Esmu stavokli,bet...

Aizsāka naivaa 

Trix
Re: Esmu stavokli,bet...
09.12.2005 06:50
Mjaaa... Inteligjences kalngals...
Kakja laasti debesiis nekaapj, bet vismaz aiztaupiisi vienam nelaimiigam beernam nozheelojamu dziiviiti pie histeeriskas, gariigi aprobezhotas maatiites. Par maati taadu nenosauksi.

Peedeejie citaati ir no ljoti dailjruniigi...:

Autors: naivaa
Datums: 08-12-2005 12:59

zane aiztaisies?ar kadam tiesibam bruc manai gimenei virsu!pati psihiski slima esi???debilas zosis!!!!toc tizlas!kroples nelaimigas1kaut jus nospragtu un jusu berni ari!

Autors: naivaa
Datums: 08-12-2005 13:05

aizveries mulke!a kas tev skauz ka citam pievrs uzmanibu un tev nee?tu ar savu tizlo kropligo seju zane tikai podus drosi vien tiri!tapec ari te nidi kaut ko!


Autors: naivaa
Datums: 08-12-2005 13:10

a tu zini ka neesmu preceta vai saderinata????baidz dirst K*** tizla!!!!tu jau drosi vien nevainiga vel esi!!!kaut tu nospratgtu tad kad tev bus dzemdibas!

Autors: naivaa
Datums: 08-12-2005 18:44

a moska es naudu meginaju savakt tas jau nevienam neienak prata ne???stulba tauta!viss es aizeju un jus te sapustat!

...Ceru tevi nekad neredzeet ne sheit ne citur.
Re: Esmu stavokli,bet...
09.12.2005 09:09


sâkumâ visi novedât apjukuðu meiteni lîdz histçrijai ar savâm morâlçm, tagad varat uz tâs fona tçlot svçtâs... :/
zane
Re: Esmu stavokli,bet...
09.12.2005 09:41
Nu, glaudîjienu pa spalvai nav îsti pelnîjusi.
Izvedâm,ne izvedâm...katrs pateica savu nostâju pret abortiem.Lai nu pieòem kâda tâ ir!Nâkamreiz nejautâs,aizies un izdarîs....
Vispâr jau stulbi,ja 19 gados cilvçks to visu nevar uzprasît mâtei.
!!!
Re: Esmu stavokli,bet...
09.12.2005 11:40
nevis apjukuðu meiteni lîdz histçrijai, bet egoistiksu maitu lîdz patiesâjai bûtîbai! tur jâbût ar novirzçm, lai pçc visa lasîtâ paliktu pie sava un vçl dirstu uz citiem..

bet naivajai ieteiktu pârbaudîties pie psihiatra!! tevis paðas labâ!


kas attiecas uz tavu 1.slimnîcu he he .. ej vien, ej ;))) tur dabûsi pçc nopelniem ;DDDD
signe
Re: Esmu stavokli,bet...
09.12.2005 14:41
to naivaa

ui, zini, 1.slimnîcu neieteiktu. pati tajâ biju. gulçju uz steidzamu operâciju. pret sievietçm, kuras taisa abortus, nevisai tur izturçjâs, lai gan daþa dakterîte bija tîri laba, vismaz mana ârstçjoða daktere bija ok.
par dzemdîbu namu neesmu neko dzirdçjusi, bet mâsas draudzene tâdâ paðâ sakarâ bija Veselîbas centrâ 4, ja nemaldos. viòai gan laiks bija daþas nedçïas tikai 2-4 un to visu pasâkumu veica ar vakuum kaut kâdu tur veidu. (neesmu zinoðs cilvçciòð ðajâ jomâ)
Noela
Re: Esmu stavokli,bet...
09.12.2005 15:57
PERFEKTI!.
pilnîgi piekritu ðim viedoklim.

yappp rakstîja:

> aborta taisiishana/netaisiishana ir katras sievietes personiga
> izveele. un juusu sveetuliiga spriedeleshana, vai tas ir labi
> vai slikti, paldies dievam, vismaz uz doto moentu neko
> nemainis, un izveele vel joprojam paliks sievietes zinjaa.
>
> es uzskatu, ka pirms berns nav piedzimis, sieviete un vinjas
> izveele jebkura gadijuma ir prioritaara. faktiski mes varam
> teikt, ka beerna vel nemaz nav. un berns rodas tikai no
> dzimshanas briizha. ja aborts tiek uzskatits par nogalinashanu,
> tad par taadu mes varam uzskatiit ikvienu maksliigo vai dabiigo
> kontracepcijas liidzekli.
>
> es saprotu, ka, patiecoties dazhadam parliecibam (gk.,
> religjiskam) citi var domat un ari domaa savadak. priex, ka
> musu valsts nav religjiska, bet tomer vairak vai mazak
> liberaala. ja jums abortu veikt skjiet greeks, tad nedariet to,
> bet akceptejiet citu cilveku viedokli, kas to veelas darit. ja
> jau esam tik eetiski, tad neatljaujieties eest galju, jo ta jus
> veicinat daudzas nevainiigas dzivnieku naaves, nesterilizejiet
> dzivniecinjus, jo tad jus neljaujat piedzimt n-tajiem
> mazuljiem. redziet, viss ir relatiivi, tapec labak atteikties
> no dubulstandartiem, but mazliet tolerantakiem pret konkreto
> cilveku un vinja konkreeto izveeli.
>
> naivaa, viss labi, dari to, kas pashai skjiet vispareizaakais.
> un nemocies sirdsapzinjas paarmetumos.
Man ðíiet nav gandrîz nevienas sievietes,kura kautkâdu apstâkïu dçï nav taisîjusi abortu.
Bet te cik saprotu gâja runa par pirmo grûtniecîbu.Man ðíita,ka ir neliela atðíirîba...
D.
Re: Esmu stavokli,bet...
09.12.2005 17:01

Nespriedishu, kas shajaa bridii buutu pareizi, aborts vai dzemdiibas, tachu esmu neizpratnee par yappp teikto "ja aborts tiek uzskatits par nogalinashanu, tad par taadu mes varam uzskatiit ikvienu maksliigo vai dabiigo kontracepcijas liidzekli". Te jau vairs neiet runa par anatomijas nezinaashanu, bet gan elementaaras pamatskolas limenja biologjijas!!!!!!! Taatad, pamatojoties uz tevis teikto, arii menstrualaa asinjoshana ir abortam lidzvertiga nogalinashana... ;)))))))))
paipala
Re: Esmu stavokli,bet...
09.12.2005 18:52
Mam jau ðíiet, ka tâ Naivâ ðeit ir vismaz trîsreiz reinkarnçjusies.
Sâkumâ bija reâls jautâjums, tad skuíis nozuda, bet vietâ nâca diskusijas uzturçtâja/s viena/s vai vairâki. Tracis jau pamatîgs iznâcis.
pârsla
Re: Esmu stavokli,bet...
09.12.2005 19:20
piekr'itu D!
kurmiic
Re: Esmu stavokli,bet...
10.12.2005 00:50
naivaa, kaa tev iet? man tevis zheel.
www
Re: Esmu stavokli,bet...
10.12.2005 02:59
Karote! Kas Naivajai draud, ja rezus ir negatîvs?
x
Re: Esmu stavokli,bet...
10.12.2005 15:50
asins saindeeshanaas???
Re: Esmu stavokli,bet...
10.12.2005 16:31
Ja naivajai ir netivs rezuss, tad pec vinjai otrs berns var nekad nebuut. Taatad vinjua tagad atteiksies no taa uz visiem laikiem.
naivaa
Re: Esmu stavokli,bet...
11.12.2005 10:08
labritin tauta!varat but mierigi-man viss ir garam un jums par nozelu pat viss ir kartiba!
Barba
Re: Esmu stavokli,bet...
11.12.2005 10:37
Nu vismaz labi, ka viss ir kaartiibaa. Tikai turpmaak esi praatiigaaka un, ja konkreeti zini, ka neveelies palikt staavoklii, lieto prezervatiivu katra dzimumakta laikaa.
Pajolis
Re: Esmu stavokli,bet...
11.12.2005 11:07
Oh.....da vairaak bûtu tâdas maukas kâ naivâ....bïç kâ varçtu uz kondoniem taupît....Izdrâþ tâdu bez preþa,viòa paliek stâvoklî,bet tas nekas,ir taèu aborts.....Super naivâ,turies,lai tev veicas abortos,-tu dari mûs vîrieðus laimîgus,ja tu zinâtu cik bieþi mums gribas izdrâst kâdu kuci,apaugïot...un nesatraukties.Vairâk bi tâdus drâþamus objektus...uhhhh...Iedood man e-pastu, man 22.:)
Eh...
Re: Esmu stavokli,bet...
11.12.2005 11:24
karote

Kâdu sviestu Tu dzen?! Padomâ, ka to lasa arî kâds, kam aborts bijis jâtaisa, jo auglis ir pârstâjis attîstîties!! Un Tu tâdu taisno tiesu te pasludini - ja ir rçzuss negatîvs, tad bçrnu vairs var nebût!!!! Kaut kâ neesmu dzirdçjusi ðâdus tekstus ne no viena ârsta!
Ja ir negatîvs rçzuss, bet auglim pozitîvs - pirmâ grûtniecîba norit bez problçmâm. Nâkamâs ir jâuzrauga, jo asinîs var bût izveidojuðâs antivielas, kas var atgrûst augli. Taèu mûsdienâs - tiek pârbaudîtas antivielas asinîs un tiek dotas antiglobulîna (ja pareizi atceros) potes, kas novçrð jebkâdas problçmas! Par to - ka pie bçrniem vispâr nevarçs tikt - sviests, patieðâm!!!
Re: Esmu stavokli,bet...
11.12.2005 11:41
tieði tâ.
abudabii
Re: Esmu stavokli,bet...
11.12.2005 12:52
lai Dievs tev piedod, tavu greeku!
x
Re: Esmu stavokli,bet...
11.12.2005 14:33
Naivaa, man domaat, taa tev ir/buus labaakaa Ziemsveetku ''daavana''...
Man par tevi ir ''priex''.
x
Re: Esmu stavokli,bet...
11.12.2005 14:35
P.S. un tomeer neticaas, vislaik domaaju/cereeju, ka taa ir crazy cilveeka provokaacija... nu kursh normaals cilveeks shai forumaa lieliisies ar savu taaaaaaadu ''dizhdarbu''...
naivaa
Re: Esmu stavokli,bet...
11.12.2005 17:54
nu to uzrakstiju par spiti tam tantinam kas te kauca un veleja man sliktu!!!ha!sanemat stulbas zosis!vis man labi!:)))njaa un ziemassvetki man bus ideali :)ha!un parmetumu ari nekadu!ta tad pareiza izvele!un man rezus ir pozetivs un berni ari vel bus!ta ka jums kas veleja man sliktu bus drankigi ziemassvetki....nu ne ko darit!stulba tauta(ne visa,bet liela dala)!!!!dots pret dotu tantinas!
zane
Re: Esmu stavokli,bet...
11.12.2005 17:58
Bûtu jau labâk priecâjusies, ja bçrni nevarçtu bût, ja jau tâ deklarç, ka viòi Tev riebjas un negribi tos. Vismaz nebûtu ik Ziemassvçtki ar abortu jâsagaida.
A vispâr- kuce!
naivaa
Re: Esmu stavokli,bet...
11.12.2005 18:02
zane...zane..zane...es kuce??a tu mani pazisti ka sauka pa kuci??tu zini ar cik dzekiem esmu gulejusi?nee!!ta ka aizver savas smirdigas zivs zaunas!un dzemde cik gribi-kaut vai 100 kamer tava kajstarpe kopa vairs neturas!!
Brrr
Re: Esmu stavokli,bet...
11.12.2005 18:04
naivaa
tu esi gan naiva,gan stulba,gan noziedziiga.Skat,nedabuu bumerangu,laadot te visus pirms Ziemassveetkiem,laikaa,kad normaali cilveeki veel viens otram to labaako...
Un tu jau pati arii esi tante,neesi vairs nekaada meitene=SEX+slepkaviiba(aborts)
naivaa
Re: Esmu stavokli,bet...
11.12.2005 18:08
un tad kad man veleja sliktu-tad bija viss ok ja???tad kad man veleja nomirt utt.-tad jau visiem tas likas ok!nee es tak esmu stulba un naiva-ta tad maza....secinajumi-nee tante es neesmu!!
pearl
Re: Esmu stavokli,bet...
11.12.2005 18:24
To naivaa
Tevi gribeeja pasargaat no beerninja izniic.,arii pashu no jelkaadaam komplikaacijaam.
Taads ir mans viedoklis.
abudabii
Re: Esmu stavokli,bet...
11.12.2005 18:33
autore!
nespllauj Dievam sejaa...


... neesi veel nodziivojusi muuzzu, i z-sveetkus neesi sagidiijusi- taa kaa labaak turi muti- jo nezini, kas ar tevi var notikt riit!!!!!
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.