viens dzimðanas datums

Aizsāka Sabînîte 

Sabînîte
viens dzimðanas datums
09.06.2008 08:49
Man plânotais dzemdîbu datums sakrît ar vîra dzimðanas dienu - 15.augusts. Kaut ta ne lasîjusi, vai dzirdçjusi, ka nav labi, ka vecâkiem vienâ dienâ ar bçrnu dzimðanas dienas. Plânots íeizars, datumu varu pabîdît, bet nezinu - vai vajag?!? Tagad ar ðo uzstâjîgo domu sitos un mocos...
Re: viens dzimðanas datums
09.06.2008 12:10
"Kaut ta ne lasîjusi, vai dzirdçjusi, ka nav labi, ka vecâkiem vienâ dienâ ar bçrnu dzimðanas dienas
Kas tas par murdziòu?? :) Tas pieder pie leìendâm, tâpat kâ tas, ka bçrniem lîdz gadam un grûtniecçm matus nedrîkst griezt, spoguïus râdît un tamlîdzîgas muïkîbas :) - man tâds viedoklis.
Sabînîte
Re: viens dzimðanas datums
09.06.2008 15:05
Droði vien, ka tas ir murdziòð, bet ko tik grûtniecîbas laikâ nesamurgo... :)
Re: viens dzimðanas datums
09.06.2008 15:45
Daþkâr vienkârði labi ja tâs svinîbas nav visiem vienâ dienâ... nu parunâ ar dakteriem lai âtrâk uzðíçrþ vçderu... kas nu íeizargrieziens par dzemdîbâm...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: viens dzimðanas datums
09.06.2008 16:01
ku! protams nezinu so gadijumu - tacu medicina ir stavokli kad izskiras par keizaru jau sakuma, tapec aizradit par to ka keizars nav dzemdibas nav diez ko taktsiki, ceru ka soreiz tevi esmu sapratusi nepareizi
Re: viens dzimðanas datums
09.06.2008 16:11
Nç, domâju ka saprati mani pareizi, jo es pçc bûtîbas esmu ïoti netaktisks cilvçks... un ja nav bijusi dzemdîbu darbîbas un auglis nav gâjis pa dzemdîbu ceïiem, tad kâ to var saukt par dzemdîbâm...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
delta
Re: viens dzimðanas datums
09.06.2008 18:18
Mums rados ir viena dubultdzimðanasdiena - tçvam un dçlam, kuram nu jau pâri 30. Ïoti mîïi un amizanti ik gadus ðî "dzimðanas dienas dâvana" tiek pieminçta.
Bet tagad vienai radiniecei nesen bçrniòð dzima ar íeizargriezienu, un arî datumu pçc kaut kâdiem mistiskiem parametriem izvçlçjâs. Savukârt kolçìe gatavojas to lietu tâ nodarît, lai bçrns piedzimtu konkrçtâ zodiaka zîmç. Ir laika nedaudz dîvaini, bet ja reiz pie íeizergrieziena datumu tâ kâ tâ izvçlas, tad kâda îstenîbâ atðíirîba...
selgas
Re: viens dzimðanas datums
10.06.2008 11:47
ku! - tu esi laikam pa vecu, jo viss, kas saistîts ar grûtniecîbu, tevi dara nervozu! Nu nelien te! Tev neviens ðito neprasa!
Re: viens dzimðanas datums
10.06.2008 12:03
Sabînîte

Nedomâju, ka tas man no vecuma jo savu viedokli par daþâdâm lietâm sâku izkopt jau agrâ jaunîbâ un laika gaitâ tas ir tikai pilnveidojies un stabilizçjies...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: viens dzimðanas datums
18.07.2008 20:05
Es domâju, ka tas ir mîts... Jo pazîstu vienu jaunu ìimenîti, kur tçvam un mâtei ir vienâ dienâ dz.d, bet bçrniòð piedzima 10 min.pirms vecâku dz.d. :)
Ja Tev ðíiet, ka tas ir slikti, tad domâ no otras puses - tas L-jâ viòiem laiki sakrîtîs, bet sveðâs zemçs bûs 14.8 un 15.08. vai 15.08. un 16.08. -nesakrît :) Tad jau viss èikiniekâ! :))
Galvenais, ka visi sveiki un veseli!
Lai veicâs! :))
Sabînîte
Re: viens dzimðanas datums
19.07.2008 08:57
O, Digi! Labs pamatojums! :)
Re: viens dzimðanas datums
19.07.2008 12:10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 14?
Ziņa: