Atkarība no psihoterapeita

Aizsāka Mendo 

Re: Atkarība no psihoterapeita
29.09.2009 20:32
strawberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Tikai šitā pļāpājot atzīt, jā,
> zināma atkarība ir :)

Pļāpājot :)

> Bet man patīk šie atspēkojumi par cenu- cik
> gadus viņi mācījušies, cik smagi viņi
> strādā...jebkuram produktam ir tirgus cena, un
> tikai sociālismā mācīja, ka preces
> (pakalpojuma) cena ir atbilstoša ieguldītajam
> darbam:)

Tu domā, ka tas nav smags darbs?

Ja vēl nebūtu efekta...

Ko lai saka...smaidu man šādi teksti izraisa. :)
Re: Atkarība no psihoterapeita
29.09.2009 20:37
strawberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Cilvēks, kas meklē
> palīdzību, tajā brīdī ir vājš

Te gan taisnība. Bet, nevis bēgot no savām problēmām, bet, ieskatoties tām acīs, atzīstot un pieņemot tās, tādejādi esot drosmīgs, caur to viņš mainās.

Aizbēgt ir vieglāk. Īstermiņā.

P.S. Es te nerunāju par ikdienas problēmām, ne arī kādam ārējam dzīves notikumam, kas būtu par iemeslu meklēt palīdzību.
Re: Atkarība no psihoterapeita
29.09.2009 20:43
Milda, vai kādreiz esi apsmadzeņojusi šādu lietu: vai tās domas, ko Tu domā, patiešām ir Tavējās?
Re: Atkarība no psihoterapeita
29.09.2009 21:01
Strawberry, a kura domas tad vēl tās ir? :))) Tu domā, p-terapeits mani ir 'apstrādājis'? :D Ja es jūtu izmaiņas domāšanā un uzvedībā uz labo pusi, tad 'apstrādāšana' (kas nav tieša, bet tev to neizprast) - paldies par to, man vairs nav jāmokās, dzīvojot, jo ir vieglāk.

Varbūt vēlies pafilozofēt par to, kas domas ietekmē, kā tās rodas utt.? Kuras ir tavējās, manējās, vēl kādas? Ja es mežā mucā dzīvotu, jā, domas varbūt būtu gandrīz tikai no manas iekšējās pasaules. Mūs ietekmē viss, kas ar mums notiek.

Es akli nesekoju lietām, esmu skeptiska pēc dabas, jautājums - kāpēc es izvēlos vienu lietu, bet noraidu citu? Vai tāpēc, ka mani kāds 'labāk apstrādā'? Bet ja ir reāls rezultāts uz labo pusi? Tas tev ir kaut kas tik ļoti nepieņemams? Labāk būtu dzīvot savā pasaulē..un nezinu, kur es būtu tagad. Pārzāļota, labākajā gadījumā.

Kas tevi ir tā apstrādājis, ka tu esi tik skeptiska? Dzīves trauma, raksturs? :)) Es saku - vienkārši pieredzes trūkums.
Re: Atkarība no psihoterapeita
29.09.2009 21:04
Vēl vari norādīt, kuras nav manas domas. :)) Varbūt atspēkošu ar savu pieredzi. :))
Re: Atkarība no psihoterapeita
29.09.2009 21:09
Re: Atkarība no psihoterapeita
08.10.2009 13:41
Strawberry, šis nav kāds no Taviem dziedniekiem?
Šā gada augusta beigās uz Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes anonīmo tālruni tika saņemta informācija par kādu sertificētu dziednieku, kurš seksuāli uzmācies nepilngadīgajai. Nekavējoties tika sākta izmeklēšana, kuras gaitā izdevās noskaidrot divas cietušās un savākt pierādījumus par vismaz 14 epizodēm. Savukārt 24.septembrī dziednieka dzīvesvietā veiktās kratīšanas laikā tika atrasts arī iespaidīgs šaujamieroču un sprāgstvielu arsenāls - vairākas bises, arbalets, sprāgstvielas un munīcija. Ieroči un munīcija, visdrīzāk, pie aizdomās turamā saglabājušies kopš darba zemessardzē pirms vairākiem gadiem.
Sorry, nav domāts ļauni:)
Re: Atkarība no psihoterapeita
08.10.2009 20:43
Re: Atkarība no psihoterapeita
08.10.2009 21:24
tauta melš, ka tas esot bebru mārtiņš....:)

vai ta nebij kontaktā ar augstākajiem spēkiem, ka šitā maucībai nodevās... bet varbūt tas bija rituāls tempļa sekss.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.10.2009 21:25 by Runcene.
Re: Atkarība no psihoterapeita
08.10.2009 22:54
/pasmaidu/ :))
Re: Atkarība no psihoterapeita
29.11.2009 14:10
Man patīk, kā jūs vienotā frontē metaties virsū grēkā kritušam dziedniekam:D
Tādas puritānes laikam taču neesat, ka noliegsiet, ka seksam ir liela nozīme cilvēka dzīvē. Bebru Mārtiņš šito arī zināja un dziedināja izmantojot seksuālo enerģiju.
Varbūt viņš pārāk aizrāvas un pašam visa šī lieta patika:D
Bet! Runcene, Tu taču pati esi bildusi par psihoterapeitiem, kas savām klientēm mēģina ierādīt, kādas mēdz būt attiecības starp vīrieti un sievieti...ja negadās nepilngadīga, skandālu taču nav?
Bet vispār interesanti, kā nepilngadīgas meitenes pie šī dziednieka nokļuvušas.

P.s. Es pie viņa neesmu bijusi ;)
Re: Atkarība no psihoterapeita
29.11.2009 14:30
"dziedināja izmantojot seksuālo enerģiju."

Jaa, tieshi nepilngadiigajaam tieshi shaadu dziedinaashanu vajadzeeja... Ka nepaliek apdaliitas...

Lai nu kaa- neritiigs tas onks jau no laika gala licies, nemaz nepaarsteidz...
Re: Atkarība no psihoterapeita
29.11.2009 14:37
strawberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Bet! Runcene, Tu taču pati esi bildusi par
> psihoterapeitiem, kas savām klientēm mēģina
> ierādīt, kādas mēdz būt attiecības starp
> vīrieti un sievieti...

neesmu tā bildusi... daudzi par to ir filozofējuši (kas būtu, ja tā darītu), bet tas ir kas cits.

bet pedofīlie man organiski riebj. tie ņem bērnus tāpēc, ka ar pieaugušu sievieti neko nevar pasākt; es pat viņus par večiem nesauktu. paši iz mammām izmantoti ar pārāk lielu virsū "gulēšanu" (tas man latvju zeltenēs arī riebj), bet tas neattaisno.
Re: Atkarība no psihoterapeita
29.11.2009 14:52
Man negribas meklēt, bet esi bildusi, Runcene.

Neesmu šī dziednieka fane, un arī šāda veida dziedināšanu uzskatu par zemākā līmeņa dziednieku metodēm. Ne jau viņš vienīgais to izmanto, un laikam taču ir kāda efektivitāte.

Par psiholoģiskiem iemesliem, kāpēc šim dziedniekam tādas metodes, neņemos spriest.
Vienīgi ieinteresēja fakts, ka tieši par dziednieku šeit ielikta tāda ziņa ;)
Re: Atkarība no psihoterapeita
29.11.2009 18:22
S



Edited 1 time(s). Last edit at 23.08.2012 19:20 by kachenite.
Re: Atkarība no psihoterapeita
29.11.2009 18:50
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Strawberry akal nau, ko darit... Izklaidejs,
> rakstot mulkibas par temam, ko pati neizprot.
> Shwauksts


Gudru domu uzrakstīji:)
ne-atkarīgais
Re: Atkarība no psihoterapeita
29.11.2009 19:09
izskatās tā, ka 3 dāmas - 2as kaķveidīgās un viena ogveidīgā - savstarpēji esat ļoti atkarīgas ;)
Re: Atkarība no psihoterapeita
29.11.2009 19:12
ne-atkarīgais Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> izskatās tā, ka 3 dāmas - 2as kaķveidīgās un
> viena ogveidīgā - savstarpēji esat ļoti
> atkarīgas ;)


...no dr.lv foruma :D
Re: Atkarība no psihoterapeita
29.11.2009 20:47
šeit vienkārši kāds gribēja noskaidrot, vai strawberry ir apmeklējusi šāda veida dziedniecības seansus, uz ko viņa varēja vienkārši atbildēt, ka nav, bet meitene nez kāpēc uzšņāca ar pretuzbrukumu par kaut kādiem guļošiem psihoterapeitiem, ar kuriem man nav bijusi tā laime būt pazīstamai.

tai pašā laikā ne-atkarīgais (kaut kur lasīts stils, kuru lēnām mēģinu atcerēties) kasa punci un gaida tēmas turpinājumu...
Re: Atkarība no psihoterapeita
29.11.2009 20:57
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> šeit vienkārši kāds gribēja noskaidrot, vai
> strawberry ir apmeklējusi šāda veida
> dziedniecības seansus, uz ko viņa varēja
> vienkārši atbildēt, ka nav, bet meitene nez
> kāpēc uzšņāca ar pretuzbrukumu par kaut
> kādiem guļošiem psihoterapeitiem, ar kuriem man
> nav bijusi tā laime būt pazīstamai.

Vai, paldies, par meiteni vismaz :D

A par guļošiem psihoterapeitiem: vai nebūtu interesanti iepazīties, nu, vismaz pārmaiņas pēc? :D
Re: Atkarība no psihoterapeita
29.11.2009 21:39
... jau tēvocis Freids secināja, ka šīs te fantāzijas vairāk ir pacienšu fantāzijas, ne objektīvā realitāte... a ko padarīsi, ja sabiedriskā doma prasa sexam teikt fui! ... nākas fantazēt... a par dokiem fantazē daudz, ne tikai par ps.t. ...
Re: Atkarība no psihoterapeita
29.11.2009 21:43
Nu jā...tāpēc laikam vīrieši ginekologi bieži vien ir mazi, pelēki vīriņi. Tā vismaz var sev pievērst uzmanību;)
Re: Atkarība no psihoterapeita
29.11.2009 22:26
Nepiekristu es par tiem vīriešiem ginekologiem, cik nu sanācis redzēt... Tas gan vairāk ārzemēs...
Pelite
Re: Atkarība no psihoterapeita
03.12.2009 19:32
Protams,viss sliktais notiek tikkai arzemees...,Latvijaa visi daktri,virieshu kaartaas,iisti zelta gabalini...:)
anonims
Re: Atkarība no psihoterapeita
19.12.2009 15:06
daudzi vini vienkarsi ir magijas zinataji un tadam cilvekam uzticet savu dveseli...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 16?
Ziņa: