neaug krûtis

Aizsāka amisa 

Re: neaug krûtis
17.03.2011 13:10
palielinat pimpi http://palielinatpenis.com/w/881/
Re: neaug krûtis
09.06.2011 01:48
probleema jau nav tajaa ka viiriesiem tass mazaas kruutis vareetu nepatikt, bet gan tajaa, ka pasai sievietei ir probleemas ar pasveerteejumu un arii atbriivosanos viiriesa prieksaa, pati to piedziivoju un veel aizvien nespeeju atbriivoties. tas sievieti vienkaarsi sagrauj.
Re: neaug krûtis
09.06.2011 10:58
kukuuu

Tātad loģisks seecinājums - jāpiestrādā ir nevis pie krūšu izmēra bet gan pie smadzeņu darbības... Bet kas attiecas uz problēmām ar pašvērtējumu tad tā ir pilnīgi patstāvīga lieta un ja būtu lieli pupi tad vaina tiktu atrasta kaut kur citur un situācija būtu tā pati...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: neaug krûtis
09.06.2011 13:42
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kukuuu
>
> Tātad loģisks seecinājums - jāpiestrādā ir
> nevis pie krūšu izmēra bet gan pie smadzeņu
> darbības... Bet kas attiecas uz problēmām ar
> pašvērtējumu tad tā ir pilnīgi patstāvīga
> lieta un ja būtu lieli pupi tad vaina tiktu
> atrasta kaut kur citur un situācija būtu tā
> pati...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
100% piekrītu.Tikai tēma tada paveca????????
Diddy
Re: neaug krûtis
25.10.2011 16:42
Sveiki ko man darit, ja krutis neaug vairs... :( gribu lai vinas paliek lielakas!!! pasakat ka????
kaa ir ar meenesreizeem ?
Vai taas ir normālas ? Man buutu veel vairkaaki jautaajumi , lai sasprastu šīs probleemas butibu. Bet par to citreiz vai ari citur ....
Ar cieņu dr . A . Zemitis
Re: neaug krûtis
22.05.2012 15:52
neuztraucies..man ir vel trakas..esmi 174...un sveru 58kg..man krutis ir mazliet lielakas par 0 izmeru...atradu labu saitu kur piedava krusu palielinasanu bez operacijam..kautkads kurss..tulit uzrakstisu..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 13?
Ziņa: