Neaugliba vai sagadiishanas?

Aizsāka Lauma 

Lauma
Neaugliba vai sagadiishanas?
28.06.2004 11:21
Sveiki!
Radas man viens jautaajums, uz kuru nezinu atbildi. Ar draugu miileejoties saakumaa (apmeeram 9 meeneshus) izmantojaam paartraukto izsargaashanaas metodi un staavoklii es nepaliku. Pec tam saaku lietot tabletes un arii viss tiktaal ir kaartiibaa. Bet visu laiku mani nepamet aizdomas, vai tik vispaar es varu palikt staavoklii, ja jau ne reizes tik ilgaa laikaa neiekritu? Vai arii vinjam ir probleemas ar spermas kvalitati, jo arii ieprieksh, kad vinjsh bija kopaa ar citu meiteni, izmantojot paartraukto metodi, vinja staavoklii no vinja nepalika. Taapeec gribeeju pajautaat, kur var veikt spermas kvalitaates paarbaudi un cik tas maksaa? Skatiijos teemas zemaak, bet Riigas centraa neviena vieta nebija noraadiita, kur to var izdariit.
Zace
Re: Neaugliba vai sagadiishanas?
28.06.2004 11:45
http://www.apollo.lv/portal/articles/20642
Pameegjini shito, mans draugs jau izmeegjinaaja.
Lauma
Re: Neaugliba vai sagadiishanas?
28.06.2004 11:53
Vai tad taa akcija veel turpinaas?
Zace
Re: Neaugliba vai sagadiishanas?
28.06.2004 11:55
Mans draugs bija ap padsmitajiem juunijiem. Un vinjam prasiija, vai nezinot veel kaadu piemeerotu kandidaatu, kas vareetu gribeet piedaliities peetiijumaa. Taa kaa domaaju, ir veerts piesvaniiit un pajautaat.
Lauma
Re: Neaugliba vai sagadiishanas?
28.06.2004 11:58
OK, taa buus jaadara. Liels paldies!
Droða tu nevari bût, kamçr grûtniecîbanav iestâjusies. Vai neesi iedomâjusies, ka vaina var bût arî tevî paðâ ? Spermogrammu var uztaisît visâs Gulbja laboratorijâs ( kaut vai ARS ), bet tur ir savi noteikumi.
otto
Re: Neaugliba vai sagadiishanas?
28.06.2004 22:07
kapçc tas jâdara, ja nedomâjat par bçrniòu.
Katrai darbîbai vajag izdomât sekas - laimîgs jauns cilvçks, kuram nav nekâdu problçmu aiziet uztaisa intereses dçï analîzes un noskaidro, ka nav neviena kustîga spermatozoîda.
Ko viòð no tâ iegûs un ko tu iegûsi? Mazvçrtîbas kompleksu?
Lauma Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> OK, taa buus jaadara. Liels paldies!
Man ari radies jautajums...kaut ari man vairs nav 20,pat ne 30...man ir 43 gadi,ir 21 gadu jauns dels,pec tam esmu palikusi dazas reizes stavokli,bet bernu nepatureju...nu,tagad jau 4 gadus dzivoju ar virieti,kuram ir ari pieaugusi meita,dzivojam,dzivojam,bet stavokli nepalieku,bet loti gribu....nezinu,kas par lietu.Nakosnedel meginasu iet pie arsta,var but,ka bus iespeja nokartot analizes,jo ,izskatas,ka ta ir problema dzivojot anglija,nevienam nerup tava veseliba,tikai sev pasam.Var but te ieskatas kads ginekologs:-),un var man dot kadu padomu.....neuzskatu,ka esmu veca,esmu energiska,sprigana,vesela,bet trukst tikai .....
Hmmm, mes ar draugu kadus gadus 5 izsargajamies ar partraukto dzimumaktu, nekad nav bijis ienacis prata apsaubit auglibu.....
Gulcitai
Re: Neaugliba vai sagadiishanas?
05.09.2010 16:26
Man ārste teica, ka lielā svara dēļ var būt neauglībs problēmas.Vajag nomest liekos kg un mazais pieteiksies.
Re: Neaugliba vai sagadiishanas?
09.09.2010 00:25
mes ar draugu 4 gadus izsargajamies ar partraukto, partrauktais ir drosh!!! vajag pameginat mileties neizsargajoties un augligajaas dienaas, un tad ja gada laika nepaliek stavoklii - tad ir suuu....
sveiki, ari mani nomoka jautajums par bernina ienemsanu, ja man ir 3 kolosali berni, no kuriem 2 jau ir pilngadigi, tagat kad velos vel vienu grutniecibu ar savu miloto virieti, nesaprotu kapec tas vairs nesanak, mes milejamies bez izsargasanas, tacu vairs nespeju palikt stavokli, si problema loti nomoka, kas varetu but noticis, man 38gadi, tacu mes loti velamies berninu un neka, ta nu ir ,kas loti velas tie nesanak, bet kas dzemde un pamet tie vis kartiba,,,,,,,skumji taka esmu ANGLIJA NAV TIK VIEGLI
Agnes
Re: Neaugliba vai sagadiishanas?
12.04.2011 15:45
Arī mēs ar vīru naivi taisījām spermagrammu Gulbja Lab.,viss izskatījās apmierinoši,ja ne pasakaini,ginekoloģe teica,ka drīz sagaidīsim bebi ar tādām analīzēm.
Pagāja 2 gadi,bet bez redzamiem rezultātiem,atkārtoti veicām analīzi-viss kārtībā,man viss kārtībā,bet kur mazais?
Dzirdēju,ka www.avaclinic.lv arī veic spermas analīzi,pierakstījāmies,uztaisījām un te nu bija,pavisam cits rezutāts nekā gulbjos,varbūt viņi skatās stingrāk,bet vismaz tagad zinam,ka būs jāizmanto mākslīgā apaugļošana, IVF metode.Izvēlējāmies Dr. Jaroslavu Ļakutinu,arī vīram viņš patīk kā ārsts,arī es esmu apmierināta,tagad esam ceļā uz sapņa piepildījumu.
Bu.
Re: Neaugliba vai sagadiishanas?
13.04.2011 00:22
skatoties cik ātri aiznesāt uz gulbi
neesmu reliģioze fanātiķe
Re: Neaugliba vai sagadiishanas?
13.04.2011 14:20
bet pēc bērniem taujājiet pie Dieva, ginekologs var arī nepalīdzēt :)
fele
Re: Neaugliba vai sagadiishanas?
17.05.2011 13:40
Partrauktais ir pietiekami drosh izsargashanaas veids un tapec to nekadaa zinaa nedriikst uzskatiit par raditaju tam vai paris ir augligs vai nav.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 23?
Ziņa: