ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Lee
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 16:23
Nu bet lūdzu. Ja Tev ir kādi konkrēti jautājumi, nav problēmu noorganizēt atbildes saņemšanu uz tiem. Varam izrunāt aci pret aci. Ja Tev kaut kas "ŠĶIET", tad kolosāli būtu, ja tas tomēr šķietamības līmenī arī paliktu un tas netiku pasniegts tādā veidā, kādā tas diemžēl tiek pasniegts. Es neeju un nebazūnēju pa forumiem un nelienu tēmās, par kurām man kaut kas šķiet. Es runāju par tēmu, kuru pārzinu. Būtu jauki, ja visi cilvēki darītu tāpat. Runā, ka kaut kas tiek potēts. Uz cik semināriem biji, cik CD noklausījies? Vai tā zināšana tomēr aprobežojas ar ko pieticīgāku - preses un interneta portāliem un forumiem.
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 16:26
...taa tomeer gribas to nesmukumu paslauciit zem tepikjiisha un lai neviens aaraa nevelk, gaisu nemaitaa...
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 16:29
nē, es neesmu lasījusi forumus un presi, bet dzirdējusi tekstus no izplatītajiem...

un tas man nešķiet... ja dzird, tad dzird. to ir grūti saprast?

es runāju šeit tikai par to.

Jūs sakāt, ka tādu tirdzniecības praksi neatbalstāt.

neesmu Amway darbiniece, un nav manos spēkos pasauli pārveidot. Jums nepaīk, ko mēs rakstām, nu tad, lūdzu, sakārtojiet saviem ļaudīm galvas, varbūt tad kaut kas mainīsies arī attieksmē. tikmēr nav ko apvainoties, ka Jūs dēvē par krāpniekiem.
Lee
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 16:33
Runcene, ja vari, nosauc 1 konkrētu un pamatotu iemeslu, kādēļ es esmu krāpniece?
to Lee:

Vai tad tiešām Tu neredzi, ka šeit cilvēki pļerkst tikai pļerkstēšanas pēc? Viņiem neinteresē ne Tavas, ne manas atbildes! Mēs varam teikt, ko gribam, vilkt laukā da jebkādu informāciju, stāstīt da jebko... tam visam nav jēgas, jo Runcene ZINA, ka viena tante ir apkrāpta! Ar to pietiek. Viss. Amway var klapēt savu bodīti ciet.

Runcene rakstīja:

"neesmu Amway darbiniece, un nav manos spēkos pasauli pārveidot. Jums nepaīk, ko mēs rakstām, nu tad, lūdzu, sakārtojiet saviem ļaudīm galvas, varbūt tad kaut kas mainīsies arī attieksmē. tikmēr nav ko apvainoties, ka Jūs dēvē par krāpniekiem"

Nu Vai Tu neesi vienkārši aprobežota!? Kādiem "saviem ļaudīm"!? Es jau vairākus mēnešus mēģinu ieskaidrot, ka NEVIENS no manas komandas nekad neko tādu (apkrāpis vecus cilvēkus) nav darījis un nekad nedarīs!!!!!!!!!!! Katrs Amway izplatītājs ir neatkarīgs uzņēmējs un veic savu biznesu tā, kā uzskata par vajadzīgu un labu esam. Es nevaru ietekmēt to, kā darbojas bezzobainais Jānis no Jelgavas!!!!

Ja tev ir pretenzijas pret konkrētu izplatītāju, tad savāc konkrētu informāciju (vārdu, uzvārdu, līguma numuru) un aizsūti šo informāciju uz Amway.
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 17:05
Lee

es teicu, ka tieši Tu esi krāpniece? es pagaidām nezinu, ko Tu saki cilvēkiem, kuriem kaut ko piedāvā... es teikšu ko tik smagu tikai tad, kad būšu ko melīgu dzirdējusi.

es rakstīju : "tikmēr nav ko apvainoties, ka Jūs dēvē par krāpniekiem"... jo cilvēki vienmēr Jūs visus asociēs vienādi. emocionālajā līmenī es arī.

Tu pārstāvi uzņēmumu, kur viens slānis "skudru" piedēvē neesošas īpašības precei... to sauc par krāpšanu. tātad labums, ko visi baudāt, ir iegūts tieši tā, kā minēju... un Tu neko nedari, lai tas beigtos. domāju, ka tādas iespējas Tev ir.

Tāpēc es drīzāk teiktu, ka Tu šobrīd negribi ar to nodarboties, bet gribi, lai mēs vienkārši beidzam cepties.

es domāju, ka problēma konkrēti šajā diskusijā ir tieši tur.
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 17:14
Silver Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
> Nu Vai Tu neesi vienkārši aprobežota!?

savaldi savas ķepiņas mazliet, puis...

Es nevaru ietekmēt to, kā darbojas
> bezzobainais Jānis no Jelgavas!!!!

slikti. tad kaut kas ir jāmaina visā sistēmā.

> Ja tev ir pretenzijas pret konkrētu
> izplatītāju, tad savāc konkrētu informāciju
> (vārdu, uzvārdu, līguma numuru) un aizsūti šo
> informāciju uz Amway.

tas notiks. pilnīgi droši.
to Runcene:

"slikti. tad kaut kas ir jāmaina visā sistēmā."

Ak, Jēziņ... Tu saproti, ko Tu saki!? Es Tev ilustrēšu ar saprotamākiem piemēriem:

Pieņemsim, ka bezzobu Jānis ir nodibinājis SIA "BJ" un es esmu nodibinājis SIA "Silver" un abi šie SIA iepērk (par vienādu cenu un vienādiem noteikumie) un tirgo burkānus no zemnieku saimniecības "Burkānciems". SIA "BZ" VAR tirgot burkānus vecām tantiņam par 90 Ls gabalā, stāstot, ka tie ārstē vēzi. Vai tas ir ētiski? Nē. Vai es to atbalstu? Nē. Vai es tur varu kaut ko darīt (it īpaši, ja es neko konkrēti par to nezinu)?

Tu apgalvo, ka es varu un ka man tas ir jādara, jo es redz esmu līdzvainīgs, jo es arī tirgoju burkānus. Pie tam Tu apgalvo, ka VISI burkānu tirgotāji ir krāpnieki un z/s "Burkānciems" vispār ir jāaizliedz...

Vai man kau tkas nav kārtībā ar bildi, jeb Tev?
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 18:26
Amway sistēma tā nav būvēta... tāpēc piemērs neder. nav pat vērts analizēt.
Lee
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 21:39
"Amway sistēma tā nav būvēta..." :D :D :D

:))))))))) Re, kur īstie, kas zina KĀ! :D he he he

"es teicu, ka tieši Tu esi krāpniece? es pagaidām nezinu, ko Tu saki cilvēkiem, kuriem kaut ko piedāvā... es teikšu ko tik smagu tikai tad, kad būšu ko melīgu dzirdējusi. "

Jā, nu šeit visu laiku tiek apgalvots, ka Amwayisti ir krāpnieki, žuļiki, utt. Tad es nesaprotu, vai es esmu vai neesmu tomēr, un pēc kādiem kritērijiem tiek vērtēts, kurš ir, kurš nav, ja dažs labs ir dzirdējis 2, dažs labs 1, dažs labs nevienu. Bet tomēr, es tad nesaprotu, tā kā esmu Amwayists, tad kurā brīdī ir par mani, kurā nav. Nu, ja neesi dzirdējusi mani, tad nevajadzētu minēt vārdu Amwayisti, neesi dzirdējusi principā LIELĀKO daļu, jo tomēr 1 vai 2, neliecina par sistēmu kopumā, par desmitiem tūkstošu. Tad runā, lūdzu, par konkrētiem cilvēkiem, nevis "mums". Kad būsi kko melīgu dzirdējusi no visiem, tad vari pļāpāt.
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 22:05
tur nav nekā baisi sarežģīta, lai nesaprastu Amway sistēmu...

šai pašā dievzemītē vien esat... neba nu kas baisi slepens, neba masonu loža.

no visiem? man vajadzētu tagad intervēt visus?

nav 1 vai 2, turklāt man ir info arī no tiem, kas ir "mācījušies".... Latvija taču nav liela. un arī viņu viedoklis, kas pilnīgi nesakrīt ar Tavu un Silvera.

bet to laikam ir grūtības saprast...

viņi gan šitā pat runāja pirmajā gadā...
Silver zviedz
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 22:12
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Amway sistēma tā nav būvēta... tāpēc
> piemērs neder. nav pat vērts analizēt.
---------------------------------------------------------

Un Tu būtu tā, kas zina!???? Turiet mani, es tūlīt nosmakšu! :))))))))))))))))))))))))))))
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> tur nav nekā baisi sarežģīta, lai nesaprastu
> Amway sistēmu...
-----------------------------------------------------------------

Tiešām!? Tad kāpēc Tev vēl joprojām par to nav nekādas saprašanas!? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 22:19
smoc... lai galdauts par celiņu...
Tagad pilnīgi nopietni:

Amway sistēma strādā TIEŠI TĀ. Un mans piemērs ir 100% atbilstošs. Un tieši tāpēc es (jau kuro reizi) atkārtošu:

Tu nesaproti sistēmu un izdari pilnīgi nejēdzīgus spriedumus un salīdzinājumus, aizskarot un apvainojot respektablu kompāniju, efektīvu biznesa konceptu un tūkstošiem godīgu izplatītāju.
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 22:24
nupat uzzināju, ka 3 kg vešpulvers maksā Ls 19.25, so...

kāds nopērciet no Silvera...

ah, bet viņš tak neizplata...
Lee
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 22:32
3 kg es nezinu cik gadiem pietiek... Tev tocna 3 kg nevajag!
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 22:36
pusgadam tur būs... "parastais" pulveris šim periodam apmēram Ls 8 maksās...

man mašīna reizēm 2x dienā iet...
Lee
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 22:45
Pusgadam Tev izies 750, ne jau 3 kg, Tu ko, gribēdama neizlietosi.
mad smīkņādams
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 22:52
...silver, bumbulīt, pazviedz gan...:)
...vo, šis ir labais:... aizskarot un apvainojot respektablu kompāniju, efektīvu biznesa konceptu un tūkstošiem godīgu izplatītāju...he, he, kurus diskreditē silvera šūmainā birstēšana par amweja labajām īpašībām,,,:)

...silver, kad Tev pieleks, ka Tu pats ar savu mazprātīgo un bērnišķīgo aizstāvēšanos tikai nostiprini arī manī parliecību - visi amvejisti it tizleņi..un tas ko viņi andelē - mēsls...:)

...
Lee
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 22:57
Runcene,

750 g maksā ap 7 latiem, man pietiek nu jau vairāk kā pusgadu, tā kā ir daudz izdevīgāk. Es arī darbinu mašīnu katru dienu.
Vajag pareizi lietot.
mad uzjautrinās
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 23:01
...lee, kā tas ir - lietot???...

...vo, amvejisti, grūšas jums tās galviņas...nu galīgi grūšas...:)
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 23:23
...johaidī, sasagribējās padirsties, bet...respektablu kompāniju, efektīvu biznesa konceptu un tūkstošiem godīgu izplatītāju pāstāvji kkur pačibējuši...

...un dziļas skumjas manu sirdi māc...
...tik amwejs manu ceļu izgaismo...
...kā mēness stars par klusiem ūdeņiem...

...re, kāda smalka peršiņa sanāca...
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 23:57
...vai visi dus???..
...kas līkiem pirksteļiem un spulgām acīm...
...gar klavu grābstījās...
...un amway produktus ar sūdiem līdzināja...
...vien es še jaktī stāvu stundā pavēlā...
...vien ārā vēji šalc...

...uhhh...



Edited 1 time(s). Last edit at 28.10.2009 23:57 by madcynics.
Silver
Re: ko zinat par amway?
29.10.2009 10:24
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nupat uzzināju, ka 3 kg vešpulvers maksā Ls
> 19.25, so...
>
> kāds nopērciet no Silvera...
>
> ah, bet viņš tak neizplata...
-------------------------------------------------------------------------

Atkal meli. Vienīgais Amway veļas pulveris, kas nāk 3 kg iepakojumā ir SA8 Colour un tas maksā 88.94 poļu zlotus. Poļu zlota kurss ir 0.167 Ls. Man sanāk 14.85 Ls.

Lai salīdzinātu cenas ir jāsalīdzina, cik izmaksā viena mazgāšanas reize. Mana pieredze liecina, ka uz 5kg veļasmašīnu vajag ~ 30g. Tas nozīmē, ka ar vienu paku pietiks ~100 mazgāšanas reizēm. Labi, pieņemsim, ka Tu esi ļoti šmulīga, nemāki mērīt un Tev visu laiku birst garām. Pat tad vajadzētu pietikt ~ 75 reizēm. Veicot vienkāršus aprēķinus, sanāk, ka viena mazgāšanas reize izmaksā ~0.15 - 0.20 Ls

Tagad aizej un sarēķini, cik Tev izmaksās viena mazgāšanas reize ar Ariel vai Tide. Pie tam SA8 ir bez fosfātiem.
Silver
Re: ko zinat par amway?
29.10.2009 10:34
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...johaidī, sasagribējās padirsties,
-------------------------------------------------------

Vo, vo... neko citu, kā padirsties jau jūs neprotat.
mad smīkņā
Re: ko zinat par amway?
29.10.2009 10:53
...dauņa cienīga antiprezentācija Tevis andelētajiem produktiem Tev jau sanāca...tad ko citu ar Tevi lai dara, āzi???...
Re: ko zinat par amway?
29.10.2009 11:03
Silver, apskaties latamway mājaslapu... tas par cenu.

es nelietoju Ariel un Tide, tāpēc nemācēšu rēķināt. Man līdz šim izgāja Ls 5 par šķidro Kastani 40 mazgāšanas reizēm: 12,5 sant. tātad.

par vitamīniem...

Amway intensīvi sadarbojas ar Folla diagnostiem. Zinu to no tā, cik man tagad saskare ar medicīnu. Rezultāts: lai pilnīgi izveseļotos cilvēkam jāizdod apmēram Ls 100, lai daļēji kādi Ls 70, lai izvilktu dzīvību — Ls 30... viss uzrakstīts kārtīgā skolnieciskā rokrakstā.

no medicīniskā viedokļa diagnoze ir nekāda, kas varētu pāriet ar dzīvesveida maiņu un darba atrašanu. citam pacientam vajag apmēram Ls 130... diagnoze gan cita: koronārā sirds slimība... lieki piebilst, ka vēl cilvēki ir līdz nāvei nobiedēti. "ekspedīcija" veikta nesen vienā Vidzemes pilsētā.

būtu interesanti dzirdēt komentāru... un, lūdzu, bez pārmērīgiem specefektiem, jo tas mazina ticamību. vienkārši pa punktiem.

un par burkāniem piemērus nevajag, jo burkānaudzētāji taču Jankam neko nav samācījuši. Ja viņš ko melš, tad tā ir tiešām ir paša iniciatīva, kas nebūs tiesa par Amway, ja vairāki tirgotāji runā vienu un to pašu. turklāt Silver jau atzina, ka tāda filozofija šur tur eksistē.
Silver
Re: ko zinat par amway?
29.10.2009 11:40
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Silver, apskaties latamway mājaslapu... tas par
> cenu.

Kāds sviests.... Latamway mājas lapu ir izveidojis kārtējais tirgonis, kuram pašam nav īstas saprašanas par šo izplatīšanas veidu (nav skaidrs, kāpēc jātaisa cita mājaslapa, ja var izmantot Amway lapu). Tava nosauktā cena tikai nozīmē, ka viņš uz katru veļas pulveri "uzvāra" vismaz 5 Ls. Ja parēķina viņa iespējamās atlaides un bonusus, tad pat vairāk nekā 10 Ls.

Ieej manā mājas lapā www.amway.pl, nospied "enter as guest", ievadi savu vārdu (teiksim, runcene) un paroli (rozkalns) un skaties kādas cenas ir tur. Pie tam no tām es varu iedot 25-30% atlaidi :)

---------------------------------------------------------------------------
> es nelietoju Ariel un Tide, tāpēc nemācēšu
> rēķināt. Man līdz šim izgāja Ls 5 par
> šķidro Kastani 40 mazgāšanas reizēm: 12,5
> sant. tātad.

Nu es ar Kastani neko nemazgātu pat par velti... katram savs. Lada arī ir lētāka par Toyota, tika kaut kā neredzu ka daudzi tās lietotu.
------------------------------------------------------------------------------------------

> Amway intensīvi sadarbojas ar Folla diagnostiem.
> Zinu to no tā, cik man tagad saskare ar
> medicīnu.

Nu Tu tak esi bremzēta! Cik reizes var atkārtot!? AR AMWAY ŠEIT NAV NEKĀDA SAKARA!!! Folla diagnostika (visnotaļ diksutējama metode, ja kas) tiek izmantota, lai iesmērētu visa veida uztura bagātinātājus, ne tikai Nutrilite un to nedara Amway, bet izplatītāji.

Es šeit varētu piebilst nedaudz par to, ar kādām metodēm "parastie" ārsti un kompānijas lobē, antibiotikas, u.c. bet šo stāstu es domāju, ka Tu zini labāk par mani, ja esi ar medicīnu saistīta.

----------------------------------------------------------------------------
> un par burkāniem piemērus nevajag, jo
> burkānaudzētāji taču Jankam neko nav
> samācījuši. Ja viņš ko melš, tad tā ir
> tiešām ir paša iniciatīva,

BEIDZOT!!!! Vismaz kaut kas Tev ir aizgājis!!!! Un tieši tāpat ir ar Amway. Tie, kas māca līdzīgos pantiņus ir izplatītāju veidotas organizācijas. Kā mans N21 (mēs arī visi runājam vairāk vai mazāk vienu un to pašu), kā Britt Worldwide, kā Yager Free Enterprise, kā Švarca līnija.
Re: ko zinat par amway?
29.10.2009 11:59
nu tad vienkārši Latvijā ir diezgan īpatnas izplatītāju veidotas organizācijas... un tas Amway patīk? parasti lieli uzņēmumi pieskata izplatītājus un dod pa ausīm, ja vajag. vismaz cik nu man saskare ar uznēmējdarbību. rodas sajūta, ka Amway priecīgs, ja kāds ko uztirgo... vienalga kā...

protams, Follisti sadarbojas ar visādiem, tos es arī zinu, bet Amway ir ļoti liels vitamīnu un citu uztura bagātinātāju klāsts, var baigi atvēzēties.

par zāļu firmām tiešām vari nestāstīt... varbūt tā pagaidām ir vienīgā joma, kur būšu ar Tevi pilnīgi vienisprātis...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 1?
Ziņa: