Kas tas ir?Urînceïu iekaisums,vai kas?

Aizsāka Sabîne 

Kaut kâ tas sâkâs vakar-ïoti bieþi jâskrien uz tualeti (pa mazam) daudz nekas nenâk ârâ, bet tieðâm bieþi paðâ vakarâ gâja ik pa 10 min gandrîz vai bik ilgâk vai pat mazâk.Naktî arî bieþi cçlos...kad nokârtojos(pa mazam) ir tâda jokaina sajûta...it kâ bik iesâpâms..bet sâpes nav parâk nepatîkamas(sajûtas it kâ pçc orgazma klitorâlâ) piedodiet ka tik tiesi rakstu....
Tagad kad pçc kârtçjâs reizes nokârtojos-uz salvetîtes nelieli asins receklîði..pavisam nelieli un asins izdalîjumi, ka knapi var manît uz salvetes.
Ko ta nozîmç????Esmu apaukstçjusies????
Varbût varat dot padomu, ko man tagad darît.
Re: Kas tas ir?Urînceïu iekaisums,vai kas?
08.11.2008 18:16
Protams, ka iet pie ârsta! Ne pie ginekologa, bet pie ìinenes ârsta vai urologa. Lîdz tikðanai pie ârsta var mâjâs uzçst dzçrvenes, vienalga,kâdâ veidâ (svaigas, sula, ievârîjums). Dzçrvenes satur vielas, kas palîdz cînîties ar urînceïu iekaisumiem. Pat ja tâ izrâdîsies cita vaina, ogas Tev nekaitçs. Esmu izmantojusi, man palîdzçja.
esmu pazîstama ar ðo. Tas ir urînceïu iekaisums, pareizi tu saki. Tâ ir diezgan bieþi sastopama problçma sievieðu vidû. Rodas vai nu no apaukstçsanâs (nekâdu îsu jaciòu un plânu zâbaciòu!) vai arî no mîlçðanâs neçrtâ pozâ - par dziïu vai kaut kâ ne tâ. Neuztraucies, tas nav nekas traks. Nopçrc aptiekâ Urosept, dzer urîndzenoðas tçjas un kadu laiciòu nemîlçjies.
Re: Kas tas ir?Urînceïu iekaisums,vai kas?
01.12.2008 12:36
man bij tâ , ka es bieþi arî skraidîju uz WC , bet nekas daudz negribçja nâkt ârâ ... bet ja bija tad ar tâdu biku dedzinoðu sajûtu .....
man ârste izrakstîja Uroseptu (tâdas zilas tabletîtes) un pârgâja tas viss
Re: Kas tas ir?Urînceïu iekaisums,vai kas?
09.12.2008 17:06
Jâuztaisa urîna analîzes! Un tad ârsts spriedîs ko izrakstît...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 25?
Ziņa: