grutniecîba manâ vecumâ

Aizsāka santuks40 

santuks40
grutniecîba manâ vecumâ
30.04.2008 09:00
Sitos ar domâm un nesapraðanu - ârsti mani visu laiku biedç, ka grûtniecîba 40 gados ir risks. Esmu 2.mçnesî. Pati jûtos ïoti labi (ja neskaita mazus reibonîðus, nedaudz sâpoðas krûtis un sajûtu, ka tûlît vemðu). Sanâk tâ, ka pçc ârsta apmeklçjumiem mani sevi jâmierina, ka bûs labi. Ârsti tik krata galvu un neïauj priecâties, ka visâdi varot bût. Vai tieðâm tas ir tik riskants pasâkums (anlîzes labas)?
opaaa
Re: grutniecîba manâ vecumâ
30.04.2008 09:15
neesmu dakteris, vienkârði garâmejoðs cilvçks... risks manuprât ir jebkurâ gadîjumâ un jebkurâ vecumâ, bet vienkârði vajag òemt visus riskus vçrâ un atbilstoði tiem rîkoties. galu galâ ja bçrniòð ir gaidîts un mîlçts tad tas jau ir ïoti daudz, lai viss izdotos kâ cerçts.

veiksmîgi!
Re: grutniecîba manâ vecumâ
30.04.2008 09:52
pievienojos opaaa!
Re: grutniecîba manâ vecumâ
30.04.2008 10:06
Man ir divas paziòas, kas dzemdçja 40 gados un viena darba kolçìç, kas dzemdçja 42 gados pirmo un visâm trijâm viss bija kârtîba un visâm ir superbçrni. Galvenais, ka jûties labi un gribi bçrniòu, tad arî viss izdosies. Un iesaku mazâk klausît ârstus!
Re: grutniecîba manâ vecumâ
30.04.2008 10:41
starp citu, daudzas mâmiòas stâsta, ka grûtniecîbas laikâ ârsti ir baigi viòas biedçjuði.
Re: grutniecîba manâ vecumâ
30.04.2008 12:07
Nu ir jau gan lielâks risks tajos 40, it îpaði ja pirmâ grûtniecîba bet citâdi galvenais lai bûtu paðai pârliecîba par to, ka gribas to bçrniòu... cilvçki ikdienâ mçdz arî vçl daudz vairâk riskçt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: grutniecība manā vecumā
30.04.2008 16:00
Risks pastāv vienmēr. Daudzas dzemdē arī pec 40.Ārstiem bieži patīk pabiedēt grūtnieces.Man ar pirmo bērnu dakteris ieteica laikus iegādāties "baltās čībiņas" un zārciņu...jo tāpat palikšot uz dzemdību glda...un-nekas, dēls kā briedis, bet pati vēl pārīti piedzemdēju.:))

santuk40 lai Tev veicas, viss būs labi...pēc pāris mēneshiem priecāsies par savu jauko bēbi!

Un vispār, kas tās par stulbībām ko censhas propogandet, ka pēc 40. sākas kkāda savādāka dzīve??? Sviests kkāds.
Re: grutniecîba manâ vecumâ
30.04.2008 16:44
Es mammai piedzimu 41 gada jaunumaa. Pirms 34 gadiem visa polikliinika uz vinju skatiijaas kaa uz pustraku (ja ne traku). Un laikam dazhu cilveeku un aarstu domaas nekas daudz nau mainiijies. Bet biedeet vinjiem patieshaam patiik, gan 18 gan 28 gadus jaunas gruutnieces. :)
Re: grutniecîba manâ vecumâ
30.04.2008 18:43
Manai ginekoloìei paðai pirmais bçrniòð bija 42 gados :))
Re: grutniecîba manâ vecumâ
01.05.2008 00:29
:) Nevajag jaukt divas lietas... viens ir, ko var darît un ko nevar darît un kaut kas cits ir, kas ir labi un kas nav labi... Un ðâda veida tçmâs to visu laiku jauc... 40 gados dzemdçt var... bet tas nenozîmç, ka tas ir labi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: grutniecîba manâ vecumâ
01.05.2008 11:06
Ku!
un tas arî nenozîmç, ka tas ir slikti :)
Re: grutniecîba manâ vecumâ
01.05.2008 11:59
ku! nu tak daba pati paredzçjusi ka sieviete var palikt stâvoklî lîdz pat klimaksam, tâ kâ tas nav ne labi, ne slikti, tas ir normâli.
Ja sâk runât par riskiem, tad jaunâm grûtniecçm ir savi riski, vecâm - savi.
Re: grutniecîba manâ vecumâ
01.05.2008 12:25
Noela +100
iksa
Re: grutniecîba manâ vecumâ
02.05.2008 17:34
Piekriitu KU!
Man tas liekas egoistiski pret beernu- dzemdeet taadaa vecumaa. Un diezgan nozeelojami.Piedod.
Re: grutniecîba manâ vecumâ
02.05.2008 18:01
oiiiiiiiiiiii....

taaaaaadaaaaaa vecumaaaa!!!!

neredzu, kur egoisms... tas, ka sieviete ir dziivesgudraaka... taada, kaada vinja 20-25 un pat 30 nekad nav un nevar buut. pirms 50-100 gadiem, jaa, tad vareeja buut probleemas, jo bija cita dziivildze, bet muusu paaudzee, kad mees droshi vien straadaasim liidz gadiem 80... kur nu veel mediciinas tehnologjiju attiistiiba...

fui, kaa var viena sieviete 40 gadus uzskatiit par taaaaaadu vecumu... cik niikuliigaas domaas tad par sevi jaabuut...
Re: grutniecîba manâ vecumâ
03.05.2008 00:03
iksa:

altruistiskâk bûtu viòu nedzemdçt vispâr? ;)
Re: grutniecîba manâ vecumâ
03.05.2008 12:05
man nepieòemamâk liekas ja dzemdç 15 gadu vecumâ.
santuks40
Re: grutniecîba manâ vecumâ
04.05.2008 12:10
O, paldies daudzajiem par atbalstu! Visiem pârçjiem - ejiet d...! (piedodiet :))
Re: grutniecîba manâ vecumâ
04.05.2008 20:53
Pievienojos ku!
Re: grutniecîba manâ vecumâ
04.05.2008 21:54
es ar vecakiem piedzimu 40 gados.nevis dzive bijsis skaists (dzmedibu del), tapec teikt ka riska nav butu utopija, cita lieta ka uz to iecikleties nevajadzetu, bet nemt vera gan. un lai cik mana mamma nebutu moderna uzskatos arvien biezhak sanak kasities dazado uzskatu del, jutama vecuma starpiba.
Piekritu viedoklim ka principa tas nav slikti, tacu par merki kur tiekties gan to nevajadzetu parverst...
santuks40
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 10:44
Îstenîbâ te negâja runa par manu vecumu, bet par komplikâcijâm. Dzemdçt vai nç es izlemðu pati, nevienam neprasot atïauju! Egoisms mans te neizpauþas vispâr, tie gudrie spriedçji - vîrieði, lai te vispâr pastâv malâ. Cik nav piemçru, saraþo pat 70 gadu vecumâ, bet bçrnam arî 20 gados ir vajadzîgs tçtis. Ka tik vecis savu varenumu kâdam ir apliecinâjis! Kur te mîlestîba pret bçrnu un sievieti? Tâ ka Ku! un viòa piekritçji - paklusçjiet! Kad man dzima pirmie bçrni, dzîve nebija nokârtota - kur dzîvot nebija, naudas knapi iztikt, ûdens akâ, tualete laukâ. Bet tagad - daudz naudas, skaista mâja, liels dârzs! Galu galâ - gadu attapties no lielajiem darbiem! Kâpçc mums jaukajâ ìimenes idillç neatïauties vçl vienu mîlulîti? MAN INTERESÇJA KOMPLIKÂCIJAS, NEVIS VISU JÛSU NOVECOJUÐIE SPRIEDUMI, vai ne - belissima?
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 11:34
ai, nu kursh nekasaas ar mammu dazhaado novecojusho uzskatu deelj... pat ja ar mammu un teevu ir tikai 20 gadu starpiiba. taa tik un taa ir vesela paaudze. muusu mammas ir psrs laika ljaudis, kad dziivot bez baileem un aizspriedumiem skaitiijaas vienkaarshi nepieklaajiigi...

muusdienaas ir pat a must sievietei ieguut labu izgliitiibu, izveidot karjeru, sakaartot sevi un vidi ap sevi un tad ievest tur beernu...

var jau teikt, ka bija dikten labi savulaik guleet uz saliekamaa diivaana komunalkas meitas istabinjaa, dzemdeet beernus utt. un veel piebilst, ka, redz, taapat ir izaugushi... oki, protams, ka izauga, kur ta liksies... tie bija citi laiki, bet tagad ir citi... cilveeki arii leenaak noveco, daudz veseliigaak dziivo...
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 12:37
Neteicu ka nav pienemami ka 40 gados dzemdet ir slikti - ja berns piesakas, tas jau vien nozime,ka sieviete ari 40 gados ir spejiga bernu iznesat piedzmedet un uzaudzinat. Cita lieta ka tas daudziem ir ka pasmerkis. tava gadijuma tas ta nav. tacu pec 40 gadiem ir lielaki riski uz daudzam patologijam, priekslaicigam dzemdibam utt. ATKARTOSOS - TAS JANEM VERA BET NAV UZ TO JAIECIKLEJAS
turklat nevis ks pateikts ka viedoklis par temu ka tadu ir jauztver personigi.
egggggggggg
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 13:32
Bet ja tev ir daudz naudas, skaista mâja utt.,- tad brînos, kapçc tu ej pie tâdiem ârstiem,kas tevi visu laiku biedç. Sameklç tâdus, kas tevi atbalsta (dziemþçl nevaru ieteikt konkrçtu ârstu). Tu taèu vari pazvanit uz dârgajâm klînikâm (Premiummedical tipa vai kâdu citu) un pajautât, vai ârsts uzòemtos tevi uzpasçt bez morâles lasîðanas.
Bet tâ - apbrînoju tâdas sievietes,kam ir dûða , optimisms. Bebim bûs paveicies, daudz mîlestibas dabûs.
Bet uzskatu dazâdiba - tas diskutçjams jautâjums, man ar omi labâk saskan, nekâ ar vîramâti, bet vîramâte taèu kusi jaunâka.
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 17:28
Es kâ parasti iesaku aiziet paskatîties uz bçrnu namu, kur mît bçrni ar smagâm iedzimtâm kaitçm no kuriem atteicâs vecâki. Ûdensgalvas, dauni un viss pârçjais. Ja kundze gados vçlas dzirdçt tikai to ko pati izdomâjusi un pâriet uz apvainojumiem, ja kâds izsaka citu viedokli, tad visdrîzâk plaisa starp paaudzçm viòas gadîjumâ bûs nepârvarâma. Es redzu tikai egoismu un neko vairâk. Un galu galâ ne man ne kâdam citam gar to nav nekâdas daïas, jo visus augïus un to sekas plûks pati jautâtâja. Var jau mûs visus te nolikt pie vietas, bet vai tas kaut ko mainîs?
iksa
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 17:33
Kundziitei sagribejas gadu atpusties un paspeleties ar beebi...Bet veelaak? ja jau ir beerni, domaaju, nav veerts. Ja buutu pirmais , nu, varbuut tad, bet nu arii...jaadomaa par naakotni tomeer.
bet, ja jau tas noticis, pati izleemusi, ko veel forumaa prasiit. mekllee aarstus, kas atbalsta, bet garantiju jau nedod nevines.
man taa tiiri sieviskiigi gribas prasiit - man tikpat gadu, beerni lieli, ne par kaadu naudu negribeetu atkal mazu beernu un visas taas klapatas...brrr!
atbalstu!
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 18:18
plants
Zini, ka statistiski slimie bçrniòi, vairumâ, ir jaunu vecâku radîti. Tâ kâ nav ko baidît!
santuks40
Esi laimîga, dzemdç, lai bçrniòð ienes prieku jûsu ìimenç!
Bet dakteris tev tieðâm ðtruntîgs, man nevienu sliktu vârdu neminçja, kad bija grûtniecîba 42 gados, tieði otrâdi-kliedçja ðaubas ar daudziem pozitîviem piemçriem :)
mad no kautkurienes
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 18:53
...plants kârtçjo reizi izceïas ar labajiem secinâjumiòiem...
...santuk, ðitos var neòemt galvâ...tâ ka uz priekðu...:)
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 19:28
A kas ta man. katrs statistikâ redz to ko grib redzçt. Kas mainîsies manâ dzîvç, ja kâds grib riskçt. Tâ ir katra privâta lieta. Un par sekâm bûs jâatbild paðam, nevis foruma saliedçtajam kolektîvam. Un galu galâ pastâv pârbaudes, kas tiek ieteiktas vecajâm dzemdçtâjâm, lai bûtu pârliecîba, ka gaidîtiais bçrniòð bûs pilnvçrtîgs.
Bet par to, kâ ir, kad vecâki ir gados, zinu ne pçc nostâstiem. Starp citu viens mans vectçvs dzimis 1870 gadâ, otrs 1888.
mad uzjautrinâs
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 19:43
...tad jau sanâk, ka Tu arî esi viena no noriskçtajâm...nja...secini pati...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 25?
Ziņa: