Kazas piens?

Posted by SO 

SO
Kazas piens?
May 15, 2007 04:45AM
Kur Riga var nopirkt kazas pienu?
Re: Kazas piens?
May 15, 2007 04:54AM
visticamaak - centraaltirguu..
Lilina
Re: Kazas piens?
May 15, 2007 05:11AM
rimi (lielajos) ir pudelees pie piena produktiem.
Anonīms lietotājs
Re: Kazas piens?
May 15, 2007 05:15AM
Tikai dârgi gan
Re: Kazas piens?
May 15, 2007 05:26AM
Hmm? Kas labs tajaa velnaghiimja pienaa? Neskaitot augsto tauku saturu...
Re: Kazas piens?
May 15, 2007 05:32AM
Es arî zinu, ka veselîgs, bet tagad uz sitienu nevaru atcerçties, kas tieði tur tâds labs un kam labs. Es dzçru pa taisno no kaziòas (tad vçl silts un salds, vçlâk paliekot sîvs un negarðîgs), bet ðitâ es riskçju ar visâdâm zarazâm. Labâk jau pasterizçtu utt.
koza
Re: Kazas piens?
May 15, 2007 05:38AM
Tieði tâ, svaigu baigi bîstami dzert, tâ pat çrèu encefalîtu var dabût. Bet veselîgs viòð esot ïoti, kaut kâdi îpaði olbaltumi un minerâïi tur iekðâ. Kazas pienâ tie tauki atðíiras no govs piena taukiem un ir vieglâk sagremojami. Turklât ðis ir mazâk alerìisks kâ govs piens.
Re: Kazas piens?
May 15, 2007 05:45AM
Pçc veiktajâm piena analîzçm Kanâdas zinâtnieki ir noskaidrojuði, ka kazas pienâ
salîdzinâjumâ ar govs pienu ir par 11 % augstâks Ca saturs, par 18 % augstâks P saturs, 4,6 reizes augstâks
Cu saturs, 4,5 reizes augstâks Mn saturs un 1,3 reizes augstâks K saturs. Kazas piens salîdzinâjumâ ar govs
pienu ir bagâtâks arî ar vitamîniem: kazas pienâ ir 1,4 reizes vairâk C vitamîna, 3 reizes vairâk B
3
vitamîna,
1,5 reizes vairâk A vitamîna, bet mazâk ir B
12
vitamîna. Lai arî tauku saturs kazas pienâ ir lîdzîgs kâ govs
pienâ, tomçr svarîga kazas piena îpaðîba ir tâ, ka holesterîna lîmenis ir par 20 % zemâks
(http://www.ontariogoatmilk.org/frames.htm; Piena lopkopîba, 2001). Ârstnieciskos nolûkos kazas piena
produktus ieteicams lietot bronhiâlâs astmas, tuberkulozes, kuòìa èûlas, aknu un þultspûðïa kaiðu, ekzçmu,
migrçnas un aizcietçjumu piemeklçtiem slimniekiem. Kazas piens palîdz novçrst bezmiegu un gremoðanas
sistçmas traucçjumus (Sprûþs J., 1996).
Re: Kazas piens?
May 15, 2007 05:49AM
KU!
kazas piens izrâdâs ir pret aizcietçjumiem...
bûs Tev konkurents :)
Re: Kazas piens?
May 15, 2007 05:56AM
Nee, kaza nav man konkurents :) Istiem cietveederiem arii kazas piens nepaliidzees :)
Ekse
Re: Kazas piens?
May 15, 2007 07:43AM
Labi palidz uz poham, ka ar roku nonem:)
Pēteris
Re: Kazas piens?
March 20, 2011 07:26PM
pienu vari nopirkt saimniecībā meždruvas-1
http://ponijs.lv/kazas_piena_produkcija
Sorry, you do not have permission to post/reply in this forum.