Man vairs nav spēka

Aizsāka slota 

Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 20:41
nu nez, es diži nebaidītos no citām zālēm tādā situācijā; ja fluanxol nelīdz, doktorša jau varēja ko citu izrakstīt; neatceros, kāda Tev pieredze ar zālēm kopumā, vai ko rakstīji, bet ja tik ilgi grupa un esi bijusi slimnīcā entās reizes, vai tad nav atrasts nekas, kas palīdz?
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 20:53
Ir izmēģinātas gandrīz visas zāles. Gadu gaitā nepanesu vairs gandrīz neko. Bija vēl dažas zāles, kas drusku palīdzēja, bet no tām ceļas prolaktīns. Izvēle ir stipri ierobežota un nomainīt var pat teikt, ka nav uz ko.
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 20:55
Bet vispār varu teikt, ka bez zālēm ir bijis pat labāk nekā ar zālēm. Mana Jelgavas daktere tā arī pateica, ka zāles man nelīdz.
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 21:04
Te būs receptīte,es gan ieteiktu dažas korekcijas,recepte krieviski,ja nesaproti,saki:

Пивные дрожжи в таблетированной форме следует употреблять совместно с приемами пищи три раза в день. Альтернативой может быть использование пивных дрожжей в виде напитка, однако следует помнить, что пиво ни в коей мере не сможет их заменить, поскольку при его изготовлении стерилизация и фильтрация приводят к полному удалению дрожжей. Напиток из пивных дрожжей легко готовится в домашних условиях. Для этого, из черного хлеба делаются обыкновенные сухари (15 гр). Затем они замачиваются в кипятке (300 мл) и настаиваются в течение трех часов. В полученный настой добавляются 45 гр прессованных пивных дрожжей, смесь процеживается, доводится до кипения и охлаждается. Затем добавляется еще 5 гр дрожжей и напиток в течение 8 часов настаивается в теплом месте. Перед употреблением можно добавить сахар или мед. Принимать по пять-шесть раз в сутки по половине стакана за полчаса до еды.

taču es ieteiktu nelikt alus rauga tabletes 45g-tas ir milzīgs daudzums,un nevārīt.vnk-pie tās maizes masas 5grami vai mazāk alus rauga tabletes-var pus tableti kautvai.Pēc 8-12 stundām alus raugs būs savairojies,līdzarto-arī b vitamīni,tālāk jātur ledusskapī.
Nākamo porciju neieteiktu taisīt no jau raudzētā,bet-paņemt atkal alus rauga tabletīti,t.i.-pusīti,jo-pretējā gadījumā var savairoties nevēlamas rauga sugas,baktērijas,un sazin vēl kas.
Un vēl-Slota,Tev tā izskatās pēc reālas depresijas,nevis tikai vitamīnu trūkums,kaut gan-arī tas.Ja maz naudas,tad paprasi kaut amitriptilīnu,nav nemaz tik slikts,sākumā var nākt miegs,bet energijas pieplūdums var nākt jau 3-5ajā dienā vai drusku vēlāk.

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 21:05
ir zāles, kas prolaktīna līmeni pazemina, resp. jālieto kopā ar betamaksu vai kas nu Tev tur bija.

bet varbūt ir jāizvēlas pilnīgi cits dzīves ceļš, cita filozofija un par psihiatriem jāaizmirst, jo kāda jēga, ja zāles nelīdz... un kāpēc Tev tur jāiet katru mēnesi? vai tad esi kāda notiesātā, kam jāiet atskaitīties uz probācijas dienestu ? :)

eku jau medicīnas literatūrā pamazām parādās kautrīgi raksti, ka ir šlaka ļaužu, kam zāles nelīdz un ka farmindustrijai nav ko teikt... es domāju, ka par to drīz runās skaļāk. tad Tev jāpieņem, ka Tu esi viens no tādiem ļaužiem un jāpievēršas budismam vai kam tamlīdzīgam.

slota, kāda Tev ir oficiālā F diagnoze?
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 21:08
To neiroleptiķi vari varbūt nomest vai samazināt,tā,lai tikai trauksme neparādās,prolaktīns no neiroleptiķiem.

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 21:12
no fluanxola jau nav prolaktīns, es tā saprotu, ka tas slotai bijis no citām zālēm, bet dažreiz tās ir vienīgās, kas palīdz, un ir labas un efektīvas zāles, kas attiecīgo neiroleptiķu darbību nekavē, taču neļauj kāpt prolaktīnam, jo, piemēram, ir tā, ka prolaktīnu paaugstinošais neiroleptiķis betamaks vienam otram cilvēkam ir vienīgās zāles, kas palīdz.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.01.2013 21:12 by Runcene.
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 21:14
Nu reāli mana daktere man nerakstīs nekādus antidepresantus, jo viņa uzskata, ka man nav nekādas depresijas.

Ģimenes ārste man raksta F45, F48, bet tur jau tā nelaime, ka Jelgavā ar manu piekrišanu man uzlika F20.31, lai būtu daudzas zāles par brīvu, bet mana vietējā psihiatre grib ārstēt tieši šo nediferencēto šizofrēniju, viņai jau nav nekādu ziņu kāpēc man papīros ši diagnoze. Esmu dakterei jau neskaitāmas reizes teikusi, ka man nav F20.31, bet viņa tik jocīgi skatās uz mani un netic.

Katru mēnesi eju pie dakteres atskaitīties kā jūtos un it kā lai izrakstītu zāles, kuras bieži vien pat nelietoju.
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 21:17
Nu prolaktīns man bija gan no betamaksa, gan rispolepta, gan pat pavisam niecīgas devas soliana.

Fluanksolu nomest nav nekādu problēmu, vispār man jebkādas zāles pārtraukt lietot nekad nav bijušas nekādas problēmas.
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 21:20
nu, tur nebutu tik traki ko uztraukties, jo atlaižu dēļ daudziem ir nediferencēta šizofrēnija :)

Lai Tev pa īstam būtu šizofrēnija, Tev ir:

jādzird balsis
jādomā, ka esi dieva sūtne (vai tml.)
jārunā neoloģismos (pašizgudrotos jocīgos vārdos)

bet Tev nekas no tā nepiemīt... :)

Ivara ideja par amitriptilīnu arī nav slikta, ja neesi mēģinājusi, jo tas vismaz ir lēts, labi izgulēsies, tās zāles atceros ar labu prātu, jo vienīgās mani izcēla, kad biju zaudējusi 20 kg svara.

bet nu katram savs...
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 21:27
nu Bet Tev palīdzēja

betamaks
rispolepts
solians

?

kaut nedaudz?
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 21:27
Bet kā tad lai es tieku pie tā amitriptilīna, ja daktere man neatzīst nekādu depresiju... Tiešam tic, ka man ir šizofrēnija. Vispār es šai ziņā savu dakteri uzskatu par jocīgu, ka viņa daudzu gadu gaitā nav pamanijusi, ka man viņas nav. Bet reiz, kad braucu uz 20. nodaļu Tvaika ielā, kāds dakteris gados, uzņemšanas nodaļā pirmo reizi mani redzot uzreiz saprata, ka man nav šizofrēnijas, viņš izteica domu, ka man varētu būt bipolārie traucējumi.
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 21:30
Par betamaksu nemāku teikt, jo lietoju pavisam īsu laiciņu, rispolepts kādu brīdi palīdzēja, solianu lietoju pavisam nesen, vai palīdzēja, nezinu, jo varbūt turējos kaut kā, jo vēl bija palikušas pavisam niecīgas enerģijas rezerves, bet nu šobrīd vairs nav pilnīgi nekā.
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 21:32
he, nu tai dakterei vismaz vajadzēja zināt, ka pie šizofrēnijas arī mēdz būt depresija, bet ne tas vien, kauču tāpēc...

a Tu pastāvi uz savu, ja Tu, protams, tās zāles gribi...

bija man doktorša reiz, kas domāja, ka bezmiegs ir manas fantāzijas... nu i nomainīju doku. Ja Tev tādas iespējas nav, prasi pa taisno, vairāk vajag uzņēmības
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 21:33
Vakar daktere man piedāvāja abilify, vai zeldoksu, bet abilify vispār nekā neizjūtu, bet no zeldoksa man ļoti nāk miegs un ir milzu apjukums, kaut tam tā vispār nevajadzētu būt, jo zeldokss vispār skaitās stimulējošs.
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 21:35
ok, tad vēl ir versija rispolepts + bromokriptīns (kavē prolaktīna celšanos)...

bet Tu drošāk ar to dakterieni, gan jau nekāds maniaks nav, tik iesnaudusi idejās.

bet tas ir tikai tad, ja Tu gribi zāles, protams.........



Edited 1 time(s). Last edit at 03.01.2013 21:36 by Runcene.
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 21:35
Pēc iepriekšējās pieredzes man šķiet, ka manai dakterei ko prasīt pēc savas vēlēšanās vispār ko ir bezjēdzīgi, jo viņai ir savs negrozāms viedoklis. Esmu jau kādreiz ko prasījusi, bet tad daktere teica - netirgosimies.
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 21:50
njā, tāda dažreiz var būt cena par to, ka paņem to šizo dg. sociālu apsvērumu dēļ...

cita doka izvēles iespēja nav?
mad smīkņādams
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 21:54
...noteikti, ka etaminālnātrijs dod labu efektu...ja vēl pie šā piešpricē mazu biskiņu efedrīna, sajūtas mazliet citas...bet tomēr pieturieties pie opiātiem - omnopona vai morfija...ilgāks pacēlums...seviški tomēr būtu jāuzmanās no sintētiskajiem - tādiem, kā fentanils...var aiziet pie Pēters...heroīnam sekojiet līdzi - lai nebūtu piejaukumu...vasaras laikā var savĀkt marlītesun salmus...taisot kuhu, izvairieties lietot šķaidītājus...vēl labāk, japieejams tīrs MDMA...visas raizes atņems kā ar roku...nja...gribās jaunus apvārsnus - var maķenīt skābi vai sēnītes...labu garīgo - metu šurp!!!...

...vai jums, cienījamās, šis murgs neatgādina pašreizējo disputu???...
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 21:58
Nu manā pilsētā cita doka nav. Bet mana daktere kā kas, tā tik piedāvā braukt uz slimnīcu, kā jau rakstiju, tad šoreiz piedāvā braukt atpūsties.
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 22:01
Mad, tavs murgs man neatgādina gan pašreizējo disputu. Tev jau gan laikam, bet nu tā ir Tava problēma, hi, hi, hi...
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 22:13
mads negrib būt viens :)

ok, slota, kādu Tu pati redzi izeju? kādi plāni?
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 22:26
Nu tur jau tā nelaime, ka neko jēdzīgu nevaru izdomāt, nav nekādas sakarīgas izejas, lai zinātu kā ko mainīt pozitīvā virzienā. Nu šobrīd man nav spēka nekādiem plāniem, esmu apnikusi pati sev un vairs nevaru izturēt.
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 22:40
Man nāk virsū melnie dēļ tādas apgrūtinošas un smagas dzīves, tiešām nav ne jausmas kā izkulties no šīs situācijas. Un grimstu arvien dziļāk purvā iekšā.
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 22:57
Slota,ja Tev nav izteikti slikts garstāvoklis,nomāktība,tad depresija nav varbūt tik stipra,asinszāli esi mēginājusi?Ir tādas asinszāles kapsulas Laif,arī cesredital,vai kkā tamlīdzīgi,tās ir bez receptes,bet var pamēgināt arī tēju.Un izmēgini alus rauga recepti,tas ieteikums nav korekts no medicīnas viedokļa-taisīt vitamīnus pašai,bet-medicīna Tev neko nevar ieteikt,tai nav recepšu pret nabadzību,bezdarbu.....Tādā situācijā-recepte varētu Tevi pacelt.Vēl var noderēt vairāk olbaltumvielas,zivju eļļa,bet spēka treūkuma gadījumā-vispirms tomēr vitamīni,man liekas,ka Tev fiziskā un psihologiskā slodze prasa daudz vairāk.
Jā-ir vēl variants aizbraukt no Latvijas,vismaz uz laiku,bet arī tam vajag spēku un energiju,diez vai risinājums Tev derēs.

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 23:02
Garastāvoklis man nemaz nevar būt labs, ilgstoši slikti jūtoties. Bet ja man būtu enerģija kustēties, būt možai un aktīvai, tad nebūtu tik traki, neskatoties uz kopējo dszīves situāciju.
Mauze
Re: Man vairs nav spēka
03.01.2013 23:23
mad apcerīgs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...vispār gan slotai, gan Tev...mēgināšu
> paskaidrot....kad sīks biju, tad tik gardi
> raudāju, kad sasitu pirkstu...tagad...nolamājos,
> papūšu, bet sevišķas traģēdijas nav...savelc
> paralēles...par to šefieni gan slotai...:)
>
> ...ak ta vīrusi pie vainas...khm...kādus nu esat
> uzaudzinājušas, tādi arī ir...
Nē, vīruss nav pie vainas:) Tik daudz gan esmu sapratusi. Iesākumā gribētos saprast, kur pašlaik atrodos un rast izeju no bedres, līdz kurai, iespējams, Tu neesi atļāvies aizdzīvoties..:)
Re: Man vairs nav spēka
04.01.2013 00:25
slota, bet Tev taču ir transports bez maksas, vai ne? Darba arī, cik noprotu, nav....

Negribi pārcelt savu karti uz Veldres ielu Rīgā vai uz Āgenskalnu, aiziet pie viena doka, pie cita... apskatīties, ar kuru var ko sarunāt.

Manā pilsētā vispār ir tikai ģimenes ārsts, es visu vajadzīgo dodos kārtot uz mūsu cienījamo galvaspilsētu, kas ir n kilometru attālumā un man prasa vienu personisko brīvdienu, kas vienmēr ir finansiāli neizdevīgi.

Man, ja vajadzētu, būtu arī tuvāki psihiatri, bet man labāk patīk lielāka izvēle.... :)

Vispār Veldres ielā arī ir daži eksotiski eksemplāri, bet tas tikai apstiprina psihiatrijas pacientu un ārstu jauko izcelsmes kopību...
Re: Man vairs nav spēka
04.01.2013 08:43
Transports man ir bez maksas, tā gan ir.

Darbā jau gan vēl skaitos, mūsējā šefene aizbrauca uz Čehiju Ziemassvētkus svinēt. Darbs gan pēdējā laikā ir reti un neregulāri, bet neko ieplānot gan nevaru, jo uz priekšu neko nevaru zināt, būs uz darbu vai nebūs.

Šorīt pamodos ar tādu raudulīgu noskaņojumu, nav jau pirmā reize, bet nepatīkami.
Re: Man vairs nav spēka
04.01.2013 09:30
Tu pamodies, bet es tā arī neaizmigu lai pamostos :))

Vispār dīvaina Tev šefiene.. ko viņa atanī Čehijā pazaudēja ? gribēja dabu pašāva bik pa labi Austrijā.. gribēja arhitektūru bik tālāk Beļģijā... nu a ko darīt Čehijā? :D



Edited 2 time(s). Last edit at 04.01.2013 10:03 by normālis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 15?
Ziņa: