Man vairs nav spēka

Aizsāka slota 

Re: Man vairs nav spēka
04.01.2013 23:08
Kafiju izdzeru apmēram 3 krūzītas dienā.
Re: Man vairs nav spēka
04.01.2013 23:13
Ivar, tās alus rauga tabletes var nopirkt aptiekā?
Re: Man vairs nav spēka
04.01.2013 23:30
Par kafiju ierunājāties, nolēmu iejaukšos, es izdzeru, nu to standartbundžu 100gr ar maltu pupiņu expresso kafiju nedēļā, patiesībā šodien tik to aptvēru, jo visu laiku malu lielākos iepakojumos un nespeju izsekot ik noteiktā laikā izdzeru....

Jā, alus raugs ir nopērkams aptiekās
Re: Man vairs nav spēka
04.01.2013 23:41
Kafiju ja dzer,tad var dabūt visādus efektus-bezmiegu,uzbudinājumu,un arī-galēju nogurumu,tā bij,kad mācījos RPI,un ne man vienam,arī cukurs var kaitēt-veicinot insulīna produkciju,cukura līmeni var dabūt totāli lejā,tad energijas nebūs,vajag pamēgināt auzu pārslas,griķus,cukuru-ja ļoooooti velk uz saldu,bet nedaudz,puskarotīti ar tēju,labāk zaļo.

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
04.01.2013 23:45
Pie dzērieniem vispār cukuru nelietoju jau 16. gadus, kopš dēliņš saslima ar diabētu, lietoju saldinātāju, par kura lietošanu gan arī ir dažādas versijas.

Es gan varu aizmigt arī ar kafijas krūzi rokā, kā dopings tā man jau sen kā vairs nedarbojas, drīzāk tas jau ir tikai rituāls.
Re: Man vairs nav spēka
04.01.2013 23:50
slota Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pie dzērieniem vispār cukuru nelietoju jau 16.
> gadus, kopš dēliņš saslima ar diabētu,
> lietoju saldinātāju, par kura lietošanu gan
> arī ir dažādas versijas.
>
> Es gan varu aizmigt arī ar kafijas krūzi rokā,
> kā dopings tā man jau sen kā vairs nedarbojas,
> drīzāk tas jau ir tikai rituāls.


Man tas pats, es varu izdzert trīs krūzes tiešām spēcīgas kafijas pēc kārtas un uzreiz aiziet gulēt...
Re: Man vairs nav spēka
05.01.2013 01:40
Toreiz-mācību laikā-man kafija izsauca drīzāk ne nogurumu,bet miegainību,ar to gribēju teikt-nevajag stimulēt pārgurušu organismu,reakcijas var būt paradoksālas,tā bij vēl vairākiem kursa biedriem.Slodze bij liela.

jekabs19@inbox.lv
mad no malas
Re: Man vairs nav spēka
05.01.2013 10:49
par kafiju...paša novērojumi un...izpētiet marķejumus uz kafijas pakām...pārsvarā tā kafija, kas iepŗtkama mūsu bodēs, ir pašavaka...lai iedzīvotos sirdsklapēs,bai bezmiegā, ir jāizdzer litriem šā sķidruma...ja runājam par tējām, tad visefektīvākā štīmei ir zelta, sudraba un zaļā tēja...zelta - naudas žēl, sudraba - jau pieejamāka - 10 Ls 100 gr, laba zaļā - demokrātiska cena...ja pērl melno, tad jaskatās tomēr uz liellapu tēju...gun powder no melnajām - kārtīgs blieziens...viņai jau ir klāt kkādas taukvielas, kuras izbrīvo šīmei vajadzīgo...nja...paciņu tēju var likt uz nabas, lai atņem sūdu smaku...bet ...tēja ir jātaisa po bajarski...vismaz viena tējkarote tējas uz standatkrūzi ūdens...izturēt ne vairāk par 4-5 min, pārliet un dašaut strīķētu karoti cukura un papildināt ar ūdeni līdz velemajai robežai...gribi kārtīgu štīmi - pielej putukrējumu vai deserta karoti svieta (ne margarīna)...nogurums pazudīs pakāpeniski, bet stabili..un uz ilgāku laiku, nekā no kafijas...
Re: Man vairs nav spēka
05.01.2013 12:29
Alus rauga tabletes ir nopirktas.
Re: Man vairs nav spēka
05.01.2013 12:44
Nu,tas ir labi,to recepti Tu saproti?Manuprāt arī sausiņus nav jātaisa no maizes,vnk-jāsarīvē,lai iegūtu maizes masu.

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
05.01.2013 13:04
Saprotu, saprotu recepti, vienīgi pirmo tableti iedzēru tāpat.
Re: Man vairs nav spēka
05.01.2013 13:11
Nu,pareizi darīji:)

jekabs19@inbox.lv
Sine
Re: Man vairs nav spēka
07.01.2013 13:20
Ļoti bieži ir tā, ka režīma (t.i. obligāto aktivitāšu kā darbs, mācības, rūpes par citiem utt.) iztrūkums iztukšo cilvēka enerģijas avotu, kā rezultātā veidojas apburtais loks - liekas, ka neko nevar padarīt, jo nav spēka, bet no nedarīšanas spēka spēka paliek vēl mazāk (t.i., nespēks vairo nespēku). Iziet brīvprātīgā darbā, kājām staigāt 5 km 5 x nedēļā bez jebkādām atlaidēm utml. laikā, kad patiesībā gribas kliegt un vemt nespēka - grūts padoms, bet var ļoti labi darboties, pat, ja uz visu zāļu un medicīnas zinātņu fona skan naivi. P.S. Teikts no personīgās pieredzes, nekādu pretenziju.
Re: Man vairs nav spēka
13.01.2013 01:16
Tabļetkas rullē.
Re: Man vairs nav spēka
13.01.2013 23:21
Tabļetkas, ta tabļetkas, bet es vismaz priekš sevis psihiatrisko ķīmiju ne pārāk atzīstu.

Man ir drusku labāk, nu vismaz oma drusku labāka, nogurums vairs nav tik liels, kaut aktīvi vēl nedarbojos, bet vismaz matus no galvas negribās plēst, un fluanksola devu nepalielināju kā daktere ieteica uz 3 tabletēm, bet dažu dienu iedzeru 2, citu tikai 1 tableti.

Darbs ar vēl šogad nav bijis, bet nu jau varētu vismaz kādas dieniņas pastrādāt, tā kā gribas jau uz darbu.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.01.2013 23:22 by slota.
Re: Man vairs nav spēka
13.01.2013 23:36
Patīkami dzirdēt ,slota!Starp citu-par to recepti-man kkā īsti nesanāca,laikam aptiekā alus raugs kkāds pasterizēts,izkarsēts,nesapratu.Nezinu,vai turpmāk kādam ieteikt,kā Tev?

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
13.01.2013 23:53
Ivar61, vari gan ieteikt.
Re: Man vairs nav spēka
14.01.2013 01:02
Forši,a kādu tiši alus raugu Tu pirki,kas par ražojumu,nosaukums?

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
14.01.2013 01:07
Bet-man tiešām prieks ka Tev ir labāk.

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
14.01.2013 02:17
Pievienojos tam, ko raksta Sine. Tas sakrīt ar manu personisko pieredzi par bezdarbu (-ību), pārstrādāšanos, depresiju un vārgumu.
Vēl radās jautājums: a kā Tu, slota, spēj uz Rīgu aizbraukt, un forumā rakstīt, ja Tev tāds bezspēks? Kur tad bezspēks paliek?
Re: Man vairs nav spēka
14.01.2013 07:43
Nopirku alus raugu ar kviešu dīgstiem no Aptiekas produkcijas.

Es jau nerakstiju, ka pilnīgi neko nedaru, nekur neeju un nekur nebraucu, bet to visu man jādara ar milzu piespiešanos, un pēc tam biju ļoti, ļoti pārgurusi un nekāds spēks man nevairojās, bet nu īpaši vēl nav enerģijas, bet nav arī milzīgais bezspēks.

Nedzīvoju dzīvoklī, bet privātmājā un arī ziemā ir pilnīgi neatliekami darbiņi un vispār neesmu no tiem, kas kādreiz saka, ka nav ko darīt, mājās darbu vienmēr var atrast, cita lieta vai ir enerģija darboties.
Re: Man vairs nav spēka
14.01.2013 16:26
Eu tauta ko labāk?

Lorafen 2,5 mg
Bromaxepam 6mg
Clonazepam 2mg

???

Kāda būs atšķirīb no tā Klonazepāna? Stiprāks par tiem?
frukts
Re: Man vairs nav spēka
14.01.2013 16:38
labāk pagrauz burkānus!!!
Re: Man vairs nav spēka
14.01.2013 16:46
Uzskata, ka Clonazepam ir visstiprākais, bet ir arī tā, ka katram var būt mazliet citādi.
Re: Man vairs nav spēka
14.01.2013 16:49
Šodien iešu uz aptieku, prasīšu kas viņiem ir, jo parasti kad man beidzās zāles, es eju pēc receptes, un viņiem tanī dienā aptiekā nekā nav, ir jāpasūta. Šodien dzēru Grandaxin 50mg, jo citu zālū nebija, bija traki, sapratu, ka bez nomierinošā, te nekā nebūs, pliks AD, un Kvetiapīns neko nedod, 2 MG izdzeru dienā, tikai sušņaks un tahikardija no tā kvetiapīna, t
ada sajūta, ka vaidzētu atkal ieiet psihenē, lai nostabilizētos, jo mājas apstākļos tas nav iesp
ejams.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.01.2013 16:51 by enfuego.
Re: Man vairs nav spēka
14.01.2013 20:36
Nu,enfuego,bet Tev taču piemeklēja zāles,kas tad atkal lēcies,ko Tu pats tur kombinē?
Tev dzīvot jāmācās ar steigu,vēl pilnīgi pazudis neesi.Tahikardija no zālēm var būt,a kas par to? Ar laiku mazināsies.Tu šītā sevi par pilnīgu invalīdu uztaisīsi-visu laiku pa slimīcām,kas Tev ar sievu,vēl dzīvojat kopā?
Kas ar erekciju? Burkāni toč var noderēt,redzi-ja Tu būtu vīrietis,viss varētu vēl mainīties,nekautrējies,ka tieši uzprasu,jo-kā lai savādāk....

jekabs19@inbox.lv
Re: Man vairs nav spēka
14.01.2013 20:40
Enfuego: Tev negribas piepūlēt prātu, lai savāktu nervus un dzīvi, tāpēc izvēlējies tapt par NEKO.
Re: Man vairs nav spēka
14.01.2013 21:38
Kas es par vīrieti, isti veči neslimo a nervu kaitēm. Cik ilgā laikā klonazepāms iedarbojās?? Prikols es šodien vakarā savācu sīkos no dejām eju pieģ.ārstes prasīt klonazepānu, lab neko šī iedeva, es pēc tam eju uz aptieku, un aptiekāre man saka; tu stiprāku neko agrgrāk nēsi lietojis :) A es saku nujā bij tur bišk narkotikas, viņa saka; var jau redzēt :)))) neko šodien maukšu 1/4 daļu klonazepāna, AD, un kvetiapīnu uz nakti.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.01.2013 21:49 by enfuego.
Re: Man vairs nav spēka
14.01.2013 22:21
nav pa maz? uzšauj vel kādu ripu pa virsu, citādi vel kaifu nenoķersi vai dzīvs paliksi :))
Re: Man vairs nav spēka
14.01.2013 22:54
a man narikam tas nekas nav.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 7?
Ziņa: