ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
10.01.2013 23:51
Kāda velna pēc vajadzēja celt šito dumjo tēmu augšā...

Jā, jā, C vitamīnu Nutrilite iegūst no Acerola ķiršiem, kas aug Alpu pļavās, kur neviena ekoloģiskā govs nedrīkst pirst. Ku!, Tu pareizi uzminēji... kaut ko tādu man stāstīja...

Teikt, ka to govju tur nav un tās pat nedrīkst tur būt, jau vairs nevar, jo ar tām ir pilnas citas reklāmas.



Edited 1 time(s). Last edit at 11.01.2013 00:45 by Runcene.
Re: ko zinat par amway?
11.01.2013 00:09
Par tām Nutrilite plantācijām runājot....
"In 2009 Amway voluntarily recalled three kinds of Nutrilite energy bars due to potential contamination with salmonella after the FDA tracked the peanut butter salmonella outbreak to a Peanut Corporation of America plant, a vendor Amway had sometimes used"

Inadequate cleaning at Peanut Corporation of America plant <-->http://www.cmmonline.com/articles/inadequate-cleaning-at-peanut-corporation-of-america-plant-3

Tātad visu audzē speciālās plantācijās sak? nu ok :)
Rosa
Re: ko zinat par amway?
11.01.2013 00:41
normaalis,

tev ir fakti par to, ka vinji atzinushi Vision, un nav atzinushi Amway? No kaada avota tu to smeelies?
ja jau UNICEF atbalsta VISION produktus, taatad tam ir savs logjisks izskaidrojums, ka prece ir laba. Es neko nezinu par Vision preci, bet domaaju ka vinjiem ir lielaaks klaasts ko piedaavaat beerniem. Nevajag aizmirst, ka UNICEF ir beernu atbalsta organizaacija, un noteikti intereseejas tikai par beernu preceem. Amway ir shis tas beerniem, bet nav daudz. Un pat nevaru iedomaaties kaadaa veidaa tas UNICEF atbalsta Vision.
Tachu Amway ir speciaala doneeshanas programma, kas saucas "one by one". Katrs var ziedot latu, un shii nauda iet UNICEF fondaa. Nezinu kaa ar produktu sadarbiibu, bet sociaalaa sadarbiiba Amway ar UNICEF ir ljoti ciesha.
Re: ko zinat par amway?
11.01.2013 00:49
Un kur komentāri par super drošo plantāciju virs kuras pat lidmašīnas nelido un kas saucas: Peanut Corporation of America?

Daudz interesanta par šo nutrilite plantāciju alpu zilajās pļavās: http://en.wikipedia.org/wiki/Peanut_Corporation_of_America
Ziņu lapās arī daudz atradu.... atradu arī vēļ šādus tādus lieltirgotājus no kā sastāvdaļas pērk Nutrilite ...bet neviens no tiem nepieder Alticor

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 11.01.2013 00:53 by Mateus.
Rosa
Re: ko zinat par amway?
11.01.2013 01:07
Mateus,

visam savs laiks. Lasiiju tevis ieteikto. Diemzheel, nez kaapeec es nevareeju atveert tekstu pilniibaa. Un sho te teikumu : "In 2009 Amway voluntarily recalled three kinds of Nutrilite energy bars due to potential contamination with salmonella after the FDA tracked the peanut butter salmonella outbreak to a Peanut Corporation of America plant, a vendor Amway had sometimes used" ... es nemaz neredzeeju.

Man taads jautaajums, kaada saikne shim rakstam ar plantaacijaam?
Viss, kas izriet no teksta ir tas, ka FDA konstateeja taj Peanut Corporation RUUPNIICAA nesatinaariskas produktu glabaashanas normas. Tur bija atrodama arii salmonella. Amway bija shiir ruupnicas partneris, taapeec bija spiesti atsaukt dazhu savu produktu iznaakshanu tirguu, balstoties uz potenciaalo salmonellas klaatbuutni.
Vinji briivpraatiigi to dariija, lai parasgaatu cilveekus no salmonellas.
Shis nav patiikams gadiijums, bet tas notika kaut kaadaa Peanut corporation ruupniicaa, kura nemaz nepiedereeja amway.
Re: ko zinat par amway?
11.01.2013 01:29
:D
Un kur Tavuprāt Nutrilite audzē savu super kruto tēju, lai taisītu zaļās tējas kapsulas utt?
Noteikti taču ka nepērk pusfabrikātu no Xi'an Rejee Industry Development Co., Ltd.? Ne taču? ;) Noteikti ka audzē tajā super drošajā plantācijā :D

Kas interesanti...nav jābūt sevišķi apdāvinātam, lai atrastu raw piegādātājus nutrilite ;)

Un Amvei nebija vnk partneris Peanut Corporation of America... bet gan pircējs. Liela apjoma. Respektīvi nesaprotu kur ir tās Tevis minētas plantācijas... riekstu sviestu tur pat kur visi pērk, zaļo tēju ķīnā pērk no piegādātāja... es labprāt apskatīšu materiālu par kādu Tevis minēto plantāciju :) Jeb tur žurnalisti un vsp cilvēki neiet, jo nedrīkst? ;)
Re: ko zinat par amway?
11.01.2013 01:33
Re ku Tev oficiāli... FDA ziņojums, kura skaidri un gaiši rakstīs, kas šī rūpnīca bija Amvejam... vēl kāds murgs par to ka Amwejs tikai prikola pēc atsauca produktus? :) Vai stāsts par super kosmisko slepeno drošo plantāciju? ;)

http://www.fda.gov/Safety/Recalls/ArchiveRecalls/2009/ucm128351.htm

FOR IMMEDIATE RELEASE -- Ada, MI -- January 23, 2009 -- Amway Global is initiating a voluntary recall on three of our NUTRILITE® energy bars because we have been informed that Peanut Corporation of America (PCA) is one of the peanut paste suppliers that our vendor used to make our energy bars.


Tēma par Nutrilite plantācijām, kur lidmašīnas pāri nedrīkst lidot.... bet traktori braukt tur drīkst? :D
Nutrilite Carrots from Certified Organic Farm : http://www.youtube.com/watch?v=lWhiAY1iAjI&list=UUx1wxlmer7YnqcqFYCoggWg&index=10 mums Latvijā tādi lauki vien ir ;) p.s. 1:38 var redzet kā par garām esošo ceļu brauc mašīnas ;)



Edited 3 time(s). Last edit at 11.01.2013 01:45 by Mateus.
Rosa
Re: ko zinat par amway?
11.01.2013 14:35
ha paraadi man to teikumu, kuraa rakstiits ka ruupniica piedereeja Amway? jaa vinji iepirka tur zemesriekstu sviestu, kuru izmantoja razhoshanaa. beigaas vinji piebilst, ka meenesha laikaa iznaaks jaunie energjjas batoninji, kuru razhoshanaa buus izmantots cits sviests, iepirkts jau no cita partnera.

"Peanut Corporation of America (PCA) is one of the peanut paste suppliers that our vendor used to make our energy bars." IS ONE OF THE SUPPLIERS... skaidri un gaishi teikts, ka PCA ir tikai sviesta piegaadaataajs. tos batoninjus taalaak Amway taisa pashi!

tu man suuti apskatiit video, kur paraadiitas Amway plantaacijas, kur vinji pashi razho izejvielas. un tad apstriidi faktu, ka nekaadu plantaaciju nav!
Re: ko zinat par amway?
11.01.2013 14:46
Būs laikam Tēmu jādzēš... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad smīkņādams
Re: ko zinat par amway?
11.01.2013 20:07
...ku!, ļauj fanātiem tvaiku nolaist...pēc laika atkal kāds iesāks - amvejs ir voenīgais vejs...tā ka neiespringsti...:)
Re: ko zinat par amway?
11.01.2013 22:40
Es neteicu ka rūpnīca ir amway... Tu stāsti ka viņu izejvielas ir super krutas un kādas tik vēl ne, bet es parādu, ka viņi izejvielas pērk tieši tur pat kur visi citi.

Starp citu...skat augstāk... tur ir manis dots links uz video ar amway plantāciju kur pa pašu lauku braukā traktori, bet gar lauka malām vizinās auto ;) Viss tas, ko minēji ka nav...pat lidmašīnas pāri nelido :D
Re: ko zinat par amway?
12.01.2013 08:55
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man tas stāsts vienkārši atgādina kaut ko no
> Cadbury vai MilkyWay (vai citas) reklāmas kur
> zila govs ēd puķes zaļā kalnu pļavā :)

:DDDDDDDDDDDDDDD

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: ko zinat par amway?
12.01.2013 14:22
Rosa, tas stāsts par plantācijām jau ir dzirdēts vairākkārt, bet bildes nudien rāda ko citu...

Atnāk te cilvēks un ar entuziasmu sāk šito par plantācijām, Alpu pļavām, pilnīgi sterilajām fabrikām un ko tik vēl ne... Es bijusi Grindex? Tas pats vien ir.

Apskaties, cik te lappušu; jau neskaitāmi cilvēki ir vēlējušies pierādīt, ka nekā dižāka par Amway uz pasaules nav, tāpēc jau tēma ir tik gara, bet Tev atbild forumieši, kas te ir gadiem, ko jaunu vari cerēt?

Tie ir fantastiski pasaku tēli, kas nevienu pieaugušu veselu cilvēku nepaņems.

Un tad parasti Amway izplatītājs no šejienes aiziet, jo ir vīlies, ka neviens duraks negrib "mainīt savu dzīvi." :)))
Rosa
Re: ko zinat par amway?
12.01.2013 23:20
Kuras tad bildes raada ko citu? nevienu nebiju redzeejusi.
Skaidrs, ka tik lielas plantaacijas nevar apstraadaat bez traktoru paliidziibas. Par transportu es domaaju to, ka taas atrodas taadaas vietaas, kur nav lielcelju. Laatvijaa kur ne brauc visur pljavas pa malaam un cilveki audzee to, ko veelaak pashi eediisim. Un meeslo ar kjimikaalijaam un pesticiidiem. Amway audzee izejvielas tur, kur ir pati augliigaakaa augsne, lai izmantotu peec iespeejas mazaak meeslojuma, un arii tas ir dabiigs.

Lai nu kaa, ir veikti daudzi eksperimeti kuri pieraada, ka Amway kvalitaate daudz reiz paarspeej savaa efektivitaatee. Es pieljauju faktu, ka ir arii citas liidzveertiigi labas preces un tie pashi UB. Ja jums ir skeptiska attieksme pret visu ko dara Amway, tad juus arii mekleesiet to skabargu visur. redziet traktors brauc pa pljavu... a kaa tad savaadaak? Es patieshaam nesaprotu kaadeelj cilveeki tik trakoti apspriezh to Amway. gribi peerc, nepatiik - nepeerc. it kaa kaads kaadam uzspiestu kaut ko.
mad smīkņādams
Re: ko zinat par amway?
13.01.2013 14:02
Rosa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Es patieshaam
> nesaprotu kaadeelj cilveeki tik trakoti apspriezh
> to Amway. gribi peerc, nepatiik - nepeerc. it kaa
> kaads kaadam uzspiestu kaut ko.

...apmātais pat nemana savu apmātību...:)
Re: ko zinat par amway?
13.01.2013 14:07
Kāpēc apspriež?

mediķi īgņojas par situāciju, kad pacients ir samaksājis Ls 80 par viņam nevajadzīgiem vitamīniem, un nu nav naudas zālēm...

parasts cilvēks īgņojas par uzmācību un neesošu īpašību piedēvēšanu visam produktu klāstam.

bet laikam jau mads pielika šim aplim punktu: cilvēki neredz, kur jau ir iebraukuši un elementāra loģika nav pa kaulam.
Jēziņ nu gan komentāru skaits liels, un jēga tam kāda? Viss vairāk mani uzjautrina cilvēku komentāri par lietām, ko viņi nezin, bet tikai maļ savu, protams, ka nav nekas 100% dabīgs, tas jau katram skaidrs. Bet es arī varu teikt to labāko par šo firmu, esmu dažas lietas pamēģinājusi, bet pagaidām viss ok. Trauku mazgājamie un veļaspulveri super, vitamīni tā pat. Lietoju kādu laiku atpakaļ vitamīnu B, kas aptiekā nopērkams, nejutu neko, varbūt vēl ilgāk bija jālieto, nezinu, nopirku B vit un Dzelzi šeit, super, sejas āda uzlabojās, miegs labāks jau bija p[ēc 10 dienas. Nepiekrītu tiem,kas slavina viņus augstāk par visu,jo arī citiem ir alerģijas un t.t..
Bet tas,ka viss no šis produkcijas ir placebo tā nu gan nav,
Runcene teica šādi- ka iztēre 80ls neparko un tad nāk pie ārsta un nav naudas, diemžēl man bija otrādi, 70ls iztērēju ārstos un ar pēdējo naudu devos uz citu iestādi, un uzlabojumi ir.
Nesaku,ka visiem, bet tā ir. Un šī tēma nav muļķības, ir muļķi,kas viņas komentē, nezinot neko līdz galam.
Jūsu ārsti, medikamenti diemžēl bieži nepalīdz. Un lasiju vecos komentārus, un piekritu, jo pate to lasīju,ka 80% slimību sākas no vitamīnu trūkuma, tieši tādēl mūsu seņči, mana vesmamma nodzīvoja tuvu simtam, jo bija kvalitatīva pārtika, līdz ar to uzņēma visu nepieciešamo un neslimoja. Ja cilvēki ar "augstāko " izglītību to nesaprot-žēl.
un Runcene- es šaubos vai šeit kāds izplatītājs tērētu savu laiku, normāli cilvēki to nedarītu, tā ir Jūsu iedoma un viss.
Viss ir muļķības, tikai to, ko saka dakterīši ir taisnība, es personīgi ceru, ka man ārsts dzīve būs maz vajaadzīgs, jo nav vairs uzticības.
P.s Varat necensties ar putām uz lūpām atspēkot manu teikto, jo nekomentēšu vairs, un lai nebojātu garastāvokli ar nelasīšu vairs šō te'mu.
Lai Dievs dod vairāk prāta mūsu tautiešiem
mad uzjautrinās
Re: ko zinat par amway?
14.01.2013 15:39
Ilze30 Rakstīja:

>
> Nesaku,ka visiem, bet tā ir. Un šī tēma nav
> muļķības, ir muļķi,kas viņas komentē,
> nezinot neko līdz galam.
>

...līdz galam zin tikai šā biznesa uzsācēji un īpašnieki...vai izplatītāji zin visu, jeb tikai to, ko lielie bosi uzskata par vajadzīgu...???...

...reklāmas un veiksmīgas andeles pamatpostulāts - vienmēr saki taisnību un tikai taisnību, bet vienmēr ne visu taisību....

...sekojoši - abas puses sanāk, ka ir duraki...:)
Kaspiic
Re: ko zinat par amway?
16.01.2013 16:14
Rosa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
...
>
> Lai nu kaa, ir veikti daudzi eksperimeti kuri
> pieraada, ka Amway kvalitaate daudz reiz paarspeej
> savaa efektivitaatee. Es pieljauju faktu, ka ir
> arii citas liidzveertiigi labas preces un tie
> pashi UB. Ja jums ir skeptiska attieksme pret visu
> ko dara Amway, tad juus arii mekleesiet to
> skabargu visur. redziet traktors brauc pa
> pljavu... a kaa tad savaadaak? Es patieshaam
> nesaprotu kaadeelj cilveeki tik trakoti apspriezh
> to Amway. gribi peerc, nepatiik - nepeerc. it kaa
> kaads kaadam uzspiestu kaut ko.

Lūdzu padalies ar šo daudzo eksperimentu rezultātiem! Ļoti gribētu papētīt kas tieši ir labāks un pret ko labāks. Pietiks ar linkiem internetā! Tālāk jau pats izlasīšu :)
Rosa
Re: ko zinat par amway?
16.01.2013 19:22
Kaspiic,

tur nav daudz ko lasiit rakstos par eksperimentiem. Vienkaarshi ieraxti YouTube'aa Amway Demo un tu atradiisi tik daudz ko redzeet no gandriiz visu produktu saliidzinaajumiem. Apskati sho to, var arii atrast video kuros populaaras zvaigznes lieto Amway kosmeetiku.
Re: ko zinat par amway?
16.01.2013 19:27
Ja man samaksā, es arī teikšu ka lietoju Amway :) No ta jau tās zvaigznes arī dzīvo...
Bet Tu...ja reiz tik skaļi runā, proties arī argumentēt...nevis ej uz jutubi meklē pats tur nav ko rādīt utt...

Beidz cirst...un atrodi argumentus... citādi neredzu iemeslu kādēļ man pirkt to ko lieto Tavas zvaigznes, nevis Fairy ko lieto citas zvaigznes ;) Fairy ir lētaks starp citu...labs arguments...bet Tev argumentu nav...tik vien ka tukši nepierādāmi vārdi...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
16.01.2013 20:41
populāras zvaigznes.. nu tādu argumentu es skaidrā neizdomātu :DD
Rosa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kaspiic,
>
> tur nav daudz ko lasiit rakstos par
> eksperimentiem. Vienkaarshi ieraxti YouTube'aa
> Amway Demo un tu atradiisi tik daudz ko redzeet no
> gandriiz visu produktu saliidzinaajumiem. Apskati
> sho to, var arii atrast video kuros populaaras
> zvaigznes lieto Amway kosmeetiku.

Mani neinteresē reklāmas!!! Mani interesē neatkarīgu laboratoriju salīdzinājumi- nevis apmaksātu aktieru un "zvaigžņu" slavas dziesmas!
Tak te tika teikts- esot NESKAITĀMI eskeprimenti veikti - kur esot teikts, ka AMWAY piedevas ir DAUDZ labākas par pārējām. Tad lūdzu - padalietieties ar šo DAUDZO eksperimentu rezultātiem!

bet paga... varbūt tādu rezultātu nemaz neeksistē??? Ir tikai youtube slavas dziesmas? Vai arī upline slavas dziesmas produktiem? :D
Tā kā AMWAY upline teiktais ir likums un absolūtā taisnība (nevajag izgudrot riteni no jauna- rekur bizness jau 50 gadus strādā- tātad manis teiktais ir ABOLŪTA taisnība! (c) jūsu augstāk stāvošais upline)- tad tā laikam arī ir... nevajag nekādus pierādījumus.
Daina123
Re: ko zinat par amway?
21.01.2013 14:16
Nekas labāk par AMWAY vienkārši vēl nav izgudrots, seminārā parādīja veļas pulveri, kuru droši var arī lietot kā zobu balinātāju un kaut kādu zaļu līdzekli, ko var lietot iekšķīgi pret vēdera vīrusu un var arī zobus dezinficēt un traipus notīrīt no poda malas.
Gvido
Re: ko zinat par amway?
21.01.2013 19:20
Prātiņ nāc mājās!
Gvido
Re: ko zinat par amway?
22.01.2013 12:28
Daina123, ar tevi iespējams kaut kā sazināties? Esmu gatavs nopirkt visu, kas tev ir, ja tu manā priekšā iztīrīsi zobus ar Amway veļas pulveri un iedzersi glāzi tā "zaļā līdzekļa". Priekš kam vajag dezinficēt zobus?
Re: ko zinat par amway?
22.01.2013 13:37
Uzmanies, Gvido!

Izpucēs arī tos zobus un izdzers arī; no ļaužiem, kas ir aizgājuši uz līdzīgām prezentācijām, tādi stāsti ir dzirdēti, tur viss kas notiek, un neviens velns šos nerauj :)



Edited 1 time(s). Last edit at 22.01.2013 13:37 by Runcene.
Re: ko zinat par amway?
22.01.2013 14:23
Vispār dzīvē ir sastapti cilvēki kuriem poda kopšanas līdzeklis būtu ļoti piemērots mutes higienai...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ko zinat par amway?
22.01.2013 15:26
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vispār dzīvē ir sastapti cilvēki kuriem poda
> kopšanas līdzeklis būtu ļoti piemērots mutes
> higienai...

:D :D :D

balta patiesība.

varbūt amvejisti ir tādi cilvēki, tad vajadzētu izturēties ar iecietību un sapratni. Cilvēkiem vienkārši intīma problēma, bet mēs smejamies. fui...
mad uzjautrinās
Re: ko zinat par amway?
22.01.2013 15:37
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ku! Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Vispār dzīvē ir sastapti cilvēki kuriem
> poda
> > kopšanas līdzeklis būtu ļoti piemērots
> mutes
> > higienai...
>
> :D :D :D
>
> balta patiesība.
>
> varbūt amvejisti ir tādi cilvēki, tad
> vajadzētu izturēties ar iecietību un sapratni.
> Cilvēkiem vienkārši intīma problēma, bet mēs
> smejamies. fui...

...ar moderatoru pirkstiem tiek pausta balta patiesība...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 16?
Ziņa: