ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

mad rīta apgaitā
Re: ko zinat par amway?
31.07.2011 10:38
...man patīk, ka amevjisti sevi uzskata par izredzēto kastu...

...šeku, viņu nostājas kvintesence: < es lepojos, ka esmu Amweyā ar sabiedrības inteliģento daļu. es neskaitu ielu tirgoņus. skaitu lietotājus.>

...vispār smieklīgi, ja parakājas dziļāk...uz dirsas savilkuši dārgās pļūtenes, kurās sintēttika vairāk , nekā pieklājība ļauj, kājās lētās zeķes pa latu, kuras izskatās smieklīgi pēc otrās mazgāšanas,nenosakāmas izcelsmes klozītes no kkādām bodēm, zoot shoes, kuras ražotas ķīnā vai kādas tkpat nezināmas izcelsmes reģionā, uz rokas Aarmani vai Pierre Balmain replika, paveci rati, dzīvoklītis vai hipotēkā ņemta māja, kurā uzturēties ir bīstami, jo celtnieki sabāzuši vislētākos materiālus, kurus ar zināmu piepūli var uzskatīt par ekoloģiskiem, ēs no ķīnā razotajiem traukiem, kuros glazūrās izmantoie svins, cinks un citi savienojumi ir bīstami veselībai, ēd gaļu, kurā konservanti un ūdens ir neatņemama sastāvdaļa...utt, utt...strp citu, amwejs taču pārtiku neandelē?...kur tad iepērkat kosti?...

...inteliģentā daļa...tās, diemzēl, ir palicis gauži maz...pārsvarā gan ir intelektuāļi ar galvā iedzītiem stereotipiem par to, kā ir jāuzvedas un jādomā...un tādus ir visvieglāk iespaidot par labs - slikts...

...par NASA tehnoloģijām...mazāk vajag dirst šī muļka tiek smagi ekspluatēta daudziem produktiem, kuriem ar NASA nav nekāda sakara...un tikai veiksmīgs sauklis liek lumpenim, kurš grib ierāpties sociālā slāņa augstākā pakāpienā, iekrist šā fufeļa valgos...un lieta kulē...tad tāds ukris proponē - es labāks par citiem...

...gribi lietot amveju, lieto...es nelietošu...man labi pietiek ar vichu bārdas putām, Tissot un Accurista rokas pulksteņiem,
Aldo Brue, Schmoovie un citiem brendu apaviem, armani uzvalciņu darba rektēm, fildekosa zeķēm, labiem krekliem, kaut vai Cerutti, no zināmiem ražotājiem...un vešas pulverus pērku par daudz mazākām cenām, bet dažās mazās bodēs, kur pieejami labi produkti...esmu lecīgs?...nemaz...

...amveja lietošana ir vienīgais, kas atsķir jūs no citiem...viss pārējais tas pac...un ar putām uz lūpā amweju aizsāv lumpeņi, kuri grib visiem paziņot - es neesmu lumpenis... kompleksi lien kā īlens no maisa...

...
Re: ko zinat par amway?
31.07.2011 12:50
Eu... neatradu googlee to super liidzekli LOC kuru izmanto pagjiraam un naftas traipu mazgaashanai :D
mad uzjautrinās
Re: ko zinat par amway?
31.07.2011 14:25
...bet kāds no amwejstiem savā durnumā vēl to LOC noprovēs pohās un salīmēs pleznas...
...ir gan stulba tauta...:)
Ja es ari esmu ka tu teici iepinies šajā pasākumā bet iemesls bija pavisam cits! Es pats personīgi pārliecinājos par veļas pulvera, trauku mazgājām šķīduma un zobu pastas efektivitāti! Teikšu ka ir es biju šoka!!! Efekts tiešam bija vienkārši nepārspējam!!!
Ja cena varētu likties padārga bet ja parēķina cik tu iztvere feiry iegādei kāda laika perioda un cik vienreiz nopērkot koncentrātu kuru tu pats jauc un pats skaties cik stipru tu viņu velies!!! Tieši tas pats ar veļas pulveri ja parasti lietoju pilnu mertrauku kas nāk līdzi komplekta man sanāca neadekvāts patēriņš otrs veļas mašīnai visas trupas bija tā kā ar kaut kādam glumam gļotām noklātas! Bet ar Amwey pilnīgs pretstats un veļa ari bija daudz tīrāka nepalika nekādas baltas strīpas vai plankumi!!!
Es personīgi esmu par!!!
Varbūt ne tirgot bet ka lietotājs ar abām rokam par!!!
Re: ko zinat par amway?
13.08.2011 19:01
Klau... man laikam amveju veikalaa baazh slepus, jo es mazgāju dreebes tikai uz 30grādiem un ātro mazgāšanu, bet pulveri leju šķidro - mazāko norādīto devu. Nekad nav palikušas netīras drēbes vai kaut kādas tur strīpas un kas tik vēl ne :D
Uz Fairy tērēju gadā ~5Ls ...nu atzīstās, kurš no Jums man podsunul Amway!!! :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
15.08.2011 21:56
Kādus naftas traipus tirgotā supersubstance iztīra?
Varbūt varam sarunāt, iztīriet naftas traipus, lai pierādītu apgalvojumus.
Palasīju, ļoti vērtīga informācija.
Tagad zinu, kur jāgriežas.

Starp citu, kāds nebūtu tik laipns/a, un neuzrādītu tirgojamās preces reģistrācijas dokumentu atsauces.
Runa ir par reģistrāciju Latvijas Republikā.
Sevisķi interesē vitamīni un zobu pasta .
Kur varu iepzīties ar to dokumentāciju? Kur ir zobu pastas produkta atestācijas apliecība?
Kaut numuriņu iedodiet, talāk pats skatīšos.

Vai Jūsu klienti saņem EKA čekus? Ar kādām PPR tiek pārvietoti produkti?
Ļoti interesanti.
Re: ko zinat par amway?
15.08.2011 22:13
par EKA/PPR/Nodokļiem esmu ar viņiem diskutējis... kā pret sienu... Amway nav Latvijas firma utt :D
Skaidrs tak ka te ir:
1) nelegāla uzņēmējdarbība
2) nereģistrētu UB tirdzniecība
3) neakreditēta sadzīves ķīmijas un kosmētikas tirdzniecība
4) izvairīšanās no nodokļu maksāšanas

vnk VIDam utm līdz šādiem sīkajiem tikt rokas pa īsām, Latvijas mērogā.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
01.09.2011 14:04
Cienijamie diskusijas dalībnieki!
Bija jautri palasīt!
Priecājos par tiem ,kas atklājuši un lieto šos brīnišķīgos produktus.
Protams ir grupa cilvēku ,kas visu zina,tai skaitā,kas viņam ir noderīgs ,vai nē.Aicinu nāk paskatīties dabā,kā produkts izskatās un ,kā tas lietojams.šajā diskusijā tika salīdzinātas cenas.OK,es teiktu cenas ir apmēram tik pat vai zemākas par tiem līdzekļiem,kur pērkam veikalos.
Viena lieta,gan skumdina,neviens vai nedaudzi min šo iedarbību uz apkārtējo vidi.Līdzekļi ,kā jau bioloģiski izcelsmes pilnīgi sadalās apkārtējā vidē.
Par šo produkciju raksta arī mūsu prese,tai skaitā žurnāls VIDES VĒSTIS.
Aicinu aplūkot draugiem.lv lapu:Ciemos pie Ciemiņas.Ievietotas publikācijas un apraksti par produkciju.http://www.draugiem.lv/www.amway-latvia.com/places_stories/index/
Jauku dienu jums visiem!Aicinu Jūs visus padomāt par mūsu apkārtējo vidi un bērniem.Kompānijas produkcija ir ekanomiska,efektīva un ekaloģiska.
Re: ko zinat par amway?
01.09.2011 19:19
tiešām ekAnomiska un ekAloģiska? ;)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: ko zinat par amway?
01.09.2011 20:22
Nu, ekanomiskam un ekaloģiskam produktam atbilstoša reklāma... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad sajūsmā
Re: ko zinat par amway?
01.09.2011 20:25
...pucīt, loģiski turpinot - arī efAktīva...
Re: ko zinat par amway?
02.09.2011 09:14
nu saktaas ka neatnaak atpakalj un neiedod e-fak
qmigucis1111
Re: zanzi
12.11.2011 00:02
nu es pati velos iesaistities amway un man pat konsultacija bija polu valoda jo nak no polijas viss
...111...
Re: ko zinat par amway?
12.11.2011 00:23
kad man bija konsultante vinja to izdarija ,,
atvera neataisitu velas pulvera paku... iebera glaze pulveri un udeni ieleja.,,,, lai pieraditu cik tas labs izdzera to..... vel joprojam kontaktejos ar vinju un vesela:D
nu ari lietoju pulveri bet tikai mazgat:)
Konsultante iedzēra ūdenī izšķīdinātu veļas pulveri..........Ko tik visu gan cilvēks neizdara REKLĀMAS nolūkā ! ! !
Re: ko zinat par amway?
12.11.2011 15:17
oi, es arī gribu konsultāciju poļu valodā... tā ir kaut kāda baigā ekstra?

malace tā konsultante, gan jau bija garšīgs :)

un trauku mazgājamais pilnīgi pēc "Tarhun" dzēriena izskatās, tā kā nav ko bremzēt.

bet poļi vispār malači, gandrīz kā Ābrahāma dzimums uz andeli.
Lai Butu
Re: ko zinat par amway?
16.11.2011 16:30
Un ja atmet zombēšanu, uzbāšanos utt, vai produkcija ir normāla. Cik saprotu apmierināto vairāk nekā vilušos.
Un, ja to izplata Eiropas savienībā, tad tak ir ir arī izplatāma Latvijā - vai ne tā?
M.Joda
Re: ko zinat par amway?
26.11.2011 22:53
Produkti ir labāki nekā tie ko mums sūta lielie ražotāji priekš mūsu postsociālistiskā tirgus. Un mēs visi zinām ka tā tiešām ir. Kā labu piemēru var minēt kaut vai to ka visu iemīļotais Fairy ir aizliegts Skandināvijas valstīs jo tā sastāvā ir kaut kādas ķimikālijas kas nav draudzīgas dabai. Ieslēdzās domāšana ko?
Amway tīkls nav labs vai slikts, tas vienkārši ir. Šī pārdošanas (produktu izplatīšanas) forma kļūs aizvien populārāka, jo atalgo cilvēku, kas iesaka noteiktu iepirkšanās vietu (ja Jūs esat atradis/usi labu autoservisu/kosmētikas veikalu/piena tirgotāju un pastāstat par to savam draugam vai konkrētā uzņēmuma īpašnieks jums samaksā par to ka atvedāt viņam klientu?). Jau tagad varam lielveikalos redzēt reklāmas ka piem.American Express karšu lietotājiem atmaksā 2% no pirkuma. Amway piedāvā vairāk.
Par ``nozombētajiem`` izplatītājiem- ir daļa taisnības,daudzi, kas iesaistās kļūst pārāk apsēsti ar šo lietu, bet ir tam visam arī otra puse, ja jebkurā jomā gribi saniegt vērā ņemamu rezultātu Tev ir jābūt nedaudz trakam, lietas nevar sasniegt ar ``pofigistisku`` attieksmi.
Par piramīdām (ne tām, kur guļ faraoni :) )- cik no jums kritizētājiem, ir spējīgi uzzīmēt kaut vienu, veiksmīgu, cilvēku radītu organizācijas shēmu, kurai NAV piramīdas struktūra? Mēs visi esam kādam pakļauti, un tie, kam laimējas, tiem arī ir pakļautībā kādi cilvēki.Piramīda draugi.
Par Amway apmācibu (jeb liela daļa teiktu ``zombēšanas``) sistēmu- ir ļoti ieteicams katram studentam, kura skolas klasiskā mācību programma apskata tādu priekšmetu kā ekonomika vai uzņēmējdarbība, iepazīties ar teorijām, kas ir pamatā Amway tīkla mārtketingam. Arī ja Jūs pat nepieļujat domu par sadarbību ar to-šausmīgo-Amway`u, tas noteikti var paplašināt Jūsu garīgo apvārsni un uzlabot izpratni par naudas plūsmu kā tādu.
Paldies par uzmanību, esiet vērtīgi J.
Re: ko zinat par amway?
26.11.2011 23:11
nemels nu, Fairy nav aizliegts Skandināvijā. to būs amway priesteris ieborējis...

šādi normatīvie akti attiecas uz visu ES vienādi.
Lasīju un smējos. Sen nebiju ko tik varen jautru lasījusi. Un kā nu tik aizstāvēti viedokļi - ar putām uz lūpām, pilnīgi briest asinsizliešana :D :D :D Tā jau mums, latviešiem ir, no ekonomikas nejēdzam neko, bet savs viedoklis vienmēr būs pareizais. Brīnums, kā vēl nav sakāvušies BMW un, teiksim, MAZDAS lietotāji. Katram ir savs. Katram ir tiesības piedāvāt un pirkt, ko viņš vēlas un katram ir tisība pieklājīgi noraidīt to, ko viņš nepieņem. Tad jau mums jāņirgājas par veģetāriešiem utt. Nē, mīļie, vispirms kļūstiet civilizētas pasaules sastāvdaļa un iemācieties civilizēti diskutēt. Te pilnīgs murgs - nepārbaudīta informācija, viena tante teica, kaut kādi tekstu izrāvumi... pilnīgs ķīselis... Godīgi sakot, pēc izsmiešanās palika gandrīz vai žēl to cilvēku, kuri šeit tikai muldēšanas pēc.... Negribu ķengāties par viņiem... Bet visiem tiem, kuri dzīvo un domā pozitīvi un veselīgi - lai jums izdodas viss iecerētais!
P.S. Lietoju Amway produkciju jau gadus 5 un nevaru iedomāties to mainīt pret ko citu. Jo būtībā Latvijā līdzvērtīgas nav.
fox
Re: ko zinat par amway?
29.11.2011 09:29
Man vienreiz uzdaavinaaja trauku mazgaajamo liidzekli un zobupastu. Trauku mazgaajamais bija labs, bet zobupasta man nepatika. Varbuut, ka trauku mazgaajamais bija viens no labaakajiem Latvijaa nopeerkamajiem, tad zobupastas ir dazas noteikti labaakas. Man nepatika vinju produkcijai, ka viss ir lielos iepakojumos, ilgi jaalieto.
Bet Latvijaa sadziives kiimijas un visaadas zobupastas un sampuuni tieshaam ir mazliet sliktaaki nekaa Skandinaavijaa. Noteikti zinu, ka matukraasa, zobupasta, velaspulveris Skandinaavijaa ir labaaks un labaak izdara savu darbu. Varbuut, ka Amwaym ir labaaka kvalitaate, principaa es par to nebriiniitos. Bet veel jau produktam jaabuut arii citaadi pievilciigam. Sis produkts buutu pievilciigaaks, ja to vareetu nopirkt veikalaa, nevis kontakteejoties ar izplatiitaajiem. Tam velkas liidz izplatiitaaja sindroms:)
Tie produkti taču ir pieejami veikalā- interneta veikalā. ;) Tas nozīmē, ka laiku pa laikam vienkārši vari saņemt savu pasūtījumu uz darbu vai mājām, paralēli apzinoties, ka interneta veikalam pie produkta cenas nav jāpievieno ēkas ekspluatācjas izdevumi, apsargu preču plauktos kārtotāju algas (runa tīri par tirdzniecības punktiem) u.c šāda veida izmaksas. Iepērkos priekš sevis un radiem. Patīk! Jāatzīst gan, ka ne zobu pasta.. =)
Fox
Re: ko zinat par amway?
29.11.2011 13:16
Laikam nepatiik interneta veikali, man vajag uz veikalu aiziet, gar plauktiem pastaigaat, aptaustiit un apostiit visu. Interneta veikalaa var pirkt tikai to, ko es labi zinu, un ko man tieshaam vajag.
nu uz pudeles var but daudz kas rakstiits. biju saticies ar konsultantu kurw saka ka sis sakuma ir tads ka tikai papildus darbs, ja pastrada var sakt nopietni. tads jocigs izskatijas jau 23 gadi un visa masina dieva zimes pamaniju jocigi protams, pats pawlaik domaju ka neko daudz te nevar nopelniit. ka saka labs pardevejs pardos ari sudu uz kocina :) produkciju iespejams kadu pameginawu, aizdomigi tikai ir tas ka katologa interneta ir tikai bildite es neredzu nekadu aprakstu. katram sava galva un katrs macas no savam kludam nevienam dirst virsu nevajag
Re: ko zinat par amway?
26.12.2011 20:51
Peteris
Re: ko zinat par amway?
14.02.2012 14:30
Ja Amwejā iesaistās bez jebkādas sajēgas, tad var būt arī problemātiski. Es kļuvu par "izplatītāju" tāpēc, ka daudzi mani radi pirka no citiem izplatītājiem šo produkciju. Es mazliet painteresējos un salīdzināju cenas ,kuras iepērk ar cenām, kuras tiek pārdotas sapratu, ka varu palīdzēt radiem ietaupīt.Piemēram nopirku ar atlaidēm veļas purlveri kura pietiek gadam 120 mazgāšanas reizēm (viena mazgāšanas reize izmaksā 8 santīmi), veikalā pērkot pulveri viena mazgāšanas reize izmaksās 17 santīmi.
Varu palīdzēt arī citem iemācīties ietaupīt.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.02.2012 20:46 by puce.
Emm, joka pēc palasīju saraksti un tā arī nesapratu, par ko te visi tik briesmīgi sāka cepties. Par tiem, kas mēģinājuši ko darīt biznesā-ja tu esi mēģinājis ko darīt un nav sanācis- nu ko, neesi jau pasaules naba, ir arī veiksmīgāki cilvēki, tas, ka tu nevarēji nenozīmē ka pārējie arī nevarēs un noteikti nenozīmē, ka kompānija ir mēsls tikai tāpēc, ka tev nesanāca, ir ļoooti daudz cilvēku, kas tieši šeit ieguvuši finansiālo neatkarību! Patiešām ieteiktu arī gudri nespriest par lietām kurās neesat nekādi lietpratēji- vispirms izstudējiet kas ir Amway, kas par cilvēkiem tur darbojas, aizejat uz kādu trako semināru un tad būsiet tiesīgi visu kritizēt, vismaz es parasti mēģinu neizteikties par to, ko esmu tikai pa ausu galam dzirdējusi. Pati esmu amway neilgu laiku, bet varu teikt, ka man ir iemesls uzskatīt to par perspektīvu jomu- nu ziniet, ja jau igauņiem ir vairāki briljanti(par briljantiem mūsu biznesā sauc cilvēkus, kas pelna vairākus tūkstošus mēnesī) tad pilnīgi kauns neko nedarīt- kamēr latvieši sēž un ņerkst, kritizējot visu pēc kārtas tikai negribot neko darīt, tikmēr igauņi taisa biznesu.
Kaut kas rakstīja par to, ka redzējusi prezentācijā kādu izdzeram ūdeni ar pulveri. Nu un? Viņš izreaģējot ir pilnīgi neitrāls, tur jau ir tas joks. Es arī esmu redzējusi ka tā izdara farmacēts- tā, ka nevar teikt, ka mēs te būtu idioti ekstrēmisti. Amway pastāv jau 52 gadus, tā apgrozījums gada laikā audzis par miljards dolāriem, saņemta ANO balva par vides draudzīgumu, sistēma N21 ir attīstījusies arī Latvijā- tiek rīkoti semināri, turklāt tādi notiek 82 pasaules valstīs, kas dod jebkuram šī biznesa pārstāvim iespēju kļūt jau par starptautisku uzņēmēju. Piedodiet, bet ja cilvēks, kurš mēnesī pelna vairākus tūkstošus un brauc uz firmas apmaksātiem ceļojumiem, vārdu sakot- VEIKSMĪGS uzņēmējs saka, ka tas strādā, es labāk ticu viņam nekā kaut kādiem gudriniekiem internetā, kurus paklausoties liekas, ka tādiem ģēnijiem jau vajadzētu miljonus pelnīt.
Re: ko zinat par amway?
21.03.2012 05:45
Vispār šo tēmu es komentēju reti jo esmu cilvēks kas par to visu var spriest tikai no malas. Bet tomēr pāris vispārīgas lietas es gribētu piebilst.

Protams, ka Amvejā tāpat kā jebkurā citā biznesā var attīstīties. Teorētiski iespēja attīstīties ir jebkuram bet praktiski tas tā nav. Jāsaprot to, ka peļņas atkarība no ieguldītā darba nav lineāra. Ja Jūs esat vienkāršs strādnieks uzņēmumā un Jūs sakat savam priekšniekam, ka gribat nopelnīt divreiz vairāk, viņš saka - nav problēmu. Protams. Izdari divreiz vairāk un saņemsi divreiz veirāk. Bet jūs jau saprotat kas par lietu. Ja tā ir darba vieta ar normālu darba organizāciju tad izdarīt divreiz vairāk vienkārši nav iespējams. Var izdarīt par 10% vairāk. Ja ļoti, ļoti paveiksies, tad par 20. Un Jūs saprotat, ka ir vajadzīgs darbs kur par to pašu ieguldīto darbu maksā vairāk. Bet te sākas paradoks. Priekšnieks Jums tādu darbu piedāvāt nevar jo tas jau ir aizņemts.

Kur ir tā problēma? Par to cenšas daudz nerunāt. Lieta tāda, ka katrā biznesā ir savs skaits uz cik darbiniekiem var būt viens augstāk stāvošais. Kad kāda cilvēku grupa sāk darbu kādā biznesā tad viņieem saka un rāda kādas visiem ir fantastiskas izaugsmes iespējas bet tā ir daļēja patiesība jo nepasaka to, ka tad kad kāds no Jums izvirzīsies vadošā pozīcijā tad pārējiem, kaut kādam darbinieku skaitam, šī iespēja automātiski tiks atņemta un Jums paliek iespēja neierobežotu laiku būt par vienkāršu strādnieku ar pieticīgu peļņu.
Negodīguma momentu pastiprina tas, ka tiek turēts lielā noslēpumā tas cik daudz ir šo potenciālo vakanču uz izaugsmi un vai vispār tādas ir. Noslēpumā tas tiek turēts tāpēc, ka vienkāršie darbinieki arvien ir vajadzīgi jo tieši viņi ir tie kas ar savām rociņām atnes peļņu lai augstākstāvošie pa tā paša ieguldijuma varētu saņemt daudz vairāk un turpināt stāstīt zemākstāvošajiem par neticamām izaugsmes iespējām kuras varbūt jau iepriekš zināms, ka nebūs.

Tas ir līdzīgi kā savulaik augstskolas lielos daudzumos sagatavoja dažādus biznesa vadības speciālistus kuriem darbu savā specialitātē atrast ir ļoti grūti jo nav jau to strādnieku ko vadīt. Ir tikai vadības speciālisti bet nedaudzās vakances ir stabili aizņemtas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Beidziet niekoties, nāciet uz MMM2011. Tūlīt jau dalībnieku skaits sasniegs 30 000 000. Tas par kaut ko neliecina? Viss smuki strādā jau 15 mēnešus. Dalībnieki ir jau burtiski visi Tev apkārt. Pievienojies lielai, starptautiskai MMM2011 struktūrai - http://www.income-plan.com/
Re: ko zinat par amway?
03.04.2012 22:39
Jap, ja tās tā turpināsies tad burtiski visi apkārt būs piečakarēti...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 6?
Ziņa: