grutniecîba manâ vecumâ

Aizsāka santuks40 

jorkins
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 19:46
plants
Ui, cik tu tad pats vecs :)))
santuks40
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 19:54
Kâ man patika, ka mani nosauca par kundzi gados! :) Man pat vçl neviena krunka uz ìîmîða nav! Tiesa, neteikðu ka jûtos kâ 25-gadniece, bet biðíi pâri 30 - gan! Paldies atbalstîtâjiem - mîïi. Par pârçjiem - tikai pasmaidu, interesanti palasît neizdevuðâs dzîves pabçrnu spriedumus, biðíi tâ skaudîgums viòu vçstîjujmos jûtams! Par dakteriem privâtklînikâs - jauka doma, bet Latvija neaprobeþojas ar Rîgu vien! Man jâiztiek ar to, kas provincç pieejams! :)
santuks40
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 19:57
A, kas attiecâs uz attîstîbas nepilnvçrtîbâm, tad noteikti izieðu visus testus un analîzes, lai zinâtu, ka bçrniòð vçsels. Ja bûs savâdâk, lai plants nekreòíçjas, bet tad tas bûs man privâtais stâsts man paðai.
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 20:07
Es uz uz riska robeþas :)Tagad tas gan skaitâs bez maz vai labâkais laiks :)
Viens mans rads par tçti kïuva 60 gadu vecumâ, ir ko noskatîties.
Vai nu man kâdam, kas jâpierâda. Tâds ir mans, uz dzîves pieredzi balstîts viedoklis, un nedomaju, ka tas ir nepareizâks par pretçjo. Katram sava dzîve jâizdzîvo.
Ja autore visus, kas nedzied ar viòu unisonâ atïaujas aizsûtît kârtot dabiskâs vajadzîbas, tad nevajag lielu fantâziju, lai secinatu, kas tas par cilveka tipu ir. Un ar to viss ir pateikts.
mad uzjautrinâs
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 20:12
...interesanti ir tas, ka to paðu darîja, tikai citiem izteicieniem, pirksta kratîtâji - ai, ai, ai...tâ ka santai ir pilnas tiesîbas pasûtît...
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 20:16
mad, vçlreiz palasi viòas postus. Visi pârçjie ir skauìi ar neizdevuðos dzîvi, vîrieðiem ( tas starp citu Tev) vispâr jâklusç. Ìîmîtis bez krunkâm. Ïoti jauks, sirsnîgs cilvçks.
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 20:36
par speciaalajaam beernu iestaadeem es sho to zinu... par Baldoni, piemeeram... vareetu dabuut pilniigi preciizu statistiku, cik gados kursh beerns savai maatei dzimis, bet tas buutu neeetiski... alko, alko un veelreiz alko... tad veel kaada viirusu infekcija... nelaimiigaas masalinjas... sunju buudaas un shkjuunjos augushie, kas citaadi buutu izveidojushies par veseliem beerneljiem...

Santa, a Tu pasaki dokam, ka info esi no vinja dabuujusi un ka ar paareejo tiksi galaa pati... laipni, korekti, bet stingri... dokus nepaartaisiisi, vien savu attieksmi...
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 20:59
Runcene, tur Tev taisnîba, ka tas ir ïoti neþçlîgs temats. Lieks vârds var izdarît lielu postu. Ja man ar Tevi jâdiskutç, tad jâsaka neþçlîgas lietas, ko negribu, lai autore lasa. Vai Tu 100% esi pârliecinata par to ko raksti? vai esi par to interesçjusies? Kâ domâ, kam ir taisnîba? tam dokam, kas redzçjis konkrçto cilveku, vai Tev, viòpusmonitora?
mad uzjautrinâs
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 21:08
...Plant, tas ka santuks ticis iz grjazi v kòazi jau tâpat skaidrs...ar visâm izrietoðajâm sekâm...:)...nu nelauz kaifu viòai...:)
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 21:10
santuks40
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 21:12
Plant, ko besies? Ieej citâ tematâ, padiskutç par mierîgâkâm lietâm. Jûtu, ka esmu laikam tev trâpîjusi uz varþacs.. Neskumsti, gan arî tevi kâda sieviete vai vîrietis darîs laimîgu! Es tevi laikam tracinu:) Es taèu neteikðu un neþçloðos, ka esmu veca, krunkaina, neglîta, neizglîtota, aizspriedumaina vecene (liekas, ka tev tas labâk patktu). Ai, nemaíu tik skaisti izteikties. Un starp citu, tu arî visus aprej, kuri nedzied tavâ stabulç - tâ ka ej gulçt, rît darbadiena.
santuks40
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 21:15
Stulbeòi - mads un plants! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Jums trûkst dzîves rûdîjums. V kòazi tikâm paði ar savâm rokâm!
paula
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 21:26
Ar interesi izsekoju lîdzi visiem komentâriem. Plant, tu esi nervozs un nepieklâjîgs pret sievieti.
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 21:34
Nea, mierîgs. Lai ar kâdiem nikiem kâds te rakstîtu. Man ðkiet nervozç kâds cits.
Îpaði man patîk vieta par dzîves rûdîjumu, îpasi kontekstâ ar Madu :)))
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 22:00
godigi sakot neesam ja bijusi klat arsta un autores sarunas par riskiem, tacu lielakoties sadas sarunasp lus /minus tik vestas lai sieviete apzinatos, ka ir risks un tas nav tas pats kas dzemdet 24 gados. Ja autore to ir sapratusi(ka var spriestpec pedejiem komentariem), tad merkis ir sasniegts. neviens jau nestumj taisit abortu vai ko tamlidzigu. tikai apzinaties.
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 22:18
...oi, bïa, kâ pârzviedzos...santuk, saldumiò, v kòazi, neðaubos, ka rumpi ievilki...bet galviòa ta palika v grjazi...ai, ai, ai...
...kâ man patîk ðâdas jumpravas...:)
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 22:32
plant...

man reiz bija darbs ar gjimeneem, kur beerni no dzimshanas invaliidi... es ar neizpluudiishu, jo esmu liidz ar to bijusi attieciigajaas iestaadees Rietumeiropaa un ASV... esmu redzeejusi visu ko... arii taa, ka peec tam pret sienu jaastuteejas... so -- neesmu vnk aiz monitora... statistiku arii liidz ar to zinu...

vareeju jau uzrakstiit ljoti izveersti pashaa saakumaa, jo man ir vairaaku gadu redzeeshana bijusi, bet nedomaaju gan, ka to vajag...
Re: grutniecîba manâ vecumâ
05.05.2008 23:40
It would be recommended that your pregnancy should be evaluated or tested for Down syndrome if you fall into certain high risk categories. The most common indication for evaluation would be maternal age. It is well known that the risk of Down syndrome increases with the age of the mother. It is generally recommended that if you're going to be over the age of 34 at the time you deliver, you should under go an evaluation for whether your foetus is affected by Down syndrome.
Re: grutniecîba manâ vecumâ
06.05.2008 01:44
...Dauna sindroms beernam, ja maatei ir virs 35,neapshaubaami ir biezhaaks, bet tas noteikti nav tik biezhs, lai tiktu uztverts kaa nopietns arguments pret gruutnieciibu... jo iipashi, ja njem veeraa, ka to nav gruuti noteikt un veikt attieciigus pretpasaakumus, ja to veelas... un taa noteikti nav biezhaakaa patologjija... alkohola fetopaatu jebkura vecuma maatei ir kudi reizhu vairaak, bet tak dzemdee shtaapeljiem vien...
santuks40
Re: grutniecîba manâ vecumâ
06.05.2008 08:12
Ui, vispâr atvainojos, ka te ielîdu. Sievietes - viss okey, bet vîrieði - ... Labâk neizteikðos par viòu komentâriem. Man ar galviòu viss kârtîbâ, nebij man mçríis panâkt jûsu zviegðanu un manis pazemoðanu. Man liekas, ka foruma nosaukums ir grûtniecîba un dzemdîbas. Ja nemâkat saudzîgi izteikties, tad ko jûs te meklçjat - vietu nolaiðanai?!? Es te vairs neesmu - attâ!
Re: grutniecîba manâ vecumâ
06.05.2008 09:47
...laikam cigarettes arî rakstâs ar diviem t...:)
...santuk, katra darbîba rada pretdarbîbu...ak jâ, Tevis jau ðeit navâ...attâ, kunkulît manu saldeno...:)
Re: grutniecîba manâ vecumâ
06.05.2008 09:59
Nu jâ, laikam tâ viòð ir. Bet alkoholiíes arî nesatraucas, ko kurâ situâcijâ darît. Koma, katrs baidâs no savâm bailçm. Ja man riòíî un apkârt, vismaz tur, kur nav tâ "ka viena tante teica", nav bijusi saskarsme ar alkoholiíu bçrniem, tad man tas liekâs iespçjams, bet tâls. Un ja tâ dzîvç gadîjâs, ka bija pietiekami spçcîgi iespaidi no tiem sindromu bçrniem, tad ...
bet tas jau pavisam cits stâsts, bez kâda sakara ar ðî temata autori.
tomçr teikðu
Re: grutniecîba manâ vecumâ
06.05.2008 10:12
Klausieties, plant un mad...(kâ tur tevi)
Jûs nepieïaujat, ka cilvçks 40 gados var bût pârticis, veiksmîgs, dzîvi nokârtojis? Kâ jums paðiem, tik sçdçt netâ un gaudot, ðad tad kâdu apsmiet, vai ne? Ja esiet vçl jauni, tad ap 40 jûs jau nu nebûsiet vçl "v knjazi" tikuði. Varbût ar nekad netiksiet, jo esiet no îdçtâjiem , ne darîtâjiem.
Re: grutniecîba manâ vecumâ
06.05.2008 10:17
oi, nu nomierinies, man ðíiet sen par Tevi personîgi te runas nav. Vismaz es tâ uztveru. Vienas un tâs paðas diskusijas te parâdâs laiku pa laikam. Ir diskutçts arî par ðo tematu, vieni un tie paði cilvçki konsekventi izsaka apmçram vienus un tos paðus viedokïus arî tad, kad runa negâja par Tevi, santuk.
Tev ir sava galva, domâ.
paula
Re: grutniecîba manâ vecumâ
06.05.2008 10:41
Plantam jau fobijas - viòam laikam liekas, ka no visiem lietotâjiem santuks runâ...
Re: grutniecîba manâ vecumâ
06.05.2008 11:22
...izrâdâs, ka divâm lîdzkarsçjâm :) acis asiòu pielietas...trînîtes, tâ teikt...

...un 40 gados izlîdusi no mçsliem!!!...uzteicami, uzteicami...un pie tam veiksmîga!!!...nu vçl labâk!!!...klau, lai veiksminiece padalâs ar savu panâkumu atslçgu...es arî gribu bût veiksmîgs...plants noteikti arî...

...mhm...kaut gan biezos nav ko þçlot...asinssûcçji, tâ teikt...lauku proletam noteikti deviòas âdas noplçsuði, izkalpinâjuði ne pa jokam...lauku lumpeòus par glâzîti sîvâ likuði pie darba...nav labi, nav gan...
paula
Re: grutniecîba manâ vecumâ
06.05.2008 11:40
madcynics - nenoslîksti savâ þultî...
Re: grutniecîba manâ vecumâ
06.05.2008 11:56
...pauliò, mjîïumiò, vienkârði sirds mana asiòo, kad domâju par pârtikuðo un veiksmîgo darbîbas metodçm, pçc kurâm paliek apjâto bari, bçrneïi, kuri raud, jo nav ko çst, asaru ezerus, sievu piekautos vîrus, kuri asinssûcçju verdzîbâ nevar nopelnît naudiòu cilvçka cienîgai dzîvei, nodzirdîtos lauciniekus, kuriem par 100 gramiem brandvîna (un ne vienmçr tâ labâkâ) liek izmçzt Augeja staïlus...vai esi padomâjusi par to!!??...vai Tev sirds paðai neasiòo!!??...jeb pati arî esi no nekrietno " veiksminieku" vidus!!???...ja tâ, tad mums nav pat ko runât...asinssûcçja...
tomēr teikšu
Re: grutniecība manā vecumā
06.05.2008 14:19
madcynics
Klau, vai tev ir kādi kompleksi, varbūt potences zaudējis esi, ko? Nu neveiksminieks esi, tas jau sen skaidrs, bet kur to šausmīgo negatīvismu ķer?
Re: grutniecîba tavâ vecumâ;
06.05.2008 15:20
...nu ja...nav man tâda íçriena, lai izsûktu lîdzcilvçkus sausus no naudiòas...ûûû, âðòadzieri...gan jau nâks atpakaï labie laiki, tad jûs redzçsiet, apsviedîgie blçþi...lielceïa laupîtâji, kuri braukâ par vienkârðajam cilvçkam izsûkto naudiòu pirktajos glaunajos maðiòos...un paði lepojas - redz, kâ mçs ar savâm rokâm...da ne sûda, ar citu asarâm esat sarausuði...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 15?
Ziņa: