Koraïïu klubs

Aizsāka ana 

Viena tante teica
Re: Koraïïu klubs
17.10.2006 09:35
Kas ir Masaru Emoto? Vai jus nepateiktu?
Re: Koraïïu klubs
17.10.2006 09:53
Masaru Emoto ir japâòu zinâtnieks, kas veicis ilggadçjus ûdens struktûras pçtîjumus un pierâdîjis to, ka ûdenim ir atmiòa un tas spçj mainît savu struktûru vârdu, domu, mûzikas u.c. apkârtçjâs informâcijas ietekmç. Kas ir strukturizçts ûdens?
Mums tagad ir tehnoloìijas, kas ïauj palielinât ûdens molekulu 20,000 reizes un to nofotografçt. 1994, Mr. Masaru Emoto, Japâòu zinâtnieks, uzsâka daþâdu ûdeòu fotografçðanu visâ pasaulç , tajâ skaitâ arî Sango Koraïïu ûdeni.

Viòð noskaidroja, ka veselîgs, tîrs ûdens veido pareizus pilnîgus , precîzas sniegpârsliòas formas kristâlus, bet krâna ûdens un piesâròoti ûdeòi veido bezformîgus, haotiskus kristâlus.
Kâdu ûdeni lietojam, tâdu struktûru veidojam organismâ.

Ðim zinâtniekam ir vairâkas interesantas grâmatas par ûdeni
Viena tante teica
Vinim
17.10.2006 17:03
Paldies par izsmeïoðu atbildi!
Re: Koraïïu klubs
17.10.2006 18:12
Labdien visiem!
Kâ jau solîju, esmu atgriezusies, lai uzaicinâtu augsti godâtos dakterus un citus neticîgos uz pasâkumu. Te atkal interesantas diskusijas, izrâdâs, par koraïïu tçmâm, tâpçc varbût drusku atbildçðu uz daþiem argumentiem:

1) Publikâcijas þurnâlâ "Naturaïnaja farmakologija i kosmetologija", tur ir daudzu ârstu, profesoru, pat akadçmiíu publikâcijas par Koraïïu kluba produktu izmantoðanu veselîbas atjaunoðanâ un saglabâðanâ. "Ilustrçtâ zinâtne" un "36,6" - ðepat Latvijâ.
2) Koraïïu kalcijs Alka Mine 1 cilvçkam uz mçnesi no ~~6 - 28 $, atkarîbâ no tâ cik un kâ lieto. Ja pçrk aptiekâ Coral Water, uz kura nav pat patenta Nr, tad dârgâk sanâk (1 pac. 5.02 Ls - ðodien Ogrç redzçju), un aptieíniece nemâcçja pateikt ko tas dod, kâdas îpaðibas ûdenim, kâds efekts lietojot - neko. Tipa,- viens no kalcija preparâtiem...:)
3) Koraïïu kluba produktiem cena visâ pasaulç ir praktiski vienâda, skatîjos angïu katalogâ, pat vairâkiem produktiem par daþiem dolâriem lielâka.
4) Koraïïu pulveri neiegûst nogalinot koraïïus, koraïïi visâ pasaulç ir aizsargâjami ar likumu, un japâòiem tie vispâr ir nacionâlâ bagâtîba. Kâ nekâ, tie viòus ðobrîd glâbj no atombumbu graujoðajâm sekâm, un ir padarîjuði nâciju par visveselîgâko un ilgdzîvojoðâko pasaulç. Koraïïu kalcija Alka Mine izejviela ir gadu tûkstoðu laikâ nodrupuði koraïïi, kas okeâna dzîlçs izveidojuði kalnu grçdas, apmçram Karpatu kalnu lielumâ, tâ ka nesatraucaties, pietiks visiem un ilgam laikam.
5) Par ûdeni, tâ îpaðîbâm, arî par struktûru, varat uzzinât videofilmâ, kas ir atrodama saitâ www.coralc.lv, ieiet varat ar manu paroli: 8#corall, un sadaïâ "VIDEO" sameklçjiet filmas voda1 un voda2. Tâ ir neatkarîga informâcija, kas uzfilmçta NE pçc koraïïu kluba pieprasîjuma. Ðobrîd top ðîs filmas latviskais variants (tulkojums, es domâju), ar vides ministra Vçjoòa kunga atbalstu.

6) Par tumðâ lauka mikroskopu: UN NE TIKAI!!!
28.oktobrî, plkst. 11.00, Rîgâ, Zinâtòu Akadçmijâ, ir iespçja tikties ar ârsti no Maskavas Olgu Ïebeìevu, kas strâdâ ar ðo diagnostiku, un ne tikai.
Viòa ir nodaïas vadîtâja Atjaunojoðâs medicînas jauno biotehnoloìiju centrâ. Bet vienkârðiem vârdiem sakot, tâ ir "biezo" klînika Piemaskavâ.

Vietu skaits ir ierobeþots, biïetes cena 1,50 Ls. Piesakieties âtri, un ja neatnâksiet, tad nesakiet, ka nav informâcijas, ka kaut kas pa kaktiem notiek, ko tie nutriciologi te iedomâjas... utt., utjp.
Jums ir ekskluzîvas iespçjas tikties ar profesionâlu mediíi, kas ar to nodarbojas un strâdâ arî ar Koraïïu kluba produktiem.
Rakstiet vçstules, ar cieòu: INÂRA Margaritaangel@inbox.lv
Re: Koraïïu klubs
17.10.2006 19:18
Inaara joprojaam spiidzina nabaga farmaceitus...
Re: Koraïïu klubs
17.10.2006 19:22
neesu maniijuse, ka te kaac peec info traki raudaatu, te jau vinju gaazh virsuu gribi negribi

nutriciologs... nutriciologs... -- nav tomeer iisti labskanjas tam vaardam, neskan taa ceeli... vareejaat citu nosaukumu izdomaat
Re: Koraïïu klubs
17.10.2006 19:43
"Viòa ir nodaïas vadîtâja Atjaunojoðâs medicînas jauno biotehnoloìiju centrâ. Bet vienkârðiem vârdiem sakot, tâ ir "biezo" klînika Piemaskavâ."
Katram problçmas pçc to biezuma. Kaut kâda plebejiskuma piegarða. Ja biezais saslims diez vai viòð apmeklçs kâdus alternatîvos novirzienus. Gan jau ka pie tradicionâliem spîdekïiem ies. Pieòemu, ka ðî brînuma virsuzdevums, apkâst gudreïus tâ, lai cilvçks nemana un veselîbai skâde nesanâk.
Re: Koraïïu klubs
17.10.2006 19:50
krievijas "biezo" slaani joprojaam veido bandiiti, pieres apm. 1-2 cm platumaa... slimiibas arii bandiitu -- nokodushies un noshnjaukushies... tiem pat ljoti iesakaami kaadu laiku uz uudens terapijas paseedeet...

Gudraakie tiesham noskaitiis zaljos taadam kjirurgam vai citam specam, kursh var noteikt cenu.
Re: Koraïïu klubs
17.10.2006 22:40
ou nou. 6) Par tumðâ lauka mikroskopu: UN NE TIKAI!!! JÇ! Moð aiziet apstities kâ viòi putekïainos priekðmetstiklus skatâs un drazas par sçnçm notur?
Re: Koraïïu klubs
17.10.2006 22:42
Noela ;-)
Re: Koraïïu klubs
17.10.2006 22:46
a ko vinji peeta ar to mikroskopu? uudens sastaavu?
Re: Koraïïu klubs
17.10.2006 22:48
nea, sçnes un parazitus asinîs - uzpilina asinis uz priekðmetstikla, un tad skatâs tumðajâ laukâ (kurâ PERFEKTI redz visus putekïus uz priekðmetstikla) krutâ televizorâ kâ asinîs peld sçnes, kuras, protams, var iznîdçt tikai ar jamo preparâtiem :D



Edited 1 time(s). Last edit at 18.10.2006 08:07 by Noela.
Re: Koraïïu klubs
17.10.2006 23:10
zb ir neattapiix -- te tachu visu laiku tiek doti padomi, kaa attiiriit organismu.... parasti uz jautaajumu -- no kaa -- ir atbilde, ka tur visaadi vienshuunji miit... diez taas seenes kaa baravikas vai gailenes?
Re: Koraïïu klubs
17.10.2006 23:16
tâs ir multibrçdiju sugas un dzîvo galvas smadzeòu garozâ.
Re: Koraïïu klubs
17.10.2006 23:16
Zheel, ka vairumam cilveeku pastaav tikai melns vai balts. Gruuti runaat ar taadiem cilveekiem, gruuti aarsteet. Tachu, kaa te jau kaads teica- tas ir katra cilveeka izveele un motivaacija. Gribu precizeet vienu lietu.. Man liekas, ka, ja shiis izplatiitaaju firmas nerunaatu muljkiibas, neuzbaaztos un nesoliitu to, kaa nav, nebuutu arii tik negatiivas atsauksmes par taam. Par preparaatiem varu pateikt, ka to kvalitaate ir ljoti laba. Bet nu taas nav zaales! Tachu no taa fitopreparaati nekljuust mazaak svariigi! Gudra kombinaacija ar medikamentiem var izdariit daudz vairaak nekaa medikamenti vieni pashi. Es runaaju ne tikai par Korallu Klubu, bet arii par citiem- jo ne visi var atljauties maksaat taadu naudu. Es nekad nenjemtos aarsteet onkologiju, tachu vienmeer iesaku taadam slimniekam kopaa ar kirurgisko, medikamentozo un radioterapiju lietot naturoterapiju organisma detoksikaacijai, jo tieshi no intoksikaacijas mirst veezha slimnieks! Cik biezhi atnaak cilveeki ar beerniem ar hroniskiem elpcelju iekaisumiem, jo PEDIATRI saka- atrodiet kaadu netradicionaalaas mediciinas aarstu- nevar dot vairs tik daudz un biezhi antibiotikas! Nu ja paliidz, ko tad teikt, ka tas viss ir "fuflo"?!
Nevar soliit vairaak, nekaa vari. Tachu arii nepieljaujami lamaat to, ko iisti nepaarzini. Iisteniibaa taadi striidi tikai turpinaas bardaku mediciinaa (plashaa taas jeedzienaa!- to nevar daliit).
Re: Koraïïu klubs
17.10.2006 23:21
tam es piekrîtu par daudz% - par to ka preparâti varbût labi, un visu ðo intereðu pulciòu lielâkâ kïûda ir tâ, ka viòi piedçvç vellsviòzinako saviem UB. Un kad vçl to kombinç ar .... (rupjð vârds) pseidodiagnosikâm - tad tas vispâr ir atâ.
Re: Koraïïu klubs
18.10.2006 00:34
ok, taatad mikroskopaa peeta asinis un "atrod" vienshuunu mikroorganismu? varbuut pat viirusu?? un ko tas uudens ar to organismu izdara? kaa vinsh to atpaziist un neitralizee?
Re: Koraïïu klubs
18.10.2006 08:07
nu tâda tâ doma ir :) + vçl kaudze ar UB shçmâm jâçdot
plants no cita PC
Re: Koraïïu klubs
18.10.2006 09:30
Ja medicînu pielîdzina pakalpojumam, bet ârstçðanas lîdzekïus precei, tad komplektâ nâk pârdoðanas speciâlisti, kuru virsuzdevums ir pârtdot nevis atveseïot.
Re: Koraïïu klubs
18.10.2006 14:58
Jaa, beerni ar elpcelju iekaisumiem tieshaam biezhi ir paarbaroti ar antibiotikam, bet ne jau aarstu vainas deelj, bet taapeec, ka maajaas nejeedz teeju beernam uztaisiit, sinepju plaaxterus un parafiinu uzlikt. visos psrs laikos bija tautas metodes, bet taas ir tepat pljavaas salasaamas un nav par to jaamaxaa murgaina nauda!!!

Un Lo kundze zina, kaa onkologjisko slimnieku intoxikaacija veidojas? Striidi nekaadu bardaku neturpinaas, jo bardax nav saacies no taa, ka te kaac grib uzvaariities uz mirstoshiem cilveekiem, bet vinjam iebilst.
Aziâts
Re: Koraïïu klubs
18.10.2006 22:23
Palasot ðîs diskusijas reizçm smieties gribâs, nu nez ko gan tie Koraïïu kluba biedri tâdu sliktu ir izdarîjuði, ka viòus tâ aprej, es nezinu viòu produktus, bet es savu viedokli izteikðu tikai tad ,kad par tiem pats pârliecinâðos'. Cik visam ðitam izbûros cauri no A-Z visu kas te rakstîts, ziniet nemanîju neko citu kâ daudzu cilvçku atsauksmes, kâ arî daþâdus centienus par to pastâstît citiem, ne jau visi ir profesionâïi rakstîðanâ u.t.t bet, ja kâds ir uzrakstîjis, ka viòð ar tâdu un tâdu slimîbu, kur nekas cits nepalîdzçja tur un tur ir ticis kârtîbâ, tad tas sâk likties jau diezgan interesanti un pat ïoti ticami kad par to stâsta nu jau liels vairums cilvçku, pat man darbâ kolçìes runâ, ka vienai tur tam un tam jâ bija tas un tas un tur tika vesela kad citi tikai rokas plâtîja, jâ esmu dzirdçjis, ka tur nebalstâs kompânijas ârsti tikai uz koraïïu kluba produktiem, bet tur kur ir nepiecieðams un kur citâdi nevar tur izraksta arî íîmiskâs zâles kura stiek kombinçtas ar UB, tas ir pçc manâm domâm vçrsts tikai un vienîgi lai cilvçki bûtu veseli nevis uz to, ka tik kaut ko nogrûst, nesen pats mçìinâju domâju, ka kaut ko nopirkðu pamçìinât, nu ziniet sistçma ir atstrâdâta labi, neko lieku tev neviens nemaz tâ nedos , viss tiek izjautâts, viss tiek pârbaudîts, ar ko slimojis, kur kas bijis un kâ, ieteica sâkt dzert ûdeni, sâkt attîrît organismu pamazâm, tad ierasties uz veselîbas pârbaudi lai turpinâtu organisma atveseïoðanu, viss notiek soli pa solîtim ar vislielâko rûpîbu pret veselîbu.

Es domâju, ka nav ko noriet viòus, kâd jçga no tâ, nu jâ pareizi tâda ir Latvieðu mentalitâte cik lasîju vienâ diskusijâ jau, ka tik kâdu noriet, bet iemâcaties arî jautât, cilvçkam ir tâ tizlâ îpaðîba izlikties , ka viòð ir kruts un viszinoðs, viòð baidâs jautât, jo domâ, ka tad viòu uzskatîs par muïíi, tad viòð dara otrâdi, noslçpjas zem kaut kâda nicka un raksta vo es tas gudrais ko ta tas nutriciologs tur âksts zina, nu vai zini,apriet jau nav mâksla , mâksla ir pajautât:

Vai ðeit kâds ir uzdevis jautâjumu un saòçmis atbildi uz to , pats pârbaudîjis vai tâ ir taisnîba??? Man l;iekas, ka tikai retais..

Ar cieòu

Iemâcaties cienît citus cilvçkus, agri vai vçlu pienâks tâds brîdis, kad bûs nepiecieðama arî Jums palîdzîba, man patika tas teiciens, nespïaujat akâ no kuras nâksies padzerties
Re: Koraïïu klubs
18.10.2006 22:35
Zini, daudz ir jautâts, bet atbildes kâ nav, tâ nav, tik maï vienu un to paðu - un visa cieòa un ticîba pazûd. Ðî diskusija par ðo tçmu nav pirmâ, tâpçc visi Inâras argumenti zinâmi. Bet Tevis pieminçtâ "Latvieðu mentalitâte" redz pat likumos ieraxtijusi, ka aizliegts UB reklamçt kâ ârstçjoðus. Laikam jau tâpçc, ka negrib bût veseli, vai ne? Vai arî - viòiem skauþ :D

Nav liela mâka cilvçkam sastâstit ka viòam sçnes dzîvo asinîs (to uzskatâmi parâdot), un pçc tam no tâm sçnçm veiksmîgi ârstçt - kâ Tu, aziât, domâ?
Re: Koraïïu klubs
18.10.2006 22:51
Visiem UB izplatîtâjiem ir vienâdi dziesmu vârdi. Jûs, pârçjie, neko nezinat un negribat zinât, atnâciet, pamçìiniet un tapsiet apskaidroti un tad seko piemçri. Mainâs vârdi, jçga paliek. Nebija te tâdas diskusijas, kurâ kâds teiktu: es ieðu uz koraïklubu, dodiet man savu svçtîbu, un kâds bûtu par to nosodîjis. Parasti diskusijas ir ar izplatîtâjiem. Ja gribat reklamçt, lûdzu, samaksâjiet naudiòu un izvietojat savu reklâmu kaut gar ceïa malâm. Bet maldinât cilvçkus, kam jau tâpat ir slikti nu nav tas labâkais. Tîri cilvçcigi, ja kâdu te tik ïoti apvaino,tad kâpçc atkal te nâkt un runât to paðu? Parasti cilvçki apvainojas un negrib vçlreiz izprovocçt lîdzîgu situâciju. Ar UB izplatîtâjiem tâ nenotiek. Viòi raksta atkal un atkal. Vçl jau pastâv iespçja salikt savus brînumus citos forumos, kur tauta biðku tâlâk no medicînas. Jâdomâ, ka tâ nebûs jûsu mçríauditorija, jo tur ïauþi nav tik izmisuði.
Aziâts
Re: Koraïïu klubs
19.10.2006 07:32
Labi saprotu, ka nav liela mâka sastâstît ka cilvçkam ir sçnes asinîs vai kâ tâlâk,taèu ne jau par to ðis stâsts.Stâsts ir par to,ka gribot negribot nâkas atzît to, ka ir rezultâti!! Vot tur jau tas âíis, viòiem ir teicami rezultâti un varat kâ gribat nomelnot, varat saukt par izplatîtâjiem un velns sazin vçl par ko, bet ir rezultâti!! Tâpçc arî cilvçki par to raksta un stâsta katrs savu brînumstâstu. Da man kaimiòiene cik tur gadus klunkurçja uz astoto stâvu, locîtavas beigtas un paiet knapi var, tagad teciòiem vien rikðo auðâ, dzîvespriecîga, kâjas nesâp, jûtâs labi un teicami, da nu kâ tad lai es vairs neticu, ka var savest cilvçku kârîba, nu pasakiet kâ?? Ja no daþâdiem cilvçkiem pazîstamiem , kuriem bija smagas problçmas viòu vairs nav?èetrus es tâdus pazîstu, nu un ko tad lai es domâju? Protams es aizieðu pats pamçìinâðu un ja man palîdzçs tas tikt kârtîbâ ar savu saèakarçto kunìi, kâdas tik kobras neesmu rijis, nekâda tolka nu jau ceturto gadu mocos visâdas tabletes rîdams, un ja es tikðu kârtîbâ, es to te arî uzrakstîðu , es teikðu vo redz tagad pateicoties viòiem es esmu vesels ticis, un tad Jûs mani ar sâksiet noriet, jo bûðu par viòiem ko labu pateicis,ziniet , es pamçìinâðu un padoðu ziòu kas tas ir un ko viòi tur dara, aprakstîðu precîzi, varbût tomçr ir vçrts viòus arî uzklausît un kaut arî cik nemâkulîgi ir uzrakstîts teksts, tomçr vçrst to par diskusiju nevis par strîdu laukumu. Mçìinâsim atrast kopçju valodu...

Turâs:))
Re: Koraïïu klubs
19.10.2006 08:27
nu aizej, saârstç savu kuòìi, un tad pastâsti - tikai lûdzu tad nelieto nekâdus tradicionâlos medikamentus paralçli - citâdi koraïïu efekts nebûs tîrs un ticams.

fitlain ârstç par gangrçnu, kur nu kautkâdus artrîtus!
plants no cita PC
Re: Koraïïu klubs
19.10.2006 09:37
Jocîgâ vidç Tu apgrozies un par jocîgiem tematiem Jûs tur runâjat. Es nepazîstu nevienu, kas UB ietekmç skrien uz astoto stâvu. Protams, ka no to lietoðanas rezultâti ir, kurð tad to noliedz. Bet tie rezultâti ir no jebkuriem UB. Tâpçc jau nav tajâ sektâ jâstâjâs. Katrai lietai ir sava lietoðanas vçrtîba, tikai nevajag to pârspîlet.
Mûsu pozîcijas ir atðíirîhas. Es par normâlas pârtikas lietoðanu, mçrenâm fiziskâm slodzçm, labu garastâvokli, harmoniskâm attiecîbâm. Un ðo es panâkðu ar saviem spçkiem. Tu meklç kâdu, kas to visu izdarîs Tavâ vietâ. Nu tad veiksmi. Tikai dari kâ Noela teica.
Re: Koraïïu klubs
20.10.2006 19:54
Nupat Tv3 Bez tabu vienu kantoreli filmeeja -- Miera un Stabu ielaa, neviens no jamiem pie mikrofona negribeeja runaat, tikai ar sleepto kameru bija panjemts. Shausmiigi sakautreejaas, nez vai nav vairaak tas savs uudens jaauzlej virsuu un iekshaa, lai kautriibas multibreedijas dabuutu laukaa.

Aplikushi tanti Kuldiigas slimniicaa par 35 lashiem, pensiiti, pii-pii
Stâmers
Re: Koraïïu klubs
20.10.2006 20:47
Nekâ jau tur nebija, tantei vienkârði nekas nebija pateikts kas tika iedots un tas arî viss, redz paði ârsti teica, ka tas kaut kas ïoti labs ir.... tante vienkârði netika informçta kas tas tâds ir un visa brçka, vismaz nofilmçjâs un tika televizorâ...
Re: Koraïïu klubs
20.10.2006 21:14
Neko neteica, ka ljoti labs, burka bija pievilkta pie ekraana taa, ka sastaavu vareeja izlasiit... nemaxaa taadi vitamiini 35 Ls. Aarste pateica, ka parasti vitamiini, nekas slikts, bet ne jau briinumzaales.
Re: Koraïïu klubs
22.10.2006 15:44
Pateicoties tradicionâlaijai medicînai pirms 3 gadiem gandrîz nokïuvu pie tçviem. Ârsti norakstîja, iedeva invalîda grupu, darbâ asinsrites problçmu dçï 2-3 reizes brauca âtrie. Nokïûvu koraïu klubâ... tagad jau divi gadi nelietoju nekâdu íîmiju, neesmu slimojusi ne ar gripâm, ne vîrusiem, jûtos perfekti. Esmu tikai patçrçtâjs koraïûdenim un UB. Esmu kâ no jauna piedzimusi. Mani sapratîs tikai tie, kas jau bijuði ar vienu kâju viòpasaulç. Kâdçï jâstrîdâs? Katram ir izvçles tiesîbas. Es izvçlçjos veselîbu un dzîvîbu. Un par to Bez tabu: kâds tantuks nav îsti sapratis, vai konkurentiem traucç, ka cilvçki izvçlas citus, mçdiji meklç tikai sensâcijas, un parâda tikai to no ierakstîtâ, ko viòiem gribas. tas arî viss.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 16?
Ziņa: