neaug krûtis

Aizsāka amisa 

Re: neaug krûtis
03.07.2007 13:23
...peedeejo modelju implanti neesot jaamaina...
Re: neaug krûtis
03.07.2007 13:25
cik tas kruti skan- man ir pçdçjâ modeïa krûtis... :)
Re: neaug krûtis
03.07.2007 15:04
Un dzheki varees teikt ka man ir tjuuneets vai apgreidots riiks... ar mikroprocesoru...
Re: neaug krûtis
03.07.2007 15:20
Un tagad arii implantus var likt tjipa bez reetaam kad jostas vietaa pa cauruminjiem baazh trubas iekshaa, ieliek implantu, tad piepilda un aizver. Un ja jau tie peec tam tiekshaam nav jaamaina... nu reetu arii nebus.

Lai gan es nenjemos aizstaaveet implantu ievietoshanu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
saabas keniniene
Re: neaug krûtis
03.07.2007 15:44
ku!

peec kaada laika ir jaamaina...??????? Tas nu gan ir jaunums!!! Ta ka kurpes vai kleita :)
ja nav nekadu sudzibu un vispar viss ir ok, gan sajutas, gan izskats, gan parbaudes??? Kapec butu jamaina?
Re: neaug krûtis
03.07.2007 15:48
saabas keniniene Wrote:
-------------------------------------------------------
> ku!
>
> peec kaada laika ir jaamaina...??????? Tas nu gan
> ir jaunums!!! Ta ka kurpes vai kleita :)
> ja nav nekadu sudzibu un vispar viss ir ok, gan
> sajutas, gan izskats, gan parbaudes??? Kapec butu
> jamaina?


Taadeelj ka liidz shim implantu lietoshanas laiks bija saakumaa 5 gadi, tad naaca naakamaa paaudze 10 gadi un peedeejais ko es biju dzirdeejis, ka ir taadi kurus maina reizi 15 gados. Bet redz kur ,,, mineeja ka tagad ir arii taadi kuri nav jaamaina.

aciimredzot tomeer nemaz tik daudz tu nezini par sho teemu. www.wikipedia.org ir daudz par to. arii par silikona un fiz shkjiiduma implantiem un arii par geeliem ko agraam pildiija utm
.................
Re: neaug krûtis
03.07.2007 18:59
amisa, es Tevi ïoti labi saprotu.... man ir 22 un krûtis... to nav... kâ puisim...dçlis... kad lietoju OK, tâs par mikrogramu palielinâjâs :)... zinu, cik ïoti tas 'uzsit' kompleksu un kauns... bet it kâ neviens no vîrieðiem, ar ko esmu bijusi kopâ, nav bijuði pret - patiku tâda kâda esmu, bet tas jau bûtîbu nemaina... pilnîgi ar skaudîbu skatos uz sievietçm, kuras var uzvilkt smukas kleitas un topiòus ar izgriezumiem, bikini...
man ir tâ kâ Mateus apmçram teica - augums ~165 cm un 47 kg, bet ir jau meitenes arî ar tâdu augumu, tacu krûtis normâlas! laikam mâte daba ðo to aizmirsa... :)
P.S. esmu dzirdçjusi, ka pçc dzemdîbâm krûtis paliek lielâkas, cik tur patiesîbas, nezinu...
Re: neaug krûtis
03.07.2007 19:02
Peec dzemdiibaam ir kas notievee, ir kas uzbarojas ir kam lielaakas kruutis paliek un ir kam mazaakas. Nee nu ja ir galiigs deelisms, tad protams jaanjem kriits un miers. no 3-4k eur un lieta dariita!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
.................
Re: neaug krûtis
03.07.2007 19:08
nu operâcija jau ari riskanta lieta, ka nesanâk vçl lielâka ðmuce, bet varbût nâkotnç uztaisîðu, tad jau redzçs... patreiz it kâ mçginu sadzîvot:)
Re: neaug krûtis
03.07.2007 19:09
Nu es jau te esmu mineejis, man patiik taas kuras ir manai sievietei nevis A vai D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
.....................
Re: neaug krûtis
03.07.2007 19:10
nu man jau uznâk reizes, kad patîk savçjâs - ïoti mazas, bet smukas un tvirtas:) labâk nekâ karâjas bezformâ...
Uh!
Re: neaug krûtis
03.07.2007 19:26
Daþkârt tâm ar mazajâm krûtîm ir tik superiigi kruushu galinji! Uh!:)
Re: neaug krûtis
03.07.2007 22:07
Hmm? Nu mani jau kaa reiz tie kruushu galinji arii saista taa kaa izraadaas ka vienai otrai "bezpupainai" zem kreklinja ir riktiiga bagaatiiba...
Feira
Re: neaug krûtis
06.07.2007 11:32
Es tevi pilniibaa saprotu...
man arii ir 19gadi, esmu 180 gara, 60kg smaga, nu un kruutis tieshaam ir mazinjas. Pashai tas riebjaas nezheeliigi. Citi saka, lai velk polstereetus kruushturus, nu ar taadiem ne var normaalu vakarkleitu uzvilkt neko. gruuti ir dziivot, jo nevaru justies briivi. vnk zinu, ka naakotnee ielikshu implantus - man vienalga, citi saka sveshkjermensi un taa, bet ja es pashai sev riebjos, tad nav veerts dziivot visu dziivi ar kaadu nospiedoshu sajuutu..
Re: neaug krûtis
06.07.2007 11:36
Feira

Izaarsteet "nospiedosho sajuutu" pie psihoterapeita buus stipri leetaak un nekaitiigaak...
Feira
Re: neaug krûtis
06.07.2007 11:41
diez vai...vnk es nejuutos kaa pilnveertiiga sieviete...nevaru ne normaali uzskaat ar puishiem attieciibas ne ko...gribu normaalu dziivi
Mazu krusu milotajs
Re: neaug krûtis
06.07.2007 12:11
Es ar esu mazo krusu cienitajs. Nu nepatik man lielas it ipasi ja pati sieviete vel ahujena nosaulojusies, nu vnk pretigi izskatas. Man patik meitenes ar mazam, bet galvenais apalam krutim, un ka jau tika minets tiesi tadam ir visforsakie krusugali... Un ja meitene vel dabiski bâla un nosaulojas tik cií vien vasara sanak vispar ideâli! No dzîves pieredzes- bijusî draudzene, ari mazas, bet smukas krutis bija. Lai gan es biju kategoriski pret un par to bijam daudz runajusi salika tos savus implantus. Varat uzskatit mani par idiotu, bet tiesi ta del es vinu pametu. Starpcitu tagad vina izskatas vnk pretigi. P.s meitenei ar bija 19. Tapec neiesaku neko tadu darit, vaina ir tikai apzina
mikks
Re: neaug krûtis
06.07.2007 12:51
mazas nav labi, bet implanti veel sliktaak.
...................
Re: neaug krûtis
06.07.2007 16:16
cik cilvçku, tik viedokïu, cik vîrieðu, tik patikðanu...:)
Re: neaug krûtis
06.07.2007 16:28
Es ieteiktu sportu - iesâkumâ personîgaa trenera uzraudziibaa. Veido proporcionaalu augumu.
Aizmirsti implantus un ziedes un citus brînumus. Tas ir kâ ar gçla nagiem un pielîmçtiem matiem - nekad nebûs kâ îsts, un, lai arii nelielas - reetas ir.

Pirmkart, nedraudçs kokerspaniela ausis krûðu vietâ pat pçc 2 bçrniem:)
Otrkârt, ja esi slaida, nu un kas , ka kruutis mazas? Valkaa mini - vîrieðiem ïoti patîk slaidas kâjas?
Re: neaug krûtis
06.07.2007 16:49
Nu man vienkaarshi zheel taas meitenes... ietekmeejaas no kaut kaadaam mistiskaam normaam, sakropljo savu praatu un peec tam arii savu forsho kjermeni... :(
zaniite
Re: neaug krûtis
06.07.2007 16:55
labi,ka viiriesi te nesuudzas pa maziem kraaninjiem,ne?
un tad grib sapratni he...
man liekas mees seit esam lai paliidzeetu cilveekam kaa vien var nejau iznjirgaat to...
.............
Re: neaug krûtis
06.07.2007 17:57
he, man patika - kokerspaniela ausis :D jâ, tas man gan nedraud!
laikam bûs tieðâm ar svârkiem jâstaigâ - visi parasti sajûsmâ, kad uzvelku...;)
kâ teikt, pievçrsîsimies un izcelsim savus plusus...
Ess
Re: neaug krûtis
06.07.2007 23:44
nuu veel jau ir atshkjiriiba starp mazaam kruutiim un tik pat kaa neesoshaam kruutiim...nedomaaju, ka kaads veelesies sievieti, kura izskataaas bez maz peec viiriesha, un taapat arii nedomaaju, ka shim viirietim buutu kaut kas pret implantiem..
puisis
Re: neaug krûtis
07.07.2007 10:06
Kads no gudrajiem ir teicis: viss, kas neievietojas mutee, ir lieka grezniba. ( ir domatas kruutis). Mans viedoklis_ mazaas krutis is visforshaakaas.
Re: neaug krûtis
07.07.2007 10:18
Ess

Neuztraucies, ir kas veeleesies arii taadu sievieti (man pasham nebuutu iebildumu). Un pieprasijums peec taadaam noteikti ir lielaaks kaa peec mammaam kuram katrs pups ir 5 litru tilpuma...
Tontõns
Re: neaug krûtis
07.07.2007 16:33
Ieliec implantus un miers. Negribi taèu kâ dçlis staigât apkârt.
Re: neaug krûtis
07.07.2007 23:33
Tontõns Wrote:
-------------------------------------------------------
> Ieliec implantus un miers. Negribi taèu kâ dçlis
> staigât apkârt.

Tieshi taa un Tontõns iedos 3klvl ;)
Re: neaug krûtis
08.07.2007 11:11
...kas notiks, ja saliks kopâ merða priekðu ar audi bagâþnieku un kia salona daïu???...mçsls...
...katram rumpim savs...
...vispâr man arî patîk mazas krûtis...:)
Re: neaug krûtis
08.07.2007 11:27
sanaaks Samsjongs :))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 18?
Ziņa: