diivani izdaliijumi

Aizsāka jeena 

diivani izdaliijumi
22.04.2008 21:23
Ik pa laikam,kad ilgaaku laiku nav bijis sekss,peec seksa man kaadu nedeelju ir izdaliijumi ar nepatiikamu smaku. Jautaaju gjinekologjei-vinja mani mierinaaja un staastiija kaut ko par to,ka taa tur reagjeejot vinja izdaliijumi ar maneejiem utt.,parasti droshiibai taisiiju arii analiizes,bet tur viss bija kaartiibaa!! Shoreiz atkal-bet izdaliijumi nu jau otro nedeelju nepaariet-tieshaam nepatiikami juutos un atkal kriitu izmisumaa,ka kaut kas nav kaartiibaa ar mani!! Nav ne jausmas,vai ir veerts atkal iet pie gjinekologjes!!
Piebildiishu,ka man shaadi ir kopsh vispaar uzsaaku dzimumdziivi!! Tikliidz jauns partneris vai kaadu laicinju nav bijis sekss,ta uzreiz peec tam tie izdaliijumi!! bet shoreiz nu jau otro nedeelju!!
Varbuut kaads var kaut ko ieteikt??
Re: diivani izdaliijumi
23.04.2008 11:47
Nu var jau bût ka ðoreiz ir savâdâk un esi kâdu STS dabûjusi... bet vispâr tâda reakcija ir iespejama... gan no partnera íermeòa ðíidrumiem gan no prezervatîva ja tâds tiek lietots... un vispâr dzimumdzîva izmaina maksts mikrofloru...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
alma
Re: diivani izdaliijumi
23.04.2008 13:19
varbuut uzreiz nav tik ljauni jaadomaa, varbuut vienkaarshi seeniite shaada veidaa izpauhas? tiem izdaliijumiem kada kraasa ir vai caurspiidiigi?
es pashlaik arii ar izdaliijumiem mokos, arii smako, bet iisti nevar pateikt peec kaa, kraasa izteikti balta, bet smaka...liidziigi atmirushajiem audiem, mam zem naga kaadu laiku peec operaacijas kaut kas kraajaas ar shaadu smaku
Re: diivani izdaliijumi
23.04.2008 22:00
Izdaliijumi principaa ir taadi caurspiidiigi-shkjidri;vnk mitrums un smaka-nju zivis taas nav,bet kaut kas taads nepatiikams!!
Arii peedeejaas meeneshreizes bija taadas diivainas-neparasti iisas un saapiigas visas dienas.Likaas,ka peec meeneshreizeem tiem izdaliijumiem vajadzeetu paariet,bet nekaa!!
Alma-no kaa tev? Arii liidziigi kaa man,ka peec tam,kad ilgaaku laiku nav bijis sekss??
Re: diivani izdaliijumi
23.04.2008 22:07
Nee,kljuudiijos apreekjinos-nu jau ceturtaa nedeelja! :(
alma
Re: diivani izdaliijumi
25.04.2008 11:32
diez vai man tas vareetu buut saistiibaa ar sexu, cik ne cik, bet regulaars tas tomeer ir, man tie izdaliijumi jau 2.meenesi, peec ieprieksheejaam meeneshreizeem jociiga smaka paraadiijaas, bet peec peedaajaam reizeem arii izteikti baltaa krasa, ja nepaaries, buus vien jaaiziet pie aarsta. pagaidaam meegjinu ar klotrimazolu izliidzeeties, bet iipashas jeegas nav
Re: diivani izdaliijumi
25.04.2008 23:19
Nju ar mani skaidrs-pie daktera tomeer vislabaak var uzzinaat-man ir iekaisums.
Bet tev,Alma,lai veicas!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 11?
Ziņa: