Policistiskas olnicas

Aizsāka Jûlija 

Policistiskas olnicas
13.01.2004 09:16
Es lûdzu padomu, man ârste veicot ultrosonogrâfiju, izmeklesanas lapâ uzrakstîja -Jâdomâ par PCO, neko sîkâk nepaskaidrojot. Kas man bûtu jâdara, jo ar draugu domâjâm par bçrnu.
r-kje
Re: Policistiskas olnicas
13.01.2004 09:31
aiziet uz USG pie kaada prakstizeejosha kjirurga nevis pie polikliinikas aarstes
Policistiskas olnîcas ir viens no neauglîbas cçloòiem,bet ne absolûts iemesls.Piekrîtu r-kjei,jo grûti dot padomus,paðam neredzot problçmu.
Ja vçlaties,varu Jûs minçtâ jautâjumâ nokonsultçt.
Ar cieòu dr.Gasiòð.
Ja man konstatçs PCO, cik ilgi bûs jâarstçjas, lai es varçtu palikt stâvokli??

Paldies par atsaucîbu!!!
Jûlija.
Es varu ko konkrçtu pateikt tikai pçc pacienta izmeklçðanas.Kad ir veikti nepiecieðamie izmeklçjumi,tad ir jâizðíiras par ârstçðanas taktiku.Vai tas bûs izmantojot medikamentus,vai vajadzîga laparaskopiska operâcija.
Liels paldies par atsaucîbu.
Pie tâs arstes es nevçlos iet, jo nenoskaidrojot diagnozi, baida ar operaciju.
r-kje
Re: Policistiskas olnicas
13.01.2004 14:10
vai taa gadiijuma nav kaada "slavenaa" aarstiite no Laasmanja kliinikas?:-)

man tas pats tika dziedaats.. cistas.. jaarsteejas ar hormoniem, ja nepaliidz, tad operaacija, nekaadu beernu, Juuus tak slima!!!

fiksinjaam aizskreeju pie dr.Gasinja, un nav vairs cistu ij varbuut beerni, vai nee, dr?:-))
Nç Cçsîs ir viena tâda ârste
otto
Re: Policistiskas olnicas
13.01.2004 22:27
visi ârsti iedalâs divâs lielas daïâs - baidîtâjos-glâbçjos un labsirdîgajos -pielîdçjos, ir vçl objektîvas informâcijas sniedzçji - bet maz un viòi tautai nemaz nepatîk
ineshuks
Re: jûlijai
14.01.2004 14:11
Es tik nesapratu, kuraa vietaa bija taa baidiishana. rakstiijaat tachu, ka neko nepaskaidroja. Operaacijas vajadziiba jau taa kaa ietilptu tajos paskaidrojumos.
Labdien man ir ļoti vajadzīgs padoms,man ir 24 gadi,mēs ar puisi jau 3 gadus domājām par bērnu,bet nekas nesāk,jo man policistiskās olnīcas,esmu bijusi viss kaut kur pie ārstiem,neviens neko pateikt nevar,vai varu palikt stāvoklī vai nē??manam puisim ir 0 rezus negatīvā asins grupa,vai tā arī kaut ko dot???man ši problēma jau sākusies ar olnīcām jau 13 gadu vecumā,uz analīzēm neviens mani nav sūtijis,tikai lika dzert hormonālās tabletes,sakot ka viss pāriet,bet nekas nemainās!!!
Re: Policistiskas olnicas
13.08.2011 22:19
Anastasija 24

Tātad Tev vajag griezties pie labākiem speciālistiem... kaut vai pie tā paša Gasiņa kas iepriekš tēmā minēts...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Policistiskas olnicas
14.08.2011 01:43
ar 0 negatīvo arī ir problēmas ar ieņemšanu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 18?
Ziņa: