antidepresanta efektivitates mazinashanas

Aizsāka lilo 

Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 17:05
Kachenīt, tagad ir Eiropas Direktīvas :D No GOSTa atšķiras.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 17:20
Runcen, komenta sākumā apgalvot, ka AD nav visai labi, bet beigās teikt, ka draugiem esi devusi. Tā nav pretruna?
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 17:31
Cilvim, kuram nav pieredzes savu problēmu risināšanā veidā, kā "Get yourself out!", iedot AD- tas nozīmē viņu uzsēdināt uz ripām, varbūt, pat uz visu atlikušo mūžu.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 17:41
Par standartiem: nesen man viena paziņa teica, ka viņai tikko sunītis nomiris. Viņai tagad depresija esot. Man tanī brīdī ņirgt gribējās. Bēdas un skumjas viņai ir, tik ne depresija! Ja viņa patiešām zinātu, kas tas ir, to vārdu viņa nelietotu.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.11.2009 17:42 by kachenite.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 17:44
Te tiešām bieži vien šķiet, ka 'trakie' ir sakarīgākin (saprātīgāki) par 'normālajiem'. :D Bet 'normālums' ir diskutabls jēdziens.

Tiešām, baigi patīk ciniķim kasīties, laikam tāds pa dzīvi. :)) Nu ko - veiksmīgi pakasīties, ja cita ko darīt nav. :))
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 17:47
Vairums cilvēku pasauli novērtē no pozīcijas: es esmu normāls. Bet tie citi, ja viņi domā un dara savādāk, nu tas taču nav normāli! :D
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 17:50
Strawberry, un arī tas ir normāli :D

Bet par normālumu es biju domājusi - kurš šai sadaļā ir pa tēmu un kurš ne pa tēmu (tas gan nenozīmē, ka viņš šeit nevar padalīties ar viedokli, velkomēts, kā saka), tikai baigi te ņemas par s**iem. :)

Ja dzīvē šitā var ņemties par sīkumiem, tad cilvēkiem laikam darīt nav ko. :)
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 18:10
Tā ir atslodze -biki pakašāties :)
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 20:43
Katram būs sava taisnība, jo katrs ir redzējis dzīvi no savas puses.
vijolīte:)
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 21:59
Bļin...man savos gados, kuru, manuprāt, nav īpaši daudz:) uzrakstīt b' autobiogrāfiju, ( nesaku to, lai mērītos krāniņiem vai kkādu citu, tik pat stulbu apsvērumu dēļ), sanāktu tāds sieviešu raudu gabals...principā pēc visa, kas manā dzīvītē noticis, jau pēc pirmā kritiena nervu slimnieku gultā:), dr. teica ka, ja es piecelšos tas būs brīnums, bet bez AD nevarēšu, taču otrs kritiens mani saluzīs un mana atlikusī dzīve būs Tvaika iela...nedzēru nekādus AD, jā mocījos gan pamatīgi, ierāvu kādu nomierinošu šaibu, pēc otrās, trešās un tagad ceturtās, tādas pamatīgas ps-traumas, man zvana druškas tā vnk, lai apjautātos uz kuru nodaļu Tvaicenē iet mani apmeklēt, bet es nenojūgšos, mani tik vienkārši nesalauzīs un AD es nedzeršu(pareizi, padzēru 7 mēn.-paldies, pietika).
Tā kā, ja kāds šeit saka, ka runā tikai tie, kas nezin kā ir būt VDistoniķim, būt depresijā, mocīties ar fobijām, nespēt iziet, pāris gadus, no mājas, par aiziešanu uz veikalu nemaz nerunājot,nevarēt, pie savas mājas, pāriet šaurai ielai, palikt vienai mājās vai aiziet ciemos u.t.t., tad ar pilnu atbildību varu teikt es to visu zinu ļoti labi, nenovēlu pat ļaunākajam ienaidniekam, bet AD nerīšu, jo viss ir galvā un AD problēmu nerisina, tie uzliek rozā brilles, bet pēc tam viss atgriežas...
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 22:06
vijolīte:) Rakstīja:
-------------------------------------------------------
nenovēlu
> pat ļaunākajam ienaidniekam, bet AD nerīšu, jo
> viss ir galvā un AD problēmu nerisina, tie
> uzliek rozā brilles, bet pēc tam viss
> atgriežas...


Es tev piekrītu. Bet, manuprāt, kad tev jau ir grūti funkcionēt vai, ka, ja tā turpināsi, satausīsi pamatīgas auzas un zaudēsi visu, kas tev ir, tad uz kādu laiku tomēr var padzert AD. Bet par to, ka viss ir galvā, un, ka pašam jārisina, protams, neapšaubu. Tikai citreiz, kamēr to pamazām risinu, gadās baigi pakrist. Starp citu, tagad atkal. Bet es jau savādāk uz to skatos, zinu, kur esmu kļuvusi stiprāka, kur - nobriedušāka.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 22:13
Patiesībā viss ir zemapziņā, tajā daļā, kurai pagrūti tikt klāt. Un apziņai zemapziņa ir ilgi un dikti jāpārliecina, ka tas, kas tajā ierakstīts, nav taisnība, bet ir citādi. Vai otrs variants- jāatrod veids, kā darboties situācijā, kad zemapziņa reaģē cilvēkam nepatīkamā veidā. Ja pazūd bailes, tad zemapziņa arī pamazām pārliecinās, ka ir citādi un reaģē citādi.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 23:27
...vijoles teksti kaa no poda... hotj saturu paredigjeetu, ja ne interpunkciju..
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 23:39
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Runcen, komenta sākumā apgalvot, ka AD nav visai
> labi, bet beigās teikt, ka draugiem esi devusi.
> Tā nav pretruna?

nē, tā nav pretruna, jo ja cilvēku ienes ar nestuvēm slimnīcā, tad tā ir akūta psihiatrija. un ja viņam pēc slimnīcas vajag zēles, kuras nozīmē ārsts, nevis es, tad vinjsh taas dzer, ja taa kopaa ar aarstu izlemj. paranojaalas bailes no zaaleem ar nav nekaada veseliibas paziime. ja es paliidzu nopirkt, tad tas ne vienmeer noziimee dot.

turklaat filma, no kuras mans citaats par sevis pasha aaraa dabuushanu njemts, raada, ka celjsh liidz nedzershanai ne vienmeer visiem vienaads. un tur neviens nav nosodiits. arii tas, kursh aarsteejas ar zaaleem jau 8 gadus.



Edited 2 time(s). Last edit at 22.11.2009 00:23 by Runcene.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 23:45
strawberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Runcene Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
>
>
> > esmu ar draugiem palīdzējusi vienam otram
> > citam draugam zāles nopirkt. un tas bija
> pareizs
> > lēmums. man nav gandarījuma skatīties, kā
> > draugs mokās. skaitās, ka iedevu dozu? nu un
> > tad? man pohuj.
>
>
> Pas` Die`s tādu draudzeni kā Tevi blakus! Tava
> gādīgā roka man jau sen būtu iebarojusi AD :D
> Bet kur Tu vispār ņem tik daudz slimus draugus?
> Vide tāda?

bet Tu jau trankviljus pati eed... kur Tu njeemi, ka daudz?
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 23:51
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Par standartiem: nesen man viena paziņa teica, ka
> viņai tikko sunītis nomiris. Viņai tagad
> depresija esot. Man tanī brīdī ņirgt
> gribējās. Bēdas un skumjas viņai ir, tik ne
> depresija! Ja viņa patiešām zinātu, kas tas
> ir, to vārdu viņa nelietotu.

a kaa Tu zini, ka nav depresija? es arii nesaprotu, kaapeec te jaanjirdz. nudien...
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 23:58
zaales ir katra cilveeka briivas izveeles jautaajums. manas un vijoles nedzert, bet ievinjas un anninjas dzert, un kaapeec kaadam ir vajadziiba vinjas nosaukt par narkomaaneem?
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 00:15
strawberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Patiesībā viss ir zemapziņā, tajā daļā,
> kurai pagrūti tikt klāt. Un apziņai zemapziņa
> ir ilgi un dikti jāpārliecina, ka tas, kas tajā
> ierakstīts, nav taisnība, bet ir citādi. Vai
> otrs variants- jāatrod veids, kā darboties
> situācijā, kad zemapziņa reaģē cilvēkam
> nepatīkamā veidā. Ja pazūd bailes, tad
> zemapziņa arī pamazām pārliecinās, ka ir
> citādi un reaģē citādi.


Strawberry, ļoti saturīgs komentārs. :) Paldies, man noderēja. Nopietni. :) Tas viss dod cerību.....;)
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 00:23
Tādi kardināli viedokļi - dzert, nedzert... Ja dzer, tātad - narkomāns. Nu nez. Nevar jau zināt, kā tai dzīvē iegrozīsies. :) Es - ar uzsvaru uz nedzert, bet nekad neko nevar zināt. Un, kad tiešām vajag, labāk dzeru, nekā novedu sevi līdz nezin kādam stāvoklim. Man kā reiz ģimenē ir pieredze, kad cilvēks atteicās no zālēm un ......A ja šīs 'narkotikas' būtu glābušas viņa dzīvību? Un būtu arī....
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 00:32
vijolīte:) Rakstīja:
-------------------------------------------------------
jau pēc
> pirmā kritiena nervu slimnieku gultā:), dr.
> teica ka, ja es piecelšos tas būs brīnums, bet
> bez AD nevarēšu, taču otrs kritiens mani
> saluzīs un mana atlikusī dzīve būs Tvaika
> iela...

Šeit man gribas lamāties krieviski :) Nu...šitie optimistiskie psihiatri - esmu ar tādiem iepriekš saskārusies. Kad tev ir tik slikti, kad vajag tikai pozitīvo, tev ņem un iedod vēl pamatīgu belzienu. Vismaz man tā bija. Nesaprotu, kā var parakstīt tādus spriedumus - cilvēks taču var tik daudz! Un tāpēc arī, manuprāt, ir daļa, kas tā arī nesaņemas pacīnīties...Vispār tur, kur darīšana ar cilvēka psihi, būtu jāstrādā ļoti saprātīgiem cilvēkiem, ne kuram katram, kurš iedomājas, ka ir baigais 'ārstētājs'....Dusma bišķi uzsita :)
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 00:33
No kurienes viņi ņem šito &^())_&^^??
mad smīkņādams
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 10:40
...runcenīt, vai neesi ievērojusii ka personīgi es visu laiku esmu vairījies no apzīmējuma - narkomāns???...un ne jau tāpēc, ka pats būtu tāds...bet tāpēc, ka uzskatu, ka ir tikai ATKARĪGIE...cic vairāk, cic mazāk...kurš kuru ceļu izvēlējies - viens stresa noņemšanai lieto saldo brandavīnu, otrs trankviļus, trešais uzsit kāsi, vel kāds gomku (it sevišķi dakteri)...kreizenē lexotanils darbiniekiem ir kā binbongas...nja...birku piekarināt viegli, noņemt grūti...tāda ir mana nostāja, kura balstīta uz personīgo pieredzi...esmu ganījies gan pritonos, kur kustoņi strebj alkoholu saturošus mēslus, gan vāra kuhu vai baltuhu, pazinu lokā ir gan ārsti, gan profesionāli kodēji un tie, kuri durās...esmu vērojis gan kodēju, gan jūsu tā saucamo narkomānu atkarības attīstības dinamiku...tātad es so problēmu zinu no iekšpuses, nevis no caitungiem vai gudrām grāmatām...un balstoties uz šo te visu, varu salikt pāc plauktiņiem, kur alkohols ir pirmajā vietā pēc negatīvās iedarbības, pēc tā nāk surogātbaudvielas, kuras tiek andelētas ļaužu lietošanai, trešajā - zāle, kura pateicoties reklāmai, ka zāle jau nav nekas, maigām rokām izgludina smadzeņu krokas, un tikai tad - īstās narkotikas un AD...un lai nerastos pārpratumi, pie pure drugs var likt visu, kas nācis no dabas vai ir 100% tīra manta...sintētiku var mierīgi mest pie surogātiem...un tā kā man ir bijusi iespēja lietot 98 % tikai pure drugs, tad varu salīdzināt, kāds athodņaks ir no surogātiem, kāds no AD un trankviļiem, kāds no alkohola...
..nja...tādas tās štellītes...

...klasificētāji...
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 13:28
Pateicoties AD un psihologam dziivoju pilnveertiigu dziivi. Gada laikaa, kops lietoju AD, esmu kluvusi cits cilveeks, esmu atklaajusi, ka iesana ciemos rada pozitiivas emocijas, nevis mociisanaas ar sliktu duusu, un esot kino varu eest popkornu un baudiit filmu ar paareejiem, nevis domaat, cik ilgi liidz filmas beigaam,un beidzot varu celot. Var jau blaut, ka Ad ir legaalas narkotikas, bet tai pasaa laikaa mociities ar panikas leekmeem un ik pa laikam ieriit kaadu trankvilizatora tableti, tas ir labaak??? Es arii pieturos pie uzskata, ka AD ir galeejais liidzeklis, bet ja nekas cits nepaliidz, kaada jeega mociities.
Mad, es tev agraak uzdevu so jautaajumu, bet tu man taa arii neatbildeeji, cik ilgi tu lietoji AD?
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 14:19
Bet man šķiet, ka tīrie psihiatri, tādi sprieduma parakstītāji arī veselīgu cilvēku var pataisīt par slimu. Kā tai filmā "One flew over the Cuckoo's nest".....skumji, ka tā.

Bet par laimi, laiks iet un laiki (saprašana) mainās....Tas dod cerību....
...sen jau eju un daru visu ko sirds kaaro, jaa gadaas ka nav iisti labi, bet par shiem 20 gadiem kopsh saakaas taa h-nja, kka neko neesmu zaudeejusi, bet tikai ieguvusi:) Un, ejot, darot, straadaajot saprotu cik patiesiibaa esmu stipra:)-bez AD:)

Milda-par to necelshanos teica pst ne psihiatrs:)
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 16:18
Par sunīša nāvi un saimnieces "depresiju"- pazīstu to sievieti, viņai ir pietiekami dzīvē, ko darīt, lai suņa nāves dēļ galvu nezaudētu.
Man pietiek palasīties foruma stāstus, lai saprastu- nē, AD es negribētu lietot, pēc tāpat būs jārisina problēmas.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 17:16
vijolīte, tas priecē, tātad cilvēks var :) man arī ir cerība, es zinu, ka varu un ka izcīnīšu to, ko vēlos.

p-terapeits..vēl labāk...tad jāsaka - s**īgs p-terapeits.. ļoti iedvesmojošs..cilvēkam vajag iedvest ticību un drosmi tad,kad viņam ir slikti, jo cilvēks var mainīties...
mad smīkņādams
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 19:09
123 Rakstīja:

> Mad, es tev agraak uzdevu so jautaajumu, bet tu
> man taa arii neatbildeeji, cik ilgi tu lietoji AD?

...cik ilgi???...labi pasen, un pateikt Tev prcīzu laiku nevarēšu....vismaz atceros, ka kādas 4 pakas izriju...un kurš apgalvo, ka AD vai trankviļus nevar btūķēt???...var, un ir periodi, kad tas nepieciešams...ja nav nekā cita...:)...arī pašlaik ir periodi, ka tas pats klonis vai lexotanils ir manā ēdienu kartē...arī tagad ir iegrozījušies apstākļi, ka nākas savu rumpi pastutēt ar AD...

...nesaprotu, kapēc visiem tik ļoti lielas bailes no vārda - narkotikas!?!...tikai tapēc, ka tas iet pretrunā ar likumu???...
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 20:05
Narkotikas- uzkāpsi un nost vairs netiksi! Tāpēc MAN bailes. Par citiem nezinu.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 20:16
Ciniķi...nevar būt, tu tagad lieto AD? :)

Man nav bail no vārda narkotika, es skatos tā, ka īstās narkotikas :) nenāk par labu psih. lietiņām, kā jau iepriekš esmu rakstījusi, man drīzāk ir bail no to ietekmes, ka nesavērpj. Piem., tā pati zālīte. No tās tak domas skrienot :)), a man tā jau skrien. :)

AD atkal domas pieklusina.

Neesmu lietojusi narkatu :), nezinu to ietekmi, esmu tik lasījusi un redzējusi reakcijas pēc tiem, kas apkārt. :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 20?
Ziņa: