Raimonds

Aizsāka 666 

Re: Raimonds
30.11.2006 10:44
Tie speciâlisti reizçm takð uzskata, ka nekas jauns pasaulç nenotiek un Latvijâ tâ pilnîgi noteikti ir problçma. Cik es saprotu, tad konkrçtajâ piemçrâ PCR notiek daudz âtrâk un viss un tam ir visâdi pozitîvi efekti.
Re: Raimonds
30.11.2006 10:56
Lîdzîgus, iespçjams citas firmas testus, pârtikas uzòçmumi jau pazîst un daþi pat lieto.
Re: Raimonds
30.11.2006 11:36
Tas par tiem PCR testiem. Bet par to, ka speciâlists ir pilns ar savas nozîmîbas apziòu jau atkal cits stâsts.
Re: Raimonds
30.11.2006 12:05
1.uzrâdîtâ kontaktpersona sen vairs nestrâdâ- tâtad informatîvais materiâls jau vecs
2.iespaids, ka tehn. centrs ir mazliet birokrâtisks, jo izpilda tikai starpnieka funkcijas un neko konkrçti nezin
3.apliecinâjumam, ka esmu "speciâlists ir pilns ar savas nozîmîbas apziòu" pieteicos par klientu ðai iestâdei:)
Re: Raimonds
30.11.2006 15:25
Raimonds1 - lûdzu palasi kas ir PCR, un tad rij karstu, ok?
(îpaði par to kâ mainâs annealing t atkarîbâ no fragmentu garuma, kâ tiek konstruçti praimeri, kâpçc daþas PCR maðînas ir labâkas par citâm, cik maksâ atseviðíi reakcijas komponenti, cik maksâ gatavi miksi (jeb tevis minçtie specifiskie kiti), kâ uzlabot specifiskumu un tâ tâlâk) un tad runâ.
Jo ðobrîd sanâk ka tev uz emailu ienâca kautkâda info par kautkâdu kitu, kuru tu pasniedz kâ kautko nejçgâ krutu. Tev ienâk prâtâ ka tas ir kautkas specifisks un interesçs tikai konkrçtus cilvçkus?



Edited 1 time(s). Last edit at 30.11.2006 15:41 by Noela.
Re: Raimonds
30.11.2006 18:59
Noela, es te neko nepasniedzu kâ kaut ko nejçgâ krutu, es te redzu attieksmi - pret to, ka kaut kâds nespeciâlists uzdroðinâs kaut kâdam speciâlistam kaut ko pateikt. Ðie mehânismi, kas neattiecas ne uz PCR ne uz temperatûru, bet gan uz sabiedriskajâm attiecîbâm un sabiedrîbâ iedibinâtajiem reaìçðaanas veidiem uz informâciju, kuras nesçjam obligâti laikam jâbût ar Lradio un TV mçbeles statusu. Ðîs attieksmes blaskusefekti ir 25 minûtes grieztâs dzelzs durvis, 1995.gada izglîtîbas reforma, eksakto speciâlistu trûkums valstî un vçl daudz kas. Kaut kur ir bijis tâds speciâlists, kas ir atvçrts jaunâm vçsmâm un laipni uzòem jaunu informâciju.
Ogai daïçji piekrîtu.
Re: Raimonds
01.12.2006 10:52
Raimonds1 - patogçnu noteikðanâ es neesmu speciâlists, tâpçc tu jau atkal iebrauci ne tajâ lauciòâ un par to man akal nâk smiekli kâ tev nesnâca. Tâ kâ pirms analizçt attieksmes blakusefektus sâc ar sevis analîzi. apdomâ labi - moð tomçr tev vajadzçtu pie kâda speciâlista aizdoties?
Re: Raimonds
03.12.2006 10:20
Interesanti, kâlabad lai kâds, piemçram es, gribçtu kâdam kaut ko mâcît vai ieteikt, ja pat pçc pilnîgi neitrâlas norâdes uz neta saitu par jaunu PCR reakcijas paâtrinâðanas metodi jau notiek piekasîðanâs pie vârdiem nevis parasta diskusija par metodes pielietojumu .
Te jau apmçram ir atbilde, kâlabad neviens îpaði neuzbâþas ar padomiem, lai gan skaidri zina, kâ bûtu labâk. Un rezultâts ir cunami upuri 1-2-3-4 stundu attâlumâ no epicentra, 21. gadsimtâ 20 minûtes grieztas durvis dzîvoklim, kurâ ir ugunsgrçks, tikai 2 elektronikas pulciòi 5 Rîgai tuvos rajonos pie uzstâdîjuma - zinâðanu ekonomika utt utjpr. Viss ir ïôti vienkârði - nevienam jau nepatîk... tas, kas notiek, ja kâdu pamâci.
Re: Raimonds
03.12.2006 12:27
...atlak pavaicâðu Tev - ko pats dari lietas labâ???..sâc darît..
Re: Raimonds
03.12.2006 20:20
UN kâ pats domâ, ko es te daru?
Re: Raimonds
03.12.2006 20:40
...savas domas jau pateicu..ir darîtâji un ir dirsçji..Tu sevi piepulcini pie darîtâjiem????
Re: Raimonds
03.12.2006 21:07
Protams. Es te rosinu domât. Un tas nav viegli nemaz :) Jo ir ïoti grûti saprast, ka nedomâðana ir tik plaði izplatîta. Un argumentu vçrtîba vispâr netiek vçrtçta, patîk - nepatîk un viss.
Re: Raimonds
04.12.2006 11:13
Raimond1
ðodien Delfos ir raksts par katastrofâlo slimnîcu elektroapgâdi

"Ministrijas darba grupa secinâjusi, ka jâuzaicina sertificçts speciâlists, kurð spçtu kompetenti izvçrtçt situâciju un izstrâdât vienotu rîcîbas programmu, lai slimnîcas centralizçti varçtu apgâdât ar moderniem strâvas ìeneratoriem."

Vai Tev nav radies îstais laiks, vieta un auditorija?
Vai esi iesniedzis kâdu labu priekðlikumu ðai darba grupai, varbût jau darbojies tur?
Re: Raimonds
04.12.2006 19:04
http://www.delfi.lv/news/national/novadi/article.php?id=
16244952&com=1
aizsûtîju tekstu, lai skatâs paði http://www.google.lv
Re: Raimonds
05.12.2006 13:44
Un tik vien...
Ðaubos, vai eksperti un darba grupa to izlasîs :(
Re: Raimonds
05.12.2006 15:11
...visi nav tik erudîti kâ Raimondiòð...
Re: Raimonds
07.12.2006 12:36
Vareetu padomaat, ka eruudiito mums tik daudz, kan nav kur likt ?
Re: Raimonds
07.01.2007 16:48
Ja nu kâdu interesç

Title:PCR (Polymerase Chain Reaction) test for sexually transmitted diseases, especially HPV (Human Papilloma Virus)

Abstract:A Hungarian SME offers an enhanced version of its Human Papilloma Virus (HPV) detection kit, which can identify 51 genotypes of the virus, out of which 19 can be proved to be connected with the development of cervical cancer. Capacity: practically unlimited, currently 800 tests are performed a day. The company seeks cooperation partners (gynaecology clinics, health institutions etc.) for commercial agreement.

Title:Mimotope vaccine against various types of cancer

Abstract:An Austrian medical university has developed a mimotope vaccine against cancerous diseases associated with the Carcinoembryonic antigen (CEA). The technology comprises peptides mimicking CEA (mimotopes), which are suitable for vaccination of patients with CEA-positive tumours such as colorectal carcinomas and cancers of the breast, lung, oesophagus, pancreas or stomach. Companies are sought for license agreement and further development of this innovative technology.

Title:Low Temperature Conversion (LTC) - a revolutionary energy and fuel production process from organic wastes, biomass or brown coal

Abstract:An Austrian SME has developed a patented process for converting waste materials like used tyres, sewage sludge, household waste or differently brown-coal by thermo catalytic decomposition into biogas or biofuel with very high energy density. The process is characterised by enormous flexibility concerning input and output materials, low working temperatures, and no toxic gases or hazardous waste arising. Partners in energy and waste business are sought for licensing, production or distribution.

------------
Title:Method for detection and identification of Escherichia coli diarrhoeagenic strains

Abstract:A Spanish research institute has developed a method under kit for detecting, identifying and genotyping strains of E. coli, causing diarrhoea (Diarrhoeagenic E. coli). This method belongs to the field of biosensors of microorganisms, based on specific molecular recognition among nucleic acids, specifically in the field of DNA micro-arrays or biochips. The institute would like to make license agreements.

Title:Improvement of vaccination efficiency utilising the individual genomic differences in immunoglobulin (Ig) regulation

Abstract:An Italian university research group wants to broaden the reliability of vaccinations in order to face up to the significant individual differences in response to vaccinations. A vaccination to a group matched to a control will be performed. The screening of the subjects for the genotype and Ig levels will confirm the difference in immune response related to the variations (polymorphism). The genotype determination gives the possibility to improve the vaccination method, giving safe protection.

------------
Title:Innovating solutions of heating, air-conditioning and air treatment

Abstract:A French company has developed innovating solutions of heating, air-conditioning and air treatment, based on heat pumps technologies, on individual and collective housing sectors. Based on most advanced technologies of the air-to-air reversible heat pumps, it guarantees a sour, clean and effective use of the most natural renewable energy: air.
The company is looking for partners in order to continue the development and increase its activities of R&D.
Re: Raimonds
07.01.2007 18:35
...Raimond, kas no Tevis iepostotâ ir konkrçti lietojams...
...nopietni...bez piedûriena...
Re: Raimonds
07.01.2007 18:59
onç... vinð atkal ir ðeit....
Raimonds1 - un no kurienes ðitais ir izkopçts??

Madcynics - par genomiku - ir reâli lietojams, jo Raimondiòð acîmredzot to ir izkopçjis vai nu no kâdiem konferenèu abstraktiem, vai arî no kautkâdiem grantu pieteikumiem, vai arî no weblapâm tipa "new scientist".
tikai jautâjums cik no tâ visa Raimondinð pats saprot.
Re: Raimonds
07.01.2007 20:45
...precizçju - cik ðie te ir spçjîgi, protams, attiecîgi bîdot, nest peïòu...
...par kondicionçðanu klâra bilde...par citiem ne..tur esmu lajs...
...plika izkopçðana ir sûda vçrta...:)
Re: Raimonds
08.01.2007 11:40
tas tikai nozîmç, ka daþs labs nepasûta jaunâkos pieejamos tehno, un viss.

Jâ, ne tikai eksaktâs izglîtîbas problçmas Latvijai traucç, vçl ir speciâlistu attieksme arî.
Re: Raimonds
08.01.2007 11:43
...atkal dþeks smalki nobrauca no tçmas...
Re: Raimonds
08.01.2007 11:47
ja speciâlists nepasûta jaunâko piejamo tehno aprakstus, tad tas ir pat ïoti par tçmu.
Re: Raimonds
08.01.2007 12:20
...vari atbildçt uz jautajumu, kuru uzdevu???...
..laikam nç...
Re: Raimonds
08.01.2007 12:46
.. which can identify 51 genotypes of the virus, out of which 19 can be proved to be connected with the development of cervical cancer. Capacity: practically unlimited, currently 800 tests are performed a day.

..suitable for vaccination of patients with CEA-positive tumours such as colorectal carcinomas and cancers of the breast, lung, oesophagus, pancreas or stomach.

..used tyres, sewage sludge, household waste or differently brown-coal by thermo catalytic decomposition into biogas or biofuel with very high energy density. The process is characterised by enormous flexibility concerning input and output materials, low working temperatures, and no toxic gases or hazardous waste arising.

..kit for detecting, identifying and genotyping strains of E. coli, causing diarrhoea (Diarrhoeagenic E. coli). This method belongs to the field of biosensors of microorganisms, based on specific molecular recognition among nucleic acids, specifically in the field of DNA micro-arrays or biochips. The institute would like to make license agreements.

...Improvement of vaccination efficiency utilising the individual genomic differences in immunoglobulin (Ig) regulation
..significant individual differences in response to vaccinations. A vaccination to a group matched to a control will be performed. The screening of the subjects for the genotype and Ig levels will confirm the difference in immune response related to the variations (polymorphism). The genotype determination gives the possibility to improve the vaccination method, giving safe protection.

..innovating solutions of heating, air-conditioning and air treatment, based on heat pumps technologies, on individual and collective housing sectors. Based on most advanced technologies of the air-to-air reversible heat pumps, it guarantees a sour, clean and effective use of the most natural renewable energy: air.
kuru tekstu nesaprati?
Re: Raimonds
08.01.2007 12:55
Varbût ðis tests bûs interesants onkoloìei Noelai, bet par Listçriju testu es ieinteresçjos un Tehn.centram teicu- O! Man interesç, man vajag, kur es nâkamnedçï tos varu saòemt?
Un ðie sâka minstinâties- mçs jau neko, mçs jau tikai info...
Vismaz praktiíus novitâtes interesç jau reâlas pielietoðanas lîmenî.
Re: Raimonds
08.01.2007 15:30
Raimonds1 - kâda jçga tev pasûtît, ja neko nesaproti un tajâ sfçrâ nestrâdâ? Tu tak nezini pat priekð kam tas PCR vispâr domâts :)
oga - hmm, es kâdu laiku jau sevi pie onkologiem vairs nepieskaitu :)
Re: Raimonds
08.01.2007 17:21
Nu, ja 3 dienas ar priekðâteikðanu nevar atpazît sarkanâs un zilâs gaismas lâzeru ierakstu perspektîvas, tad es saprotu, ka es jau nu ne par ko nepârliecinâðu.
Kas tur ko nesaprast, skaidrs, kam izmanto ðâjâ gadîjumâ cilvçka papillomas vîrusa veida atðíirðanai, vai tas ir vai nav potenciâli bîstams dzemdes kakla vçzim. Interesanti ir tas, ka uz pilnîgi neitrâlu norâdi un iespçjami derîgu info ir tâda reakcija :)
Re: Raimonds
08.01.2007 21:34
Raimonds1 - tu tâs reakcijas butîbu neizproti, tâpçc man neiestâstisi, ka ðo te iekopçji labu gribçdams. Tev gribçjâs atkal izcelties, bet atkal nesanâca.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 22?
Ziņa: