dzemdes kakla èûla

Aizsāka Samanta 

Samanta
dzemdes kakla èûla
16.11.2007 20:36
Pastâstiet savu pieredzi par èûlas ârstçðanu. Man daktere apstrâdâ ar zâlçm (solcogyn), jutu tâdas kâ dedzinoðas sâpes, kaut gan ârste teica, ka nevajadzçtu vispâr neko just. Teica, ka bûs vajadzîgas 5 ðâdas procedûras. Jautâjums: 1)vai arî jutât kaut ko?, 2) cik reizes apstrâdâja? 3) ar kâdiem laika intervâliem gâjât? Man nâkoðâ reize ar 2 dienu intervâlu, domâju, vai nav par âtru???
Re: dzemdes kakla èûla
17.11.2007 14:53
Man culu arste ar traumasept svecitem, 10 vakarus pec kartas, tas ir ar jodu kaut kadas, nekaa nejutu un tad jaiet pie dr. parbaudities, vai kas vel bus nepiecieshams arstesanaa vai ari ne. Principaa tas ir pret iekaisumu. Redzes kas bus talak.
Re: dzemdes kakla èûla
23.04.2009 11:17
man ari bija dzemdes kakla čūla, pēc pirmā bērniņa dzimšanas. tas prasija tikai vienu dienu. tas vispar bija kadas 10 min. piededzinaja un viss.
Sieviete36
Re: dzemdes kakla èûla
16.06.2009 20:54
Man ari bija dzemdes kaka cula. Daktere piedzedzinaja, ta bija 5 minusu nesapiga procedura. Bet tas bija vismaz 10 gadus atpakal. Varbut tagad ir citas un labakas metodes.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 12?
Ziņa: