par jaunavibas plevi

Aizsāka neziniite 

neziniite
par jaunavibas plevi
25.06.2008 14:42
sveiki. velos uzzinat cik Jums dargas meitenes pec pirmas reizes bijusi asinosana? Un vai pirmaa reize sapeja?
Un vai ieliekot pirkstu makstii uzreiz var saprast kaa taa ir taa pati jaunavibas pleve?
Esiet ludzu atsaucigi :)
ae
Re: par jaunavibas plevi
25.06.2008 20:56
Neesmu meitene, bet manai mîïotajai pirmâ reize bija sâpîga. Asinis arî bija. Asinis turpinâjâs ~ 3 reizes, sâpes ieejot lîdz pat kâdai 20 reizei.
Re: par jaunavibas plevi
26.06.2008 00:17
Kaut kâ trûkst meiteòu entuziasma... jâraksta zçniem... :) Ar tâm plçvçm viss ir baigi individuâli kaut gan tîri pçc savas un pazîstamu cilvçku pieredzes varu teikt, ka vairumâ gadijumu nekas pârâk grûts un sâpîgs tas nav... taèu ir nepatîkami izòçmumi...

Vispâr ir tâ, ka jo atvere plçvîtç ir cieðâka jo sâpîgâks ir proces... Ar to sapraðanu pataustot ar pirkstu arî ir kâ kurai... vienai skaidri var sataustît, ka tur kaut kas ir priekða bet citai viòa ir visai neizteikta un nevar saprast vai meitene raustâs tâpçc, ka ir sâpîgi vai tâpçc, ka vienkârði baidâs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
gundegaa
Re: par jaunavibas plevi
26.06.2008 00:42
Pirmâ reizç manî nebija iespçjams ieiet, likâs ka neder Tur nekas. Bet nâkamajâ reizç bija mazliet sâpîgi (salîdzinâjumam, kâ kad iedur prikstâ) bet asiòu nebija.
Man savukârt ir jautâjums kâpçc nebija asiòu? Jo biju nevainîga un puisis ar kuru joprojâm esmu kopâ bija man pirmais.
Daþreiz strîda karstumâ aizrâda ka nezin kur un ar ko esmu vienmçr vazâjusies, un tas ir ïoti aizskaroði...ka netic man.
Re: par jaunavibas plevi
26.06.2008 10:21
Atbilde ir ïoti loìiska, jo mazâks plîsums jo mazâk asiòu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par jaunavibas plevi
26.06.2008 10:24
Puisim var atbildçt ar to paðu, ka nu galîgi nevar saprast kur un ar ko viòð ir vazâjies...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par jaunavibas plevi
26.06.2008 12:18
Nekaadu asinju.
Saapiigi - mazliet. No sasprindzinaajuma.

Asinju daudzums ir individuaals. Uzskats, ka visaam ir jaagaazh kaa no spainja, ir miits.
Re: par jaunavibas plevi
26.06.2008 16:54
Nedaudz nepatîkami, bet asiòu nekâdu.
Re: par jaunavibas plevi
18.07.2008 19:39
Ne asiòu, ne sâpju :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 25?
Ziņa: