intima higiena

Aizsāka marta 

intima higiena
14.02.2003 19:46
Sakiet, vai tiesham ar ziepem nedrikst mazgaties ne par kadu naudu, un jalieto tikai specialie intimas higienas lidzekli? Vai sis reklamas kampnas : "Tikai ar Dercome femme!!!" pamata nav viens labs bizness? Un ja nu tiesham nav, tad kuri no siem lidzekliem butu tie labakie?
liga
Re: intima higiena
15.02.2003 19:32
mazgaties jau tu driiksti...... bet shie speciaalaali intiimai higeenai domaatie liidzeklji parasti nesatur kraasvielas, smarzvielas un citus speeciigus ingridentus, kas var izraisiit alergiju...
lietotaaja
Re: intima higiena
18.02.2003 12:24
Kad man saakaas probleemas ar seeniiti, tad es visu ko meeginaaju, lai tikai izaarsteetos. Sobriid lietoju Dercom. Viss ir kaartibaa un domaaju, ka nekaadas citas sinteetikas nepirksu. Tikai veel fakts ir taads, ka mans noveerojums varbuut nav objektiivs, jo kad nomainiiju ginekologu, izraadiijaas, ka man nav nekaadas seeniites, bet gan vaina ir hormonaalajaas tabletees. Bet nu peec taam dedzinosajaam mociibaam es vairs ne uz ko neparakstos. labaak panemu vienu kaartiigu liidzekli un normaali dziivoju.
Ja Tu visu laiku esi mazgaajusies ar ziepeem un nav ne vainas, tad viss kaartiibaa. Bet apzinies, ka Tu lieto kiimiju. Es veel naivi ticu, ka Dercom nav kiimija.
dadziits
Re: intima higiena
18.02.2003 17:20
Es esmu un turpinu lietot parastas dushas zhelejas, nekadu alergiju man nav un domaju senite nepazudis tikai no ta ka nelietoshu ziepes, man vinja paradas tikai tad ja esmu nogurusi vai saslimstu.
Re: intima higiena
26.03.2003 13:50
îstenîbâ viss ir íîmija, bet intiimajai higiçnai piedâvâtie lîdzekïi vienkârshi ir atbilstoðâks pH lîmenis, jo tavâ intîmajâ zonâ pH ir tomçr savâdâks. Lietojot ziepes,tu vienkârshi izjauc lîdzsvaru un dod lielâku iespçju inficçties ar kâdu slimîbu
hex
Re: intima higiena
21.11.2008 17:14
Nu prieks, ka beigâs tomçr viena kaut ko zinoða sieviete atradâs... savâdâk visas te gudri sprieþ par ziepçm, neko nezinot par maksts ph lîmeni, kas atðíiras no roku un citu íermeòa daïu ph lîmeòa. Lietojiet ko gribat, bet parastâs ziepes nav labâkais lîdzeklis, ar ko mazgât to vietu - tieði tâpçc, ka tur jâbût pareizam ph lîmenim, ko ziepes cenðas ietekmçt.
Re: intima higiena
21.11.2008 17:41
Es saku, ka tas ir bizness bet viòð ir balstîts uz cilvçku vâjo veselîbu un lietu neizpratni...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: intima higiena
21.11.2008 21:24
hex Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nu prieks, ka beigâs tomçr viena kaut ko zinoða
> sieviete atradâs...

jâ, Tavs komentârs ir tieði laikâ... :D
Re: intima higiena
25.11.2008 13:45
Dercome femme lietoju jau pâris gadus un tas ir labs lîdzeklis. Maigs un attîroðs. :)
Re: intima higiena
27.11.2008 14:33
Hmm? Jus to p... no iekðpuses ar ziepçm mazgâjat? Ja nç, tad kâ to ph var nojaukt...? Lasu - Maigs un attîroðs... ar to vietu zemi rakât? Vai pa margâm bez apençm slidinâjâties...? Vai tik vaina nebûs tîrîbas mânijâ... nu Jûs jau zinat - visam jâbût sakoptam...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Meitene1
Re: intima higiena
05.12.2008 21:58
Ðie speciâlie lîdzekïi ne tikai uztur normâlu pH lîmeni, bet arî satur pienskâbâs baktçrijas,kas atrodas arî sievieties makstî.Ja pH lîmenis izjaukts, rodas iekaisumi u.c. problçmas, ko rada citu baktçriju savairoðanâs,jo neatbilstoðas ziepes izjauc pH lîmeni un sâk attîstîties citas baktçrijas, kuras ir nelabvçlîgas maksts mikroflorai. Speciâlie intîmkopðanas lîdzekïi ar ðîm baktçrijâm palîdz uzlabot maksts dabîgo mikofloru un pH lîmeni. Darbojas pçc lîdzîga principa kâ probiotikas kuòìa - zarnu traktâ - actimel u.c joguti ar labvçlîgajâm pienkâbajâm baktçrijâm
Re: intima higiena
09.12.2008 17:01
Kopsh dercomme maksaa tik bargi, to nelietoju - un nav nekadu problçmu. Pilnîgi pietiek ar tekoðu ûdeni apmazgâties. Vagînu gan nevajag mazgât - vienkârði jâparûpçjas lai vîrietis nomazgâ krâniòu pirms seksa.
p.s. nevajag lietot íîmiju, bez kuras var iztikt..
Re: intima higiena
10.02.2010 16:38
Jūs man varētu pateikt kur var nopirkt to Dercome femme un cik viņš maksā un viņš tiešām ir labs?????
Būšu vesela
Re: intima higiena
10.02.2010 18:09
Pievienojos MEITENE1. Maksts ph ,jeb skābuma līmenim jābūt ap pieci. Ziepes ir daudz par skābu. Arī ūdenim ph līmenis ir 7. Tāpēc,ja gribi normālu maksts mikrofloru,tad vajag lietot intīmās kopšanas līdzekļus. Tādus var dabūt gan aptiekās,gan Drogās pie paketēm.
Re: intima higiena
10.02.2010 19:02
Būšu vesela:

pH 5 ir skābāks, nekā pH 7, mācies ķīmiju :)
Re: intima higiena
10.02.2010 19:30
Ziepes ir nevis kābākas bet sārmainākas par vagīnu bet tas nekādu nepamato šo speciālo līdzekļu lietošanas nepieciešamību...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Būšu vesela
Re: intima higiena
12.02.2010 13:02
Nu labi,labi sajaucu. Bet lietas būtību tas nemaina. Ginekologi iesaka lietot intīmai higienai domātos līdzekļus.
Re: intima higiena
16.02.2010 22:48
.



Edited 1 time(s). Last edit at 31.03.2012 18:52 by nezinu.
Būšu vesela
Re: intima higiena
16.02.2010 23:24
Nu tad tā arī dari. Tikai vēlāk ne par ko nebrīnies.
:D Pilnīgi piekrītu, pat viedokļa izteikšanas veidam! :))


Vislabākais meitenei ir H2O!!! Turklāt ejot dušā es vispār nelietoju ķīmiju - man pietiek ar ūdeni, vienīgais ko pakļauju ķīmijai ir mati. ja ir piena sēnīte, jāpadzer nervus nomierinošie līdzekļi + jāapmazgājas kumelīšu tējā.
Re: intima higiena
17.02.2010 00:10
Nu nez, mana ginekologe ieteica lietot lidzeklus, kuri nesatur ziepes ( neputo) un pec vannosanas kartigi nosusinat dzimumorganus, ja vajag var ar fenu izfenot. Pec vinas ieteikumiem izarsteju niezi, kuru LV diagnosticeja ka seeniiti :) un centigi arseju 4 gadus....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 2?
Ziņa: