Menesreizes

Aizsāka Dace Freimane 

Menesreizes
22.11.2007 08:06
Sveicinati!Es jums gribeju pajautat vai tas ir normali.Man menesreizes sakas 11 novembri,tagat jau ir 22 novembris.Man menesreizes sakas tad kad es biju Latvija,bet es no Latvijas atbraucu uz Iriju 12,man menesreizes bija itka beigusas 15_16 datuma.Un problema ir tada tagat,kad es ar savu puisi nodarbojos ar seksu man atkal sakas menesreizes,kad es nenodarbojos ar seksu tad man visspar nau, Es nesaprotu kas notiek,VAI TAS VARETU BUT NO TA KA ES MAINIJU DZIVES VIETU?,JO TE IRIJA KLIMATS IR SAVADAKS!Dodiet man ludzu atbildi uz so jautajumu,mani tas loti uzstrauc.



Ar cienu:Dace Freimane
Re: Menesreizes
22.11.2007 10:03
Preciizu atbildi te neviens neiedos jo iespeejami varianti. Jo taa var buut gan asinjishana kas saistiita ar cikla trauceejumiem, gan asinjoshana no dzemdes kakla erozijas vai veel kaada probleema. Taa kaa ginekologa apmekleejums buutu vajadziigs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Menesreizes
05.05.2011 14:34
lilita

sveikas meitenes man ir 18 gadi un es nezinu go darit mans puisis velas sexu bet es vel neesu gatava
vinam liekas kad es tikai izliekos lai nevaidzetu ar vinu nodarboties ar sexu
ko man darit ludzu palidziet
Re: Menesreizes
05.05.2011 14:36
tev vienkarsi ar to janodarbojas vai pamet vinu atbilde ir tasvas rokas
Re: Menesreizes
05.05.2011 15:51
Es loti ludzu palidziet ! Es esmu loti izmisusi .. nezinu ko damat tgd ..
tad kad atbraucu uz anglijuviss bija kartiba , bet tagad man smerejas ik pec divam dienam un nezinu ko tgd darit :(
esmu loti izmisusi ..
Re: Menesreizes
08.05.2011 17:38
Varbūt stresa izraisīts hormonu nelīdzsvars. Pagaidi līdz nākošajām mēnešreizēm, varbūt viss normalizēsies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 25?
Ziņa: