XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija

Aizsāka Esss 

Interesanti, atradu sev domu jeb sâpju biedrus.Ak, jel, es jau sâku meklçt simptomus, kâ izpauþas prâtâ sajukðana, jo tâ sajûta ir tâda, ka jûku, bailes, nerealitâte, nespçja koncentrçties. Sirds gan nedauzâs, nekas nesv`ist un nedreb, bet sajûta ðausmîga.Apmeklçju ps-tu, ps-tru, kaut ko palietoju-fenazepâmu(tas noòemot veì. simpt.).Citu dienu ir baigi labi, citu galîgi nç.Nezinu kâpçc visu laiku par tâm sliktajâm izjûtâm jâdomâ, un tâ viòas klât ne lûgtas, ne aicinâtas...
Kâds paskaidrojiet, palîdziet. Vai tieðâm veìetatîvâ distonija un nervi var izraisît tik lielus galvas reiboòus. Man jau pusgadu ir galvasreiboòi un viss 'pârçjais ko apraksta paðâ sâkumâ Esss, bet nu jau 4 dienas man ir katastrofâli reiboòi. Man bai, ka tik nekas nenotiek slikts, traks, ka tik sirds iztur...un ja nu nç. Bet man taèu tikai gadiòu vecs puisîtis...Kâpçc tas tâ ir. Vai tieðâm nervi var tâ ietekmºet galvu. Man ðajâs dienâs nepalîdz pat ZOLOFT un XANAX...
Es domâju, ka nç!vajag pârbaudît galvas asinsvadus(sonogrâfâ ), iespçjams, ka as.vadu aizkaïíoðanâs vai no osteohondrozes nosprostots asinsvads, kas traucç asinsriti galvâ.
Esss, palîdzi man izprast tos VD simptomus, vai tev arî bija tâdi neþçlîgi bailîgi un traki galvasreiboòi, kuri man te pâriet, te atkal uznâk uz kâdu nedçïu. Tad pâriet un kâdu laiciòu un atkal uznâk. Un tas viss neskatoties uz to ka lietoju zâles!!!
Vçl pie tâ visa man ir bailes nomirt, kad sâp galva liekas tûlît mirðu, jo galvâ kaut kas plîsîs pçkðòi, arî iekðçji ir daþâdas stulbas sajûtas.
Man pat staigât ir grûti, liekas ka ðûpojos un kritîðu!!!Pasakiet, iesakiet, dodiet padomu???:(
Jaa, baibux, man ir taa pataas :( Un tieshaam traucee dziivot shii kaite! Tachu ko varu ieteikt, vairaak jaasporto, jauzturaas svaigaa gaisaa + mazaak alkohola! :) Man peec alkohola ir izteikti lielas leekmes... :(
untranslated
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
08.08.2007 21:42
Jâ, man arî kâdreiz bija tâdi simptomi - bailes, reibðana, ðûpoðanâs u.c. Bet lûk, Tavs gadîjums un citi gadîjumi apliecina, ka zâles pret to nemaz nepasargâ... (es zâles nelietoju, jo man tai laikâ bija paniskas bailes no zâlçm, bet situâcija ar laiku pati uzlabojâs.)

baibux Wrote:
-------------------------------------------------------
> Esss, palîdzi man izprast tos VD simptomus, vai
> tev arî bija tâdi neþçlîgi bailîgi un traki
> galvasreiboòi, kuri man te pâriet, te atkal uznâk
> uz kâdu nedçïu. Tad pâriet un kâdu laiciòu un
> atkal uznâk. Un tas viss neskatoties uz to ka
> lietoju zâles!!!
> Vçl pie tâ visa man ir bailes nomirt, kad sâp
> galva liekas tûlît mirðu, jo galvâ kaut kas plîsîs
> pçkðòi, arî iekðçji ir daþâdas stulbas sajûtas.
> Man pat staigât ir grûti, liekas ka ðûpojos un
> kritîðu!!!Pasakiet, iesakiet, dodiet padomu???:(
Liidziiga
Baibux
09.08.2007 16:24
Un tomeer, baibux, Tev noteikti jaaizsleedz fiziskaas kaites - tobish, ka ar galvas asinsvadiem viss OK! Citaadi Tu vari aarsteet, aarsteet tos reibonjus kaa VD (un varbuut taa ir VD), bet tas neliidz. Ir tak asinsvadu doplerograafija, kas daudz ko paraada, parastaa galvas sonografija u.c. metodes - pat man tyo dariija, lai konstateetu, vai galvaa nav kaadu bojaajumu.
Nu tas viss jaaprasa gimenes aarstam un nekaveejoties.

Kad Tev tas saakaas???
Re: Baibux
10.08.2007 22:25
sveika, lîidziigâ!!!Paldies par padomiem un sapratni un sav8a viedokïa izteikðanu. Paliiek vieglâk kad ir tâdi labi cilvçki kas nav negatîvi noskaòoti un atbild!!!
Man galvasreiboòi un visas tâs trauksmes lçkmes un panikas sâkâs 3 mçneðus pçc dzemdîbâm. Nu un turpinâs vot lîdz ðim paðam brîdim!!!
bet nu esmu jau nozîmçta uz 24. augustu uz galvas kompjûteru, lai 100% pârliecinâties un tad jau zinâðu, kas ir vainîgs pie galvasreiboòiem!!!Ja ar galvu viss bûs OK, tad tie tieðâm ir pagalam izbojâtie nervi!!!
untranslated
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
10.08.2007 23:38
Es ieteiktu arî encefalogrâfiju; ar to var noteikt VD.

(Visas pârçjâs pârbaudes - tomogrâfija, asinsvadu doplerogrâfija u.c. - tas, protams, pats par sevi..)
untranslated
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
10.08.2007 23:40
P.S. Man tas sâkâs pusgadu pçc dzemdîbâm.. :) (bet pârgâja pusotru gadu vçlâk.)
Sveiki, liidzgaitnieki!

Man te nesen arii veica daudzas paarbaudes un neko nekonstoteeja!

1)Galvas tomograafiju
2)Kardiogramu un kardiogramu minoties uz ritenja
3)tad veel visas asins un uriina analiizes
4)un ultrosonograafun sirdij, niereem un aknaam laikam!

Viss robezhaas! Kaa Juus domaajat ar shiem izmekleejumiem pietiek, lai neuztrauktos?! Jo arii neveelos novelt to tikai uz nervu pamatu, kam ljoti negribaas ticeet.

Kas taa taada encefalogrâfija?!!!
Nu redzi Esss, veica lçrumu pârbaudîjumu un analîþu, un nekâ, kâ jau mums visiem pie ðîs slimîbas. Vienkârði pârâk jau mums visiem tie simptomi ir vienâdi, komplicçti un regulâri! es domâju, ka, kâ tev tâ man un viesiem pârçjiem ir jâsaved nervi kârtîbâ, jâuzspïauj visiem un visam virsû, kas traucç dzîvott, un jâdzîvo sevis un bçrneïu dçï. Visam jâbût OK,OK,OK
untranslated
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
13.08.2007 11:30
labrît! Jâ, jâ, man arî, tâpat kâ daudziem, vispirms taisîja visas tâs paðas pârbaudes, ko Esss apraksta un vçl vairâk, un neko, protams, neatrada.. Visbeidzot taisîja encefalogrâfiju ( tâ ir tâda smadzeòu pârbaude; uzliek galvâ tâdu cepuri ar vadiòiem un reìistrç kaut kâdus viïnus vai tml. :)))... speciâlisti, lûdzu palabojiet manu analfabçtisko skaidrojumu! :) ) un konstatçja VD. Nu tad vismaz bija miers, jo bija skaidrs, ka tâ ir VD un tâ nav bîstama... (pçc tam - masâþas, fizioterapija; cîòas ar ârstiem, kas centâs uzsçdinât uz AD, u.tml... :) kamçr viss pamazâm nostabilizçjâs.)



Esss Wrote:
-------------------------------------------------------
> Sveiki, liidzgaitnieki!
>
> Man te nesen arii veica daudzas paarbaudes un neko
> nekonstoteeja!
>
> 1)Galvas tomograafiju
> 2)Kardiogramu un kardiogramu minoties uz ritenja
> 3)tad veel visas asins un uriina analiizes
> 4)un ultrosonograafun sirdij, niereem un aknaam
> laikam!
>
> Viss robezhaas! Kaa Juus domaajat ar shiem
> izmekleejumiem pietiek, lai neuztrauktos?! Jo arii
> neveelos novelt to tikai uz nervu pamatu, kam
> ljoti negribaas ticeet.
>
> Kas taa taada encefalogrâfija?!!!
zaverte
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
13.08.2007 18:26
man jautâjums es xsanaksu lietoju 2 mg devu jau ilgi,gribu pârtraukt bet nesanâk ko darît
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
13.08.2007 21:55
...saòemties un nedzert...viegli skan - smagi sanâk...bet izdarît to var...:)
untranslated,

vari luudzu pateikt, kur var to encelograafiju vai kaa vinju tur uztaisiit?

Varbuut veel kaads var ieteikt ko paarbaudiit, lai zinu, ka tieshaam esmu vesals?

zaverte,
2mg??? Tas ir diezgan daudz es uzskatu un buus gruuti! Es Xanax tikai lietoju, kad uznaak leekme un citu neko nelietoju, ja nu vieniigi alko shad tad :)
untranslated
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
14.08.2007 11:27
Toreiz, kad man vajadzçja, gandrîz visâs medicînas iestâdes tie encefalogrâfijas speciâlisti bija atvaïinâjumâ, tâpçc man nâcâs iet uz Gaiïezeru. Un pirms tam vajag neirologa nosûtîjumu, ja pareizi atceros. Gan jau neirologs tad arî pateiks, kur var iet to taisît.

Esss Wrote:
-------------------------------------------------------
> untranslated,
>
> vari luudzu pateikt, kur var to encelograafiju vai
> kaa vinju tur uztaisiit?
>
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
14.08.2007 12:55
...esss, ko biedç nabadzîti...:)
madcynics,

Nebija taa domaats nemaz :) Vienkaarshi man jau no 0.25 laikam taads dullums galvaa! Jo parasti, ja lietoju, lietoju pusiiti no 0.5g tabletes! Es nezinu, kas notiktu, ja es taadas 4 pa dienu eestu :) Tas nebutu es, bet gan staigaajoshais Xananx!
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
14.08.2007 20:31
...vienmçr kaifâ...::)
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
14.08.2007 21:29
no 2 mg nekaads stingrais kaifs nesanaaks, ja vien nerodas apdullums arii no cukura tabletes...
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
14.08.2007 23:07
...komatiò, kâ Tu to zini???...vai stingri sçdi uz ðîs te dieviðíâs substances???...
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
14.08.2007 23:08
...no 12. staava leekusi neesmu, bet zinu, ka var nosisties...
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
14.08.2007 23:12
...ko Tu vçl nojaut???...vai Tev ir izteikta intuîcija???..:)
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
14.08.2007 23:17
...es zinu... ...un man ir pieredze... kura ir skeptiska pret tiem, kas 3 dienas griiljojas no homeopaatiskaam trankvilizatoru devaam... jo taapat shamie liigojas no D6 (vels, piemirsu kaa homeopaatiem placebo lodiites saucaas)...
zaverte
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
16.08.2007 10:08
ðodien neiedzçru zâles un mirstu nost
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
16.08.2007 18:55
zaverte

a Tu zini, kaapeec mirsti?

resp., ir nojeega, kaa "mirstu nost" mehaanisms straadaa konkreeti Tev un kaa tas palaizhas?
zaverte
Izstâsti, kâ tas ,,miriens,, izpauþâs?Ja ir absolûti drausmîga sajûta (panikas lçkme, trauksme, trîce, sirds stâðanâs), tad iedzer tbl, bet ja nç, tad vajadzçtu izturçt.To ka nenomirsi, skaidri zinu:)
Brasilia
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
17.08.2007 09:45
Tu dzer 2 mg dienâ, un pçíðòi 0 mg??? Tâ tak nevar, samazini pamazâm to devu uz 1 mg, tad 0.5 mg, tad 0.25 mg, nezinu vai tâ ir îsti pareizi, bet pamçìini pâris dienas to 1 mg, tad atkal pâris dienas mazâk, tad vçl mazâk, kamçr nevarçsi tableti ieraudzît :)



zaverte Wrote:
-------------------------------------------------------
> man jautâjums es xsanaksu lietoju 2 mg devu jau
> ilgi,gribu pârtraukt bet nesanâk ko darît
es ar ar kaut ko lîdzîgu cînîjos...tad gâju vairâk kâ pusgadu pie psihologa, izlasîju viòa ieteikto grâmatu "zemapaziòas spçks'', tad darîjos ar visâdâm labâm lietâm...

un galvenais nebaidîtîes tajos brîþos, bet uz laiku vienkârði paelpot dziïi tâ ar vçderu...un pârvarçt bailes u.tt visus nelabumus, tad ar katru reizi kïûst labâk un labâk...

tas jau viss ir mûsu galvâ...zâles nelîdz, esmu lietojusi pusotra gada laikâ visvisâdas..., bet neko nelkîdzçja, kâ pâtrauc, tad viss atpakââl....

Turies un Tu zini, ka tikai Tu pati vari tikt ar to galâ... palasi grâmatu "'zemapzinâs spçks""
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 13?
Ziņa: