Aborts

Aizsāka Suuusija 

Re: Aborts
11.01.2009 22:14
,,, tu esi jociiga, tu izlasi ko raxta ieprieksjeejie cilveeki, es jaus aprotu kas un kaa..
es nesaprotu kaa spermotozoiidu nogalinaasjanu var saliidzinnaat ar beerna nogalinaajsanu...
un manai jaunu mammai nekas neklibo,taa aka vinjai nav jaaseezj sjaados saitos un jaameklee paliidziiba ABORTA GADIIJUMAA
Re: Aborts
11.01.2009 22:19
Labi*

katrs gadiijums ir atstjiriigs,ir reizes,kaa jau teicu ieprieksj,kad nevar bez aborta,ir reizes, kad var neveikt abortu un dziivot laimiigi*

vaardu sakot.. papljaapaajam par kaadu citu teemu..
vīrietis-73
Re: Aborts
12.01.2009 03:17
Man nepatīk tādu abortu pretinieču nostāja, kuras nepavisam neiedomājas par to, ka negribētā bērnā tiek psiholoģiski ierakstīts, tēlaini izsakoties - kā magnētiskā lentā, viņa vecāku diskomforts (pat izmisums, apjukums, bailes) gan jau grūtniecības laikā, gan ļoti iespējamā nesaticība un dzīve finansiālā trūkumā pēc piedzimšanas. Drusku ir sanācis saskarties ar to, kā ir, kad ir negribēts. Pat ja bērnam nepateiks, ka viņš bijis negribēts/pusgribēts, sajūtas tomēr noslēpt nevarēs - vairākumā gadījumu stresi tiek kaut kur "ierakstīti" - ķermenī, apziņā.

Padomājiet vēlreiz, vai tādam "par katru cenu izspiestam" bērnam būs laime dzīvē? Topošā māte, protams, saņem savas "narkotikas" - laimes sajūtas hormonus, kas izdalās grūtniecības laikā. Un ar šo narkotiku daba cīnās, lai vairāk īpatņu sadzimtu, bet mūsdienās laime nav rodama daudzskaitlīgā sadzemdēšanā, bet dzīves harmonijā.
Re: Aborts
12.01.2009 11:15
Negribu 100% nosodît abortus, jo nezinu kâ bûtu, ja bûtu. Paldies Dievam, nav bijis apstâkïu, kad bûtu jârisina ðada dilemma.
Pati esmu negribçts bçrns. Un aborts netika veikts tikai un vienîgi tâpçc, ka tçvs tomçr apprecçja manu mâti. Pie tam visu bçrnîbu un jaunîbu nemitîgi esmu dzirdçjusi "tevis dçï nevaru pat paðnâvîbu izdarît", "tu man neesi vajadzîga", "vâcies prom"...
Sekas tam visam ir un pamatîgas. Bet esmu priecîga, ka esmu un dzîvoju. Un mani bçrni ir gribçti,laimîgi un dara laimîgu arî mani.
pmz
Re: Aborts
12.01.2009 12:34
Jo agrâk abortu izdara, jo mazâk prâtuïojumu par to, vai daþus milimetrus lielais ðûnu sakopojums esot "bçrns", "cilvçks" u.tml.
Noteikti ir arî gadîjumi, kad tieði sievietes atteikðanâs no negribçta un grûtos apstâkïos audzinâma pçcnâcçja abortçðanas ir bezatbildîba un sliktâkais risinâjums, jo psiholoìiski tiek mocîtas gandrîz visas iesaistîtâs puses - vecâki, radinieki, un vçl taèu ir arî gadîjumi ar ârlaulîbas sakaru sekâm, ar negribçtu apaugïoðanu, kad pârim attiecîbas ir sliktas un abi jau domâjuði par ðíirðanos...
Nevar bût tâ, ka katram ðûnu sakopojumam ir milzîgas "tiesîbas". Jo tad jau arî par spontânâ aborta notikðanu ir jâuzòemas vaina, sak, nepietiekami centâs mediíi utt.
Re: Aborts
12.01.2009 13:46
Un kad tam ðûnu sakopojumam sâkas tiesîbas? Moð miskastç mest pçc dzimðanas arî drîkst? Mans taèu- gribu paturu, negribu metu ârâ...
Re: Aborts
23.01.2009 09:28
Man domât, ka moralizçtâjiem te nav vieta. Ejiet uz Câli un pïâpâjiet.
Man ir konkrçts jautâjums - vai ir tâ, ka uz abortu var nosûtît ginekoloìe un tad cik tas maksâ?
Re: Aborts
06.02.2009 23:30
Kādā veidā ir jāpiesakas abortam?! vai ir obligaati jāgriežas pie ģimenes ārsta?!
Re: Aborts
17.04.2009 20:38
Man ir problema, iespejam man bus berninjsh, tas protams ir jauki, bet no otras puses es kriitu izmisuma jo man prieksh berna audzinashanas nav materiala atbalsta...
Un tas cilveks no kura bus berninjsh vinjsh nestrada un vinjsh velas lai taisu abortu, jo nevelas lai vinja berns aug tados apstaklos ka nevares atljauties visu kas ir nepiecieshams bernam...
Mes abi biezi skatamies visus video par abortiem, un vinja vienigie vardi ir kaut tu nebutu stavokli, jo vinjam ta visa lieta ne ipashi patik, bet vienalga vinjsh pagaidam nevelas bernu!!!

Es nezinu ko lai daru, palidziet man kka tikt ar to gala ;(



Edited 1 time(s). Last edit at 17.04.2009 20:40 by *Enija*.
Re: Aborts
18.04.2009 00:32
Jautājums: ko Tu PATI vēlies? VIŅŠ jau nedzemdēs!
Re: Aborts
18.04.2009 02:02
Es protams velos berninju, bet ja mani pametis dzeks ar visu bebiti tad kur lai es liekos!
Un mani radinieki ar ne ipashi man vares palidzet :(
Bet ja es taisihu abortu tad es nezinu kas pec tam ar mani var notikt, un es vispar nevelos abortu jo neatbalstu berna iznicinashanu...
Es tiesham nezinu ko lai dara...
Re: Aborts
18.04.2009 10:18
Aizej uz kādu krīzes centru aprunāties. skalbes.lv, piemēram, paskaties varbūt. Tev neviens nepateiks priekšā, ko darīt. Par nākotni IR jādomā, bet arī abortam IR nelāgas sekas. Ieteikumi šeit nederēs – lai vai cik karsti kāds moralizētu.
Re: Aborts
18.04.2009 13:59
Ko gan man tas kriizes centrs var palidzet, man liekas ka neko!!!
Man ir bail no aborta sekam, ja delj shi aborta man vispar vairs nebus bebishu, tad es tushisos vel nelaimigaka, un parmetishu sev kapec es izvelejos abortu nevis dzemdibas ;(
Bet ja kavejas meneshraizes par 5 dienam, vai tiesham ir risks ka esmu stavokli??
Jo mans dzeks visu laiku sexa laika beidza manii...
Re: Aborts
18.04.2009 14:13
Tad jau Tu vēl nezini, vai esi stāvoklī... varbūt noskaidro vispirms.

Ko dara krīzes centros? Tur Tev palīdzēs PAŠAI saprast, uz kuru pusi sveras svari...
Re: Aborts
18.04.2009 17:12
...iesākumam beidz seksot ar tādu jefiņu un palasi grāmatiņu par kontracepciju...
Re: Aborts
18.04.2009 18:15
Kada zinja lai es beidzu sexsot ar tadu jefinju??
Kapec vinjsh ir jefinjsh??
Re: Aborts
18.04.2009 18:17
Nu isti vel nezinu vai esmu stavokli, bet man katru dienu ir slikti, un no ritiem galva griezas kad pieceljos...
A grutniecibas testi vienmer ir pareizi??
Re: Aborts
18.04.2009 21:37
Mīļo meiten, nu ko Tu brīnies par tādiem epitetiem? Viņš atvieglojās bez refleksiem, bet Tu tagad iesi kasīt ārā... Nākamreiz tas pats?
Re: Aborts
19.04.2009 02:33
isteniba saku domat par to ka tomer velos bernu paturet ja ari man vinjsh bus...
Re: Aborts
19.04.2009 17:32
Es tomer nesmu par sevi parliecinata!!!
Cik ilga laika ir jauztaisa aborts??
Re: Aborts
21.04.2009 16:00
Nav Tev tas labākais puisis gadījis- kad mīlēties, tad gatavs un klāt, bet kad bērni rodas- lai Tu ar to tiec galā! Atbildību viņam negribas uzņemties!
Re: Aborts
21.04.2009 18:37
Nja negribas gan vinjam uznjemties atbildibu tagad...
Lielaka problema ir jau ta ka naudas nava, lai ari to bebi atstatu...
Negrib vinjsh bernu, vinjsh doma tikai par abortu...
Bet es vinjam teicu ja tu uzinasi ka esmu stavokli, un vinjsh mani pasutis piecas majas talak, lai vienmer atceras sava zemapzinja to ka vinjam ir berninjsh...
Es veljptojam ar nepacietibu gaidu varbut man var vel meneshreizes paradities...
Bet man jau liekas ka ta ir naiva ceriba ;(
Re: Aborts
21.04.2009 20:52
Ibio rio, pat ja nepasuutiis vinjsh, pasuuti pati... Nu ir gan durni sievishkji...
Re: Aborts
22.04.2009 15:38
Nesmu gan es tada!!!
Viegli teikt, gruti izdarit...
Re: Aborts
11.05.2009 01:56
Mulkibas!taisi abortu kamer nav par velu!!!es uztaisiju un neko nenozeloju- gan pashiem vieglak dzivot, gan nakoshajam berninjam bus skaistaka dzive ;)
Re: Aborts
11.05.2009 04:07
Hmm? Ja būs tas nākošais bērns...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Aborts
12.05.2009 00:19
Ja arsts ir prasmigs un zina ko dara tad nav par ko satraukties, bet ja godigi tad lemums ir japienem pashiem, saskana ar sevi...nu mana situacija shada riciba bija pati labakaa... lai cik tas skumiji neliktos...
Re: Aborts
14.05.2009 20:26
lai taisītu šo operāciju, nav obligāti jāiet pie ģimenes ārsta, bet vajag iet pie ginekologa. Es arī neko nenožēloju, ziedoju pusdienu un tagad jūtos labi, nav nekādu problēmu.
iesaku rīgas 1. slimnīcu.
Re: Aborts
17.07.2009 19:22
lai vai kā,tur viss beidzas,bet kas tās par muļķībām ,ka pa 40 ls var uztaisit abortu..gandriz pirms gada biju tada situacija,ka otro reizi paliku stavokli,diemžēl apstakļi tai momenta ta bija salikushies,un nacas meklet vietas,kur partrauc grutniecibu,.. vardu sakot man tas izmaksaja 110 ls (bija jau 10 nedeljas,tapec tik dargi), bet ja pasha grutniecibas sakuma iet,tad tas izmaksa kadi 80 ls +- .. (dzemdibu namā)
( biju shoketa ka taja pat vieta,kur sievietes brauc laist pasaulē savus mazuljus, veic ari shis briesmīgās procedūras )
eva11111
Re: Aborts
20.08.2009 13:48
Tikko man veica šo nepatīkamo pasākumu. Visu dzīvi centos, lai tas man nebūtu jāpiedzīvo. Bet dzīvē visādi gadās... Man to darīja 1.slimnīcā pa 60 Ls. Tur bija ļoti labi ārsti, laba attieksme no personāla.Taisīja vispārējā narkozē. Mani iemidzināju un es neko nejutu. Ap pusdienas laiku jau varēju doties mājās. Jāpiebilst, ka man bija tikai grūtniecības pats sākums - apm. 5 nedēļa. Pirms tam jādabū no ginekologa nosūtījums.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 13?
Ziņa: