ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
23.01.2013 02:19
veļas pulveris - soda? :D
Re: ko zinat par amway?
23.01.2013 23:25
Daina123 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nekas labāk par AMWAY vienkārši vēl nav
> izgudrots, seminārā parādīja veļas pulveri,
> kuru droši var arī lietot kā zobu balinātāju
> un var arī zobus
> dezinficēt un traipus notīrīt no poda malas.


Saak palikt interesanti atkal :D
Re: ko zinat par amway?
24.01.2013 00:18
Es domāju, ka cilvēks paironizēja :)
Salna
Re: ko zinat par amway?
25.01.2013 12:27
Mani ļoti interesētu, cik pa šiem gadiem ir sākuši pelnīt Silver un Lee?
Un vai visa Lv jau nav izsmelta?
Pekakeka
Re: ko zinat par amway?
26.01.2013 13:13
LV nau ismelta, bet vajaga arī virzīt savu bisnesu ārpus Latvijas - jāsāk ir ar baltijas valstīm tad pamasām jāiekaro austrumeiropa un tā tālāk par miljonāru neviens nepiedzimst ir pamatīgi jāstrādā!!! Ja darīsi kaut ko 21 dienu no vietas tas kļūs par ieradumu un naudu pelnīt būs uzjautrinoši.
Re: ko zinat par amway?
26.01.2013 15:42
Protams, ka der arī iemācīties rakstīt, daudz maz pareizi... un tad bīdīt starptautisku biznesu :D:D:D
Tāds vārds - 'nau' neeksistē.

Un nez kā Jūs virzīsiet biznesu, kura nemaz nav, jo visi esat pseidouzņēmēji. Viss ko Jūs varat - pažobelēs un caur paziņām pa kreiso kaut ko tirgot, jo neviens nemaksā ne IIN, ne UIN, ne riska nodevu ne SN... da neko Jūs nemaksājat :D Jūs nodarbojaties ar nelegālu uzņēmejdarbību.

P.S.
nevajag dēt stāstus par to ka kompānija reģistrēta citur... fileālēm arī ir savi noteikumi, jābūt EKA un ja nav EKA to ir smagi jāpamato un jaizmanto stingrās uzskaites kvītis, jamaksā arī PVN un visi pārējie nodokļi... kaut Tu esi Ķīnas vai Mozambikas kompānijas fileāle...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
26.01.2013 16:43
Šitās runas man kaut kā atstāj pilnīgi citu nospiedumu nekā runas, kad par sevi stāsta cilvēki, kas reāli pelna nopietnu naudu...

Atgādina kaut ko no Mārča Jencīša sektas meitenēm...

Austrumeiropas iekarotāji, jedritvai...
Re: ko zinat par amway?
26.01.2013 16:53
Nu tie tur Amveja augšā...pelna ļoti nopietnu naudu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Gvido
Re: ko zinat par amway?
26.01.2013 20:36
Kamēr jūs te visi gudri dir$at, cilvēki miljonus pelna un īpašumus klusajā centrā un Jūrmalā izpērk!
mad jau ņirgādamies
Re: ko zinat par amway?
27.01.2013 13:04
...saved mani ar vienu latvju amvejistu, kurš ar šo te ir iegādājies miljonu vērtu īpašumu un es arī pievērsīšos šai ticībai...

...un tūlīt būs dirsiens - atnāc uz sanāksmi, satiksi daudzus...:)

...bet Tu mani tet a tet...jeb par garīgo šķidro bezdi neesi tālāk ticis???...

...miljonārs Gvido...:)
Re: ko zinat par amway?
27.01.2013 14:14
"...un tūlīt būs dirsiens - atnāc uz sanāksmi, satiksi daudzus...:)"

© mad

Mjā, tikai tādus, kam viens vienīgs iepelēks krekliņš no skolas laikiem (par pletkreklu to nenosauksi), šlipse uz izstaipītas gumijas un bikses, kas par īsu, turklāt tā brangi, zilas, arī no skolas laikiem, varbūt ne paša, bet papuča, kad bija zilās skolas formas, ar spīdīgu bikšu dibenu, bikses turklāt par platu, savilktas ar jostu (par siksnu to arī nenosauksi)... nu bet sludināšana teju kā šitiem:

http://www.youtube.com/watch?v=_91NpQ-D8Y0

Mammas, kurām nav ļoti lielas rocības un kuras audzina pusaudžus, kas ļoti ātri aug, saka, ka humpalās varot labākas bikses dabūt...

Nekā jau neteiktu par apģērbu: katram iet kā iet, bet miljonāri teju vai esot.

Jā, neesmu nevienu tādu sanāksmi apmeklējusi, tas tiesa, bet pazīstami ļauži šais laikos ir pamēģinājuši apskatīties, kads varbūt sākumā arī noticējis.



Edited 2 time(s). Last edit at 27.01.2013 14:19 by Runcene.
Re: ko zinat par amway?
27.01.2013 14:56
Kaspars Sils (K-inspace) SPAC.KEY.BASE.Open live.
repcepte+solis+pārliecība
internetprojekti@gmail.com
:D
Re: ko zinat par amway?
27.01.2013 14:58
....uz pārējo amweistu lētticību un stulbumu!!
Kaspars Sils (K-inspace) SPAC.KEY.BASE.Open live.
repcepte+solis+pārliecība
internetprojekti@gmail.com

biznesmenis
:D
Gvido
Re: ko zinat par amway?
27.01.2013 14:59
Ja kāds pirmīt neiebrauca, tas bija sarkasms. Bet nu Amway ir peles pirdiens salīdzinot ar visādiem Kirby u.c. drazu, kuru cilvēkiem smērē iekšā. Tiem, kuri visu to pērk un sludina vajadzētu diagnozi uzreiz uzstādīt un piespiedu ārstēšanos nekavējoties sākt.
Re: ko zinat par amway?
27.01.2013 15:16
man ir pazīstams cilvēks, kas "pa žizņi" iekuļas visādos vervētājos, ....sākumā ar BCN un sinergy lētie sakari.....vervēja cilvēkus lai pāriet uz viņu mobilo tīklu...padarbojās kādu gadu un apdirsās....(kad es viņam teicu to, tad mani nosauca par aprobežotu.....), tagad jau pusotru gadu ir iekšā amway, arī vervē cilvēkus (brauc uzswemināriem lv un ārvalstīs) un tiekas ar mistiskiem "biznesa" partneriem, īsāk sakot vervē....viņam mājās viss ir no amway, kafija, tēja, makaroni, vitamīni ,šampūni.... turklāt viņš visu savu naudu grūž tajosmēslos, jo redziet kaut kad tas atmaksāsies un nauda nāks neko nedarot. ....un tas veids kā viņš uzbāžasar tiem mēsliem ir kaitinošs...
Es nesaprotu vienu lietu, ir atšķirība starp preces kvalitāti un nenopelnīto naudu, kādēļ, ja cilvēks nav dabujis tādu naudu kā grib nomelno visu zīmolu?Nemaz neizteikšos par tiem,kas virina savas mazās mutītes kaut ne reizi nav pamēģinājuši kādu produktu.
Jā, ir cilvēki,kas neko nenopelna, bet ir kas nopelna, un labi BET tak ir jābūt saprātam, lai saprastu to, ka amwey produkti ir dārgi un uz ilgu laiku, es nopērku pulveri un man viņš ir vidēji 5. mēnešiem, un t.t.. Tātad, lai pelnītu realu naudu ir jābūt DAUDZ klientiem, ja tādu nav tad naudas nebūs.
Un vēl ko gribēju piebilst, bizness ir un paliek bizness, kādēļ,lai arī kāds nepelnītu naudu, ja ir kvalitatīva prece, šī kompānija darbojas entos gadus ar lielu uzviju, ja šie produkti būtu tik slikti, kā te daži letiņi gvelž, tad šis bizness turētos labi ja 2 gadus, bet nejau 20. Tā ka paklusēsim par lietām, kurām neko nezinām
Re: ko zinat par amway?
29.01.2013 01:03
Ņjà ilžuk.....skumji ...kāda tev izglītība?:(
Tu dalbajobs vai kà?
Re: ko zinat par amway?
29.01.2013 02:54
2 mēnešus? Tu pirki kasti? :)
Es nevienā brīdī neesmu teicis, ka neesmu mēģinājis tos sūdus, kas ir tādi paši produkti, ka visi citi...vnk nedaudz citadi ;)

Bizness ir kad Tu pelni, maksā nodokļus un VID Tevi negrib noķert i piesiet nelegālu uzņēmējdarbību un uzlikt liegumu reālai ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Man ir 3.kurss komerts joma ja tas kādam tik ļoti interese :) Un kādam tam nozīme? Kaut ko nepareizi pateicu?

Mateus-nesapratu, ko tu biji domās ar tiem 2. mēnešiem?
Un tu pa biznesu un nodokļiem man vari nestāstīt, pašai bizness ir, un tici man, ja mēs visi uzņēmēji maksātu pilnus nodokļus, mums peļņa būtu ļoti maza, takā,lai tik VID nāk, ja galva strādā pareiza virziena, uzņēmumu nekas neslēks, lūk tā, draudziņ.
Jā, šie produkti ir pamatā tādi paši, bet dabīgāki, es pate personīgi veicu ekspermentu uz puķīti podā, atšķaidīrs LOC un FARY, ar loku viss bija ok, pat zieds parādijās ( varbūt sakritība ) un ar fairy otra puķe bija kirdik ;ara izmetu, tieši šis kirdik notiel ar cilvēku.
žēl,ka tev pagadijās sū, var zināt ko tieši pirki?
Re: ko zinat par amway?
29.01.2013 15:17
komerts....
Re: ko zinat par amway?
29.01.2013 15:23
:D

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Nu labi, pilnais nosaukums-Mazumtirdzniecības komercdarbība, tā būs labi, apdāvinātajiem?
Re: ko zinat par amway?
29.01.2013 16:30
Арфографея эта как кунфу! Настаяший мастир никакгда ниползуетса еи биз надабнасти!

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Piedošanu, esmu latviete un šo valodu nepārzinu!
Re: ko zinat par amway?
29.01.2013 17:07
ilžuks, vai tad tajā "Mazumtirdzniecības komercdarbība" nemāca krievu valodu? Spriežot pēc situācijas Latvijā, tuvākajā laikā krievu valoda būs ļoti aktuāla...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Gvido
Re: ko zinat par amway?
29.01.2013 19:07
Ilžuk, tev tas eksperiments dikti nekvalitatīvs bija. Tas, protams, pieņemot ka tu tiešām biji tik stulba un kaut ko tādu patiešām darīji.

1) kāpēc lai kādu interesētu, kā puķes reaģē uz trauku mazgājamo līdzekli? Es ar Fairy traukus mazgāju, nevis dzeru. Cilvēks diezgan stipri atšķiras no puķes
2) lai būtu pārliecinošāks rezultāts, vajadzēja katru līdzekli vismaz uz 2 puķēm liet, savādāk visādas sakritības varētu būt
3) godīgi būtu testēt ne tikai Fairy, bet arī citus trauku mazgāšanas līdzekļus, t.sk. visādus bio-ibio mazgāšanas līdzekļus
4) kāds ir tā LOC sastāvs?
5) te viena nesen teicās, ka ir dzērusi to līdzekli. Vai esi gatava to izdarīt?
KU!- nē, krievu valodā nekas nenotiek, viss ir lat. val un angļu valodu, arī to daudzās jomās var izvēlēties, mācīties vai ne. Varbūt ir ari kāda joma, kur māca krievu valodu.

Gvido-es palasiju citur tavus ierakstus, un sapratu to,ka man nav jaatbild uz taviem glupajiem jautājumiem, un kas tu tāds par tirliņu,kas mani sauks par stulbu, attīsties līdz manam līmenim un tad runāsim. Tu vienkārši esi cilvēks, kam ir nepietiekami attīstīts, arī nepietiekami aktivizēts prāts.
Gvido
Re: ko zinat par amway?
29.01.2013 20:50
Dūdiņ, bet tas tomēr nav arguments. Es esmu samērā pārliecināts, ka neesmu šeit vienīgais, kuram ir zināmas šaubas par tavu trauku mazgāšanas līdzekļu "eksperimentu".
Re: ko zinat par amway?
29.01.2013 21:28
komerts darbību mācijusies sak?
Un zini... jeb kurš uzņēmums kurš optimizē nodokļu tēmu, nodokļos samaksā jebkura gadījumā DAUDZ, bet amvejisti nemaksā NEKO... vnnk veic nelegālu uzņēmējdarbību. Tiem kas mācījušies komercdarbību (nevis komerts darbību) cin kas ir Ponzi un attiecīgi kas ir Amway.

Un ja nespēj pamatot savu viedokli, vien atcērt ka Tev nav jāatbild jo jautājums stulbs :D:D:D Tu pārliecināji... amvej ķībija ir tāda pati ķīmija kā cita...tikai dārgāka un tā tirgotāji ir neaptēsti...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Tev ir pierādijumi vai konkrēti argumenti par amwey nodokļu sistēmu?
Es ļoti labi apzinos,ka kaut kas ir labāks kaut kas sliktāks, bet es nesaku,ka amwey ir sū, jo man un maniem radiem pagaidām viss ir ok, un sanāk vēl lētāk kā veikala ( ja pareizi jauc visu)...Es saku, man pulvers ir uz 5. mēneši, mazgāju pilnu veļasmašīnu 6kg katru sesdienu, protams, citreiz ir kaut kas aši jaizmazga, LOC arī ir daudzus mēnešus, vitamīni ir tā-Bvit maksa 9ls 100tab, dzels ar folskābi 90tab 10ls, vaitad tas ir dārgi.?
Manuprāt, nē!
žēl, ja kādam ir sanācis lieki izsviest naudu, bet bieži ir tas,ka vienkāršo nepareizi atšķaida, un ātri beidzas, un tad liekas-akdievs, 20ls un mēnesi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 21?
Ziņa: