Aborts

Aizsāka Suuusija 

Suuusija
Aborts
19.06.2007 12:00
Vai kâda nevarçtu padalîties pieredzç ar abortiem? Cik dienas iepriekð jâpiesakâs? Cik tas maksâ? Kur vislabâk to izdarît? Un vai tai paðâ dienâ var doties mâjâs?
saa
Re: Aborts
19.06.2007 12:12
pati gan neesmu to piedziivojusi,un nekad neveelos to dariit.bet.. nu maksaa tas no 40-60ls.. atkariigs no iestaades kur to veic.no riita iestaajoties,vakaraa jau tiek maajaas.,ja viss norit labi.

arii man bija taada doma,taadeel visu par to centos noskaidrot,tacu..lai gan man nebija ne liidzeklu ne gadu,berninju saglabaaju. un arii paaris filmas par abortiem noskatoties noleemu,ka NEKAD neïauðu sev kko taadu nodariit.
Suuusija
Re: Aborts
19.06.2007 12:22
Nu es arî vçl svârstos un domâju, bet drîzâk jau sliecos uz nee. Nu neesmu es vçl tam ne morâli, ne materiâli gatava :(
gula
Re: Aborts
19.06.2007 13:11
Zinu, ka autore nevçlas ne moralizçðanu ne arî padomus. Iesâkumâ informâcijai - Rîgas 1.slimnîcâ, arî vârçtu bût savi 40 ls.. Ja nav sarweþìîjumu, tajâ paðâ dienâ - vakarâ mâjâ. Var paturçt arî lîdz nâkamajai dienai.

Un mazam padomam - aborts kait\e tavam organismam kopumâ. Pastâv arî risks par to, ka nekad vairs neiestâsies grûtniecîba - ðobrîd esi maza un domâ, ka tas nekas, izaugsi un nâksies noþçlot. Pçc gadiem 5 tu domâsi - manam bçrniòam tagad bûtu jau 5 gadiòi... mazais þiperis tagad skraidîtu un sauktu mani par mammu...
zita3
Re: Aborts
19.06.2007 13:26
es zinu kas tas reâli iespaido ne tikai morâli, bet arî fiziski tas var beigties visai traìiski. Tas ir mazs procents mûsdienâs, ka nevarçs vairs bût bçrni, bet Tu esi gatava ar to riskçt?

Ieteiktu parunât ar kâdu par to, ir daþâdi centri.

Man liekas ir viens tâd s: krizescentrs.lv
Suuusija
Re: Aborts
19.06.2007 14:03
Paldies, ka tieðâm nesâkât moralizçt, jo to pietiekami daudz jau salasijos citos forumos. Bet es vairâk uztraucos par to vai es varçðu mazulim dot visu to, ko gribâs (vairâk gan uztraucos par materiâlo stâvokli), vai tas, ka ilgu laiku smçíçju neatstâs nopietnu iespidu uz mazuïa veselîbu.
Suuusija
Re: Aborts
19.06.2007 14:08
Un vçl arî tas, ka pçdçjos mçneðos bija daudz pârdzîvojumu, kâ rezultâtâ es pate vçl neesmu atguvusies un tas taèu arî var atstât iespaidu uz maziòâ veselîbu.
Re: Aborts
19.06.2007 14:19
Jâ, bet vai tas viss ir pietiekams iemesls, lai no maziòa atteiktos un liegtu to prieku kâ sev tâ viòam - dzîvot? Cik tad tev gadu, Sussija, ja nav noslçpums. Vai esi droða, ka nebûs cilvçku, kas tevi atbalstîs? (radi, vecâki, draugi utt..?) Iesâkumâ varbût bûs materiâli grûti, bet pçc gadiem tu nostâsies uz pekâm, un bûsi mûþam pateicîga sev, ka esi laidusi pasaulç savu mazo saules stariòu.
Suuusija
Re: Aborts
19.06.2007 14:31
Man 22. Bet nu vispâr bçrna veselîba ir pietiekams iemesls, lai pieòemtu lçmumu. Esmu dzirdçjusi, ka mâtes kaitîgie ieradumi un stress var radît ïoti nopietnas sekas,
Re: Aborts
19.06.2007 14:35
22 jau ir ïoti normâls vecums. Manai draudzenei piedzima 19 gados un tagad irdarbs, mâcâs, visu paspçj.

Nu tâdçï jâdodas pie dakteriem pakonsultçties, izstâstît, ko sliktu un kaitîgu esi sastrâdâjusi, uzzinât iespçjamâs sekas un tad pieòemt lçmumu
siev
Re: Aborts
19.06.2007 14:38
Ðie visi psiholoìiskie aspekti ir pârvarami, ja vien ir vçlçðanâs.
Bet pie tâ visa...bçrns ir ïoti dârgs prieks- prasîs gan laiku, gan naudu...un domâ - vai vari atïauties vai nevari.
Re: Aborts
19.06.2007 15:09
siev - nu tu pateici- -dargs prieks... ja vien cilveks ir uznemigs un nenolaiz rokas pie pirmas neveiksmes tad nu izgrozities var...
Re: Aborts
19.06.2007 15:34
Ja bçrnu uztver kâ drârgu prieku - kâ mantu - piemçram maðîna, mâja, tad tâdam cilvçkam vispâr nav ko par bçrniem domât. Riebjas pilnîgi klausîties. Visnbasdzîgâkie ïautiòi ir spçjuði un spçjîgi izaudzinât atvasîtes, ja vien uzskata tâs par Dieva dâvanâm, un vçlas tos. Bçrns ir jâmîl, nevis jâskaita, cik kam bûs jâtçrç. Visâdi var izlocîties, drçbîtes var dabût lietotas, no draugiem, paziòâm utt... tikai vajag GRIBÇT
Re: Aborts
19.06.2007 15:44
100% piekriitu bruutei. galvenais ir miilestiiba. un latvija nebuut nav taa nabadziigaakaa valsts! kaa vispaar var nebuut iespeejams atljauties beernu???
Re: Aborts
19.06.2007 15:50
Pirmaa gruutnieciiba, kas beidzas ar abortu ir risks.
Man ir 2 beerni,pa vidu bija viens aborts... loti loti nepatiikamas atminas.Un ne tikai moraalas,bet arii fiziskas.It kaa nebija jaajuut nekas... es jutu katru skraapeejienu pa veederu,tikai taa attaali, pateikt nekaa nevareeju,atceros,pat paaris asaras nobira.Nevienam neiesaku.
Bet, ja tomeer nav neviena,kas paliidzeetu,labaak tomeer aborts nevis atstaat bernu slimniicaa,beernu namaa vai veel kur trakaak... padomaa,parunaa ar mammu, ja vari.
Re: Aborts
19.06.2007 15:55
Moralizeetaaji juus! Atcerieties sevi mazus! Visiem gribas jaunas,smukas dreebes,normaalu gimeni,visu kaa visiem,ne tikai, lai kaut kaa izdziivotu! Par beernu padomaajiet ne tikai par savu egoismu!
Visu var,ja labi grib! bet tikai katrs pats apzinas savus speekus,savu vareesanu.Dievs teisaas nevis juus!
Re: Aborts
19.06.2007 15:58
Jâ, esmu dzirdçjusi, ka tâ narkoze esot tâda savâda - it kâ guli, un tomçr esi pie apziòas, it kâ lidinies, dzirdi balsis, pa pusei apjçdz, ka kaut kas notiek.... Brrr.... neggribas pat domât, kâ tas ir. Ja es paliktu stâvoklî, noteikti neðaubîtos, ka gribu mazulîti, izòçmums bûtu vienîgi tad, ja ârsts aizliegtu, pasakot, ka bçrnam var bût ïoti nopietnas probçmas, jeb arî man paðai kaut kas ne tâ.... A pârçjais - gan jau kaut kâ. Ne es biezâ, ne ar mâju, ne ar maðînu, bet uzskatu, ka bçrnu var i pabarot i visu citu... tik daudz vientuïo mâmiòu, un kâ gan viòas tiek galâ? òipri un veselîgi bçrniòi dzîvojas, un aug. J;a - varbût drçbîtes nav no modîgâkajiem veikaliem, apaviòi nav no Salamander vai Ecco, bet bçrns vienalga ir apìçrbts, paçdis un galvenais - DZÎVS.
Re: Aborts
19.06.2007 16:03
kristiine-

parasti tomçr nav tâ, ka cilvçks uz ðîs pasaules ir pilnîgi viens. Kâdu nebût atbalstu var iegût vienmçr. Visbieþâk par abortu domâ tâs, kuras vçl kaut kâ varçtu to bçrnu uzaudzinât. Tâdas, kurâm nav naudas, nav naudas arî abortam. Viòas piedzemdç un tad bçrns savâ vaïâ sazin kur mçtâjas..ja netiek atdots-pârdots-izmests... A tâs, kas par abortu domâ, gan jau var atïauties arî bçrniòu pabarot un uzturçt... tikai redz, nebûs çrti.... Bet tas nu uz katra paða sirdsapziòas
Re: Aborts
19.06.2007 16:07
Es arii no pirmaa beernina teeva izskiiros .. un biju viena! Un izdziivojaam.Visi esam laimiigi,dziivi,veseli.Laiks visu noliek savaas vietaasv. Galvenais, ticeet sev! Zinaat,ko vari un ko nevari.Un PIENEMT LEEMUMUS PASAI,lai nav citu,ko vainot!
Re: Aborts
19.06.2007 16:10
Nu lûk, par to jau es arî rakstu.. Ka var. VAR! Tikai jâvçlâs no sirds. Un jâapzinâs, ka esi spçjîgs mîlçt savu bçrniòu un cînîties par viòu un viòa labâ.
Re: Aborts
19.06.2007 16:14
Man arii nebija naudas.Necik. Bet teevs muus atstaaja,kameer veelbaroju beerninu ar kruuti un mulke domaaju,ka nepaliksu staavoklii kameer nav meenesreizu.Kluudiijos.Teevs aizgaaja un paneema visu.Man nebija ne darba,ne atbalsta ne naudas.Un jau mazs beernins uz rokas!Un veseliibas probleemas.Bija vajadziiga operraacija(man) Un nauda atradas.nevar sadabuut 40LS?Ja vajag,var. Nebija patiikami un nelepojos,bet es arii sobriid,ja buutu taada pat situaacija,dariitu taa pat.
Re: Aborts
19.06.2007 16:15
Par ko tieði tu runâ...? Ko tad tu tâdu darîji, ar ko nelepojies..?
Re: Aborts
19.06.2007 16:17
Uztaisiiju abortu.Izlasi manu pirmo zinu!
Re: Aborts
19.06.2007 16:21
aa, sapratu. Nu... katra dzîvesstâsts ir atðíirîgs. Varbût ka ir apstâkïi, kas attaisno ðâdu rîcîbu. Bet visbieþâk sievietes taisa abortu tâ - vienkârði izdomâju, ka tagad bçrnu nevajag. Tas nav labi.
Re: Aborts
19.06.2007 16:25
Tas nav labi. Jebkura gadiijumaa tas nav labi un tas buus solis,ar kuru buus jaasadziivo visu muuzu. Man jau bija beernins.. bet ar pirmo..riskeet,ka vispaar nebuus... Bet katra dziives staasts tiesaam ir atskiriigs. Un tikai katram pasam zinaat labaak.Sava sirdsapzina buus visbargaakais sogis! :)
Re: Aborts
19.06.2007 16:31
Ir jau katra paða ziòâ tas... un tomçr... darît abortu - tâ ir izvçle atòemt kâdam dzîvîbu... tas ir skarbi, lai neteiktu vairâk. Baidos, ka ne vienmçr sievietçm parâdâs sirdsapziòa.. saraþo vçlâk citus bçrnus un aizmirst... Protams, kâ kura... bet nu... Ja nav pçdçjie un vis kritiskâkie apstâkïi, tad to nevar... tas nav ods, vai tarakâns, kas ir nevçlams, un nospieþams ar kurpes zoli. Tas ir BÇRNS=CILVÇKS... Bet katram jau izpratne ir sava, caur savu intelekta un attîstîbas lîmeni..
Re: Aborts
19.06.2007 16:33
Bet es domâju.... nu kâ... sievietei jâbût ir TIK îpaðai sajûtai, ka bçrniòð ir izraudzîjies viòas íermeni, kurâ augt, ka bçrniòð ir izraudzîjies viòu par savu mammu... Nu kur rast vçl lielâku spçku, kâ ðajâ apziòâ... Citas sievietes mûþam ðo laimi nepiedzîvo... Eh...
Re: Aborts
19.06.2007 16:46
Jaa, un citas sievietesvis 9 meenesus gulslimniicaa lai saglabaatu beerninu,kameer citas (tajaa pasaa palaataa) atnaak,lai vineejo vienkaarsi panem un izmet miskastee.Jo tiesi taa tas notiek,iznem no tevis, ietin papiiraa un izmet!
Re: Aborts
19.06.2007 16:55
Jâ, skumji, bet fakts :(
Re: Aborts
19.06.2007 17:13
vienkarsi briesmigi lasit...lai nu ka...bet berninju vajag laist pasaule,jo vins tacu ir mazs nevainigs brinuminjs,kas jau attistas Tava puncii...vins tacu nav vainigs...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 17?
Ziņa: