ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

"Bet bizness sākas ar brīdi kad tu cilvekus iesaisti nākt uz konsultācijam , par kuram tu maksā 1-2Ls pa reizi un nesaņemot pretīm čeku(starpcitu)" - Muļķības, ir oficiālas biļetes, un bizness sākas, kad tu reģistrē kādu zem sevis, nevis kad tu atved viņu uz prezentāciju, jo prezentācijas rīko arī paši uzņēmēji savās mājās par velti.
Re: ko zinat par amway?
24.12.2012 15:37
Par velti jā...un pēc tam zvanās, neliek mieru, lai atdod atpakaļ bukletus, jo viņiem tie jādod citiem :D:D:D
Sievu paziņa pasauca ciemos a izrādījās ka uz Amway prezentāciju :D iedeva bukletus utm... pēc tam 2 nedēļas mieru nelika kamēr viņai bikletus atpakaļ neatdeva... biznesmeņi...
Re: ko zinat par amway?
27.12.2012 09:03
Štrunts ar Amway,
ko zinat par Vision? :D
Re: ko zinat par amway?
05.01.2013 13:52
Vision ir krietni mazāki. Krievu izcelsmes MLM
Bet tādi paši skalotāji.
Es pildīju kaut kādu vitamīnu testu... man pateica ka man principā trūkst visi vitamīni... tai laikā es biju aktīva sporta un vitamīnu devas bija nežēlīgas... tufta tas viss... aitām
Re: ko zinat par amway?
05.01.2013 14:11
Mateus, tu viņus lietoji ?
Izklausās jau baigi labi, saki nav vērts?
Re: ko zinat par amway?
05.01.2013 14:58
Es izskatos pēc tā, kurš lietotu tādus sū?
Re: ko zinat par amway?
05.01.2013 15:09
varbūt :))
Re: ko zinat par amway?
05.01.2013 21:09
Var redzēt ka esi te jauniņais ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
06.01.2013 08:41
nu ok.. tad no kuras puses Tu skaties, ja UB ir sūdi un steroīdi nav? :))
Re: ko zinat par amway?
06.01.2013 13:35
Patiesibaa nepamaniju, ka es te butu kaut ko teicis par steroidiem. Kaa ari neesmu NEKAD teicis, ka steroidi ir veseligi vai kaa tamlidzigi. Shajaa teemaa mineju tieshi par UB... un to kaa Vision tirgotaaji megjinaja iestaastiit ka tikai vinju UB straadaa bet tie ko es lietoju nestraadaa. Tas saucas sharlataanisms.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
06.01.2013 17:34
Viss kārtībā, mieru studijā :))
Ar dumiem jautājumiem var pārbaudīt cik cilvēks ir gudrs :))
Re: ko zinat par amway?
09.01.2013 05:38
Daargie tautieshi!

Biju ljoti paarsteiga no taa ko izdevaas palasiit. Pirmkaart jau ljoti daudz nepaarbaudiitas informaacijas. Es piekriitu, ka ir daudz taadu, kas skraida pakalj un meegjinaa to iestuukjeet. Tas arii ir shii biznesa miinuss, kad cilveeks ne liidz galam saprot biznesa konseptu. Bet taa jau nav vinju vaina... vinjiem noteikti kaads ir pastaastiijis par milziigajiem naudas labumiem, un ne tik daudz uzsveeris citus labumus, ko sniedz shii biznesa iespeeja.

Cilveeks var sasniegt shaj biznesaa lielas virsotnes, ja uztver to pareizi, un pareizi komunicee ar citiem. Seminaari, par kuriem tika mineets, nav nekaadas sektas un tur nezombee cilveekus. Tie ir domaati, lai pastaastiitu vairaak par biznes iespeeju, iepaziitos ar produktiem.
Es piekriitu, ka svariiig ir neuzbaazies, ljaujiet cilvekiem pashiem izveeleeties, kas ir piemeerotaaks vinjam/-ai. Pastaastiet vinjiem par shaadu biznesa iespeeju, piedaavajiet pameegjinaat kaadu produktu, lai vinji paarliecinaas par taa kvalitaati. Jo cilveeki patieshaam ir ljoti dazhaadi, un ne visus tas var intereseet.

Pati esmu regjistreejusies kaa Amway biznesa konsultants Daanijaa. Tachu man sho biznesu neviens nepieedaavaaja, viens no maniem pazinjaam Daanijaa ar to nodarbojas. ar Amway produkciju jau biju saskaarusies Latvijaa, mana mamma pirka sho to un bija ljoti apmierinaata, un vinjai to neviens nebija uzbaazis. Taa arii es pateicu, ka arii veeleetos ar to nodarboties. Saaku apmekleet seminaarus, kur var uzzinaat vairaak un satikt citus veiksmiigus cilveekus, konsulteeties ar vinjiem. Shaj biznesaa vajag prast komuniceet, un to saku es, neskatoties uz to, ka esmu introverts. Kaa jau teicu apmekleeju seminaarus un arii pirku sho to, lai izmeegjinaatu preces, pirms es ko iesaku citiem. Lasiiju arii dazhaadu literatuuru, kaa lietot produktus, faktus par kompaaniju utt. taa arii radaas motivaacija. Un nekaadaa gadiijuma nemeegjinaaju nevienam uzbaazties ar to Amway biznesu.

Nosleegumaa, es veeleetos piesaistiit cilveekus nebuut tik skeptiskiem pret tiem Amway konsultantiem, ja jums liekas, ka vinji jums uzbaazhas. Vinji ir vienkaarshi cilveeki, kuri meegjina realizeeties un kaut ko sasniegt. Varbuut vinjiem tas pagaidaam ne tik labi izdodas. Un arii, ja kaadam no jums kaut reizi izdosies saskarties ar Amway produkciju, pameegjiniet sho to, un jums noteikti kaut kas iepatiksies. Jo es piekriitu, ka tas produkts nav rublis, lai visiem izpatiktu... katram savs. Ja jums taa zobu pasta neder, juus vienkaarshi zinaasiet, ka naakam reiz juus to nepirksiet. Piemeeram, man ne iipashi der tas Amway shampuuns, bet mana dradzene lieto tikai vinju! Un atcerieties, ka Jums kaa pateereetaajam ir visas tiesiibas atgriezt produktu un sanjemt naudu atpakalj!

Neliela reklaama: 15.02.2013 - 17.02.2013.. Kjiipsalas hallee notiks lielais Amway weekend seminaars. Tas ir grandiozs pasaakums, kur notiks Amway brilliantu koronaacija, un daudz kas cits. Speciaali lidoju uz Latviju shii pasaakuma deelj. Ir aicinaati visi, kas veelas uzzinaat vairaak par Amway un vnk izbaudiit atmosfeeru, iepaziities ar citiem cilveekiem un vnk pavadiit labi laiku! Ja ir kaadam interese, varat rakstiit uz e-pastu: marinchiks22@inbox.lv, jo ir jaapasuuta biljetes ieprieksh.

Lai jums jauka diena!
Re: ko zinat par amway?
09.01.2013 10:49
Ej takš Tu cirst...
tādi kā Tu te ir bijuši katru mēnesi pa 2-3gab.
Nepārbaudīta info???
Tiešām nav saprašana, ka Jūs - nelegālie pseidouzņēmēji esat savairojušies vnk nereāli un katrā daudzdzīvokļu mājā būs pa kādam Amwejistam kas nedod mieru apkārtējiem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
09.01.2013 19:42
Mateus, tas, ko tu mineeji, es nosaucu par paarlieku uzbaashanos savaa tekstaa, un piekritu, ka cilveekiem jau nepatiik, kad vinjiem kaut ko uzbaazh. Un pati neatbalstu paarlieku entuziasmu shaj lietaa.
Mees mekleejam cilveekus, kuri ir gatavi izmeegjinaat kaut ko jaunu un sevi realizeet. Un tas jau ir biznesa pamataa, tev par to pastaastiit.

Bet par nepaarbaudiitu informaaciju es domaaju to, ka cilveeki spriezh par biznesu, nemaz nezinot taas pamatus, spriezh par produktiem, nemaz neizmeegjinot, runaa par seminaariem, kuros nemaz nav raadiijushies. To es saucu par nepaarbaudiitu informaaciju.

Ja Tev shis bizness neiet pie praata, nevajag arii paarliecinaat citus, ka tas nav nekaa veerts. Es uzskatu, ka Amway ir pieraadiijis sevi tirguu. Par to liecina 48 kompaanijas pastaaveeshanas gadi, un eksistence 80 valstiis, nerunaajot par miljardu peljnju. Katru gadu pieaug Amway uznjeemeeju skaits. Interesanti, vai tas ir taapeec, ka bizness ir tik slikts?
Re: ko zinat par amway?
09.01.2013 21:10
Es arī esmu lietojusi Amway produkciju un tiešām nesaku, ka tā ir slikta, bet tikai tā viena saskare, kad izplatītāja bija mana sena druška, nebija riebīga...

Un viņa teica, ka nekā nevar pārdot, ja nekar makaronus... viņas tur vairākas sāka un vairākas beidza, visas dāmas, kuras vairāk vai mazāk pazīstu.

Ja viņas būtu galīgi dumjas biznesā, tad būtu galīgi izgāzušās tai jomā, kur tagad darbojas, bet tā tas nav noticis.

Mani kā mediķi visvairāk tracina tas, kas galīgi bezcerīgi slimiem cilvēkiem tiek solīts, piemēram, par vitamīniem; turklāt ir lētāki analogi, un krietni lētāki. Tāpat ļoti veciem cilvēkiem, kas ir jau nespējīgi lemt un tiešām naivi cer uz otro jaunību, stāsta tādus pekstiņus, ka tur varētu pavilkt arī uz krimināllietu, jo tā ir nodarbošanās ar nelegālu ārstniecību. Man te pa pagastu vieni tādi siroja. Daži spraunāki vīri viņus padzina, turklāt viņi gāja tieši pie vecākiem cilvēkiem... viena vietējā amvejiste ņirgājas par visiem, kas veikalā pērk Fairy... man uzdīca, ka vai tad man patīkot visu laiku rokas ar krēmiņu smērēt... es to nedaru visu laiku, viņai par bēdu. Fairis man iznāk krietni lētāk, visi mājinieki paši dodam sev darbu un jo bieži ēdam mājās, tā kā trauki jāmazgā gana daudz. Un tātad no biznesa arī saprotam kauču tā pamatus. Kad gribu, nopērku kaut ko no Eko.

Nezinu, ko Jūs tur darāt un kas tie Jums par saietiem, bet tad iemāciet tais saietos saviem ļaudīm uzvesties un nemelot, un neņemiet tādus, kas nevar citādi dzīvot, ja nav citiem par asti. Baigi izklausās pēc sektas. Atbrauks vadonis, un nu visiem jāskrien klanīties.



Edited 2 time(s). Last edit at 11.01.2013 00:46 by Runcene.
Re: ko zinat par amway?
09.01.2013 21:17
Tas būtu apmēram tas pats, ja mana friziere katru nedēļu zvanītu, kad tad es beidzot iešu... tad nu gan tā būtu laba sadarbība, un es viņu noteikti "no sirds ieteiktu" citiem.

Man ir zināmi zemnieki, no kuriem ņemu paiku, bet viņi nezvana un paši neuzplijas..

Ir dāma, kas šo to uzada, ja kādam mājiniekam kaut ko vajag, bet arī viņa neplijas virsū, un viņai ir gana daudz darba tāpat.

Bet Amway, pardon...
Re: ko zinat par amway?
09.01.2013 21:32
Ak, nu tagad iesaistiishos diskusijaas.

Runcene, paldies par taviem komentaariem. Man kaa patstaaviigajam uznjeemeejam ljoti interesanti, ko domaa cilveeki.
Nevaru arii nepiekrist tevis teiktajam, taa vareetu arii buut, ka viens peec otra izstaajas. Tas tikai taapeec, ka cilveeki dzenas vieniigi peec naudas. Taatad nav liidz galam izprasta biznesa misija. Un diemzheel, seminaaros neviens nestaasta kaa pareizi veidot biznesu, jo ja jau tu regjistreejies kaa individuaalais uznjeemeejs, tad arii visa atbildiiba ir tavaas rokaas. Par tevi atbild tava virsliiniija, kaa mees vinju deeveejam. Un ja tavai virsliinijai ir tikai taadas veertiibaas kaa iesmeereet aatraak produktu un iesaistiit visus pazinjas, tad tas nabaga cilveeks arii metas pie katras iespeejas iesmeereet. Taa arii izjuuk piramiida, ja vinjai nav soliida pamata. Patieshaam zheel, ka cilveeki neprot izprast jeegu un komunceet pareizaas veertiibas.

Bet tu jau teici, ka preces tev patikushas. Tas priecee. Vinjas patieshaam ir labas.
Bet jaasaprot arii viena lieta: Kaa Tu teici "vitamiini", nav nemaz nekaadi vitamiini. Tie ir uztura bagaatinaataaji, kurus lieto kopaa ar uzturu. Peec manaam domaam, Amway uztura bagaatinaashanas liinija ir tas, ar ko Amway var lepoties. Shiem uztura bagaatinaataajiem nav analogu. Tos lieto vnk lai uztureetu veseliigu dziivesveidu. Esmu shokaa, dzirdot, ka tos meegjinaa iesmeereet nabaga veceneem. Jo tas jau nepaliidz aarsteet slimiibas. Un vecaakiem cilveekiem noteikti izmaksaa daargi.
Re: ko zinat par amway?
09.01.2013 22:04
Roze, tu raksti ka Amway uztura bagātinātājiem nav analogu. Ko Tu domā par Vision uztura bagātinātājiem?
Re: ko zinat par amway?
09.01.2013 23:04
Amway paši NEKO neražo... pat makaronus pasūta vienā konkrētā rūpnīcā un tikai ieliek savā iepakojumā ;) Un Tu saki nav analogu? :D

Kam tieši nav analogu... konkrētu produktu lūdzu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Rosa
Re: ko zinat par amway?
10.01.2013 00:57
normaalis, diemzheel neko neesmu dzirdeejusi par Vision uztura bagaatinaataajiem, un nevaru spriest par to kvalitaati. Es nemaz necenshos nomelnot citus uztura bagaatinaataajus, esmu paarliecinaata, ka ir daudz labu. Tachu ir veikti daudz dazhaadi eksperimenti ar citu firmu uztura bagaatinaataajiem, kaa maarketa liideru, taa arii leeto analogu uztura bagaatinaataajiem, un Amway produkti tomer parspeej savaa kvalitaatee un efektivitaatee.

Mateus, pirmkaart jau iet runa ne par makaroniem, bet uztura bagaatinaataajiem. Un es nemaz nebju teikusi, ka vinji kaut ko pashi razho. Un runaajot par uztura bagaatinaataajiem tie ir Nutrilite un Nutriway firmas razhotaaji, ar kuriem sadarbojas Amway. Jo Amway sadarbojas tikai ar taam firmaam, kuru pamataa ir veseliigs dziivesveids, uzturs un ruupes par apkaarteejo vidi.
Re: ko zinat par amway?
10.01.2013 01:46
Visionam ir forši bērnu vitamīni - košļājami un ar šokolādes garšu :)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: ko zinat par amway?
10.01.2013 01:52
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
turklāt ir
> lētāki analogi, un krietni lētāki.

nezinu, kā vitamīniem, bet zāļu gadījumā "analogi" (tā pati ķīm.viela, cits ražotājs) var pat ļoti atšķirties! oriģinālpreparāti ir bieži vien daudz labāki par dženēriķiem, kas ir 2x lētāki. Tas pats Augmentin, piem., neizraisa caureju, atšķirībā no Amoxiclav, efektivitātes ziņā atšķiras Klacid un Fromelid, utt utjp

protams, es tagad nerunāju par gadījumiem, kad finanses atļauj vai nu lētāko, vai neko.

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: ko zinat par amway?
10.01.2013 10:45
Rosa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> normaalis, diemzheel neko neesmu dzirdeejusi par
> Vision uztura bagaatinaataajiem, un nevaru spriest
> par to kvalitaati. Es nemaz necenshos nomelnot
> citus uztura bagaatinaataajus, esmu
> paarliecinaata, ka ir daudz labu. Tachu ir veikti
> daudz dazhaadi eksperimenti ar citu firmu uztura
> bagaatinaataajiem, kaa maarketa liideru, taa arii
> leeto analogu uztura bagaatinaataajiem, un Amway
> produkti tomer parspeej savaa kvalitaatee un
> efektivitaatee.

veikti pētījumi ar citu firmu, mārketinga līderu un lētāku UB ? un tu neko nezini par Vision ? :DDD skaidrs.. no tevis labāk neko nepirkt :DD
lai cik zinu tikai pamatus par šito visu Amway un Vision varētu bbūt lieli konkurenti savā starpā, bet Tu par viņiem neko nezini :DD
arī pētījumus esmu redzejis kur salīdzina tieši šos divus UB un tomēr Vision atzīst par labāku.. un Tu par viņiem neko nezini, nu tava lobēšana ir skaidra :))
Re: ko zinat par amway?
10.01.2013 14:39
Ar uztura bagātinātājiem nemaz tik viegli nevar veikt eksperimentus; es diezgan daudz lasu medicīnas literatūru...

Te jau agrāk tika uzdots jautājums: lūdzu, dodiet linku uz kādu dubultaklu pētījumu...

Neviens nedod, jo nav... naaaavvvvv. par medikamentiem ir: datumi, speciālisti, kas piedalījās, rezultāti utt.

Man ir tā laime pazīt vienu cilvēku, kurš ir viens no līdzīpašniekiem lielā UB biznesā Eiropā... jā, jā.... izklausās pēc pasakas, bet fakts, pazīstu viņu. Privātā sarunā viņš teica, ka ir tikai daži pamatvielu ražotāji pasaulē, tikai daži, no kuriem visi citi pērk...

protams, ja jānopērk bērnam, kāpēc nenopirkt ar šokolādes garšu...

mājas vīriešiem, piemēram, tīri labi patīk Amway bundžiņas, it sevišķi lielās, var ērti skrūves un naglas mājās glabāt :) ja nopietni, noformējumam arī ir nozīme.

man bija savulaik nopietnas veselības problēmas, kam labi domājoši parasti cilvēki un arī dakteri ieteica UB, labi, neteiksim vitamīnus. lietoju visādus, efekts vienāds... jautājums ir arī par devām, par mērķiem.

ja kāds saka, ka Amway izplatītais C vitamīns ir labāks par to, ko nupat varbūt nopirku aptiekā vai no cita izplatītāja, tad kā tas iespējams, ja gandrīz viens izejvielas ražotājs...



Edited 1 time(s). Last edit at 10.01.2013 14:45 by Runcene.
Re: ko zinat par amway?
10.01.2013 16:05
Mans jautājums palika neatbildēts... kuriem Amway UB nav analogu?
Rosa
Re: ko zinat par amway?
10.01.2013 20:42
normaalis,

tad jau sanaak, ka tas Amway paarstaavis, kursh nezin Vision produkciju ir nekam nederiigs. Pati personiigi neesmu mekleejusi, ar ko tieshi Amway saliidzina savus UB, dzirdeeju no savas virsliinijas, ka esot saliidzinaati daudzi, kaa leetie, taa daargaakie analogi.
Palasiiju arii atsauksmes par Vision internetaa, neko labu neesmu izlasiijusi, ja godiigi. Vairaakumaa cilveeku raksta, ka nekaada labuma no tiem nav guvushi. Pati nelietoju, taapeec neko piebilst nevaru.

Mateus, varu atkaartoties, ka visiem Nutrilite produktiem nav liidzveertiigu. Jo izejvielas tiek razhotas speciaalaas plantaacijaas. Tur noteiktaa raadiusaa ir aizliegta jebkaada transporta paarvietoshanaas. Pat lidmashiinaam ir aizliegts lidot virs plantaacijaam noteiktaa raadiusaa. Daudzas UB formulas ir patenteetas. Par sho produktu unikalitaati var runaat daudz, bet tad jau sanaaks gandriiz reklaama.
Re: ko zinat par amway?
10.01.2013 20:48
Rosa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> normaalis,
>
> tad jau sanaak, ka tas Amway paarstaavis, kursh
> nezin Vision produkciju ir nekam nederiigs. Pati
> personiigi neesmu mekleejusi, ar ko tieshi Amway
> saliidzina savus UB, dzirdeeju no savas
> virsliinijas, ka esot saliidzinaati daudzi, kaa
> leetie, taa daargaakie analogi.
> Palasiiju arii atsauksmes par Vision internetaa,
> neko labu neesmu izlasiijusi, ja godiigi.
> Vairaakumaa cilveeku raksta, ka nekaada labuma no
> tiem nav guvushi. Pati nelietoju, taapeec neko
> piebilst nevaru.

nu pirmkārt jā, tas Amway pārstāvis ir nekam nederīgs !
Otrkārt lasot komentārus noteikt neko daudz labu neuzzināsi. Tad es tev iesaku palasīt komentārus par Amway, varbūt ko jaunu uzzināsi :))
Re: ko zinat par amway?
10.01.2013 21:04
Nē, nu man jau patīk: "izejvielas tiek razhotas speciaalaas plantaacijaas. Tur noteiktaa raadiusaa ir aizliegta jebkaada transporta paarvietoshanaas. Pat lidmashiinaam ir aizliegts lidot virs plantaacijaam noteiktaa raadiusaa."... Nopietni... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ko zinat par amway?
10.01.2013 21:38
ku!, Tev gan padodas lietas ievirzīt pozitīvā gaisotnē :D

bet es tomēr ar Rosa padiskutētu, interesanti papētīt cik tie konsultanti ir kompetenti. Patiesībā es varētu būt potenciāls klients, lai cik tas stulbi jums izklausītos :))
bet nu ok, es tieši par UB. saki Amway nav analogu un atzīti par labākajiem, tad kādēl tikai Vision UB ir pakļauti Pasaules Veselības organizācijai, bērnu vitamīnus ir atzinušu UNICEF... kkā Amway viņiem īsti neinteresē..un tomēr tavuprāt Amway ir labākie. nu lūdzu sāc ar šī pamatošanu :)
Re: ko zinat par amway?
10.01.2013 23:26
Man tas stāsts vienkārši atgādina kaut ko no Cadbury vai MilkyWay (vai citas) reklāmas kur zila govs ēd puķes zaļā kalnu pļavā :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 4?
Ziņa: