ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Silver
Re: ko zinat par amway?
29.10.2009 12:51
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nu tad vienkārši Latvijā ir diezgan īpatnas
> izplatītāju veidotas organizācijas... un tas
> Amway patīk?

Amway vispār nav Latvijas (arī Lietuvas un Igaunijas) tirgū. Viņiem ir vairāku lappušu Zero Tolerance Policy, kas aizliedz jebkādu darbību neatvērtā tirgū. Tātad viņiem tas pilnīgi un galīgi nepatīk. Un Tu labi redzi iemeslu, kapēc - tiek apšmaukti cilvēki, nepareizi prezentēti produkti, tirgojas internetā no kreisajiem saitiem... ar vienu vārdu sakot tiek čakarēts tieši tas, uz kā balstās Amway bizness - viņu reputācija.

Visi, kas izplata Amway Latvijā (ieskaitot arī mani un "manus" cilvēkus) darbojas pārkāpjot Amway līgumu. Reāli mēs riskējam ar visiem saviem bonusiem un naudām tikai tapēc, ka mums šī izdevība liekas tā vērta. Jebkuru no mums var jebkurā brīdī izmest no sistēmas. Mēs visi ar cerībām gaidam to brīdi, kad Amway ienāks Latvijas tirgū oficiāli. Tad būs gan sertifikācija, gan uzlīmes latviešu valodā, gan skaidri sastāvi, gan vieta kur griezties, ja kāds būs apšmaukts.
---------------------------------------------------------

parasti lieli uzņēmumi pieskata
> izplatītājus un dod pa ausīm, ja vajag. vismaz
> cik nu man saskare ar uznēmējdarbību. rodas
> sajūta, ka Amway priecīgs, ja kāds ko
> uztirgo... vienalga kā...

Nu nav tā. Ja pasaulē vispār ir kāda kompānija, kurai nav vienalga, kā tiek tirgots, tad Amway noteikti ir to skaitā. Un viņi visādos veidos bremzē mūsu darbību, uz katra soļa prasot pierādījumus tam, ka mums ir kaut kāds sakars ar Poliju. Protams, ka viņiem patīk apgrozījums, nav jau viņi nekādi svētie (tas tomēr ir bizness), bet viņi nevar aizliegt man pirkt preces internetā, tā ka pilnībā apstādināt viņi to nevar. Pat ja gribētu.

Pie tam mūsējie (lasi - ar padomju laika izdomu apveltītie) cilvēki jau nav dumi :) Visās komandās ik pa brīdim tiek likti iekšā arī reāli poļi, tā ka kaut kādam amītim nav nemaz tik viegli saprast, kas ir kas. Nu vienīgais, ja paskatās poļu Amway žurnālu, tad Polijā poļu ir palicis apmēram 25%, pārējiem ir latviešu, lietuviešu un igauņu uzvārdi. Suwalkos vispār ir gandrīz tikai latvieši un lietuvieši... :)))))))))))
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
> protams, Follisti sadarbojas ar visādiem, tos es
> arī zinu, bet Amway ir ļoti liels vitamīnu un
> citu uztura bagātinātāju klāsts, var baigi
> atvēzēties.

Protams. Riktīgi atvēzēties :) Nutrilite vitamīni nav lēti (es tagad nediskutēšu par kvalitāti) un dažas lielās multivitamīnu kompleksu pakas tiešam maksā ap 80 Ls pat ar visām manām atlaidēm. Tāpēc, ja es gribētu tirgot vitamīnus, tad es noteikti sāktu ar to, ka pats iemācītos Folla diagnostiku :) Tam tak pat medicīnisko izglītību nevajag, man šķiet, ne? Esmu pārliecināts, ka visi Follisti ir vienā vai otrā MLM sistēmā, lai tas būtu Nutrilite, herbalife, vai diez kas vēl. Tas vienkārši ir loģiski no biznesa viedokļa. Ideāla simbioze.

Vai tas ir labi vai slikti? Nez... man domāt, ja tā Folla diagnostika tiešām strādā, tad jau tas īsti slikti nevarētu būt, bet ņemot vērā to sakarību, ka pēc katra tāda apmeklējuma tiek ieteikts pirkt vitamīnus par milzīgām summām, man tā lieta neliekas tīra. Un internetā par Folla diagnostiku es esmu atradis visādus vērtējumus...
Re: ko zinat par amway?
29.10.2009 16:53
...Lee... ja tev pashai Tavs bizness liktos tiirs, tad tu taa neceptos, ka visaadi "aprobezhoti" lajutinju Juuseejos par zhuljikiem sauc... tik daudz Tev buutu jaasaprot, ka taadi pie Jums ir... un daudz... jautaajums- kaapeec to tik slimiigi uz sevi attiecini, ja jau esi balta un puukaina? ...
Klau, komatiņ, nu nepaliec taču smieklīgs! Es saprotu, ka Tu gribētu, lai Amway ar visiem izplatītājiem pazustu no zemes virsmas un vēlams pirms tam vēl mocītos uz sārta, bet visam ir savas robežas! Nevajag taču zaudēt elementāru spriešanas spēju!

Ir pilnīgi loģiski, ka cilvēks, kuram viņa bizness liekas tīrs, to aizstāv. Būtu dīvaini, ja tas tā nebūtu.
Lee
Re: ko zinat par amway?
29.10.2009 18:31
Man jau pieriebies taisnoties, goda vārds. Ja kāds nāk klajā ar tādiem propogandiskiem saukļiem kā: visi viņi tādi, visi viņi šitādi, tad man rodas vēlme pajautāt, lai tad pastāsta arī par mani, jo es esmu starp tiem visiem. Loģiski, ka cilvēks to izdarīt nevar. Tad jau laikam uz visiem nevar attiecināt tomēr... Visu laiku jautāju, lai taču kāds beidzot pasaka kaut ko konkrētu - atkal neviens to nevar izdarīt. Mīļie cilvēki, emocijas ir 24 reizes spēcīgākas par racionālo prātu. Tad nu kontrolējiet savas emocijas un sāciet domāt beidzot racionāli.
Re: ko zinat par amway?
29.10.2009 18:33
...edz, silver... man ne amvejisti, ne fitlainisti, ne herbalaifi dziives kvalitaati negandee, ja vien akuraat neierodas tieshaa tuvumaa... taa kaa par daudz goda jamiem buutu, ja nu es taa par vinjiem tik ciitiigi domaatu, kaa nu no zemes shos noeest...

...Juus jau neaizstaavat savu biznesu, kursh esmot privaats un tiirs (nu, to savu burkaanu sia), bet uzmeties par aizstaavi visiem citiem ar, kuri taadi nebuut nav... kaapeec?... dari savu ceelo darbu un necepies par "tumsonjaam"...
Re: ko zinat par amway?
29.10.2009 18:34
...i kas ir tas racionaalais, kas mums AmWay sakaraa buutu jaadomaa? ...
Silver
Re: ko zinat par amway?
29.10.2009 18:55
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...Juus jau neaizstaavat savu biznesu, kursh esmot
> privaats un tiirs (nu, to savu burkaanu sia), bet
> uzmeties par aizstaavi visiem citiem ar, kuri
> taadi nebuut nav... kaapeec?... dari savu ceelo
> darbu un necepies par "tumsonjaam"...
-----------------------------------------------------------------------------

Ir pilnīgi un absolūti bezjēdzīgi kaut ko stāstīt cilvēkam, kas Tevī vienkārši neklausās... :(((( Nu parādi man, lūdzu, kurā vietā es uzmetos par aizstāvi! Tad, kad es teicu, ka viņus vajadzētu ar sūdainu koku atdauzīt? Vai tad, kad es teicu, ka neatbalstu nekāda veida krāpšanos?

Izlasi, ko es rakstu, un tad sāc stumt savu sviestu...
Re: ko zinat par amway?
29.10.2009 19:02
...jaaa, tikai ar tekstu- nee, vinji nav muuseejie, amvei taa nedara, tie kaut kaadi kreisie... nee, pilsonja vulgaris skatiijumaa tieshi vinji ir amvei un pashi to teelu bojaa... un man personiigi nav ne veelmes, ne vajadziibas shkjirot juus labajos un sliktajos, man pilniigi pietiek ar to, ka normaali lajuzhi shajos biznesos nestraadaa... mav sastapti...

Diez kaadeelj par Avon un to otro kosmeetikas firmu, kas ar tik no rokas peerkama, nav tik daudz sliktas infas kaa par shitiem vitaminizeetajiem? Par acu ziimuli droshi vien gruutaak iestaastiit, ka muuzhiigaa jauniiba iestaasies...
:) Zini, ir tāda teorija, ka cilvēks pats izvēlas savu likteni.

Es domāju, ka tas varētu būt izskaidrojums tam, ka savos 40+ gados es tikai vienreiz esmu saticis kādu MLM izplatītāju (pirms Amway, protams) un arī to es atšuvu momentā, jo zināju, ka viņš tirgo FitLine un nojautu, par ko būs saruna. Pie tam es apgrozos cilvēkos, stradāju tirdzniecībā, esmu pat līderisma kursos bijis...

Savukārt jums, kā izskatās, regulāri patrāpās izplatītāji, kas kaut ko piedāvā, uzmācas, mēģina ietirgot galīgos sūdus par fantastiskām cenām. Jūsu radi, draugi un paziņas tiek ievilkti sektās, tiek apmuļķoti, apkrāpti, utt.

Varbūt tomēr jūs paši esat vainīgi pie tā? Varbūt jūs ar savu attieksmi pievelkat pie sevis visādas negatīvas lietas un notikumus?
Re: ko zinat par amway?
29.10.2009 19:21
...liiderisma kursu aazha kaaja paraadiijaas :) ...
Re: ko zinat par amway?
29.10.2009 19:28
Nu līderisma kursus es pieminēju tikai tāpēc, ka tie, kas tajos iesaistās, parasti iesaistās arī visur kur citur. Tas tikai pieder pie teorijas, ka cilvēks pats "pievelk" to, kas ar viņu notiek. Es viņiem sameklēju telpas nomai (tikko bij Rīgā parādījušies), viņi man nesamaksāja starpniecību, bet piedāvāja barterā kursus. Tā kā principā man nebija izvēles, tad nolēmu uz tiem krutajiem (250 Ls laikam par pirmo līmeni) kursiem aiziet.

Spriežot pēc sarkasma, laikam man nav jāstāsta, kas tas ir...

Vienu gan no Jums varētu pamācīties jebkurš jūsu nicinātais, nozombētais izplatītājs - novērsties no tēmas un izvērst bezsakarīgu muldēšanu jūs protat perfekti. Jūs būtu vienkārši FANTASTISKI Amway izplatītāji! Jau 3 mēnešus tiek malts viens un tas pats bez neviena sakarīga argumenta :)

BRAVO!

/noliec galvu patiesā cieņā/
Re: ko zinat par amway?
29.10.2009 20:22
...neba nu tikai 3 mēnešus, mēs to daudz ilgāk protam...
mad uzjautrinās
Re: ko zinat par amway?
29.10.2009 20:31
...i' gan silveram duka!!!...
...silveriņ, kunkulīt, dristu tumsonīgajās galvās gaismu var ielaist tikai cirvis...
Lasīt jau nu protu gan, varēji nepūlēties :) Pietika iemest aci pāris citās tēmās, lai saprastu, ka tā tiek nodirsti principā visi, kas šeit kaut ko jautā un interesējas...

Pašam neliekas nedaudz ironiski, ka principā dari tieši to pašu, ko Tevis nicinātie amwayisti?
mad smīkņā
Re: ko zinat par amway?
29.10.2009 20:37
http://www.youtube.com/watch?v=1QQzbCmlZM4

...šeku, silveriņ, kkas atslābumam...
Es klausos tikai Amway zombēšanas CD. Tie ir kā mūzika manām ausīm.
Re: ko zinat par amway?
29.10.2009 22:40
Silver Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>savos 40+ gados


tātad tomēr bezcerīgi...
Lee
Re: ko zinat par amway?
30.10.2009 21:00
Nekas pats par sevi nav ne labs, ne slikts. Cilvēki paši piešķir šo īpašību lietām. Viss ir atkarīgs tikai no tā, kā raugāmies uz lietām un pasauli kopumā. Ja jums tas nepatīk, tad nevajag nopelt. Tas nav "jūsu" un viss. Bet ļaudis jau nesaprot to un dzīvo savā aizspriedumu plīvurā. Jūs jau paši esat cietēji. Tā vietā, lai kaut ko jaunu uzzinātu, paskatītios uz lietām no cita viedokļa, paplašinātu redzesloku, lielais vairākums izvēlas labāk vadīties pēc stereotipiem un negatīvas informācijas. Jūs paši tikai esat cietēji no tā, jo skatieties uz šo lietu jau caur negatīvu prizmu. Jūs uztverat tikai negatīvu informāciju un visām četrām ķepurojaties pretī jebkam, ko tik kāds saka. Tā ir vienkārši nevēlēšanās uztvert informāciju, jo vieglāk taču ir kaut ko nospriest, nevis pašam apskatīties, kā tad īsti ir. Cilvēks pats noregulē savu uztveri uz noteiktu frekvenci un spriež par lietām. It kā jau var "noskaņoties uz citu frekvenci" jebkurā laikā un paskatīties, kas tad ir citur, bet vieglāk taču ir palikt tajā pašā un pat nepacensties "uzķert" arī kaut ko citu.
Re: ko zinat par amway?
30.10.2009 21:09
Aš sajutu, kā ciešu no amveja trūkuma organismā :)

P.S. Jau sabaidījos,ka izklaide būs cauri :)
Lee
Re: ko zinat par amway?
30.10.2009 21:14
:) Es domāju, ka Tu itin labi saprati, ko vēlējos ar to pateikt.
Re: ko zinat par amway?
01.11.2009 18:29
"noteikti sāktu ar to, ka pats iemācītos Folla diagnostiku :) Tam tak pat medicīnisko izglītību nevajag, man šķiet, ne?"
Ideāli! Ļoti ticama metodika sanāk :)
Re: ko zinat par amway?
02.11.2009 18:41
...ei, ļauži, un kur ta amwejisti izčibēja???...ne tikai komatņam, bet arī man mazliet pietrūks izklaides ar VIsa Labā Bruņiniekiem...
Re: ko zinat par amway?
02.11.2009 22:34
droshi vien ka bija jaunu CD prezentaacija ar visu saietu.... naaks atpakalj ar jaunaam metodeem :)

es ar tiku pie jauna CD. iededzinaaju to gorillu disku ko tu te reklameeji. ir ko klausiities braucot uz darbu un atpakalj :))
Re: ko zinat par amway?
02.11.2009 23:24
...gorillas laikam klausās tikai dristi un citi mazprātīgie...smalku biznesa aprindu pārstāvji tālāk par tokio hotel laikam nav tikuši...:)
Silver
Re: ko zinat par amway?
03.11.2009 11:12
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...ei, ļauži, un kur ta amwejisti
> izčibēja???...ne tikai komatņam, bet arī man
> mazliet pietrūks izklaides ar VIsa Labā
> Bruņiniekiem...
-------------------------------------------------------

Nav jau vairs par ko runāt. Uz visiem jautājumiem ir atbildēts. Jaunu jautājumu nav. Malt visu laiku vienu un to pašu negribas. Pie tam jūs paši zināt, ka vismaz 50% no jūsu jautājumiem bija vienkārši provokācijas. Jums ir savs viedoklis, ticība un droši varat pie tā palikt. Es netaisos nevienu pārliecināt un man arī tas nav vajadzīgs.
Re: ko zinat par amway?
03.11.2009 16:36
...nu ta' beidzot...:)
Re: ko zinat par amway?
03.11.2009 16:45
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...gorillas laikam klausās tikai dristi un citi
> mazprātīgie...smalku biznesa aprindu pārstāvji
> tālāk par tokio hotel laikam nav tikuši...:)


pie kuriem tad tu sevi pieskaiti? ;)
mad uzjautrinās
Re: ko zinat par amway?
04.11.2009 22:14
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> > ...gorillas laikam klausās tikai dristi un
> citi
> > mazprātīgie...

...pie šiem...;0)
Par veseligu dzives veidu
Re: ko zinat par amway?
05.12.2009 13:15
Pats saskaros ar cilvekiem, jo reklameju cita veida produkciju. Agrak pats biju diez gan liels skeptikis, jo man vecaki tadi ir visu muzu. Parsvara tie, kas ir skeptiki, tie ari runa mulkibas, jo viss, kas nav ar 100 pazinam parbaudits ir su... un tas, ko nereklame pa televizoru un nepardod Drogas:)) Es redzu loti daudz cilvekus, kas lieto Amway produkciju- parsvara apmierinati. Nu jau bus pagajis pusotrs gads ka pirmo reizi dzirdeju par Amway un esmu nolemis, ka deretu pameginat, jo cik cilveku, tik viedoklu. Cepuri nost, tiem cilvekiem, kas doma par savu veselibu, jo lielaka dala joprojam dzivo ar PSRS domasanu (bet brauka ar jaunam masinam) un labprat dzertu no vienas glazes pie gazeta dzeriena aparata tikai aizmirst to, ka sen jau edam neveseligus produktus, dzivojam starp sintetiskam vielam un gerbjamies ar nezin kadu materialu- imunsistema mums vairs nav ta un nebus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 5?
Ziņa: