ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
14.04.2011 17:34
par mantojumu veel nebija dzirdeets :D :D :D
mad uzjautrinās
Re: ko zinat par amway?
14.04.2011 18:09
...kkas jauns...kā man patīk amvejisti...:)
Re: ko zinat par amway?
16.04.2011 12:16
Amway ir tiešām nākotne! Arī es esmu spēris pirmos soļus, lai šo pasākumu iepazītu un esmu gatavs aktīvi pieslēgties.
Smiesies tas, kas smiesies pēdējais...
Re: ko zinat par amway?
20.04.2011 19:56
Šilo Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Patiesības nav(katram sava). Ir tikai pozitīvs
> un negatīvs domāšanas veids.
>
> Pie kā man griezties, lai tiktu pie licenzes? Kad
> tuvākajā laikā būs kāds Open pasākums
> Rīgā? :)

Šilo!
Vai jau esi dabūjis Amway līgumu? Ja vēl aktuāli, raksti uz meilu man! Šobrīd reģistrācijas maksa ir samazināta vairāk kā 3x! Tā ka var uzspāt piereģistrēties krietni vien izdevīgāk un arī produkciju pirkt par ļoti patīkamam cenām!!!
Re: ko zinat par amway?
21.04.2011 09:09
šiem ir arī reģistrācijas maksa... {8-0
Re: ko zinat par amway?
21.04.2011 13:57
Agrāk bija 100 vai 200Ls.
mad smīkņādams
Re: ko zinat par amway?
21.04.2011 20:53
...nja...
Re: ko zinat par amway?
24.04.2011 14:49
kas lasa krieviski:

http://www.novayagazeta.ru/data/2011/042/23.html
izlasiju loti daudz komentaru, viss ir loti jauki, ir jastrada lai gutu panakumus. ir viens bet, dzivs piemers ,kapec neviens nelielas ar tam solitajam naudinam kas ieripos tava konta, piem. stradaju un lietoju jau piecus gadus un man gada vai menesi reizi ieskaita pravu summu, jo viena pazina doma , vina ir iesaistijusies ka pec pieci gadi vina gules zem palmam un bernam bus mantojums vina vares nedarit neko un dzivot zali, tikai tapec ka ir N21. VISS ir loti jauki es jau redzeju cilveku kas lidziga projekta bija vina teica ka ilgus gadus nestaigaja un tagad redzam staiga ka liela, kapec tam negribas ticet nemaz, kurs tev par piedalisanos maksas tukstosus???
Ja kāds vēlas uzzināt kaut ko vairāk un smalkāk par Amway biznesu vai produkciju, tad var droši rakstīt uz epastu: blodinja@inbox.lv
susuris
Re: ko zinat par amway?
27.04.2011 09:16
Tīklā jau ar varu nevelk, bet tā kā ļaudīm patīk ticēt brīnumiem, un šīs kompānijas darboņi ar to vien nodarbojas kā skalo smadzenes par savu brīnumaino produkciju, kaut kādu iegādi no ražotāja, iespēju pelnīt pērkot !!! :))) tad atrodas jau gana lētticīgo, kas tam visam notic. Viņiem pirms tam tajos semināros arī pašiem izskalo smadzenes un tad viņi kā nozombēti gadiem ilgi spēj kladzināt vienus un tos pašus tekstiņus. Galvenais jau, ka pašiem patīk :))) Jā - un kur tad vēl finansiālā neatkarība - viņiem šķiet, ka tās naudiņas, ko viņiem atmet poļu piramīdas augstāk stāvošie darboņi - tā ir finansiāla neatkarība. Nu žēl , ka viņi nezin citu.
jānunē
Re: ko zinat par amway?
27.04.2011 09:25
Produkcija tāda pati kā jebkura cita. Veļas pulveris ir parasts veļas pulveris, šampūns arī, tikai uzlikta sava preču zīme. Cenas lielas, jo daudz pelnīt gribētāju, par spīti tiem meliem, ka tu it kā pērc no kaut kāda ražotāja. No amway ražotāja. Paši ražo paši tirgo paši plātās.
Re: ko zinat par amway?
29.04.2011 10:20
Daudz ko tu saproti no tīkla mārketinga un tā iespējām. Laikam ļoti izglītots!
Daudz ko tu saproti no preces. Par tādiem spečukiem pat zirgam jāsmejas!:)
Re: ko zinat par amway?
29.04.2011 10:27
Diemžēl liela daļa dzīvo aizspriedumos un tumsonībā, kā arī viņiem pietrūkst veselā saprāta un spriešanas spējas.
Amway rullē! Var jau apmelot, apsmiet un citādi zaimot labas lietas... un to jau arī daudzi cilvēki dara. Nekas nav mainījies kopš Kristus Krustā sišanas. Arī Viņu tāpat daudzi šodien zaimo un nicina. Bet dievišķo Patiesību nevar iznīcināt! Tā bija ir un būs Patiesība!
Re: ko zinat par amway?
29.04.2011 17:34
"Diemžēl liela daļa dzīvo aizspriedumos un tumsonībā, kā arī viņiem pietrūkst veselā saprāta un spriešanas spējas."

Preciizi! Par amwejistiem.
Re: ko zinat par amway?
29.04.2011 20:36
par kristiešiem arī...

un kas mainās?

kam Krišna, kam Kristus, kam Visums... kam persil, kam kastanis, kam amway...
Nu kādreiz der papētīt Amway produkciju tuvāk- jāņem gada griezumā, tad nemaz nav dārgi! Par cik produkti r koncentrēti. Izcila kavlitāte visiem Amway produktiem- pie tam tie ir sertificēti un bioloģiski droši! Arī apkārtējai videi nerada kaitējumu. Vai izplatītaji uzskrūvē vecu? Negribu piekrist! Tā ir godīga peļņa. Ja paskatamies uz Blend a Med zobu pastu (vai līdzīgām Drogās nopērkamām), to pašizmaksa ir zem 10 santīmiem, bet uzcenojums cik procenti?! :) Galau galā, tā pat ir kaitīga cilvēka veselībai.
Amway produkcjai ir izcila kvalitāte- un atbilstoša cena. Protams izdevīgāk noreģistrēties pašam- tas maksā aptuveni 8 Ls, un saņem atlaidi 30%. Piegādi veic DPD kurjers līdz mājas durvīm. Amway tas ir dzīvesveids:)
ko var ņemties?
Re: ko zinat par amway?
26.05.2011 14:58
Jauno laiku latviešu ticējums:
Ja par tevi sāk interesēties sen neredzēts draugs, tad zini ka atbraucot ciemos viņš noteikti piedāvās amway :D

un grūti taču sen neredzētam draugam tieši pateikt: "nu beidz taču d...t" :D

Un kur tad tā amwaystu sludinātā vienotība: "tieši Tev, pat taisno no rūpnīcas", ja īrijas latvieši brauc "ārstēt" ka vietējie tirgo ar baigo uzcenojumu un tagad vietējie spekulanti tiks izskausti, bet latviešu (caur Poliju) biznesmenīši ar putām uz lūpām stāsta ka īrijas latviešu uzsāktajam amway biznesam uz Latviju "lielā vadība" pielikusi treknu punkts, jo tie bojā tirgu ar zemākām cenām :D un tagad viņi visi tur apsprāgšot :D... traki vai ne?

amway - uz pasakām balstīts piramīdas tipa tirgus
Re: ko zinat par amway?
28.05.2011 16:04
ko var ņemties? Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jauno laiku latviešu ticējums:
> Ja par tevi sāk interesēties sen neredzēts
> draugs, tad zini ka atbraucot ciemos viņš
> noteikti piedāvās amway :D


Tā arī bija :D
Vai kāds no jums var nosaukt pasaules top 10 kosmētikas kompānijas?
Īstenībā pietiek arī ar top 5.
Re: ko zinat par amway?
29.05.2011 21:26
http://focusorganic.com/worlds-top-ten-cosmetics-companies



Edited 1 time(s). Last edit at 29.05.2011 21:45 by zb.
Pasaulē top pārdotākie un pieprasītākie luksusa kosmētikas brendi ir Clinique, Chanel, Estée Lauder, Lancôme un Artistry.
Par Artistry
http://www.youtube.com/user/RAEview#p/u/35/HmnyvnvqjOw
Y
Re: ko zinat par amway?
15.06.2011 16:24
to Elegance:

"Slikta prese tirgu ilgi neiekaro" Es teiktu citādi - slikts mārketings tirgū ilgi nepaliek. Pasaule tacu ir pilna ar sliktam precem - Cola, McDonal, visa veida cigaretes.. nekas no ta nav labs.. iznemot vinu specigo marketingu ;)
Ciemos pie Ciemiņas
Re: ko zinat par amway?
25.06.2011 08:45
strawberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Agrāk bija 100 vai 200Ls.
Tāda iestāšanās maksa nekad nav bijušas.
Vienkārši bija līnijas,kas spieda veikt pirmos pasūtījumus par šādām summām.
Pašlaik ir ļoti izdevīgs moments kļūt par tiešo pircēju no kopānijas un saņemt preci ar 30% atlaidi.Piegāde 48 stundu laikā ar DPD kurjeru ,Jums vēlamā vietā.Pirmā piegāde ir par velti
Piereģistrēšanās ir stipri vienkāršota.Atvērt Jūsu e-veikalu varam ,izmantojot sakarus.Jums vajadzīgs uzaicinājums no kāda,kas jau ir reģistrētsDotajā brīdī mums Baltijas valstīm ir ļoti izdevīgs piedāvājums(lieli bonusi-summas ,kuras atskaita no pasūtījuma summas).
Zvaniet, rakstiet visu paskaidrošu.Varam tikties arī klātienē,Rīgā ofisā.Varam tikties arī citur.
Kontakti:(telefona Nr.,E-adrese) dtaugiem.lv-lapa ''Ciemos pie Ciemiņas"
brokere
Re: ko zinat par amway?
12.07.2011 11:18
Neesmu es nekādā Amway iesaistījusies, nesen viena paziņa pastāstīja principu, likās interesants. Papētīju kompānijas starptautiskus reitingus utt. Spēcīgi. Bet tomēr NEESMU iesaistījusies. Man naudas pietiek. Taču izlasīju šo diskusiju un sapratu, ka Latvijā vidusmēra cilvēkam šķiet, ka laimīgi, smaidīgi cilvēki, kuri kaut kam tic, ir lūzeri. Es gan domāju citādi - lūzeri ir tie, kas raksta indīgus komentārus par tiem, kam gribas smaidīt (lasi - ir laimīgi) un kuriem ir izdevies nopelnīt vairāk naudas. Skauž, vai ? Te parādās tipiska lūzeru domāšana - ka naudu var nopelnīt ar smagu darbu un rukāšanu no rīta līdz vakaram, darot pretīgu darbu, kas padara nelaimīgu un drūmu, nereālo ieguldīšanu izglītībā utt. Te ir kaut kāda tizla domāšana, ka pelnīt naudu - tas ir slikti. Labāk ir ņemt kredītus ar augstiem procentiem, ja? Reti kuram no pasaules bagātākajiem cilvēkiem vispār ir kaut kāda izglītiba, starpcitu. Vienkārši cilvēki domā ārpus ierastiem rāmjiem un dara to, kas patīk, kā arī saprot vienkāršo sistēmu, kā tiek taisīta nauda. Tie, kas te ar putām uz lūpām raksta, ka te ir krāpšana un kas tik vēl ne - saprotu, ka Jums nepatīk izplatītāji. Man arī nepatīk. Bet tie izplatītāji arī ir lūzeri!! Amway sistēma piedāvā nopelnīt naudu savādāk, un to reti kurš saprot, skrien izplatīt preci, kas patiesībā NAV jādara. Te ir tikai jāsaprot shēma, ka Jūs tiekat apjāti katru dienu, iepērkoties parastos veikalos ar 200-900 % pārmaksu ... Jūs maksājiet ne tikai par iepakojumu, reklāmu un algu pārdevējai, nesat peļņu starpniekam, kurš nogādā veikalam un vēl arī veikalam ļauj nopelnīt ... Rēķiniet paši! Šajā sistēma piedāvā nemaksāt par visu to, ko uzskaitīju, bet pirkt pa tiešo no rāžotāja. Taču, lai tas būtu izdevīgāk ražotājam, viņš piedāvā Jums samaksāt par piesaistītiem klientiem. Jūs esat reklāma. Un par to labi maksā. Tas ir lētāk un efektīvāk abām pusēm. Pie tam NEKAS nav jāizplata. Pietiek, ja izstāsti vienam cilvēkam, ka Tev patīk produkts (ja patīk, protams, ja nepatīk, tad nekas nesanāks) un viss. Ķēde aiziet. Un ķēde ir aizgājusi tāpēc, ka daudziem šie produkti patīk. Tā ir labākā reklāma. Un šī kompānija tikai tāpēc ir tik veiksmīga. Lai veicas!
Anita Girgina
par amway
27.07.2011 17:18
Ja prece nepatīk,vienalga vai esat to nopircis caur i-veikalu,kurā esat piereģistrējusies vai nopirkuši no rokas,Jums ir tiesības izmēģināto preci un 90 dienu laikā no iegādes dienas atgriezt preci tam,no kura nopirkāt un dabūsiet naudu atpakaļ.
Drogās,Avon u.c. tādas iespējas pat uz zobu pastu nav!!!
entuziaste
Re: ko zinat par amway?
30.07.2011 14:01
Stulbie ļautiņi!
Diskusiju principā nelasīju, jo saprotu, ka te kaut ko ir sardukājuši perdeļi, kas neko no Amwey nesaprot. nedz arī ko saprot no ekonomikas & komerczinībām. nemaz nerunājot par to, ka Amwey ir sadzīves produkti un viss vajadzīgais aprīkojums mājai, bet NAV ĶĪMIJAS. sadzīves ķīmija? stulbums! :D
LOC- pasaulē zināmākais līdzeklis, ražots pēc NASA pasūtījuma. tur ir nulle ķīmijas. atrodiet ginesa rekordus- tur ir šis produkts- ar lielāko pielietojumu skaitu. es, piemēram, ar viņu varu iztīrīt naftas produktu pleķus, bet citi- lietot uz pohām, atbaidīt skudras, mazgāt stiklus.. jebko, īstenībā.
tāpat kā glister mutes skalojamais. pirmkārt, kādu 7u Listerine vērtība, otrkārt, ar viņu vasarā var pats skaloties, lai nesvīstu, lietot kā intīmās kopšanas līdzekli, ja ir kādas sēnītes, protams, pret zobu sāpēm un, visbeidzot, kā mutes skalojamo.
veļas pulveris- ar to visupirms ir jāizmazgā tukša veļasmašīna (vai tumšās drēbes), jo viņš tiešām IZMAZGĀS ārā to, ko tur atstājuši arieli un bonuksi utml draņķi. un, ja kāds prmajā reizē ar tikko nopirktu pulveri mazgās baltu vešiņu, loģiski, ka pēc tam brēks, ka Amwey nekam neder. Cilvēki, kas staigā apkārt un grib notirgot- no tiem labāk neko nepirkt. viņus interesē vien ko notirgot, nevis pastāstīt cilvēkam, ko ar šo preci darīt.
Tā Lūk!
Un loģiski, ka ''tic, tikai ti, kas ir iekšā'', jo ar sabiedrības marasmu ir grūti cīnīties. Un tas ir vēl viens milzīgs pluss Amwejam- jauns paziņu loks. domubiedri, cilvēki, ar kuriem kopā darboties, nevis ņaudēt par to, ka maximā iepērkamies, jo nav citas izvēles. un visi zinam, ka Drogās viss ir mēsli. kaut vai tas, ka Blendameds un Colgate tiek pildīts tūbiņās uz Polijas robežas- abos brendos- no vienas mucas :D hahahaha. es lepojos, ka esmu Amweyā ar sabiedrības inteliģento daļu. es neskaitu ielu tirgoņus. skaitu lietotājus.
Domājiet, ka Maximas un Rimčiki nav Sektas? Vai vienkārši sistēma, kurā visu mūžu dzīvojat, šķiet Ideāla?
mad ieņirdz
Re: ko zinat par amway?
30.07.2011 21:45
...aleluja...

...
Re: ko zinat par amway?
31.07.2011 01:04
klau juus taureetie sektanti :D:D:D
nu tb amvejisti... sakat viss tur nekaitiigs un droshs???
Ja kaads no jums izdzers manaa priekshaa glaazu Juusu super nekaitiiga trauku mazgaajamaa... nopirkshu kasti :P :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 14?
Ziņa: