Raimonds

Aizsāka 666 

Re: Raimonds
22.08.2008 14:47
> http://www.medicineau.net.au/clinical/paediatrics/paediatrics1.html

dakteriem jau nu to vajadzetu zinat
Re: Raimonds
23.08.2008 08:18
Un kâ tev sokas ar pieteikumiem gçnu ekspresijas testu izstrâdei?
Re: Raimonds
24.08.2008 06:37
Ðûnu lîmenî viss notiek, Noela, ðûnu lîmenî! :)
Izlasîju visu ðo te garo tekstu un nakts darbâ âtri pagâja. Bija, ar ko izklaidçties un pasmieties brîþam ar!
Re: Raimonds
24.08.2008 13:46
Vai nav jav daudz to Raimondu? :)
Re: Raimonds
25.08.2008 17:10
Kuru likvidçsim? :)
Re: Raimonds
31.08.2008 18:11
Vakcînu uzglabâðanâ pastâv jçdziens - aukstuma íçde. Analizçjot notikumus tiek atklâta sistçmiska problçma - ðis jçdziens netiek saistîts ar invertoriem, ìeneratoriem un temperatûru monitoringu. Kâdai personai var likties, ka nekâdas saistîbas nav, citai - ka aukstuma kastes esamîba zâïu firmas maðînâ automâtiski nozîmç, ka vakcînu var piegâdât arî 3 dienas pçc Jâòiem, ja tâ paòemta 2 dienas pirms Jâòiem. Arî informâcija par aukstuma kastes energopatçriòu , ampçriem un voltiem liekas pilnîgi nesaistîta. Analizçjot ðo problçmu un uzrâdot sistçmiskas kïûdas, atbildîgâs personas pozitîvi novçrtç ðâdu analîzi un visi tajâ iesaistitie tiek informçti par to, kas ir jâzina un kâ jârîkojas. Tiek izmaksâta atlîdzîba kâ procents no iespçjami kvalitâti zaudçjuðo vakcînu vçrtîbas. Vai tas ir reâli?! Kam te ir problçma???
Re: Raimonds
08.09.2008 00:18
kachenîte, smiekli vairs nenâk?
Re: Raimonds
09.09.2008 16:19
Raimondiò, Tu jau neko smieklîgu neuzrakstîji, Par ko tur smieties? Es ar pasaules lâpîðanu nenodarbojos, tâda vçlme man pârgâja drîz pçc vidusskolas beigðanas. Tev vçl turpinâs...
Re: Raimonds
11.09.2008 22:19
Vissus iznemot mani :) Es biiju tas pirmais un neatkartojamais. Ne, nu vel tur protams bija viens ari pirms manis, bet tas jav taalajaaaa, zilajaa pogatne :)
Re: Raimonds
11.09.2008 23:09
Dr. asist. Raimonds: Tu taèu saproti, kurð te cenðâs pasauli pârtaisît! Ne jau Tu! Tu jau aizlaidies meklçt labâkus laukus...
Man vienkârði negribçjâs likt to vieninieku klât, domâju, tâpat visiem skaidrs!
Re: Raimonds
17.09.2008 17:53
Eu, kas tur ir ar taam vakciinaam, taas bojaajas, vai, ja nav generatora?
Re: Raimonds
26.09.2008 20:26
Nu kas ir ar taam vakciinaam, taas bojaajas, vai, dakteri bez generatora?
Re: Raimonds
13.10.2008 12:10
Latvija 2030.gadâ - forums vai prezentâcija?

10. oktobrî Íîpsalas hallç notika forums. Tomçr forums laikam tomçr ir domu apmaiòa, un ne tikai ar atlasîtiem speciâlistiem, no kuriem lielâkâ dalâ ir stratçìõjuði jau gadus 10 vismaz, nevis tikai 4 klausîtâju jautâjumi kaut vai izglîtîbas foruma sadaïas beigâs. Protams, lapeles, uz kuram rakstît ierosinâjumus bija, taèu uz inovâcijâm un augstas pievienotas vçrtîbas raþoðanu balstîtas gudras sabiedrîbas nâkotnes stratçìiem jau nu vajadzçtu saprast, ka ideju autoru komunikâcija ar lielajiem stratçìiem nebûs savstarpçjas cieòas un tolerances paraugs, ja ideju lapeles kârtos sekretâres, metîs papîrgrozâ un labâkâs pçc gadiem 20 tiks uzdotas par stratçìu domâm. Vai tas tâdâ gadîjumâ bija forums? Tâpat pietrûka normâlas analîzes par to, kas tad nu galu galâ ðajâ stratçìiju laukâ ir paveikts un kâpçc kaut kas nav tomçr nav izdarîts, ieskaitot to pasu eksakto izglîtîbas krîzi.
Íîlis daudz un atraktîvi stâstîja par indivîda un mâjsaimniecîbas lomu, paaudþu lîgumu, solidaritâti labâku mçríu vârdâ un bijusî Stratçìijas komisijas vadîtâja Ozoliòa pieminçja demokrâtijas attîstîbu un aktîvu iesaisti sabiedrîbas pârvaldç, kâ arî runâja par nepiecieðamo izglîtîbas ( ak, kâds sveðvârds, tâ vieta lai pateiktu - mâcieties domât un radît zinâðanas) paradigmas maiòu. Tikai, kas tika darîts ilgajos stratçìoðanas gados? Pârsteidza Rivþa, kas noslçgumâ uz pat neuzdotu jautajumu teica, ka: ""man tad, kas es biju ministre, ...bija diskusija , sasâpçjusi par to, ka mums skolâ bija izvçle, kâdus priekðmetus mâcîties, kâdus nç, ja grib mâcîties tâlâk medicînu, un viòam nav íîmija, vai Tehnisko Universtitâti, un viòam nav fizika, un tad es satiku Piebalga kungu un prasîju, kâdi bija toreiz tie motîvi, ka deviòdesmito gadu sâkumâ mçs ...izvçlçjâmies ðos priekðmetus ... demokrâtija, izvçles brîvîba, personîbas attîstîba, ka tad mums...ka tas ir jauns laiks, ka jauna pieeja, ka tâ bija revolucionâra pieeja... nu un pagâja 10 gadu un izrâdîjâs, ka tai revolucionârajai pieejai ir daudz risku Acîmredzot katru jaunu ceïu ejot izglîtîbâ, mums ðie riski ir jâapzinâs. Ne velti zinâma stagnâcija ietver sevî daudz ko pozitîvu."" Rivþa pçdçjâ laikâ jau ir otrâ , kas norâda uz Piebalgu un brîvîbu no zinâðânâm alkstoðo tautu kâ malçjo, pirmais bija Godmanis pçdçjâ pusstundas 100. pantâ. Par ðo eksakto krîzi, kas vistieðâkajâ veidâ nosaka ekonomikas realitâti, sanâkuðie 97% humanitâro profesiju pârstâvji varçja spriest vismaz pusi Izglîtîbas foruma sadaïas laika, bet nekâ.
Savukârt jaunais un pozitîvais nâkotnes celmalauzis Èeksters, cita starpâ starp pareizâm tçzçm par veco izglîtîbas sistçmu, kura maz rosina domât un radît, bet gan tikai atbildçt uzdoto, pamanîjas uzburt utopisku gandrîz vai visu sabiedrîbas îpatòu pilnîgu radoðumu un domâðanas maiòu daþos gados, pie viena pieíerot matemâtikas ne tâdu mâcîðanu, kâ vajag un akcentçjot komunicçðanu. Doma par to, ka labus izglîtîbas materiâlus var sagatavot un par velti publicçt visiem pieejamâ formâ internetâ gan ir laba un atbalstâma.
Enerìçtikas foruma daïâ kaut kâ ierosinâjums caur izglîtîbu tiekties pçc tâ , lai palielinâtos cilvçku skaits, kas spçj raþot augstâs tehnoloìijas enerìçtikas un ìenerâcijas iekârtas un kritçriju izstrâdi, cik tad iesaistîto megavati un kalorijas kaut ko nozîmç un nozîmçs pçc 20 gadiem sapraðanas lîmenî, neguva atsaucîbu, pie tam moderators mçìinâja strukturçt atbildi pa savam. Gatavu iekârtu pirkðana var bût tikai daïçjs risinâjums. Ja pçc 20.gadiem Latvijâ uz vietas neraþos tehnoloìiskas ìenerâcijas, apkures, tranzporta vai to komplektejoðâs daïas, programmçjamâs elektronikas iekârtas, tad gaidâmâ uzplaukuma vietâ var sagaidît vçl lielâkas problçmas ekonomikâ, demogrâfijâ un cilvçku dzîves lîmeòa jomâ. Mani secinâjumi gan atðíîrâs no moderatoru optimisma un domâju, ka lielu daïu veco stratçìu vajag turçt pa gabalu no jebkâdu stratçìiju izstrâdes, tâpat jaunapmâcîtie komunikatori, psihologi - valodu pratçji biznesmeòi - lingvisti diez vai spçs to nâkotni labâku organizçt. Ir vajadzîga cita pieeja. Proti, daþiem simtiem radoðiem talantîgiem cilvçkiem nevajag traucçt attîstît savas spçjas tos pieòemosâ , atbalstoðâ un jaunas zinâðanas efektîvi izmantojosâ vidç.

P.S. Interesants bija Íîïa kunga komentârs TV3 :
""Jaunrade ir opcija un tâ ir pierâdîjusi sevi daþâdâs valstîs kâ attîstîbas faktors - paðvaldîbu, reìionâlo, municipâlo lîmenî ... Lûdzu! negribi? Bûs citi. Es domâju, ka tâ ir ideja, kas lido, lîdz ar to, ja jûs negribat piesaistîties viòai, jûs nelidosiet kopâ ar viòu...""
Var tikai piekrist, izòemot to, ka ðî komanda, kas jau ir veidojusi stratçìijas vairâkus gadus, ir vienîgâ autoritâte, kas noteiks, kas ir un kas nav laba stratçgija. Kas ir forums ar arî neçrtu viedokïu apmaiòu, un visu izteikto domu pieejamîbu visiem, ðî komanda nezina.
Re: Raimonds
13.10.2008 14:35
Zin, Hitlers kara beigâs daudz runâjis par brînuma ieroèiem...

Latvijâ ir (bîja) farm. rûpniecîba. Pat izdarîti lielie atklâjumi, kurus mûsu politiíi padirsa. Tur varçja kalt miïjonus. Bet nu, nekâ.

Mûsu politikâòiem trûkst viena - valstiskas domâðanas. Sk. ko Jûrmalâ darâs.
Re: Raimonds
14.10.2008 17:11
Nu .... stratçìija nav salîdzinama pec ekonomiskâ efekta ne ar ko citu. Sâkam ar piekto gadu un skolâm, turpinam ar LU rektoru, aks neatzîst kïûdas, nonakam pie kompetences problemâm ne tikai ar Bly ray, bet arî vakcînas pakâðam.

Vai LU rektors pateiks, ka atïauja nemâcîties eksaktos 1995.gadâ bija milzîga kïûda?
Domburðovâ notika ðâda diskusija knl.l v/raksti/517/?raksti/517 (norakstîta no kastes ieraksta):

""Domburs: Par saturu pasakiet vienu savu redzçjumu. Tagad nu tas ko ministres kundze lepojâs paðâ iesâkumâ ISEC ietvaros ilgstoði tapuðais, uztapuðais beidzot jaunais modelis dabaszinâtnçs, varbût tai kontekstâ, varbût pavisam citâ kontekstâ - vai tas produkts, skolçnu produkts, ko Jûs augstskolâ dabonat no vidusskolâm ðobrîd, nu, cik Jûs varat izmçrît, viòð tâ ka uzlabojas, mçs esam kaut kâdâ tur konkurçtspçjas lîmenî , jeb visai tautai taisnîba , kas pasaka - pasliktinâs...

Auziòð: Ðie skaitïi mani nedaudz pârsteidz, ko es redzu paðreiz ekrânâ, es gribçtu teikt, ka pirmkârt, izglîtîbas kvalitâte vidusskolâ ir labi mçrâma un ir daþâdi projekti, OECD valstu ietvaros veikti projekti, kuri mçra izglîtîbas kvalitâti Latvijâ, vidusskolâ, pçc ðiem datiem izglîtîbas kvalitâte Latvijâ nav slikta, viòa ir vidçjâ lîmenî, pozitîva ir tendence, ka teiksim, valodu zinâðanas no divtûkstoðâ uz divtûkstoðsesto gadu bûtiski ir uzlabojuðâs, matemâtikas zinâðanas ir nedaudz, bet ir uzlabojuðâs. Es droði vien bûðu nedaudz atðíirîgâs pozîcijâs, kâ daþi mani kolçìi augstskolâs un es teikðu, ka patiesîbâ tie jaunie cilvçki, ko augstskolas saòem no vidusskolas, ir pietiekoði labi sagatavoti studijâm augstskolâs. Ka viòu motivâcija....

D.: Jau... tad jau nevajadzçja jaunos standartus nemaz tur pârtaisît?

A.: Jaunos standartus, protams, vajadzçja, process ir nepârtraukts, bet kvalitâte ir relatîvi laba, jo tas, kas augstskolâs mûs visvairâk interesç, ne tik daudz konkrçto zinâðanu kopums, kas ir jaunam cilvçkam, atnâkot no vidusskolas, bet viòa mâka mâcîties, motivâcija mâcîties, prasmes, kas manuprât ir normâlâ Eiropas lîmenî un ðeit man atkal ir varbût viens ïoti individuâls piemçrs no manas pieredzes darbojoties kâdu brîdi Berklijas universitâtç Kalifornijâ, kas ir viena no spçcîgâkajâm universitâtçm pasaulç. Es saviem kolçìiem teicu viena sarunâ apmçram tâ - redziet, cik jums ir laba situâcija jums ir absolûti izcilâkie jaunie cilvçki no visas pasaules, cik jums ir viegli strâdât. Tie bija fiziíi, jo pçc izglîtîbas es esmu fiziíis. Kas mani pârsteidza, ko man teica mani kolçìi, viòi teica - tu zini 30% no tiem, kas atnâk studçt fiziku Berklijâ, fiziku skolâ nav mâcîjuðies. Priekð mums tâ nav problçma. Ja viòð ir motivçts, ja viòam ir interese, ja viòam kâdas konkrçtâs zinâðanas no skolas pietrûkst, to mçs augstskolâ iemâcîsim...

D.: Tad jau mçs te par skaïu kliedzâm pçdçjos gadus par to eksakto problçmu, ne?

A.: Nu, tâ ir mana sapratne un mans redzçjums.

D.: Ir par jaunajiem standartiem vçl kas piebilstams, nu, kas ir mçríis, kas ir uzstâdîjums, jeb visi ir priecîgi, visi ir saskaòojuði un mçìinâs tagad kaut kâ savâdâk tos skolçnus iesaistît un padarît interesantâku fiziku vai íîmiju.

Vasmanis : Nç nu tieði par to, kâ padarît interesantâku tieði ðo mâcîbu procesu, jâ nu es ïoti ceru, kad tâ pieredze, kas ir iegûta tajâs pilotskolâs, ka viòa realizçsies arî pârçjâs un cik es zinu, ka arî paði skolçnu atsauksmes liecina par to paðu mâcîbu procesu, ko viòi ir baudîjusi ðî projekta laikâ, ka nu viòas tomçr ir ïoti pozitîvas un arî, teiksim, galâ ðie eksâmena rezultâti arî uzrâda ...

D. : Vai mums nedraud, vai mums nedraud, nedraud ðobrîd nelîdzsvarotîba, tâs skolas kuras dabû pirmo dabaszinâtòu jauno kabinetu aprîkojumu, tie, kas bija pilotskolas ðajos te projektos, Kohvas kundzes skola tajâ skaitâ, viòi, nu tâ kâ tiek jaunâ lîmenî un pârçjie nu kaut kâ ir pâris soïus, ja ne pâris lîmeòus zemâk.

V. : Nu tâ gluþi nav, nu, teiksim, tos materiâlus, ko sagatavoja ðis projekts, tos saòçma pilnîgi visas skolas, tâpatâs arî tâlâkizglîtîbu ... visi ðis nozares pedagogi saòçma pilna apjomâ visâs skolâs. Protams, kas attiecas tieði uz kabinetu varbût labiekârtoðanu atbilstoði mûsdienu prasîbâm, nu tur protams visas skolâs tas vçl nav kârtîbâ, bet nu tur tomçr paðvaldîbas ïoti aktîvi iesaistîjuðâs.

D.: Nu cerçsim...

Un ðodien Auziòs atgâdinâja, ka LU nodroðina lielâko daïu Latvijas Zinâtnes notikumu. Tomçr gribçtos uzzinât attieksmi pret ðo:

Tre Sep 13, 2006 1:50 pm Komentâra virsraksts: Kas strâdâs ar tehniku? TV1 29.aug.7.50 Rîgas domes Izglîtîbas, jaunatnes un skolu departamenta vadîtâja Modra Jansone
Skatîtâja jautâjums: Sakiet, lûdzu, kâ vispâr varçja notikt tâ, ka nav ðo eksakto zinîbu skolotâju, vai tie 20Ls pielikums to jautâjumu atrisinâs un vai tas ir normâli, ka ðis jautâjums .. ir tik nesvarîgs, salîdzinot ar citiem jautâjumiem un vispâr - kâ tas varçja notikt, ka ðo eksakto zinîbu pieïâvums to nemâcîties - ka to nepamanîja ne skolnieki (nu, protams), ne skolnieku vecâki, ne raþotâji – darba devçji, ne augstskolu mâcîbspçki, ne kas. Kâ tas fenomenoloìiski varçja notikt 1995.gadâ, ka mçs ðâdu kïûdu pieïâvâm. Paldies. Þurnâlists. Paldies jums.
Jansone: Tâ ir zinâmâ mçrâ visas mûsu sabiedrîbas kïûda, tâdçï, ka es arî tajâ laikâ strâdâju skolâ - skolas administrâcijâ un skolâs bija brîvâ priekðmetu izvçles sistçma. Varçja izvçlçties tos, kurus gribçjâs, zinâmâ mçrâ nu un gan vecâki gan skolnieki pieprasîja un izvçlçjâs vairâk humanitâros priekðmetus, visi gribçja vairâk mâcîties vçsturi, kultûras vçsturi un tâda rakursa priekðmetus. Un protams, ka fizikas skolotâjiem un íîmijas skolotâjiem slodze palika maza, viòiem vairs skolâs nebija darba skolâs palika maz ðo skolotâju un viòi sâka meklçt darbu firmâs Tâ tas arî notika - skolâs palika maz ðo skolotâju - nu lûk ir pagâjuði vairâk kâ 10 gadi, un, teiksim, sabiedrîbas domâðana veidojâs savâdâk, ir pieprasîjums pçc eksaktajiem priekðmetiem, bet cilvçki ir aizgâjuði, viòi ir savâs citâs darba vietâs un skolâs mums trûkst ðo skolotâju un, savukârt, nu, skolnieki ne labprât dodas uz ðîm specialitâtçm, jo viòi ir redzçjuði, ka viòu skolas laikâ, kamçr viòi mâcîjâs, ðie priekðmeti tika atstâti otrajâ plânâ. Þurnâliste: Sakiet, atgrieþoties pie specializçtajâm skolâm, vai Rîgas dome kaut kâdâ veidâ nosaka, kâdas skolas bûtu vajadzîgas, jo mçs VISI zinâm , ka ir kaut kâdas noteiktas profesijas, kas mums trûkst, tad varbût bûtu vçrts attîstît jau no mazotnes jau kaut kâdas skolas, kur bçrni varçtu... jeb tas notiek paðplûsmâ, pçc skolu brîvas izvçles.. Jansone: Tas notiek pçc skolu brîvas izvçles .. jo tâ situâcija jau nav tik vienkârða - pirmâm kârtâm skolai jâgrib attîstît ðo virzienu, jâpiesaista pedagogi, jâveido materiâli tehniskâ bâze - tas nav tâ no augðas nosakâms , bet tâ pozitîvâ ziòa ir tâda, ka îstenîbâ ðîs izglîtîbas programmas - tur fizika, matemâtika, íîmija ir pilnâ apjomâ vai pat matemâtika un datorzinîbas padziïinâti - viòa pçdçjo 3-4 gadu laikâ iegûst arvien lielâku atbalstu no skolniekiem, viòi izvçlas viòas - îpaði par vidusskolas posmu sakot, un, protams ðîs programmas tiek arî atbalstîtas - ir nacionâlâ programma izveidota valstî - tieði eksakto zinâtòu attîstîbai skolâ. No Rîgas ir 8 skolas ðajâ programmâ iekïautas, tur ir gan valsts finansçjums, gan paðvaldîbas finansçjums, lai attîstîtu ðajâs skolâs materiâli tehnisko bâzi, lai skolniekiem bûtu interesanti mâcîties fiziku un íîmiju.
Þurnâlists: Lieliski, nu ar ðo pozitîvo ziòu arî atvadamies...

Tad tâ bija vai nebija liela miljardus izmaksâjoða kïûda????
Re: Raimonds
14.10.2008 21:07
vajadzees paprasiit, vai psihiatriem dod pienu...
Re: Raimonds
14.10.2008 22:41
Re: Raimonds
15.10.2008 07:02
Vakar pilnmeeness saakaas...
Re: Raimonds
18.10.2008 14:22
Dâmas pârmerîgi projicç savas problçmas. Paskaidroðu sîkâk - ja eksaltçta bûtne nezina, kâpec Bly - ray ir lielâka ietilpîba,tad tas nekâdu bûtisku kaitçjumu tautas veselîbai nenodara. Savukârt ja tâ pati bûtne nesaprot, ko nozîmç eksakta izglîtîba, arî tieði nekas tad îpaðs nenotiek. Savukârt, ja ðâdu bûtni pçc sviestainiem kritçrijies ieceï par atbildîgu personu, kurai nerodas asociâcijas ar daþu dienu ilgu elektrîbas trûkumu un vakcînu aukstuma íçdi, tad gan tiek nodarîti reâli materiâli zaudçjumi. Vçl lielâki tie ir, ja ðî informâcija netiek izplatîta, tiek sagrozîta vai noklusçta vai arî autoritatîvi uzspiests pretçjais, pareizais viedoklis. Konformistiska piekritçju masa, neko nesaprotot, piekrît, bet zinoðâkie izdara secinâjumus ar savu padomu labâk neuzbâzties un rezultâti ir tâdi, kâdi ir.
Re: Raimonds
19.10.2008 15:51
Tur kur es agrak stradaju, dazas dienas pirms un pec pilnmeness meedza paradities psihiatru klienti vairumaa. Viniem ta teikt, "uznaaca".
Runcenei acimredzot, trukst piena. :) Ja Tev, Raimond, vinu dod, padalisies ar vinu?
Re: Raimonds
19.10.2008 16:39
:)

ai-ai-ai... kursh nu te projicee... paarneses staigaa shnjaakdamas?

Raimonds1 pret visu sievieshu sugu kaa allazhinj gadiem sev uzticiigs... pastaasti, kura sviestainaa buutne tad ir muusu zeenu aplikusi...
Re: Raimonds
20.10.2008 10:07
Tas jau ir sadzîves konformisms, ka mediíis noliedz aukstuma íçdi, profesionâls pedagogs - eksaktos priekðmetus skolâ un lîdzîgi kaut vai elektriíis sâktu stâstît, ka 10A droðinâtâji degs ârâ pie 5A. Vispirms laikam ar to jâtiek skaidrîbâ, pirms kaut ko tâlâk domât.
Re: Raimonds
28.10.2008 17:31
Atbildes nav..nav...nav...
Re: Raimonds
28.10.2008 19:31
bija jautâjums?
Re: Raimonds
29.10.2008 11:10
A ko Tu, Raimond, îsti gribi?
Re: Raimonds
30.10.2008 17:21
ja peec freida skataas, tad vinjam ir kaut kaadi sleepti jautaajumi par sexu, kas ieteerpti mazsvariigaas idejaas. taapat kaa gedroicam. bet tieshi, kas tas ir, taa arii nav skaidrs, jo smalki un siiki nekas netiek dariits zinaams.
Re: Raimonds
31.10.2008 14:18
Vai vakcînas siltumâ bojâjas?
Re: Raimonds
31.10.2008 15:15
Ja man nâksies vakcinçties, man neviena mâsiòa neteiks, kur iepriekð vakcînas glabâjusi. Tâdçï man ir pilnîgi vienalga, bojâjas vai nebojâjas.
Re: Raimonds
02.11.2008 14:36
Noela, vai vakcînas siltumâ bojâjas?
Re: Raimonds
02.11.2008 21:02
Raimond1, un kâ tev sokas ar pieteikumiem gçnu ekspresijas testu izstrâdei?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 18?
Ziņa: