Polips

Aizsāka lulluu 

Polips
08.07.2008 12:21
Sveiki!
Nepiecieðama jûsu tada kâ palîdzîba! Skaiet lûdzu kas ir polips? jo no ârsta skaidroðanas galva vçl cairâk sagriezâs.
Re: Polips
08.07.2008 12:47
Izaugums - pumpa, kârpa...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
lulluu
Re: Polips
08.07.2008 14:41
a tas ir kas slikts.?? vai ka? No kâ viòð vispâr rodas? un ko ar viòu dara?
Re: Polips
08.07.2008 15:02
Nekas labs jau nav kad kaut kas izaug ne tur kur vajag... Rodas no... domâju ka to neviens îsti nezin... Ko dara? Vai nu nedara neko vai izoperç...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
silvija15
Re: Polips
09.07.2008 09:32
Daþreiz tos polipus var ar zâlçm dabût ârâ (ja dzemdç). Ja ne - tad vispârçjâ narkozç izòem. Bet pçc tâs procedûras uzreiz var doties mâjâs vai uz darbu, ja dikti vajag. Bet uzmanîgi - man ar teica, ka polips, bet izrâdîjâs - grûtniecîba. :) Vot dakteri!
lulluu
Re: Polips
09.07.2008 12:12
Ne nu es jau vairs nezinu ko domat! Man arsti pateica 50 uz 50 ..tas ka tas ir polips bet tik pat labi ta var but ari grutnieciba uztaisiju testu it ka viss kartiba.. tagad jau vairs nezinu ko domat.. :D Ne nu labi pagaidam skiet ka grutnieciba nebutu nekas traks bet tik un ta.. nu ja arsti jau ir tikai arsti.. :D
Re: Polips
09.07.2008 12:31
Atkârto testu pçc nedçïas vai divâm...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
lulluu
Re: Polips
09.07.2008 13:33
nu j;a meiìinâðu paldies.. :D
Re: Polips
18.07.2008 19:27
Man draudzenei vienâ laikâ bija gan grûtniecîba, gan polips un tad ârsti teica: "kurð kuru?!" Kâ viòa mâcçja izstâstît, ka izdzîvo vai viens vai nu otrs....draudzenes gadijumâ izdzîvoja brîniðíiga nu jau 5-gadîga peciòa :)) Forði ja tâ!... :) Bet ja ïoti grib bçrniòu un ir savâdâk... :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 12?
Ziņa: