Aborts

Aizsāka Lindinjaaaaaa 

Aborts
19.11.2007 18:07
Vçlos veikt abortu. Vai tam ir vajadzîgs ârsta norîkojums? Cik ilgi aborts notiek un vai ir iespçja îsâ laikâ tikt mâjâs? Kâdas pârbaudes vajadzîgas pçc aborta veikðanas?
Pikse
Re: Aborts
19.11.2007 18:18
Tev jaaiziet iesakuma pie ginekologa, vins tevi norikos uz slimnicu.

Parbaudes??? Nekadas tikai pec kada laika USG un ginekologa vizite. Ilgst kadu pusstundu. Tu aizej no rita 8.00 ietajies slimica un ap pusdienlaiku ej majas.

Galvenais. Iesakuma bus jaizsargajas no dzimumdzives, Japadzer hormonu zales kadus vismaz tris menesus, lai savestu hormonus kartiba.Bus jadzer antibiotikas. Noper aptieka ginekologisko tejinu, un dzer. Jasaudze savi lai nesaukstet tur pec ta visa procesa.
Re: Aborts
19.11.2007 18:19
Nav gan visiem jâdzer hormonu zâles pçc aborta...
Lindinjaaaaaa
Re: Aborts
19.11.2007 18:23
To, ka sevi ïoti jâsaudzç, to es zinu. Un vçl gribçtu uzzinât, kâdos papîros pçc tam tas uzrâdâs? Un cik liela varbûtîba, ka abortu nemaz nevar veikt veselîbas vai asinsgrupu dçï?
Re: Aborts
19.11.2007 18:35
Nez vai ir gadîjumi, kad abortu nevar veikt... un nekur tas vçlâk neparâdâs, ja nu vienîgi medicîniskajâ kartç, ko var veiksmîgi pazaudçt...
Re: Aborts
19.11.2007 19:21
Piedodiet par tradicionaalo zobgaliibu bet kaapeec jaadziivo taa ka jaataisa aborts...?
Lindinjaaaaaa
Re: Aborts
19.11.2007 19:26
Piedodiet par tradicionâlo zobgalîbu, bet kâpçc liekas, ka skolâs vairs nemâca latvieðu valodu? :)
.
Re: Aborts
19.11.2007 22:09
pie ginekologa peec nosuutiijuma
naakoshajaa darba dienaa - uz slimniicu
tur 30 min.jaapagaida, tad padsmit min.narkoze, paguleesi 2-3 stundas. tad aarstes apskate un var iet maajaas (ja pashsajuuta normaala).
tad 4-6 ned. (jeb kameer atsaakas meeneshreizes) jaatturas no seksa.
ja nav suudziibu - peec kaada laika kontrolapskate pie ginekologa.
ja nav sarezjgjiijumi, iekaisumi, u.tml., nekaadas zaales nav jaalieto.
shii informaacija neuzraadaas nekaados dokumentos, kuri var veelaak buut vajadziigi.
dzelzs
Re: Aborts
19.11.2007 22:10
Man tâ apti problçma, vai kâds nevar ieteikt kâdu ginekologu pie kura doties, kurð neuzdos visâdus jautâjumus par to kâpçc vçlos veikt vai neveikt, bet vienkârði iedos nosûtîjumu?
.
Re: Aborts
19.11.2007 22:25
primaarais - ja negribi liekas diskusijas veelaak - izveelies taadu,ko citreiz (domaaju vietas, ne attieksmes deelj) redzeet negribeesi un noteikti taadu pie kaa neiet draudzenes vai radinieces. arii ginekologjes ir tikai cilveeki.

nu vieglaakais veids - piezvani uz da jebkuru mediciinas iestaadi un paprasi, lai Tevi pieraksta pie pirmaas, kura ir briiva. un aizejot bez minstinaashanaas uzreiz saki kas pa lietu un ko vajag. ja minstinaasies - saaks atrunaat. vislabaak jau pie teksta, ka vajag nosuutiijumu, pievieno kaadu iisu pamatojumu kaapeec to dariisi (no parastaas seerijas - nav iistais laiks, neplaanoti) - tici man, normaala aarste neko neprashnjaas ja teiksi atklaati.

ja gribi konkreetu aarsti un tel nr. - ieliec meilu
tikai briidinu - shitaa tante pieiet lietai nopietni - vispirms uztaisiis vajadziigaas analiizes un tik kad rezultaati buus (kaadas 2-3dienas) dabuusi nosuutiijumu. jaa, pie nosuutiijuma rakstiishanas paarjautaas - vai nepaardomaaji, bet pietiek ar atbildi 'nee' -citu jautaajumu nav.
dzelzs
Re: Aborts
19.11.2007 22:41
Mans e-pasts inescux@inbox.lv Paldies, gaidîðu kordinâtes!
dzelzs
Re: Aborts
19.11.2007 22:52
Meitene, kas man atsûtîja e-pastu apskati, lûdz vçlreiz savu meilu!
Lindinjaaaaaa
Re: Aborts
20.11.2007 07:37
Man arî lûdzu varçtu tâs ârstes vârdu un atraðanâs vietu? :)
eishe@inbox.lv
Re: Aborts
05.01.2011 23:04
Visiem gadās negadījumi, neviens speciāli neizvēlas palikt stāvoklī, lai taisītu abortu. Man māsīca palika stāvoklī, kaut lietoja pretapaugļošanāstabletes. Kad piedzima bērniņš, viņa ielika spirāli, bet še tev, akal stāvoklī. Un vai maz var teikt, ka viņa nebija padomājusi par izsargāšanos? Pat vis rūpīgākā izsargāšanās var beigties ar grūtniecību.
Tas visiem pārgudrajiem, kas lielās, cik sliktas ir tās kas netīšām paliek stāvoklī.
Re: Aborts
05.01.2011 23:07
Mans iepriekšējais komentārs bija moderatoram "ku!", kurš lien diskusijās pilnīgi ne pa tēmu. Slikti paliekno tādiem cilvēkiem :(
Re: Aborts
26.01.2011 11:20
Analizes pirms aborta ir jataisa obligati, jo normala slimniica, bez analizem abortu netaisiis. Pec tam nosutijums no ginekologa uz slimniicu - janjem veraa, ka slimnicaas var but rindas, un ne parak pozitiva attieksme, pret jums. Jaiet uz to slimnicu, kur vismazaakaas rindas. Jasamaksaa noteikta summinja, ap 200 ls. Pec tam usg un zales pret iekaisumu, un hormoni(bet ne vienmer). Spirali var ielikt pec 4 nedelam, kad ir atsakushas meneshreizes. Stavokli pec aborta var palikt uzreiz. Nav velams mileties menesi, lai nesaktos akuta infekcija, kas ir arii lielakais drauds velakai neauglibai. Veiksmi! UN nov;elu visām sievietēm pec iespejas mazak sadu pardzivojumu.
Re: Aborts
16.12.2011 01:34
Sveiki!
Maan ari probleemaa gribu veikt abortu, bet man ir bail no sekam.
No vienas puses gribu dzemdet, bet no otras puses gribu veikt abortu, ko lai daru???
Re: Aborts
16.12.2011 14:11
izskatas, ka aborts ir dargs process vai kads zina vai ir iespejams, ka pec tam ar parskaitijumu samaksa par to, ja uzreiz nav tadas summas....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 9?
Ziņa: