ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
29.01.2013 23:04
Ilžuk, ne jau par to te tik daudz ir strīds, labi vai slikti tie vešpulveri, bet vairāk par izplatīšanas manieri, ko, piemēram, min "es nezinu".

un es kā mediķis varu pateikt, ka problēmas, piemēram, ar vitamīniem ir tādas, ka bieži hroniski un pat nedziedināmi slimiem cilvēkiem apsola nereālas lietas.

Ir vēl dārgāki vitamīni par Amway, un problēma nav ar pašu produktu tik daudz, cik ar kaut kādu, manuprāt, ne visai veselu filozofiju, kas ir aiz tā visa ir.

Otra lieta ir nicinošā attieksme pret citu produktu lietotājiem. Piedod, mīļā, bet Tavos tekstos tas arī mazliet jūtams, tāpēc cilvēki uzvelkas.
Re: ko zinat par amway?
30.01.2013 03:06
Tev ir pierādijumi vai konkrēti argumenti par amwey nodokļu sistēmu?<-- protams. Ja palasītu diskusiju, pamanītu ka visi Tavu priekšgajēji dzied vienu un to pašu, ka viņiem nekādi nodokļi LV nav jāmaksā, ka čeki neesot jāsit, jo To visu jau esot izdarījis amveijs un tā ;)

Jeb Tu zini kādu amvejistu, kuram līdzi ir portatīvais kases aparāts? Nu ok...izraksta kvīti? :) ...hmm...ir reģistrēts VID kā nodokļu maksātājs? Nu kaut viena no versijām? :) Sorry, bet Tu esi kārtējā kas te uzrodas un mēģina pierādīt kaut kādu utopisku tuftu :) ne pirmā un ne pēdējā ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
tenis
Re: ko zinat par amway?
30.01.2013 12:31
Ko var cepties par LOC? Es īsumā pastāstīšu par eksperimentu - ņemam parasto mazgājamo līdzekli un ņemam LOC. Salīdzinam! Un re! Jau pirmie plusi LOC'am par labu, jo LOC's ir dabīga manta. Bet mēs taču cilvēki arī esam no dabas nākuši un kāpēc mūs jāindē ar tām veikalu indēm? Es saku vienreiz pietiek indēt sevi!!! Ir jālieto dabīgi līdzekļi. Mēs esam iegajuši jaunā laikmetā, šķīstības un tīrības laikmetā. Bet viss mākslīgais tiks nomākts. Tieši tā - nomākts. Par to runā visi - astrologi, gudri cilvēki utt.
Tāpat ir ar vitamīniem, uztura bagātinātājiem, makaroniem un pat kafiju!!! Vienkārši paņemam, salīdzinam! Vēl ir viens eksperiments- jāpaņem 2 dažādi līdzekļi un jāmeklē, tātad zieds. Ja nav zieda, uzreiz skaidrs, ka ķīmija.
Ko var malt vienu un to pašu? Bet LOC labāk dzert neiesaku, to spēj semināros tikai paši viedākie skolotāji un tad arī man šķiet viņi atšķaida ar ūdeni!
Re: ko zinat par amway?
30.01.2013 13:23
bet ko uzplijies, kāda kādam daļa, ko citi lieto, liecies pats vienreiz mierā.
Re: ko zinat par amway?
30.01.2013 15:54
astrologi runā? kopā ar dziedniekiem, zīlniekiem utm? Lai jau runā :)
Pazīstu tikai 3 cilvēkus, kuri lieto amveju... un tie ir tie no kuriem nu jau kaadu laiku izvairos jo zb vinju sliimiigaa uzbaaziiba ;) Nevienu cisu nezinu...bet runaa daudz par amveju tikai te un juusu forumos :D
Runcene- jā es sāku saprast,ka lielāka problēma ir taja,ka izplatītāji ir tie,kas sačakarē visu, jo ,lai gan es lietoju šīs kompānijas produktus, man ar rieptos šītā muldēšana, man paveicās, biju semināra, kur visu skaisti izstāstija un neielaidās garās muldēšanās, un viss.
Un jā, tas tiešām ir stulbi,ka ja cilvēkam ir vēzis, un uz viņa slimības pelna naudu,
Bet tādēļ jau nav jāspriež par kompānijas produkties tikai tapēc,ka ir daži, atvainojos, pajoliņi,kas skandina stulbības
Re: ko zinat par amway?
30.01.2013 18:11
daži? :D:D:D:D
Ja papēta cilvēku atsauksmes, tad visā pasaulē 99.99% amvejistu ir vienādi... ;)
Ka sauc Tavu reģistrēto uzņēmumu no kura Tu oficiāli pārdod amvej produktus.
Pārdod man (tieši tāpat, oficiāli) uz uzņēmumu veļas pulveri un trauku mazgajamo līdzekli - izmēģināšu un pateikšu viedokli pēc kārtīgas pārbaudes.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
kā kurš, es daudz neņemu vēra šos jēlos komentārus kā, piemēram, "āmwey ir sūds", nu argumentē vispirms,kas tieši tur ir dāds, kas tev nepatika.
Jo, liela daļa šo te negatīvo komentētāju ir cilvēki, kuri gribējuši lielu naudu, un nav to dabujuši un tagad visa pasaule vainīga, otrs kontingents ir tie,kas dzied līdz, kas nav pat meiģinājuši šo produktu tikai mauj līdz, jo kaut ko ir dzirdējuši, un viss beidzot šis niecīgais procentu skaits ir tad tie, kuriem nav kaut kas gājis pie sirds, bet tie ar paskaidro kas un kā.
Es amwey produktus nedz izplatu, nedz caur kaut kādu savu uzņēmumu kaut ko daru, es nopērku uz gadu par 7ls atļauju un bez izplatītāju uzcenojuma caur netu pasūtu ,ko vajaga un DPD kurjer puika man piegāda pie durvim. Nauda caur kontu ar visiem pvn, reģistrācijas datiem ir parskaitīta, tatad oficiāli. Un visi izplatītāji tādā veida noreiķinās, tātad taja gala viss notiek kā vajaga ( vairāk vai mazāk), jo parādi man uzņēmēju, kurš visu veic kā vajaga :)
Un vispār runa neiet par to, kurš par ko maksā nodokļus, tā ir viņu daļa, katrs cinās kā var, un visiem uzņēmējiem, kuri ir un nav nogrimuši, paceļu cepuri viņu priekšā par māku to darīt, vieglāk ir sēdēt mājas, pie interneta un gudri spriedelēt kā būtu ja būtu.
Piedošanu par kļūdām, ātri rakstiju, jo bebis bļāva :)
Re: ko zinat par amway?
31.01.2013 01:30
Tu ļoti kaismīgi aizstāvi amvejistus ar vārdiem, ka tie ir atsevišķi kadri kas visu bojā...
Bet tagad izrādās, ka nemaz neesi pati pārdevējs un neko nepērc no pārdevējiem...

Smalki... gaidu kontaktus tiem visiem biznesmeņiem (amvejistiem), kuri nav nelegālās uzņēmējdarbības darboņi ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Es aizstāvu tādēl,ka zinu daļu produktus,kas ir tiešām labi, un man galīgi neuztrauc tas vai viņi maksā pilnus nodokļus vai nē, ja gandrīz 20.gadus šis viss pastāv, tātad viss ok, kam jābūt ok. šis skaitlis 20 ļoti daudz ko izsaka, tas nav gads.
Un jeb kurā firmā tā bus-avon, oriflame, faberlic un t.t...
Gvido
Re: ko zinat par amway?
31.01.2013 14:02
20 gadi (un vispār tas mēsls pastāv no 50. gadu beigām) pilnīgi neko nenozīmē, ir daudz sūdīgu produktu, kuri pastāv daudz ilgāku laiku, piemēram, Aldaris (1865.g.) vai Kirby (1914.g.). Un, ja reiz tu pasūti Amway produktus godīgi, kāpēc apmeklē viņu seminārus? Es pārsvarā lietoju Neutrogena kosmētiku, bet man nekad nav nācis prātā apmeklēt viņu seminārus vai prezentācijas, pat ja kāds piedāvātu, no tādas iespējas noteikti atteiktos.
Ko tu te gvelz, ko nezini!

Man piedāva, ja brīvs aizeju, iedot paraudziņus,,kad kosmētiku rādija vēl uzkrāsoja, paliku ilgāk, pastāstija vairāk,kas man piestāv,kas nē, par ko lielu paldies saku.
Tak sēdi ar tālāk mājas un kauc cik viss ir slikti visi stulbi tik tu tas gudrais, tracina šitādi dikdieņi, kas māk tik ar muti braukt.
Un starpcitu, man paziņam bija kirby putekļusūcējs-super vienkārši,cena bija bik pa augstu, bet manta laba, palasot tavus jēlos komentus-tev visi ir sūdi, placebo un t.t...Kas tu pa ķeizaru?
Izmēģinājis visu esi,ka tik cēli visu to skandini.
Ko pac esi dzīvē sasniedzis?
Viss tas,kas ir pārdošana, lētāk vai dārgāk, ir bijis kāds cilvēks, kurš smagi strādājis, lai tiktu pie gala produkta. Un tādam ķēmam kā tev nav tiesības kaut ko kritizēt
Gvido
Re: ko zinat par amway?
31.01.2013 15:52
Nu vot, tu ej uz tiem pasākumiem, tie āksti tev čakarē prātu (ne velti Amway arī par kultu sauc), un pēc tam tu staigā apkārt apdullusi un sludini visu šito drazu. Gribu tev atgādināt, nejau es uz šejieni nācu sludināt, cik Amway ir labs, bet tu.

Ķirbji bišķi pa dārgu, ko tu neteiksi? Bet es teikšu, ka tāds tādu atrod ("man paziņam bija kirby putekļusūcējs"), un ja smadzenes ir aiznaglotas, tad tur vairs neko padarīt nevar.

Par tiem placebo u.c. lietām, kuras citās tēmās rakstīju (tas vispār ir interesants piegājiens - mēģināt diskreditēt cilvēku dēļ tā, ko viņš citās tēmās ir rakstījis - liecina par to, ka tu vairs par konrkēto tēmu neko neesi spējīga pateikt un nevari sevi argumentēt) - es atsaucos uz konkrētiem pētījumiem, uz ko atsaucies tu? Uz to, ko sludina cilvēki, kuri ir ieinteresēti pārdot preci? Senseji, kuri ir pietiekami rūdīti, lai dzertu atšķaidītu LOC? ("Bet LOC labāk dzert neiesaku, to spēj semināros tikai paši viedākie skolotāji un tad arī man šķiet viņi atšķaida ar ūdeni")

Tu galīgi debila esi? (tas ir retorisks jautājums)
Ja kāds šeit ir debīls, tas esi tu, un man nav jaatbild uz debīliem jautājumiem.
Neviens mani nav zombējis, es pirku šos produktus jau tad,kad nebiju bijusi neviena semināra, gāju,lai vairāk ko uzzinātu, jo tur bieži stāsta tiešām noderīgas lietas, ja neesi bijis un dzirdējis, aizver savu muti.
Tu zini,kas vispār ir LOCS?
Izlasijis pāris komentus un tagad gudri dirs**.
Es vēlreiz atkārtošu, ej pilnvveido sevi, savu dzīvi, sasniedz kaut ko vairāk, un tad runā par citu cilvēku darbu.
Gvido
Re: ko zinat par amway?
31.01.2013 17:44
LOC ir tas, ko Amway senseji atšķaidītu dzer prezentācijās:
http://www.amway.com/Shop/Product/Product.aspx/L-O-C-Multi-Purpose-Cleaner?itemno=107876

Redzi, ja tu uzskati, ka staigāšana uz firmas reklāmas pasākumiem un produktu prezentācijām ir sevis pilnveidošana, mums ar tevi ļoti atšķiras, ko tas jēdziens nozīmē. Tikpat labi es tagad varētu noskatīties Ugunsgrēka reklāmas pauzi un pateikt, ka nu esmu sevi pilnveidojis. Vienīgi reklāmas vismaz kaut kā regulē un pilnīgu drazu tajās nevar stāstīt, ko noteikti nevar teikt par Amway prezentācijām.

Īstenībā es arī nedaudz apsveru domu par Amway prezentācijas apmeklēšanu, bet nevis, lai nopietni klausītos to drazu, bet paskatīties to "frīkšovu". Iedomājies, uz skatuves izskrien BDSM stiliņā saģērbies cirka liliputs, vispirms iedzer tīrīšanas līdzekli, tad zobus ar veļas pulveri izbalina, pēc tam viņš izfiltrē savu urīnu ar eSpring ūdens filtru un kopā ar prezentācijas apmeklētājiem ar baudu izdzer to, tad klizmu ar balinātāju uztaisa... Pastāsti, kādas atrakcijas vēl tur var sagaidīt? Kad ir nākamā prezentācija?
Re: ko zinat par amway?
31.01.2013 19:10
Klau... Gvido...ejam kopā!
Es arī gribu tur pabūt un parunāties ar viedajiem :)

P,S,
ilžuk: Tu te ar putām uz lūpām runāji par biznesu....tagad saki ka Tev vienalga kurs kādus nodokļus maksa vai ko un kā dara... tad viss skaidrs, ko Tev nozīmē uzņēmējdarbība - vecmamma uzada zeķītes, pārdod - tātad uzņēmējs. Es iegaju veikalā nopirku zobupastu, aizbraucu mājās, pārdevu to kaimiņam - biznesmens :)

GvidoL vai neatceries kurš te lielījās ka studējis komerTSdarbību? Tam tak būtu jābūt vismaz kaut kādai nojausmai par to, kas ir uzņēmējdarbība un jāprot to atšķirt no nelegalās uzņēmējdarbības, jo to tacu stingri definē komerclikums, kuru virspuseji apskata jau vidusskolas ekonomikas stundās, nemaz nerunājot par komerczinību studijām.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
31.01.2013 20:06
http://amway4.narod.ru/loc.html

izskatās ka ir pat tādi kas acīs to LOC pilina :)

hmm...skatos, ka kaut kad senāk, Amveja locam sastāvā bijis arī formaldehīds. Nez vai tad arī to dzēra? :D
Tagad gan jau ka atfiltrēts...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 31.01.2013 20:11 by Mateus.
Gvido
Re: ko zinat par amway?
31.01.2013 20:17
Ūūūū, brālīt! Paskat, te jau visas kaites var ar to draņķi ārstēt, un organismu no toksīniem tīrīt. Vajag forumu klapēt ciet, visām kaitēm vienkārši LOC jāiesaka. Kur tā padauza palika?
Re: ko zinat par amway?
31.01.2013 20:37
"ilžuks
Re: ko zinat par amway?
29.01.2013 10:53
Man ir 3.kurss komerts joma ja tas kādam tik ļoti interese :)"

Domāju ka biznesmene lasa komerclik.... sorry - komerTS likumu.
Interesnti kas ir viņas minētā komertsjoma... ja ļoti labi sapratu ka domāts komercjoma... jebkurā gadījumā... arī uzņēmuma psihologs ir pieskaitāms komercjomai... un tāda fakultāte - komercjoma...vnk nepastāv.

Pārpratu, ka mācījusies ekonomiku (komerczinības)...

Bet interesanti..kā sākuma aizstāvēja "biznesmeņus" un lielījās ar savu mistisko grādu un 3.kursu (~19-20gadi? ...ja pieņem ka bakalaurs :D:D:D) bet tagad jau viss vienalga... baigi maz izturēja... agrāk te bija kadri, kas pāris mēnešus savu mala :)



Edited 1 time(s). Last edit at 31.01.2013 20:39 by Mateus.
1.kārt es nesēžu visu laiku pie neta, lai kasītos ar pilnīgiem ............, ir citas lietas, ko darīt.
2.kārt- kādas Jums ir izglītības, lai spriestu par mani?
3.kārt- Jā, man ir ar ko lielīties, es mācos un esmu nodibinājusi savu uzņēmumu, kas nes peļņu
ko Jūs darāt, izņemot kvernēšanu neta un gudru spriedelēšanu?
4.kārt-spriežot pēc Gvido tekstiem, tu neesi pat mana mazā pirkstiņa vērts.
5.kārt-Mateus, ja kāds no biznesa ko nesaprot,tad tas draudziņ esi tu, jo to,ko māca skolā ir viens, likumi, nodokļu maksāšana, satversme un t.t....Bet reāli dzīvē, lai tu pelnītu ir jadara pa visam savādāk, šeit darbojas cita uzņēmējdarbība, bet tādam kā tev to vienkārši nesaprast.

baigi maz izturēja... agrāk te bija kadri, kas pāris mēnešus savu mala :)

Tas parāda tavu līmeni un to,kas kasijās ar tādiem pajoliņiem.
Amweys ir un būs labs, lai kā Jums tas nepatiktu, un ja kāds dzer, vai ēd vai ko dara ar šo produktu tad tā ir viņa izvēle un darīšana, un ne Jums par to spriest, un ja tu Gvido negribi norauties kā nākas, piebremzē ar saviem izteiciens, zīdaini tu!
Gvido
Re: ko zinat par amway?
31.01.2013 21:07
1) visi stulbi, tu viena gudra. It kā mācies uzņēmējdarbību, bet priekš kam mācīties, ja ar Amway viss tik vienkārši? Sēdi un pelni, neviens taču netraucē
2) nepabeigta augstākā IT nozarē
3) kādā nozarē tavs uzņēmums darbojas? Kāds ir nosaukums?
4) skaties uz pirmo atbildi, starpcitu, ja gribi atstāt kaut cik izglītota cilvēka iespaidu, vispirms iemācies rakstīt
5) va vellos, kāds tam ar satversmi sakars? Ko tad tu vēl par demokrātiju un vārda brīvību neko nesāc rakstīt? Prieks, ka tu zini visus "biznesa noslēpumus", tātad nodokļu nemaksāšana ir viens no noslēpumiem, kādi ir citi?

Es šobrīd skatos viena urļika prezentāciju par Amway produktiem un biznesa shēmu, var redzēt, no kurienes esi informāciju smēlusies. Tādu drazu sen neesmu dzirdējis. Un tev vajag rēķināties, ka ir cilvēki, kuriem patīk par tādiem tirliņiem kā tevi uzjautrināties.

p.s. pabira! (tagad tu mani pērsi?)
p.p.s. tu Dievam vispār tici?
Re: ko zinat par amway?
31.01.2013 21:10
Es neko nesaprotu no uzņēmējdarbības?
Laikam jau tā arī ir ;)
Nekas nekas...tiklīdz man paliks 21 es Tev vēl parādīšu kur vēži ziemo!!!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateus- kā tu domā, ja es neko nesaprastu no uzņēmējdarbības, man būtu savs uzņēmums, un jā, es nemaksāju pilnus nodokļus, un kas?
Es netaisos šito kvantumu naudas atdot valsti, un es domāju,ka man piekritīs arī citi uzņēmēji.
Man nav 21:)

Gvido- cik zemu tu vari krist? :)
Es ļoti labi rakstu ja man gribas, labāk paskaties uz sevi, un tu sēdi skaties kaut kādus kadrus par amwey, lai tikai vairāk varētu pad***?
Jeziņ, atrodi tak sev nodarbošanos, tu zini vispār,kas šodien pa dienu, vai kāds āra gadalaiks? :D
"Es šobrīd skatos viena urļika prezentāciju par Amway produktiem "

Un ar ko tu esi labāks par šo "urļiku", viņam zināšanas ir krietni vairāk kā tev, un pelna krietni vairāk kā tu :D
Gvido
Re: ko zinat par amway?
31.01.2013 21:21
Ta tu esi viena no tiem, kura nodokļus nemaksā, bet pukst, cik valstī viss ir slikti? Kādā nozarē tev ir uzņēmums un kā tas saucās? Jo kaut kā neticās.

Es tagad esmu apslimis, tāpēc, kas notiek ārā, mani neinteresē. Par mani neuztraucies, labi?
Gvido
Re: ko zinat par amway?
31.01.2013 21:24
Kā tu to vari apgalvot, iepriekš nemaz nezinot, par kuru urļiku ir runa?
kurā brīdi es esmu pukstējusi cik valsti viss ir slikts? Mani viss apmierina.

Ko tu tagad izfantazē visādus pekstiņus, tai skaitā,ka esmu saklausījusies amwey biznesa plānus? Vienīgais,ko esmu klausijusies ir lekcijas skola, tā lūk :)
Nu ja tevi tas interese tad ēdināšanas jomā, zini ceptuvi "Lāči"?
Nu man ir kaut kas uz to pusi, cepam, gatavojam, tirgojam, rīkojam banketus, pieņemam pasūtijumus, un tagad sāku veidot kā saka-veikala tīklu, tas ir, dažādās pilsētas, piesardzības pēc uzņēmuma nosaukumu neteikšu gan!
Man par tevi nav jauztraucas, žēl tik,ka LV ar vien vairāk ir tik daudz pesimistiski, pelāki un degradējušies cilvēki.
Iedzer amwey vitamīnus, būsi vesals :D
Tādēl,ka parasti šādas lekcijas, kas saistās ar biznesa vadību, uzņēmējdarbību vada cilvēki, kuriem ir atbilstošā izglītība vai vismaz strādā šajā nozarē, jo es šaubos,ka amwey galvenās galvas ļautu tik tiešām "urļikam" vadīt un mācīt citus.
Re: ko zinat par amway?
31.01.2013 21:33
Man šķiet, ka te jau kritiķi arī ir aizgājuši par tālu; ne jau par Amway vairs runa, bet kaut kāda sevis bīdīšana + rupji apvainojaumi.

LOC viņiem visi labi, tas nu ir točna, citu labāku šiem mērķiem nezinu, teju 10 gadus laikam lietoju, kopš ienāca Latvijā, pulverim jēgas neredzu, par dārgu, Glister arī visi ok, tāpat vitamīni, ja maks tur.

Man bija viena druška, kura tirgojās, un es no viņas dabūju pa izplatītāja cenām, tas nebija dārgi. Bet viņa bija ļoti kritiska par daudzām sanāksmēm un vairākkārt uzsvēra, ka par vitamīniem māca melot, lai uztirgotu. varbūt situācija ir mainījusies; vispirms jau jāzina, kāda tā ir tagad, bet šis tas liecina, ka viss gluži ok nav.

Starp citu, kaut kad no attāli zināmiem kristiešiem dzirdēju, ka Procter & Gamble neviens īsteni ticīgs kristietis nevar pirkt, jo īpašnieki sātanisti :)

Stokmanītī var nopirkt kvalitatīvus Procter & Gamble produktus.

Gvido, es sūtīšu mesidžu adminam, jo Tu esi pārāk rupjš visas tēmās, ļoti nepieklājīgi, te nav nekāds Tavs pods vai miskaste, šajā forumā tā nav pieņemts, bet Tu nevari iebraukt.

Es aicinātu Ilžuku neatbildēt, lai komentārus var dzēst.



Edited 1 time(s). Last edit at 31.01.2013 21:35 by Runcene.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 17?
Ziņa: