XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija

Aizsāka Esss 

Man ari ir si kaite VD, jo esmu pabaudits gandriz viss un arsti vien plata rokas un saka ka esmu vesals.

Sakas viss man jau 15 gadu vecuma no sedesana pa naktim pie datora, nemitiga stresa utt.

Te man reibst galva, te slikta dusa, te sliktums pie sirds kaut kads, te bailes nomirt vai sajukt prata, vajums, nogurums, arterila hipertenzija, caureja, izsitumi, nelielas sapes pie nierem un mugura, panikas lekmes.

Man tagad ir 17 gadi un vel joprojam mokos ar to. Negribas vairs lietot nekadus antidepresantus vai citas zales... tas viss kaite veselibai... kad paliek galigi slikti iedzeru tazepanu vai fenazepanu. :(
Miiljie xanax lietotaaji, vai Jums nav aizkjeerushies kaadi sho zaalju paarpalikumi? Labpraat atpirktu.
abasrokasgjipsii@inbox.lv
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
28.08.2007 19:59
ARG
Ja Tev tas ir nepiecieðams, ârsts izrakstîs. Es NEKAD nepalîdzçtu kâdam sâkt lietot kaut ko lîdzîgu. Un pati arî padomâ, vai vajadzçtu.
Brasilia
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
29.08.2007 10:26
baibux Wrote:
-------------------------------------------------------
> Esss, palîdzi man izprast tos VD simptomus, vai
> tev arî bija tâdi neþçlîgi bailîgi un traki
> galvasreiboòi, kuri man te pâriet, te atkal uznâk
> uz kâdu nedçïu. Tad pâriet un kâdu laiciòu un
> atkal uznâk. Un tas viss neskatoties uz to ka
> lietoju zâles!!!
> Vçl pie tâ visa man ir bailes nomirt, kad sâp
> galva liekas tûlît mirðu, jo galvâ kaut kas plîsîs
> pçkðòi, arî iekðçji ir daþâdas stulbas sajûtas.
> Man pat staigât ir grûti, liekas ka ðûpojos un
> kritîðu!!!Pasakiet, iesakiet, dodiet padomu???:(


Man bija un reizçm vçl tagad ir tâpat, tâ ðûpoðanâs vispâr :@ izbijos ne pa jokam, jo tâda uznâca 1x pa 10 mçn.
Brasilia
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
29.08.2007 10:42
Esss Wrote:
-------------------------------------------------------
> Sveiki, liidzgaitnieki!
>
> Man te nesen arii veica daudzas paarbaudes un neko
> nekonstoteeja!
>
> 1)Galvas tomograafiju
> 2)Kardiogramu un kardiogramu minoties uz ritenja
> 3)tad veel visas asins un uriina analiizes
> 4)un ultrosonograafun sirdij, niereem un aknaam
> laikam!
>
> Viss robezhaas! Kaa Juus domaajat ar shiem
> izmekleejumiem pietiek, lai neuztrauktos?! Jo arii
> neveelos novelt to tikai uz nervu pamatu, kam
> ljoti negribaas ticeet.
>
> Kas taa taada encefalogrâfija?!!!


Vçl vari vairogdziedzeri pârbaudît!
Piemçram, es biju uz ðâdâm pârbaudçm:
1. USG iekðçjiem orgâiem -ok

2. Tomogrâfija galvai un kakla skriemeïiem - ok

3. MAgn.rezonansi, ko man tomçr neiztaisîja, dçï `dzelzîða` organismâ

4. Asins un urîna analîzes

5. Vairogdziedzera USG-maza novirze, bet neesot nekas trax, pie endokrinologa vçl neesmu saòçmusies aiziet

6. Kardigramma (parastâ), kardiologs - viss oki

7. Kobras rîðana- bulbîts, kas tas ir nezinu un erozija, mazliet

8. Rentgens galvai un kakla skriemeïiem ( jo bija trauma un pçc traumas sâkâs VD)-viss ok

9. Onkologs, jo bija tâds kâ bumbulîtis padusç

10. Ginekologs

11. Asinsanalîzes uz vairogdziedzera hormoniem - ok

Gan jau bija vçl kaut kas tik piemirsies :)
Brasilia
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
29.08.2007 10:44
Un tagad doðos uz Dopleru kakla asinsvadiem, lai noskaidrotu kâpçc reibstu
Ak, kungs, vai vçl ir kaut kas neizmeklçts?:)
Viena dakteriene man izstâstîja, ja bieþi vai daudz veic izmeklçjumus ar daþadiem aparâtiem, piem.-datortomogrâfs,USG ,tad tas ir vçl sliktâk kâ rentgens.Kopsummâ starojums savâcas oi,oi..Ðo paðu informâciju dzirdçju arî pa radio.Varbût arî no tâ galvas reiboòi?
Brasilia -

Bet, ja Tu zini, ka "bija trauma un pçc traumas sâkâs VD", tad prieks kam Tev tie daudzie izmeklejumi? Tad tacu Tu pati loti labi zini, kas Tev so VD izraisija. Un vel - kam Tev tada gadijuma psihoterapeits?
X
Re: Brasilia
03.09.2007 13:46
Jâ, zinu, ka VD uzradâs pçc traumas (daudzi ârsti psihiatri, psihoterp. uzskata, ka traumas vmk izvelk uz âru iekðçjo, t.i. VD, trauma ir kâ pçdçjais piliens pilnâ spainî), bet trauma bija diezgan pamatîga, tâpçc ar galvu un kala skriemeliem izmeklçjumi bija nepiecieðami gan ârstam-neirologam, gan man-sirds mieram...pati jau neuzprasîjos uz izmeklçjumiem...Jâ, kompjûtertomogrâfijai un rentgenam ir vienâds starojums (rentgena stari), kas ir kaitîgs organismam...magnçtiskâ rezonanse gan neesot...


X, Tu raksti
"Un vel - kam Tev tada gadijuma psihoterapeits?"
_______________________________________________________

Tâpçc, ka negribâs visu mûþu dzîvot nemierâ, trauksmç un bailçs, gribu tikt vaïâ no VD!!!!!!!!!!!!!!!


P.S. Veìetatîvi traucçjumi man bija jau agrâk, tikai neviens, ieskaitot mani un ârstus, tos neuzskatîja par veì.traucçjumiem, lçkmes gan nebija, bet svîðana, sirdsklauves, durðana, uttt.....
Brasilia -

Cik ilgs laiks pagajis kops traumas?

Cik ilgi jau apmekle psihoterapeitu? Vai juti, ka palidz?
Brasilia
Re: X
04.09.2007 16:07
Gada sâkumâ gâju uz psihoterapiju (gandriz paðâ VD plaukumâ), pagâju kâdas 5 x, nepatika, kaut kâ nevârçju saprasties ar ârstu, pârstâju iet. Tagad eju arî kâdu 5.x, laikam (t.i. 1x nedçïâ), esmu apmierinâta, liekas, ka palîdz, no antidepresantu (rexetin) lietoðanas atteicos, -pat nepamçìinot (pirms tam lietoju Seroxat, no kura grûti bija tikt vaïâ), tagad lietoju tikai Fluanxolu 3 x dienâ, un ja nav labi, tad kâdu laiciòu jâpalieto 1/4 Clonazepam, bet tfu tfu tfu, vçl, kopð apmeklçju psihoterapeitu, nav nâcies lietot!

Galvas trauma bija pirms ~ 11 mçneðiem, bet pirms gada nomira tuvs cilvçks
Nu - tad jau Tev to iemeslu ir bijis vairak neka pietiekosi, lai tagad kadu laiku butu japamokas...:) Varbut skitisu parak zinkariga, bet ka tiesi Tu izjuti to, ka psihoterapeits palidz? Pati savulaik ari meginaju, bet man toreiz likas, ka uz mani tas nestrada. Bet redzu, ka no zalem pilnigi atteikties Tu tomer negribi vai sobrid vel nevari. Esi uzmaniga - ja Tev bija atkariba no vienam, var veidoties ari no citam, un tad var sekot kartejais atkritiens atpakal bedre. Saku no savas pieredzes.
Vnk jûtu, ka esmu mierîgâka, lçkmes kâ jau minçju, tik pat kâ nav, tfu tfu tfu, man palîdzçja saprast kâpçc ir karstumi,kâpçc ar çðanu problçmas un visas citas vainas...bet vçl jâstrâdâ un jâstrâdâ...Redzçs, cik ilgi vçl man liks zâles dzert, nezinu kâda paðsajûta bez viòâm bûtu!

Ja kas raksti uz e-mailu!
Esss, pastâsti lûdzu kâ tev tomçr bija ar tiem galvasreiboòiem, cik stipri tie bija, cik ilgi, vai tie bija visu laiku, vai bija brîþi kad pâriet. Vai tev arî tie bija tik nepatîkami un izmisumâ dzenoði kâ man. man tâda saj'ûta, ka tûlît kritîðu, a stâvçt vispâr nevaru, viss reibst!!!ESSS, atsaucies, lûdzu, pastâsti!!!
Man nav ar ko padalîties ðajâ problçmâ, tikai ðeit raksta visi ar VD sirgstoðie, ka ir galvasreiboòi un nestabilitâtes sajûta it kâ ðupo, bet gribas pârliecîbai, ka tas tieðâm no VD!!!
Baibux.
Tâ tieðam var bût ,vismaz man tâ bija.
starp citu
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
19.09.2007 17:44
С диагнозом «вегетососудистая дистония» творится ужасная путаница. И все, кто получил данный диагноз, вероятно, о существовании этой путаницы догадываются. Впрочем, она свойственна только для отечественной медицины, в которой до недавнего времени совсем не было психологии, а если и была, то только «советская психология» (где «общественное» всегда выше «личного»), которую и психологией-то назвать трудно.
На Западе, где настоящим научным изучением психологии занимаются уже без малого сто лет, этой путаницы нет и в помине. А потому всякий обратившийся к врачу с симптомами вегетососудистой дистонии сразу направляется к психотерапевту, а не ходит от врача к врачу как проклятый на протяжении 7—9 лет (таков средний срок мытарств россиянина, страдающего ВСД, от первого его обращения к врачу до визита к психотерапевту).

Kurpatovs: "Sredstvo ot vegetososudistoy distonii" (http://publ.lib.ru/ARCHIVES/K/KURPATOV_Andrey_Vladimirovich/)
Paldies, EVIÒ. Vismaz tu atsaucies! Vismaz ne man vienai tâ ir, biðku mierîgâk palika!!!
Re: XANAX un veģ.nerv.sys. disfunkcija
19.09.2007 22:33
Par reiboņiem runājot.Man savulaik bija tā,ka pat no gultas dēļ tiem izrāpties nevarēju...man pienesa ēdamo,bet kad atstutējos spilvenos un ēdu,sajūta bija kā uz kuģa vētras laikā...fūū...tad mēģināju iziet pagalmā,jo bija karsta vasara,turējos pie mājas sienas...pāris minūtes tā pačammājos,nospļāvos un tustījos uz gultas pusi.Kādu nedēļu shitā "shūpojos".Atnāca ģim.dr.,izrakstīja kkādas zāles(neatceros vairs ko)...tad lēnām viss pārgāja.Bet tā nestabilitātes sajūta vēl tagad shad,tad uzrodas...sajūta it kā būtu shmigā..:))
man ir gluþi tâpat, kâ raksti tu, Vijolît!!! Tomçr jâsaòemas un jâcer, kamçr pâries, jo viss jau pârbaudîts un nekur nekâ neatrod. Tomçr nervi to visu ar mums dara...Paldies par atbalstu!!!
Vçï viens starp citu
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
20.09.2007 11:03
Nu nav jau tâ psihoterapija arî nekâda panaceja.
Baibux, mani arî ðûpo un dikti. Vasarâ bija labâk, bet te augusta beigâs kâ sâkâs no jauna. Oi, oi. Tagad eju uz fizioterapoiju, padzerðu ripas asinsvadu paplaðinâðanai. Cerams, ka lîdzçs.
Galvenais, nepaïauties tik uz zâlçm vien. Jâ, un nepievçrst uzmanîbu ìimenes ârstiem:) Mançjai tâ gribâs man kauè kâdu diagnozi par to ðûpoðanos piesiet. Jâ, ir neliela kakla skriemeïu spondiloze, bet kuram gan viòa mûsdienâs nav. Pati tak zinu, ka pa vasaru viss bija labi, toties sâkâs, kad uz rudens pusi uznâca sirdskaluves, trauksme un sâku neþçlîgi saspringt.
Baibux!

Galvas reibonji uznaak shad un tad, neskatoties uz nekaa. Nevaru noraksturot, kad vinji naak un kad nee. Katraa zinjaa, tad kad ieeju lielveikalaa, tad liekaas taada jociiga sajuuta. Kaut gan patiik pa tiem veikaliem pastaigaat :) Katraa zinjaa, VD ir ljoti iespaidojusi manu dziivi. Kaa gribeetos buut taadam, kaads biju pirms shiis slimiibas :(
Jâ VD un tie galvasreiboòi dzîves kvalitâti ir tâ sadragâjuði un ietekmçjuði!!!
Paldies Jums, ka man atbildçjât. Tagad es bûðu droða, ka nekas cits man nerada tos reiboòus, kâ VD. Jo, man jau arî ir spondiloze, bet labs ârsts pateica, ka spondiloze galvasreiboòus neizsauc!!!
Jâ, bez ðaubâm gribas atgriezties tajâ laikâ, kad bija viss ar veselîbu Ok. Man tas ir kâdus 4 gadus atpakaï. bet es sapratu kopâ ar ârsti, ka VD, kas mums jau ir, tâ ir cçlusies un cçlusies jau no agras bçrnîbas. Man tâ bija ïoti smaga un asarâm pilna - tçvs dzçrâjs, mamma - biðku problemâtisks cilvçks rakstura ziòâ. Un man noteikti jau tad sâkâs viss, tikai pilnîgi izlîda tikai tagad ârâ!!!
Turçsimies!!! Galvu augðâ!!! Gan pienâks tâ diena, kad bûsim veseli!!!:)
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
27.09.2007 11:09
Hmm? Lai nu taa buutu ka spondiloze neizsauc reibonjus...
Spondiloze var izsaukt reiboòus, bet diez vai no spondilozes tie uznâk tieði tad, kad notiek kaut kas, kas cilvçku satrauc. Bez tam, cik izteikta ir spondiloze, arî noteikti ir nozîme.
Labdien, man ir taada probleema paardziivoju lielu stresu un tas ilga 6 nedeeljas, tad man saakaas ljoti lielas probleemas , bailes no apkaarteejiem miega trauceejumi aarsts ieteica Xanax tas itkaa saaka paliidzeet.. bet kad atkal paraadaa kaada stresa situacija, atkal nevaru savaakties.Un veel ir taada nelaime ka notika kkas neizskaidrojams peec to 6 nedeelju stresa es itkaa aizmirsu daudzas lietas, un tikai lietojot Xanax saaku taas atcereeties, taas ir itkaa pavisam buutiskas sadziiviskas lietas, pienjemsim kaa agraak iztureejos pret kaadu noteiktu cilveeku, vai arii kaa parasti saaku dienu u.t.t vai tas paaries un kaa ar to ciiniities?
eduardo
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
02.12.2007 22:18
Visiem tieðâm iesaku izlasît Dr.Kurpatova grâmatu ''Sredstvo ot vegetososudistoy distonii''.Dauzkas paliek skaidrs un man palîdzçja. Nokaèât var ðeit:

http://publ.lib.ru/ARCHIVES/K/KURPATOV_Andrey_Vladimirovich/Sredstvo_ot_vegetososudistoy_distonii.[doc].zip


vai ðeit : http://publ.lib.ru/ARCHIVES/K/KURPATOV_Andrey_Vladimirovich/_Kurpatov_A._V..html#01
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
05.02.2008 16:10
taas graamatas ir pieejamas arii latvieshu valodaaa?
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
05.02.2008 17:25
Tikai divas, bet ne ðîs.
Sveiki visi! forumâ ieklîdu pirms trim dienâm un ðîs trîs dienas pavadîju lasot cilvçku viedokïus pâris gadu garumâ:) lieta tâda ka man pirms pusotra mçneða viss sâkâs (man tagad 20), biju iedzçris, likos gulçt un tad bij sajûta ka var just kâ sirds âtri sitâs, tad pçkðni bij sajûta ka tâ apstâjas uz pâris sekundçm, viss krûðkurvis notirpa un domâju ka gals klât, tad tâ atkal atsâka darboties bet nu jau bij grûti elpot un neizmçrâma baiïu sajûta no nâves, pçc tam negulçju vçl kâdas 24h jo kâ apgûlos tâ sajûtas atkârtojâs, trîs nedçlas pçc ði gadîjuma iegûlos slimnîcâ ar aritmiju pçc kârtçjâs lçkmes. ârtsi neko neatrada un teica ka tâ ir veìetatîvâ, pçc tâm sajûtas palika patstâvîgas, visu laiku grûti eplot, liekas ka sirds nestrâdâ kâ vajag, katru vakaru grûti aizmigt jo liekas ka nepamodîðos. Lieta tâda ka izlasîja es to kurpatova grâmatu un it kâ palika labâk, vairs nav panikas lçkmju taèu ir palikuðas tâs sajûtas ka sirds nestrâdâ kâ vajag, es it kâ saprotu ka viss tas ir psiholoìiski taèu nezkâpçc nepamet sajûta ka ârsti ir kaut ko palaiduði garâm:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 10?
Ziņa: