kiniesu arstnieciskie tamponi

Aizsāka realla 

kiniesu arstnieciskie tamponi
20.01.2009 11:48
Vai sie tamponi tiesam var palidzet pret dazadam ginekologiskam kaitem,man tos ieteica ginekologs no uniklinikas.
Salvija
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
20.01.2009 13:08
Tâdus pârdod aptiekâ??
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
20.01.2009 14:50
Nee,labi ja kiiniesi tos pasi lieto,bet latvijaa noteikti jau tirgo no izplatiitaajiem.Taapeec gribeetos zinaat,vai tie paliidz?
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
20.01.2009 22:28
esot vçl k-kâdi biksîðu ieliktnîði ârstnieciski, ar sudraba joniem :) man te viena paziòa mçìinâja iesmçrçt :)
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
21.01.2009 18:03
nu veel labaak!
es!
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
08.02.2009 10:20
Neko vinji nepaliidz, esm lietojusi, bet bez rezultaatiem, kaadus sola.
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
10.02.2009 13:04
es-
uz kaadiem rezultaatiem tu biji cereejusi?
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
10.02.2009 15:45
Es arī esmu izmēģinājusi un varu teikt tikai tās labākās atsauksmes. Man gan pagaidām eksperiments ir vēl procesā, nav vēl pavisam viss attīrījies. Bet kad redzēju, kā tas viss tīrās un kas nāk ārā! Efekts ir diezgan iespaidīgs :)
es!
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
12.02.2009 19:36
http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=12125353#page-1

http://forums.delfi.lv/read.php?f=108&i=263641&t=263641

seit palasiet!
Pinde
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
15.02.2009 11:31
zanzi
Un kas nāk ārā?
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
15.02.2009 11:49
:D:D:D:D:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
15.02.2009 15:09
Kas nāca ārā? Nu, ja gribi zināt konkrēti - bija tāds kā kunkulis baltā krāsā, ar diametru apmēram 1,5 cm. Sastāvēja tas no tādas kā baltas ādiņas vairākās kārtās un vēl kaut kas biezpiena masai līdzīgs bija klāt. Un vēl tam kunkulim bija tāda kā asīte no kaut kādas caurspīdīgas, gļotainas masas, apmēram 2 cm garumā. Pēc tam ar otro tamponu bija kaut kas līdzīgs, tikai jau daudz mazāk.
Tas viss ir tas, ka gadu gaitā ir sakrājies TUR iekšā.
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
15.02.2009 20:47
zanzi Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tas viss ir tas, ka gadu gaitā ir sakrājies TUR
> iekšā.

:DDDDD
Pinde
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
16.02.2009 10:15
Tur tak iekšā nav kam krāties. Kādēļ jūs uzskatāt, ka tas baltais, kas iznāk, ir afigennā organisma attīrīšanās?
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
16.02.2009 10:58
Kā tad nav, kam krāties? Gļotāda nav mūžīga, tā ik pa laikam noārdās. Un tad vēl arī MR. Un, ja zin maksts un dzemdes uzbūvi, ar visām tām krokām, tad var arī zināt, ka tur ir pietiekoši daudz vietas, kur krāties visādām draņķībām.
Un varbū tev ir kāds cits izskaidrojums, kas tad ir tas, kas no turienes nāk ārā? Jo iekšā ieliek tikai mazu zāļu tamponiņu neliela ķirša lielumā :)
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
16.02.2009 11:38
Tiek kairināta/stimulēta gļotāda. Tas ir tas pats, kas degunam Lorozols vai citas higiēnas eļļas. Veidojas gana daudz izdalījumu. Tādējādi izdalās putekļi un baciļi, kas paši ārā nenāktu.

Lejā tie paši procesi – tikai jārēķinās, ka kamēr gļotādu stimulēs, tikmēr tā attīrīšanās būs mūžīga... Kamēr to tamponu liks, tikmēr nāks ārā viss, kas uzkrājies itkā kopš pasaules radīšanas.

Jautājums – vai tur tas nepieciešams, ja sistēma ir uzkonstruēta tā, ka pati attīrās?
esss
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
17.02.2009 15:00
A ja nu tas kas tev iznāca ārā ir tikai normāli ,ka ir tur iekšā,tas ir dabīgs process,ka tur kaut kas ir! Gribējās pajautāt,gadījumā maksts tev tagad nav sausa!? Un kur ir garantija,ka pēc gadiem 5,10 radīsies sekas tavai tamponu lietošanai un ne tās labākās???
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
17.02.2009 15:18
Nu ja skaitās, ka normāli sievietei katru dienu ir izdalījumi pustējkarote līdz tējkarote, tad pa šīm 2 - 3 dienām tā arī tas daudzums savācas, tikai šajā gadījumā tas viss izdalās nevis normāli, bet kampaņveidīgi, kad tamponsprosts beidzot ir izņemts. Vai ir labi tos "sūdus" nevis normāli laist ārā bet varmācīgi paturēt iekšā papildus 2 - 3 dienas, domājiet pašas.
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
17.02.2009 21:37
Runcene - nav jau tā attīrīšanās mūžīga! Ja sievietei nav īpašu problēmu, tad priekš attīrīšanās parasti pietiek ar 3 tamponiem. Un par to, ka viss ir attīrījies, var pārliecināties, kad ieliktais tampons iznāk ārā bez aplikumiem.

Gribu vēlreiz uzsvērt, ka šie nav tādi kā parstie tamponi,kuru galvenais uzdevums ir uzsūkt visu iespējamo. Šie tamponi izņemot ir tādā pašā izmērā, ka ieliekot. Turklāt tampons ir tik neliels, ka tas neko neaizsprosto - dabiskie izdalījumi var izdalīties tāpat kā vienmēr.

Tamponu lietošanas laikā gan var būt novērojamas lielākas slāpes - bet tas ir tikai tāpēc, ka organismam nepieciešams vairāk šķidruma, lai varētu vieglāk izvadīt visas kaitīgās vielas. Man ir bijusi darīšanas arī ar citiem ķīniešu preparātiem (kordiceps), un tiem arī ir līdzīgs darbības prncips. Tikai atšķirībā no kordicepa tamponu iedarbība ir lokālāka.

Un "sistēma" varbūt arī ir uzkonstruēta tā, lai pati attīrītos. Bet pie mūsdienu dzīvesveida tā neattīrās pietiekoši. Ja attīrītos, tad nebūtu sievietēm tik daudz ginekoloģiska rakstura saslimšanu.
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
20.03.2009 14:33
Kā jums liekas, vai tas ir godīgi,

ka neizglītoti cilvēki uzķeras uz šīm muļķībām (paldies Runcenei par perfektu skaidrojumu!),

riktīgi piededzina makstis,
(tepat cāļa forumā vairāki brēcieni atskanēja, kurus sajūsminātās izplatītājas norakstīja uz mēness fāzēm)

un tad dakteriem jāglābj? Par valsts naudu?

"Man labas ziņas- fitotamponi tiks gatavoti sertifikācijai Latvijā- tikko vairākas stundas ņēmos ar sastāva latīniskajiem nosaukumiem un aprakstiem
(kitajozu mantiņu izplatītāja cālī)"
Galvenais, tā tante lielās, ka googlē atrada wiki u.tml.lapas par augu aprakstiem, es arī apskatījos - bet tur nav ne smakas no KONKRĒTĀM farmaceitiskām īpašībām. No farmakokinētikas, metabolisma utt.
Ar tādu tuftu tiešām var PVD piereģistrēt?????
kā profiem liekas?
20.03.2009 14:51
Izplatītāja Zanzi teica, ka "Un "sistēma" varbūt arī ir uzkonstruēta tā, lai pati attīrītos. Bet pie mūsdienu dzīvesveida tā neattīrās pietiekoši. Ja attīrītos, tad nebūtu sievietēm tik daudz ginekoloģiska rakstura saslimšanu."



Sievietēm gyn saslimšanas, manuprāt, ir tāpēc, ka:

1. novājināta imunitāte dzīvesveida dēļ (telpas, sēdēšana) -> candidoze etc zvēri, (nepareizā mikroflora), iekaisumi
2. sintētiska veļa, strindzenes -> tie paši zvēri.
3. audzēji (polipi, miomas) - cilvēki dzīvo ilgāk + piesārņota vide, paika -> lielāka iespēja šūnu mutācijām. T.sk. vīrusi (dzemdes kakla vēža izraisītājs) arī pamanās labāk mutēt/pārnēsāties, kad saimnieks ilgi dzīvo un seGsis notiek ar vairāk partneriem.
4. hormonālā kontracepcija, īpaši orālā, nav vēl pietiekami ilgtermiņā izpētīta. kaut gan, attiecībā uz estrogēnatkarīgiem audzējiem drīzāk palīdz, pēc loģikas.
5. biežāka partneru maiņa kā agrāk, ne vienmēr ievērota dzimumhigiēna - > mikroflora atkal čupā.

Kā jums liekas, ir uz to pusi?
redz, visi grib būt veseli uzreiz un tūlīt,
un tāpēc patīk "fitohormoni, kas ieplūst asinsritē un noskaņo visus meridiānus pareizajās vibrācijās" - hormonālā sistēma uzreiz okei, nieres okei, aknas, kiškas arī...

Vai latviešu tauta vienmēr ir bijusi nu tik, tik...kā lai pasaka?
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
20.03.2009 15:18
Latviešu tauta ir kļuvusi tik tik... pamazām.

Visi šie izplatītāji runā pilnīgā kristīgo sektu valodā. Man jākrīt gar zemi reizēm no izbrīna, jo tas ir tik neatkārtojami līdzīgi. Sektas ir atkarības. Atkarības ir vajadzīgas nu... ļaudīm, kas paši nevar nostāvēt.

Kristīgās sektas visi izsmej, bet šo sektantismu pieņem, jo cits, viltīgāks iepakojums.

Jā, laiks ir traks – no sievietes prasa perfektu figūru, foršu seksu, gudru bērnu, ekselentu izglītību, super karjeru utt...

Un viņa kā kaujama avs ņemas un nesas, bet pēc tam bāž šos tamponus, pērk nenormāli dārgus uztura bagātinātājus utt. Pusi algas izmet.

Iepriekšējā paaudze nav uzdrošinājusies jautāt: kāda velna pēc... Meitas tajā pašā grāvī.

Tāpēc jautājums par šīm lietām (ķīniešu tamponi utml.) ir sievietes galvā.

Ļoti daudz var mainīt ar dzīvesveidu un sakārtotu domāšanu.
IRMA
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
23.03.2009 17:44
Es pati personīgi pasūtīju pa pastu.
Un pilnīgi droši varu teikt, ka tas kas man iznāca ārā nekad ne ar kādiem izdalījumiem nav nācis, un arī nenāks vienkārši stimulējot gļotādu (kā te rakstīja).
Man ieteica dziedniece un paskaidroja, ka tie adsorbē ne tikai no dzemdes, bet caur gļotādu pat no iekšējiem orgāniem.
Man bija nepatīkama velokoša sajūta lejas daļā, bet kad iznāca akmentiņi no nierēm, tad es sapratu, ka tas ir tā vērts.
Un jau uzreiz brīdināja, ka, ja dedzina, tad tas nozīmē, ka ir tur ir pārāk sauss un ir mikroplaisas. Tāpēc tās no sākuma jāsadziedē kādas 4-5 reizes uz nakti ieliekot vates tamponu samērcētu smiltsērkšķu eļļā, pēc tam tikai var lietot šos tamponus.
Vispār tos pat tiešām pareizāk saukt par kapsuliņām, nevis tamponiem, jo tiem ir ļoti maz sakara ar tiem, ko var nopirkt aptiekās vai drogās...
Tikai tik daudz, ka liek tajā pašā vietā :)



Edited 1 time(s). Last edit at 28.03.2009 20:33 by puce.
Kāda tumsonība! Es gribētu,lai šīs pašas tamponu slavinātājas padalās pārdomās pēc gadiem 3.
Neesmu izplatītāja, bet zinu,kā šie tamponi strādā.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.03.2009 20:32 by puce.
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
28.03.2009 20:20
Esmu redzējusi pāris prezentācijas... Šo mēģinu vizualizēt, bet ar mainīgām sekmēm. :D
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
29.03.2009 18:18
"iznāca akmentiņi no nierēm" (c)


mans i beigc... Laiž krutāk nekā filipīniešu bezskalpeļa griezēji
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
29.03.2009 18:28
Pūce izdzēsa vietu, kur bija rakstīts, ka notiks šo tamponu prezentācija... esmu tagad vīlusies, jo cerēju, ka varēs apmainīties viedokļiem par procesa praktisko pusi. Nu nekā :(
Re: kiniesu arstnieciskie tamponi
29.03.2009 19:56
piedod, Runcene, par aplauzienu :) dzēsu ārā reklāmu :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 19?
Ziņa: