Rauga sene

Aizsāka roza 

Rauga sene
03.10.2008 14:13
Sveiki!

Man ir tada problema, ka hormonalo tablesu lietosanas izveidojas rauga senite. Arste izrakstija Gyno-pevaryl svecites (un vel kaut kadu tableti profilaksei), kuras ari izlietoju, bet pec nepilna menesa atkal ta sene atgriezas. nu esmu partraukusi lietot hormonalas tabletes un gribu tikt vala no tas senes! Bet ka??? es atkartoti uztaisiju analizes-ja, ta pati, nopirku tas pasas svecites, bet neka... kads var ko ieteikt? velams bezrecepsu. nav laika skraidit bezjega pie arsta... varbut mainit ginekologu?
draudzene ieteica pameginat intimziepes Floragyn, bet vai tas likvides pilniba to seni? tas it ka nornalize mikrofloru un ir ar pretsenisu iedarbibu... Help! :(
Re: Rauga sene
03.10.2008 16:53
tâ ir rauga vai piena sçnîte? kâ izsktâs?
Re: Rauga sene
03.10.2008 17:49
nu ta ir rauga sene, jo analizes ta paradija. arste ari teica, ka ta ir rauga senite. balti, nedaudz dzeltenigi izdalijumi. dazkart nieze, surst. tiesam nav patikami.
Re: Rauga sene
03.10.2008 20:31
arstet to var? tas ir kkas ïoti slikts?
Re: Rauga sene
04.10.2008 11:30
nu, protams, ka var. cik sapratu, ta ir vnk tada veida senite ka piena uc, tikai man no sis gruti tikt vala... it ka izarstejas, bet tad atkal visai driz uzrodas. domaju, varbut kads saskaries ari ar sadu problemu un vares ko ieteikt?
Re: Rauga sene
24.10.2008 19:44
sveiki, tikai zinasanai-ja nu kadai noder:
biju nopirkusi un izgaju vel 3 dienu kursu ar Gyno-pevaryl svecitem un pec tam ari saku lietot intimziepes Floragyn. liekas, taas atrisinaja so problemu lidz galam. taas iznicinaja pedejas bakterijas un tagad pat negribas skatities uz citam intimziepem. :)
Re: Rauga sene
09.09.2012 13:28
roza Rakstīja:
-rauga sene
> Sveiki!
> Man ir tada problema, ka hormonalo tablesu
> lietosanas izveidojas rauga senite. Arste
> izrakstija Gyno-pevaryl svecites (un vel kaut kadu
> tableti profilaksei), kuras ari izlietoju, bet pec
> nepilna menesa atkal ta sene atgriezas. nu esmu
> partraukusi lietot hormonalas tabletes un gribu
> tikt vala no tas senes! Bet ka??? es atkartoti
> uztaisiju analizes-ja, ta pati, nopirku tas pasas
> svecites, bet neka... kads var ko ieteikt? velams
> bezrecepsu. nav laika skraidit bezjega pie
> arsta... varbut mainit ginekologu?
> draudzene ieteica pameginat intimziepes Floragyn,
> bet vai tas likvides pilniba to seni? tas it ka
> nornalize mikrofloru un ir ar pretsenisu
> iedarbibu... Help! :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 21?
Ziņa: