, audzeeju nenjemsim laukaa ar nazi, peec tam kjiimiju nedosim taa, ka cilveekam noiet mati un vinjsh visu laiku vemj, bet vinjsh izdziivos...

Katram pacientam ir tiesîbas (un arî man) izvçlçties, vai es lietoju íimiskâs vai dabîgâs (tas ir raksîts likumâ, tikai piedâvâjums par to neliecina).Kâdas lieot, tâ ir mana problçma. Man ir svarîgs REZULATÂTS!!! Ja nevarat mani izdakterçt, tad es lietoju to, kas man PALÎDZ!!!
Osteohondrozes man NAV! Es zinu labâk par savu veselîbu! Esmu apmeklçjusi speciâlistus, tâ kâ nespriediet manâ vietâ!
Man nepatîk, ka kâdu nomelno bez pamata! T''a turpinot, sagaidîsiet no dzîves "atpakaïsitienu". Tâ nu ir iekârtots. "Ko sçsi, to pïausi!"
Re: Koraïïu klubs
12.10.2006 15:46
Patiik man tie "augstaakaas klases aarsti" koraljljiem. Kur vinji jamos izrauj un kaa klasees sadala, peec atziimeem skolas laikaa?

Osteohondrozes man NAV ;-)
Re: Koraïïu klubs
12.10.2006 15:55
Optimiste

Neesi nu tik naiva. Bez kjiimijas nav praktiski neviens UB. Ja vinjaa nebuutu kjiimija tad tu neizjustu taadu labsajuutas pieaugumu vinju lietojot un driiz vien no vinja atteiktos.
Re: Koraïïu klubs
12.10.2006 16:16
Optimiste, nu ko Tu meetaajies ar tik smagiem vaardiem...

Ja jau esi tik ljoti vesela, tad arii ar psihi viss ok, bet psihiski vesels cilveex nenoveel nevienam nekaadas slimiibas. Un draud ljoti nedroshi ljaudis.

Tev jautaa, bet Tu neatbildi, tikai bljauj kaut ko nesakariigu. Jaa, par to "augstaako klasi"... Kas to pieshkjir?
Re: Koraïïu klubs
12.10.2006 16:55
gribçtu es redzçt 1 tipa diabçtiíi, kas ârstçjas ar koraïïûdeni vai citiem UB, nelietojot insulînu.
Re: Koraïïu klubs
12.10.2006 17:04
Noela

Neredzeesi. Jo tie kas meeghinaajushi ir mirushi.
Re: Koraïïu klubs
12.10.2006 21:04
bet koraljlji tak speej visu
Re: Koraïïu klubs
12.10.2006 22:46
NOELA un RUNCENE jums cienîtâs pilnîgi nav ko darît??? kâ sçdçt ðajâ forumâ un tizli izteikties, jo "gudri dirst, nav malku cirst". Nu nav jâiebâþas katrâ diskusijâ ar jçliem komentâriem, ja nezini neko paklusç. Tâpat par CC arî diezi vai esi painteresçjusies kas tas ir, ja labprâtâk esat gatavas pirkt aptiekâs piedâvâtos produktus, tad tâ arî dariet. Nevis te jaucat cilvçkiem galvu, kas grib pamçìinât ðos produktus.

Kâds/a minçja, ka jebkurâ UB ir íîmija, nu tik nevaig... paòem kaut vienu kapsulu no CC produkcijas un aiznes uz laboratoriju pârbaudît. Tad arî padiskutçsim, kad saòemsi rezultâtus. Protams par citu firmu piedâvâtajiem UB neatbildu, bet zinu ko piedâvâ CC. Un koraïïu kalcija pulverîti arî pie viena uz laboratoriju aistiep - redzçsi, kas lâcîtim vçderâ un ko viòð spçj ar ûdeni izdarît.
Re: Koraïïu klubs
12.10.2006 22:52
strukturizeet? nu, to uudeni?
Re: Koraïïu klubs
12.10.2006 22:53
he he :) apmaataa :) atkaartoju jau nez kuro reizi – UB ir laba lieta, tik nevajag jamiem piedeeveet briinumainas un aarsteejoshas iipashiibas.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.10.2006 22:59 by Noela.
Re: Koraïïu klubs
12.10.2006 23:38
kaads var nodefineet "kjiimija"?
plants no cita PC
Re: Koraïïu klubs
13.10.2006 09:44
Íîmija ir zinâtne, kas pçtî vielu sastâvu, îpaðîbas, pârvçrtîbas un parâdîbas, kuras saistîtas ar ðîm pârvçrtîbâm, izstrâdâ racionâlas vielu iegûðanas un pârstrâdes metodes.

Sanâk ka visi UB ir íîmija
Re: Koraïïu klubs
13.10.2006 16:59
Laikam sâkuði bâzt tam pulverim klât kaut kâdas smagas vielas.... visas, kuras iedzçruðas, skaïi bïauj.
Re: Koraïïu klubs
13.10.2006 17:00
draugos veselîbas sadaïâ ar jamiem vesela diskusija iet vaïâ. un viena beibe vçl stâsta, kâ viens ïoti tuvs cilvçks izârstçjis vçzi ....urînterapija... incanta lasâmviela ja nav ko darît.
Re: Koraïïu klubs
13.10.2006 17:08
He, nujaa... vienai daljai cilvju visas nopietnaakas slimiibas ir veezis.
Man pietiek ar to, kaa viena bij. koleegje visiem staasta, kaa no taa uudens viiram alergjija paargaajusi. Tikai nu ir taa, kaa ar to kailo karali -- visi saka, jaa, jaa, redz, cik labi, bet iisteniibaa jams staigaa sarkans kaa veezis taapat kaa agraak....
vinis
Re: Koraïïu klubs
13.10.2006 17:12
Koraïïu ûdeni lietoju jau èetrus gadus un turpinâðu to lietot; tas mums trîs cilvçku ìimenei izmaksâ 6 Ls mçnesî.
Tieðâm nezinu, par kâdiem 84 Ls te iet runa.

Kopâ uz UB mçs tçrçjam 10 Ls uz cilvçku mçnesî ; esam veseli un apmierinâti.
Re: Koraïïu klubs
13.10.2006 17:14
Tur jau taa lieta, ka runa neiet, bet staav uz vietas, jo katram te ir un palix savs viedoklis. Un tas, ka kaac ir vesels -- par to var tikai priecaaties.
,,, no cita PC
Re: Koraïïu klubs
13.10.2006 22:41
Par tiem Ls84, kas sareekjinaati no meenesii nepiecieshamajiem Ls21 (pashu korallistu infa shepat forumaa)
Optimiste
,,, , ku, Runcene
16.10.2006 09:27
Jûs saprotat tâ, kâ spçjat saprast un kâ jûsuprât gribat redzçt uzrakstîto tekstu. Þçl, ka nesaprotat!
Laiks visu saliek pa vietâm!
Es personîgi ïoti cienu dakterus! Un kam vajag, lai viòi dzer to, ko viòiem vajag.
Es lietoju UB, jo tâ uzskatu par vajadzîgu un tâs ir manas tiesîbas:)
Coral Club International ir starptautiska kompânija. Atrodas daudzâs pasaules valstîs. "Royal Body Care" raþo ðos UB. Amerikâ ja kaut neliela nobîde bûtu UB raþoðanâ, pçc viòu likumiem rûpnîcu aizklapçtu momentâ. Tur ir stingri likumi. Viòi ATBILD par kvalitâti. Ðie UB ir kvalitatîvi, sertificçti, tapçc nemelnojiet to, ko nezinat.
Ko jûs varat uzrakstît par ûdens nozîmi organismâ?
Un vçl ko varat pamçcît mûs par E vielâm ikdienas uzturâ?
Re: Koraïïu klubs
16.10.2006 10:12
Koraljlju traktaati i par uudeni, i par paareejo te neskaitaamas reizes bijushi. Driiz no galvas zinaasim.
Re: Koraïïu klubs
16.10.2006 12:53
kvalitâte ir viens, ârstnieciskâs îpaðîbas ir kas cits.
a kâ strukturizç ûdeni man joprojâm nav skaidrs.
plants no cita PC
Re: Koraïïu klubs
16.10.2006 14:29
optimiste aizej uz http://www.bbc.co.uk/science/hottopics/cooking/ tur atrodi

"find out the truth about food" un izej to testiòu.
Nu var gadîties, ka tie Tavi UB ir kvalitatîvi, kas ta strîdâs, bet tâs nav zâles un nav panaceja. Un ja viòi ir ASV, tad noteikti nemaksâ tâdu naudu kâ te. Tur droð ka lietoðanas un pârdoðanas vçrtîbas ir sabalansçtas.
Optimiste
Ko jûs òematies?,,, plants no cita PC
16.10.2006 19:04
Ârstnieciskâs îpaðîbas mani apmierina!
Protams, ka daudzâs valstîs daudz kas maksâ savâdâk. Pa ceïam ir transporta izdevumi, nodokïi, muitas, pilnîgi normâli u.t.t. Nemaz nesatrauc:)
Un man patîk mûsu cilvçki Marina Fedorenko- zinoða psaules slavena mediíe (augstskolas pasniedzçji ar 3 izglîtîbâm un darba pieredzi nemçtâjas)-www. fedorenko.od.ua
Patîk Sergejs Makejevs- zinâtnieks, speciâlists par kaulu un locîtavu slimîbâm.
Olga Butakova. Patîk profesoru ìimene Podhomutòikovi. Patîk Koraïïu klubs kâ tâds. Man patîk, ka tur nâk sakarîgi cilvçki. (Nezinu, kurus jûs satikât lîdz ðim) es satiku ïoti patîkamus cilvçkus. Un zivis peld, kur labâk, cilvçki arî iet kur labâk:)
PALDIES par jûsu centîbu, tâ ir fantastiska, ja vçl novirzîtu noderîgâ gultnç, jums nebûtu cenas:)))
P.S> Man nav laika tur sçfot pa interneta lapâm, piedodiet:)
Re: Koraïïu klubs
16.10.2006 19:10
Noderiigaa gultne laikam buutu koraljlju reklameeshana...
viesis3
Re: Koraïïu klubs
16.10.2006 19:33
zosene metas vienmçr ðitos lasot! gan jau arî ir tajâ klubâ kâds dakteris, bet visnotaï ðâ Coral Cluba produkcija ir ðamâjâ biznesssssssssss! pats viòð darbojas kâ izplatîtâjs, lîdz ar to arî iesaka visiem saviem pacientiem! nu kâ to var nesaprast??????????????
smieklîgi, ka te kâds minçja, ka viesu iesaka ârsti / ABSURDS!!!!!!!!!!!! jebkurð var iet uz viòu bodi Miera ielâ un pirkt visu uz nebçdu (jo vairâk, jo labâk)
pati arî esmu jau gadus 3 ðâ kluba biedre (man to iestâðanâs komplektu uzdâvinâja ,kâ Jûs sakat, viena zombçta draudzene) ïoti reti ko nopçrku, ar izplatîðanu nenodarbojos, jo nevaru iedomâties kâdam stâstît visas tâs stulbîbas ...... ka visâm vainâm bla bla bla. Jâ, var lietot kâ UB, visnotaï pozitivi. Folla diagnostikas veic gan pedagogs, gan frizieris ....apmçram tâ!!!!!!!!!!!!
Re: Koraïïu klubs
16.10.2006 20:13
nus, man ar viena laba pazinja bij sacereejusies, ka shitaa maaciibu naudu sapelniis, bet aizkopaas, jo bij kaunc melst cilveekiem taa staavus un pa taisno. jautaajums, manupraat, te ir vienkaarshs -- par nekauniibas liimeni. jo vai ta nu neapzinaas, ka melsh, shitam neticu.
Re: Koraïïu klubs
16.10.2006 20:57
Optimiste, a par ko tik agresîvi? Vai tad Tev to ûdeni kâds òem nost? Katrs ir savas dzîves saimnieks, lieto ko gribi. Arî sekas tam izbaudîsi uz savas âdas. Jocîgi, ka cilvçks tâ ieciklçjas: pieòem tikai vienu viedokli. Tu baidies ðaubîties? Vai tad ir tik traki? Ja UB Tev palîdz justies labi, tad jau veselîbas problçmu nav. Bûs labi.
Re: Koraïïu klubs
16.10.2006 22:48
Ðajâ strîdâ var teikt tikai vienu.
Ja jau koraïûdens bûtu tik efektîvs,tad oficiâlâ medicînai sen vairs nepastâvçtu.
To paðu varu teikt par citâm alternatîvâm metodçm. Medicîna attîstîjâs pakâpeniski. Un par to cilvçce maksâja ïoti dârgi. Ar dzîvîbâm.
Tiem ,kam vajag koraïûdeni to lieto un atrod. Kam vajag vârdotajus vai tantiòas arî tâs atrod. Homeopâtus arî atrod tie kam to vajag. Zinu tikai vienu. Ja ir kaut kas nopietns jâiet pie tradicionâlâs medicînas.
Kalciju saturoði preperâti ir vajadzîgi sievietçm visur un vienmçr.
Tas koraïûdens ðajâ ziòâ palîdzçs.Bet to paðu jautâjumu var izlemt ar savu ìimenes ârstu. Viòð izrakstîs citus kaïíu preperâtus,kas nebûs iegûti nogalinot korâïus- jûras floras sastâvdaïu.No koraïu audzçm ir atkarîga visa jûras fauna un flora. Tâs iznîcinâðana nav pieïaujama un atbalstâma.
NU vâks vispâr!
Re: Koraïïu klubs
17.10.2006 09:31
Visur pasaulç dzer visâdas zâles un UB. Nekas ârkârtçjs:)
Muïíîba maksâ vienmçr. Te nenotiek cînâ starp medicînâm. Kad vajag UB, tad dzeram, ja vajag operâcija-operçjam. Situâcijas ir daþâdas un risinâjumi arî.
Kalciju saturoði produkti ir vajadzîgi gan sievietçm, gan vîrieðiem:))) Vîrieðiem arî ir kauli, zobi, locîtavas. Te jau diskriminç vîrieðus:)
Smadzençs cilvçkiem ir vairâkas rievas ne tkai rieva - aiziet pie ìimenes ârsta, bet arî pie homeopâta, pie ginekologa, zobârsta u.t.t.
man patika teiciens, kur 2 latvieði, tur 3 partijas:))) Ðeit labi redzams, ka viens pret otru nevis viens par otru. Var taèu likt mierâ to optimisti un draudzîgi dzîvot:)
saulis
Re: Koraïïu klubs
17.10.2006 09:33
Labaak dzeriet zâles uz muzhu. Slikti ruupeeties profilaktiski par savu veselîbu. Pareizi, viisi ir sliktie, mees tik labinjie!
He araa saule spid. Vot problemu sev atradushi; Laikam skauzh''
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 23?
Ziņa: