antidepresanta efektivitates mazinashanas

Aizsāka lilo 

Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 20:17
Nav tā, ka uzkāpj uz narkotikām un netiek nost, tas ir baigais mīts. Un arī - esmu par to tikai lasījusi. :)
mad uzjautrinās
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 20:34
...mildiņ, īstās jeb klasiskās ir mazāk kaitīgas par alkoholu...šitos sūdus, ko andelē tagad, var pielīdzināt ciankālijam...ne velti brūķējosais HS izzaudē prātu un pārvēršas par samazgu...negribu teikt - lopu, jo tad apvainotu šos dzīvniekus...
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 20:47
Milda Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nav tā, ka uzkāpj uz narkotikām un netiek nost,
> tas ir baigais mīts. Un arī - esmu par to tikai
> lasījusi. :)

Paziņai dēls bija narkomāns, laikam jau tāds, kas īstos draņķus brūķēja.
Tagad ir izārstējies, bet tas viņam prasīja vairākus gadus un ārpus Latvijas nošķirtā vidē.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 21:02
Protams, vienmēr būs izņēmumi, tas atkarīgs no daudziem apstākļiem, arī cilvēka paša. Laikam gan ir - kā kura narkotika. Bet nu tik stereotipiski, ka - nemēģini, kļūsi par narkomānu, tā nav. :)) To laikam saka tie, kas nekad nav mēģinājuši vai kas nopietni aizrāvušies. Bet es te tāda no malas spriedelētāja esmu.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 21:28
nu, tad es nezinu, par ko bazārs... gandrīz visi diskutētāji savulaik ir ēduši kaut kādas ripas...

varbūt tad vismaz klātesošie foruma iemīnieki var vienoties, ka katrs drīkst lietot AD un trankvili, ja to grib. bez "bļeģ nahuj" no citu puses...
mad uzjautrinās
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 21:30
http://www.youtube.com/watch?v=yNX3hQbSVmM&feature=related

MakGovans savā elemetā - pievilcies ar visīti līdz ūkai...un skaitās ne jau pēdejais džeks miestā...


http://www.youtube.com/watch?v=U5ANjb-yAVE&feature=related

...heroīna periods garāks par daža laba šeit esosā aktīvo dzīvi...
mad smīkņādams
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 21:46
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> varbūt tad vismaz klātesošie foruma iemīnieki
> var vienoties, ka katrs drīkst lietot AD un
> trankvili, ja to grib. bez "bļeģ nahuj" no citu
> puses...

...Runcenīt, ko tik šerpi!?!...kuramējs maita tādus vārdus ņem mutē?!?...
...bazārs ir par vienu, nodalījums - es esmu labais, es riju tikai AD vai trankviļus, bet narkomāniI, nu tie tik ir idioti - ir galīgi šķērss...es vismaz apzinos sekas, kuras var iestāties gan no viena, vai otra...daudzi nezin, un lietojot legalās narkotikas iebrauc auzās...it sevišķi, ja nav tam gatavi...ja cilvēciņš zin, ir informēts par daudzajiem aspektiem, viņš padomās, ko darīt...varbūt sūdi, kuros tas sēž, nav nemaz tik dziļi...varbūt ir vērts, kā vijolītei, pieņemt domu - viss, kas mūs nenogalina, pataisa mūs tikai spēcīgākus...

...varbūt ir vērts paļauties uz SEVI???...
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 22:00
jā, un kurš maita tad nelegālās lietojušos par idiotiem nosauca?

es vienkārši domāju, ka AD IR labāka un drošāka izvēle, ja ar cilvēku izrunā par visiem riskiem un apstāsta, kas ar viņu notiek, nevis pasaka, ka viņš vienkārši gluži kā ar parastu bacili ir saslimis ar endogēnu depresiju uz mūžiem. līdzīgi, kā tie teksti vijolītei bijuši. risku tiešām neviens psihiatrs neapstāsta, nevienu nebrīdina, bet te palasot tāpat jēgas būs maz, jo cilvēks tiek nepamatoti smagi sabiedēts.

es pati esmu no tām, kas tika vesta auzās, jo man teica, ka var lietot visu mūžu bez problēmām, ka tagad zālītes labas bla, bla, bla... un citus murgus. es gan ne īsti ticēju tam, ko man saka. neticība gan dievam, gan vellam dažkārt palīdz izdzīvot. bet citi tic, un ja es saku, ka ārsti nepasaka visu taisnību, tad man viens otrs ir brēcis virsū, ka es nezinu, kādā peklē viņš tagad ir. es vispār šais diskusijās brīžam jūtos kā sinagogā, kad katrs bļauj kaut ko savu.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 22:05
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------

>es vispār šais
> diskusijās brīžam jūtos kā sinagogā, kad
> katrs bļauj kaut ko savu.


Pieklusini savu balsi, tad izdzirdēsi ;)
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 22:09
paldies par padomu, bet tas šoreiz nederēs, turklāt no Tevis diemžēl pavisam ne, jo Tu regulāri rauj tekstu ārā no konteksta
vijolīte:)
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 22:22
...šodien bijām kapos, kurus, pie iebraukšanas, rotā liels laukakmens ar uzrakstu: Laipni gaidīti!...tā vien gribējās klāt pierakstīt: Un visi te būsim!:)...

Lai cik tas skumji nebūtu, bet tiešām-vai ir vērts izniekot savu dzīvi, meklējot lielo dzīves jēgu, vainīgos savās depresijās, dzīvojot kkādu fobiju varā...meklēt un rakāties s-dos...vb vajag vnk dzīvot, izbaudot doto mirkli, jo vakardienu vairs neatgriezt un neizmainīt, bet ko nesīs rītdiena - nezinām, vb tos vārdus: Laipni gaidīti! Un viss...Baudiet šodienu, šo mirkli, šo stundu un mīliet tos, kas Jums blakus, jo arī viņi nav mūžīgi...

Pa šiem gadiem esmu nonākusi pie tagad populārā pst teiciena: Šeit un tagad...un tamdēļ nav jāiedziļinās gudrās grāmatās un jābīda gudri teksti...un jāštudierē psiholologija...:)
Lai Jums veicas sevis meklējumos ar vai bez AD, tas jau atkarīgs no katra paša...
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 22:30
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> paldies par padomu, bet tas šoreiz nederēs,
> turklāt no Tevis diemžēl pavisam ne, jo Tu
> regulāri rauj tekstu ārā no konteksta


tas tomēr ir labāk, nekā vienā un tajā pašā diskusijā apgalvot pilnīgi pretējas lietas. Es saprotu, ja cilvēks pēc kāda laika sāk domāt citādi, bet ar Tevi ir pilnīga putra.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 23:11
Dzīvot "šeit un tagad" var dzīvot (jādzīvo) paralēli, ja iekšējā pasaule arī tiek lāpīta. Kad iekšējie konfilkti maina tavu skatījumu uz dzīvi, tb noved tevi tavā mazajā, baisajā pasaulītē, tad nekāds "šeit un tagad" nesanāk, jo ir bail. No visa. Es ieteiktu, kā tais gudrajās grāmatās saka :), atrodi ceļu pie sevis un paralēli mācies dzīvot šeit un tagad. :)
mad smīkņādams
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 23:12
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> jā, un kurš maita tad nelegālās lietojušos
> par idiotiem nosauca?
>
...ja lasīji uzmanīgi, tad es vēršos pret nelegālajiem surogātiem, un sintētiku, kuri gatavoti mājas vai pažobeles ražotnēs...tehnologijas ir vienkāršas kā melnas semeikas...diemžēl...geričam, ko andelē plānprātiņiem, ir vesela kaudze mēslu klāt - sakot ar dimedrolu un beidzot ar velnsviņuzinako...koka ar pūdercukuru - labakajā gadījumā...metamfetamīni vispār smaga lieta...zinot, kā to taisa, un kādā kvalitātē,varu teikt - lietotājs aknas un aizkuņgi izspļaus laukā pēc maza laiciņa, par zobiem nerunājot...
...jā, šos te ļautiņus es tiešām saucu par IDIOTIEM...bet...citādas nav pieejamas...vismaz 90 % lietotāju...un te jau tēma citam stāstam...par klasifikacijām, par efemēro cīņu, kurā nav uzvarētaju, ir tikai kritušie, par...par...un galvenais - kapēc...
mad piebilst
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
22.11.2009 23:16
...ak jā, un tā kā es ar savu rumpi esmu labās, čomiskās attiecībās, tad nekļūdīgi varu pateikt, pa kurieni sit viena vai otra legālā ripiņa...
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
23.11.2009 09:47
strawberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Runcene Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > paldies par padomu, bet tas šoreiz nederēs,
> > turklāt no Tevis diemžēl pavisam ne, jo Tu
> > regulāri rauj tekstu ārā no konteksta
>
>
> tas tomēr ir labāk, nekā vienā un tajā pašā
> diskusijā apgalvot pilnīgi pretējas lietas. Es
> saprotu, ja cilvēks pēc kāda laika sāk domāt
> citādi, bet ar Tevi ir pilnīga putra.

tad strawberry ir grūtības ar galvu. turklāt Tu pilnīgi nepārzini tēmu, neredzu vispār jēgu, ko Tu šai foruma daļā dari... esi pilna ar psihosomatiku, skaities vesela, noliedz visu, kas der...

turklāt neba es pirmā un ne pirmo reizi to saku
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
23.11.2009 11:03
"pilnīgi nepārzini tēmu... esi pilna ar psihosomatiku, skaities vesela, noliedz visu, kas der..." (c)

Parakstos zem katra vārda...
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
23.11.2009 12:14
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------



> tad strawberry ir grūtības ar galvu. turklāt Tu
> pilnīgi nepārzini tēmu, neredzu vispār jēgu,
> ko Tu šai foruma daļā dari... esi pilna ar
> psihosomatiku, skaities vesela, noliedz visu, kas
> der...
>
> turklāt neba es pirmā un ne pirmo reizi to saku

Nu, nu, kam te ir grūtības ar galvu? :)
Runcenei zetons, un ne pirmais, ne pedejais
Es tikai varu secinaat to,ka liela dalja,kuri piedalaas shajaa diskusijaa laikam iisti nesaprot,kas tad ir taa DEPRESIJA...cik drausmiigi cilveekam jaaciinaas,cik drausmiigi ir katru briidi jaasanjemaas,lai vienkaarshi NORMAALI dziivotu....Par kaadiem kaifoshanas un narkomaanijas jautaajumiem te spriez!!!!!!!!!taa tacu jau ir cita sadalja,par ko diskuteet,ne jau runaajot par depresijaam,VD un tamliidziigaam nelaimeem,kuras saprot tikai tie,kuri taas piedziivojushi vai arii ljoooti empaatiskas personas!!!vai mees sheit neesam taapeec,lai viens otru balstiitu,ne norietu un rupji nozaakaatu....Es tacu pati arii paardziivoju par to,ka nezinu kaa savaa situaacijaa tikt galaa ar to,ka- mainiit zaales,nemainiit,palielinaat devu(tas man skjiet drausmiigi)nepalielinaat,bet sajusties taa kaa pirms sazin cik ilga laika..9es domaaju to drausmiigo staavokli
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
23.11.2009 21:30
Jā, kas cilvēkam nav bijis, to viņš nesapratīs. Bet depresiju toč var ārstēt, jo depresija ir tavs skatījums uz lietām. Trauksmi (anxiety) var mazināt, bet vai pavisam 'izārstēt' - es nezinu. Es to jūtu diendienā, tā mazinās, kad kaut kas iekšēji tiek atrisināts, bet ne pavisam. Uzskatu, ka man trauksme ir diezgan spēcīga. Ja ļaujos tai, tā apveļas ar uzmācīgām domām, fobijām...

Tas, ka vajadzīgs atbalsts no "tāda paša" vai no tā "kas tam izgājis cauri" vai pozitīvas domas, cerības - protams. Bet ir brīži, kad esam stiprāki...un jāmācās cīnīties pašam. Dzīvē arī tev ik uz soļa ir jānorūdās, jo visi tev atbalstu nesniedz un tevi nesaprot.

Par to, ka nezin, kā savā situācijā tikt galā....Ko esi darījusi lietas labā? Es senāk arī nezināju, tagad zinu. Vienkārši ir jāiet uz priekšu (man tā ir psihoterapija, tā baigi atver acis). Daudzas lietas ir jau atrisinātas un vēl daudzas ir jārisina.

Kad man besis, man arī par depresiju, trauksmi un līdzīgo simptomātiku gribas teikt - tā slimība jauc manu dzīvi. Kad ir spēks, saprotu, ka man tas ir jārisina, es risināju, risinu un risināšu. Darīšu labāko, ko varu. Sliktāk jau nebūs. :D
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
23.11.2009 21:50
Starp citu, padalīšos ar blakus efektiem. Pašlaik pirmo reizi lietoju Fevarin (pirmais SSRI) - īslaicīgi un laikam pēdējo reizi. Ja no Cipralex negribas, tad no Fevarin nevar. :) Un, ja var, tad sajūtas ir stipri interesantas (caur smadzenēm neiziet) :). Un, iedzerot kafiju, arī labas sajūtas. :) Bet par kafiju biju brīdināta.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
23.11.2009 22:57
"Es tikai varu secināt, ka liela daļa no tiem, kuri piedalās šajā diskusijā, laikam īsti nesaprot, kas tad ir tā DEPRESIJA..." Jā, jā, neviens Tevi nesaprot, Tu vienīgā tāda, īpašā uz pasaules, ar šo kaiti. Arī termins DEPRESIJA ir izdomāts speciāli Tev... Tev neienāk prātā, ka ir cilvēki, kas jau ar šo RADĪJUMU DEPRESIJU ir tikuši galā?
Man paveicās- man bija ļoti laba skolotāja arodskolā- viņa man ir otrā mamma. Man vajadzēja uzdot sev jautājumu: kur ES kļūdos, kāpēc MAN ir tik slikti? Saprast un pieņemt lēmumu. Vēl: es tolaik ļoti gribēju DZĪVOT. Tas deva drosmi, kaut man bieži bija bailes darīt savādāk. Tici man, pateikt sev, ka tas, kā es līdz šim esmu dzīvojusi, darījusi, domājusi, nav pareizi- es to metu ārā. VISU. UZREIZ. Turpmāk es darīšu savādāk! Tikai kā- savādāk- to es nezinu un priekšā neviens nesaka. Katra diena pāris gadu garumā- nezinu, ko teikt, kā uzvesties,kur likt rokas...
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
23.11.2009 23:07
Speciāli priekš lilo: tiem, kam nav paveicies ar skolotāju un vecāku atbalstu, ir domāti psihoterapeiti. Šobrīt, krīzes laikā, par salīdzinoši zemām cenām ir sarunājami ļoti pieredzējuši pshtrp. Varbūt, ka ar pshtrp. palīdzību ar laikt izdodas tikt vaļā gan no depr, gan no ripām?
Atzīšos, es AD gan lietojusi neesmu. Reizi pāris mēnešos man sagribas palietot neoficiālo AD- alko.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.11.2009 23:12 by kachenite.
Paldies,kachenite,bet psihoterapeitu esmu apmekleejusi un sonedeeļ peec pusgada pauzes ieshu atkal!Runaaju un jautaaju saakotneeji,diskusiju uzsaakot,par sev intereseejosho jautaajumu,lai vnk uzzinaatu kaa ir bijis citiem - zaalju (AD)devas palielinaashanu vai mainju!!PAr visaam "pāmu " grupaam man ir skaidrs,tur ir pierashanas moments utt.,un nomierinoshos lietoju ļooooti reti,mani intereseeja AD!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 6?
Ziņa: