Koraïïu klubs

Aizsāka ana 

Re: Koraïïu klubs
12.05.2007 09:39
Nazinu nivienu farmfirmu LV, kuras portfolio nosegtu visas aktuaalaas indikaacijas, lai nu taa konkreeti vienas firmas zaales tik izrakstiitu...

A izveele starp analogiem- liidz pat marasmam- izrakstiishu Juusu firmas, jo Juus man simpatizeejat kaa cilveeks, a taa tur (citas firmas paarstaave) man nepatiik...
gvida
Re: Koraïïu klubs
31.03.2008 11:14
Kâdas atsauksmes par mikrohidrînu?
Re: Koraïïu klubs
09.04.2008 18:13
Nezinu neko par koraïûdeni, zinu tikai to ka sanâk dârgs, un mâsa saka ka viòas meitiòai esot palîdzçjis tikt vaïâ no ilgstoðâm iesnâm.

Pats koraïûdeni nelietoju, jo nopirku Ozona ìeneratoru un pats uztaisîju arî koloidâlâ sudraba ìeneratoru, man ar ðiem diviem pilnîgi pietiek. Salîdzinot ar koraïûdeni, tas nemaksâ gandrîz neko. Koloidâlais sudrabs ir viens no visiedarbîgâkajiem antibakteriâlajiem lîdzekïiem. ozons savukârt strukturizç ûdeni un oksidç toksînus un smagos metâlus organismâ.

Runâjot par ârstiem, tie ripiòas izrakstoðie parazîti ir pelnîjuði lai tos pieliek pie sienas. Respekts íirurgiem un daþiem îstiem ârstiem, nevis farmakoloìisko kompaniju ruporiem un izplatîtâjiem.
Re: Koraïïu klubs
09.04.2008 19:23
Ozona gjeneratoru... cik dumam jaabuut lai taadu pirktu :)
Iesleedzam kvarca lampu ...ievelkam gaisu naasiis... o jaa... juutam iipatneeju aromaatu - ozona aromaatu ;) UV staru ietekmee skaabeklja atomi nedaudz paarkaartojas. Skaabeklis ir O2 ozons ir O3 visa balle.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Koraïïu klubs
09.04.2008 19:56
Ozona ìeneratoram ir daudz daþâdu pielietojumu, ozonçta ûdens dzerðana ir tikai viena no tâm. O3 ir visspeeciigaakais, visagresîvâkais dabîgais oksidçtâjs, kâ vispâr var salîdzinât O2 ar O3 ?

Ðveices klînikâs ar ozona palîdzîbu ârstç dzemdes un zarnu vçzi,HIV, kâ arî attîra asinis injicçjot ozonu intravenozi, pamçìini to izdarît ar vienkârðu skâbekli. Elpot ozonu nav vçlams jo tas noârda plauðas.

Mateus ir tavs uzvârds ? Hmm, gluþi kâ mans...
Aseksuaalaa no citurienes
Re: Koraïïu klubs
09.04.2008 20:48
"injicçjot ozonu intravenozi"

Hmmm... Man skolaa maaciija, ka ozons ir gaaze... Incanti...


"kâ vispâr var salîdzinât O2 ar O3 ?"
Elementaari saliidzinaat - O3 ir par 1/3 vairaak O atomu nekaa O2.
(Matemaatika, 1. klase. Kursh no shiem 2 kluciishiem lielaaks).

Veel var saliidzinaat O2 un O3 sastaavdaljas - taas ir identiskas, atshkjiras tikai skaits.

Saliidzinot vielu agregaatstaavokli - abas ir gaazes.

Veel - abos apziimeejumos viens simbols (burts/cipars) ir identisks, otrs atshkjiras.

Saliidzinot ziimju (burtu un ciparu) skaitu abos apziimeejumos, secinaam, ka ziimju skaits ir identisks - 2. (Saliidzinot H2SO4 un H2O - ziimju skaits atshkjiras).

Veel - klaviatuuras labaas/kreisaas puses izmantojums kjiimiskaa simbola uzrakstiishanai ir identisks (viena ziime ar labo, otra - ar kreiso roku, lietojot klaviatuuru peec mashiinrakstiishanas principiem).

Koroch, taa arii saliidzina...
Re: Koraïïu klubs
09.04.2008 21:28
Tad jau ûdeni H2O un sprâgstgâzi HOH arî var saliidzinaat, atðíirîbâ no O2 un O3 ðeit pat atomu skaits ir vienâds.

Jâ ozons ir gâze un to bez problçmâm var injicçt(tam gan vajadzîgi speciâli apmâcîti ïaudis), ja nemâki lietot google meklçtâju, tad iesaku sâkt mâcîties to lietot, tur par daþâdâm ozona terapijâm var daudz informâcijas atrast.

... vçl kas, ja jau uzstâj ka O3 tas pats O2 vien ir, varbût kâdu stundu paelpo O3 tâdâ normâlâ koncentrâcijâ, tâ sabiedrîba varçs izvairîties no tavu gçnu nodoðanas nâkamajâm paaudzçm.
Re: Koraïïu klubs
09.04.2008 22:46
Es sev gâzi asinsvadâ nevçlçtos nekâdâ veidâ - arî var izvairîties no gçnu nodoðanas.
Re: Koraïïu klubs
09.04.2008 22:49
;-)

beidz Noela, liidz 20 kubiem va diezgan droshi... nu, dabuus kaadu mikroembolu... toties ieguvums veseliibai ;-))))
Re: Koraïïu klubs
09.04.2008 23:21
Nu gudriniek varbuut pakomentee arii ozona terapijas veidus veezha pacientiem, kas ozona izvadtrubinju iesprauzh patiesho resnajaa zarnaa, vai vagiinaa(dzemdes veezha gadiijumaa).

Paargudro baalelinju zemee - Latvijaa neviens taadas "stulbiibas" nedara, tikai lohi Ðveicç, Vâcijâ un Kubâ ar tâdu "sviestu" nodarbojas.
Re: Koraïïu klubs
09.04.2008 23:25
...luudzu atsauci uz kaadu zinaatnisku rakstu pa to, kaa tas ozons no maksts tiek tai dzemdee un peecaak dziljaak liidz tam veezim...
jurcis
Re: Koraïïu klubs
09.04.2008 23:52
Women have an advantage, in that vaginal insufflation requires no preparation, and can be administered for very long periods of time, hours in fact. The gas will usually find its way into the uterus, out the Fallopian tubes, and then into the abdominal cavity. Liver problems and pelvic inflammatory disease (PID) can be addressed in this way. This is also a good way of getting ozone into the lymph system. For men, cleaning the lymph system is not as easy, and requires use of a body suit or a steam cabinet. The body suit is a less that popular aesthetic experience. The Saunette steam cabinet, however, is a pleasurable experience. Because of the moist heat, the pores are open, and the capillaries are dilated. The ozone enters and oxidizes toxins in the fat, the lymph and the blood. The skin is the largest organ of elimination. The person sweats the oxidized toxins back out, avoiding the dump of toxins to the liver and colon which can bring on the symptoms of toxic shock overload. Instead, the person emerges from the steam cabinet feeling extremely relaxed and mellow, and ready for bed. This is an ideal way of counteracting the stress of the day.
jurcis
Re: Koraïïu klubs
09.04.2008 23:58
http://www.lifestylestherapeutics.com/TSOOzone.html
Re: Koraïïu klubs
10.04.2008 00:04
;-) Jaa, shii noteikti i citeejama lapa ;-)
Re: Koraïïu klubs
10.04.2008 11:00
Eu ... es esmu idiots laikam, bet ja nemaldos h2o un hoh = viens un tas pats :)
ja nee... iedo kaadu atsauci kur varu izlasiit par to hoh ;) ( H2O or HOH neteikshu no kurienes citaats, bet saits cieshi saistiits ar kjiimiju ;) )

Un ozonu toch veenaa nelaizh. Ozonu kaa jau mineeju maajaas ar kvarca lampu var uztaisiit.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 10.04.2008 11:01 by Mateus.
Re: Koraïïu klubs
10.04.2008 17:45
iedomâjos kâ ozons iesûcas aknâs.. :)))
Re: Koraïïu klubs
10.04.2008 20:36
Dârgo uzvarda brâli, ar HOH vai HHO parasti apzîmç sprâgstgâzi, kas ir ûdeòraþa un skâbekïa maisîjums, ïoti âtri uzliesmo, var pat palikt bez biksçm. Angliskajâ internetâ ðî gâze vairâk pazîstama kâ "Brown's gas".


Ar to lampu ozonu uztaisiit var, bet tas ir niecîgi maz, praksç parasti izmanto "Cold Corona" principu, un ja nemaldos latviski tas saucas "aukstâ izlâde" vai kautkas tamlîdzîgs. Ozona ìeneratori ar lampâm ir ïoti dârgi, pat tûkstoð latu var tâds joks maksât, starpcitu tieði mediíi ìeneratorus uz lampu principa arî ir iemîïojuði jo procesâ nerodas slâpekïa oksîdi.

Runâjot par ozona laiðanu vçnâ, nu tici man es to pats neizdomâju, ðveices klînikâs tâds joks ir pieejams un ja tev ir paveicies iegût savâ îpaðumâ HIV, tad laipni lûdzu izmçìinât, palîdz!

Noela, ozons "iesûcas aknâs" tîri labi, pareizâk sakot rada aknâm diegan lielu slodzi jo oksidç visâdus draníus tavâs asinîs, kâ arî nogalina anaerobiskas baktçrijas. Aknâm un nierçm ir ko turçt.
Re: Koraïïu klubs
10.04.2008 21:17
njâ, kruta lieta tas ozons.
Re: Koraïïu klubs
10.04.2008 22:01
No lâzerprintera, kad vairâk printç tâds ozons nâââk! Jeb es ko jaucu? Un no kopçtâja.?! Jâpamçìina ievâkt, ja jau tik laba manta.
Re: Koraïïu klubs
10.04.2008 22:38
plants Tu nejauc :)
eu... pastaastiet man kas ir anaerobaas bakteerijas. Un Jurchik.. iemet man linku no wikipedias vai kaadas citas vietnes ar kjiimisko formulu tai Tavai gaazei :)

Es ta atradu :) Ir tikai maza (tjipa maza) niance :) HOH un HHO ir divas nosaciiti dazhaadas vielas jo molekulas izkaartojas savaadaak, ko var arii redzeet H-O-H un H-H-O ...to laikam deevee par struktuurformulu(?) Taa kaa ieprieksh moneeji H2O un HOH tad neko neatradu liidziigu. Ir tomeer atshkjiriiba kaa Tu uzraxti formulu :) Turpinu lasiit taalaak par elektroliizi un inerto nestabilo gaazi, kas buushot (nevis ir, jo nav vel izpeetiits) tjipa bezmaksas degviela.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 10.04.2008 22:45 by Mateus.
Re: Koraïïu klubs
10.04.2008 23:25
pilns nets ar spragstgaazes apziimeejumu kaa HOH un arii HHO, kursh ir pareizs nezinu, pieljauju ka abi, bet neesmu kjiimikjis lai to apgalvotu. Zinaatniskais nosaukums spraagstgaazei ir "oxyhydrogen".


Nezinu kaa tur par to "buushot naakotnee", bet jau shodien vinju lieto kaa piedevu degvielai, daudzas kompânijas pasaulee jau razho mazus gjeneratorinjus, kas elektroliizeejot specifisku pH uudens skjiidumu ieguust spraagstgaazi. Degvielas ietaupiijums esot apmeeram 30%

Par anaerobiskaam bakteerijaam vari palasiit sheit- http://en.wikipedia.org/wiki/Anaerobic_organism

Iesaku saakt maaciities straadaat ar google mekleetaaju, tajaa var visu atrast...
andis1
Re: Koraïïu klubs
13.04.2008 22:40
Par HOH runâ tad, kad mâcâs, kâ ûdens sadalâs jonos. Sprâgstgâze ir bezdels:)Enerìçtikas celmlauþi..
andis1
Re: Koraïïu klubs
13.04.2008 22:55
Rûpnieciskie ozona ìeneratori maksâ sâkot no daþiem simtiem. Izmanto vides sterilizçðanai, piemçram, pienotavâs. Cilvçku klâtbûtnç darbinât nevar, tâdçï ieprogrammç, lai ieslçdzas naktî.
Re: Koraïïu klubs
14.04.2008 00:09
nu ok tiktaal skaidrs.. tagad staasti kaa taas Tavas anaerobaas bakterijas nonaak manaas aknaas utm :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Koraïïu klubs
14.04.2008 12:52
Reku viens ârsts, kuram ir sava klînika Tijuana, stâsta intervijâ ka injicç ozonu asinîs, apmçram treðajâ minûtç 3:10

Links: http://tinyurl.com/5gemcr

Jâskatâs tas otrais video, raksta apakða...


Runâjot par baktçrijâm, viòas ir visur, gan tavâs asinîs gan tavâs aknâs.
Asinîs baktçrijas nonâk çdot, eelpojot, no insektu kodieniem u.c, piemçram laimas slimîba (Borrelia burgdorferi baktçrija) sâk dzîvot tevî pçc çrces kodiena.
andis1
Re: Koraïïu klubs
14.04.2008 22:54
Nesen Francijâ viens gudrinieks ar vârdu (nu ârsts jau nu noteikti)bija sâcis pârdot par milzu naudu itkâ cilmes ðûnas. Cilvçki dzçra un slavçja. Kâdam nelabvçlim bija ienâcis prâtâ ðo kokteili pârbaudît. Izrâdîjâs, ka maisîjumâ esoðâs ðûnas visas bija iedarbinâjuðas savu paðiznîcinâðanâs mehânismu (prasti sakot). Uz cilvçkiem stimulçjoði iedarbojâs kâ konservanta sastâvdaïa izmantotais selçns. Tiesa, selçna tabletes ir n reizes lçtâkas, taèu ja palîdz, var jau çst arî kaltçtus suòu s..us.
Re: Koraïïu klubs
13.08.2008 13:17
vai kadam ir kada informacija par to ka dziede un atjauno ikru muskulatura pec bojajuma? paldies
Re: Koraïïu klubs
13.08.2008 13:18
vai ir iespejams dziedet un atjaunot ikru muskulaturu pec bojajuma kad ir samazinajusies muskula masa un funkcija? paldies
Re: Koraïïu klubs
12.02.2009 22:02
Labdien. Ar stipru nokavēšanos bet tomēr mani interesē jūsu ozonators. Ja varētu Jūs man atbildēt , būtu Jums ļoti pateicīgs. Ar cieņu Aleksis.
Re: Koraïïu klubs
15.04.2009 02:47
Te var redzēt kā indieši laiž ozonu pa tiešo asinīs, ļoti mazās devās gan
http://www.youtube.com/watch?v=B93D1J-Fetw

Ozona ģeneratoru vari pasūtīt ebay vai nopirkt pie vietējiem http://www.jusuveselibai.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 8?
Ziņa: