Seeniite+ roziigi izdaliijumi

Aizsāka anna75 

Seeniite+ roziigi izdaliijumi
03.02.2009 12:06
Man gandriiz katru meensi no jauna uzliesmo piena seene , kas saakas ar niezi .
Tas jau nebuutu tik traki, zinu ka daudzassievietesar to ciinaas.
Bet man biezji vien peec paaris dienaam jau roziigi izdaliijumi, bet taas nav asinis.

Pie aarsta reiz biju - teica, ka nekas traks , tikai dzemdes kakla iekaisums un izrakstiija tik sveciites, gan arii to daargo tableti.
Bet tas jau neatrisinaaja probleemu- ka seene ir un pie tam gandriiz katru meensi izraisa to iekaisumu, kas mani satruac veel vairaak, jo bail , ka nedabonu kaadu veel lielaaku iekaisumu...:(

Varbuut kaadam kaads padoms kaa mazinaat sho kaarteejo iekaisumu ?
Paldies, ka izlasiijaat:)
sisie
Re: Seeniite+ roziigi izdaliijumi
03.02.2009 17:22
kumelites ,boi lakto baltais, sodas vanninas, tas vairak domats tieis senes apkarosanai, bet iekaisumu jau ar bisku palidzes.
Re: Seeniite+ roziigi izdaliijumi
04.02.2009 10:15
Es visu laiku jau dzeru bifido kefiiru.
Esmu meegjinaajusi arii smeereet iekshaa, bet nepaliidzeeja.
Sodas vai kumeliishu vannas gan neesmu megjinaajusi, jo man nemaz nav vannas:(
sisie
Re: Seeniite+ roziigi izdaliijumi
04.02.2009 13:45
pietiek ar blodu: iesedies bloda :) vanna tas tas butu par traku :) sodas vannites - tas bija domatas vieteji :)
Re: Seeniite+ roziigi izdaliijumi
04.02.2009 16:08
OO, tad man jaapeerk lielu bljodu, jo parastajaa man dibens neieiet:D
Un veel es nesaprotu, kaa tas sodas uudens ietiks tik dzilji cik vajag vienkaarshi taa seezjot?
lollis
Re: Seeniite+ roziigi izdaliijumi
26.02.2009 12:37
sodas vanninjas galigi nedarbojas!nesaprotu kapec taas iesaka!labakaja gadijuma Vagilac vai Vagisil bez receptes. bet ljoti iespejams ka labi buus tikai lidz nakamajam dzimumaktam....
Poliginax ar recepti.
izskatas ka Latvija arsti isti nezin ka palidzet ja ir candidoze.....
sisie
Re: Seeniite+ roziigi izdaliijumi
26.02.2009 15:26
lollis
ir sitaucijas kadvar iztikt bez zalem un ir kad nevar... vienemr sak ar vienkarsako, nevis smagako arteleriju, jo savadak vairs nebus kur sprukt...
ssss
Re: Seeniite+ roziigi izdaliijumi
27.02.2009 20:54
ZANZI! Ieskrienies ar saviem fito kiniesu mesliem! Nepiesarno visus forumus! MLM biznesmene, kas censas iedzivoties uz citu nelaimes rekina!
varbūt netradicionāli
20.03.2009 14:10
Nez, es ieteiktu kārtīgi pāris nedēļas katru dienu pasportot (ne ar sintētisku vešu!). Tā līdz sviedriem. Mēģināt no rītiem, vakariem nokļūt svaigā gaisā (ne centra smuogā), aizbraukt pie jūras, štrunts, ka ziema.

Man tāda "piedomāšana" pie dzīvesveida ļoti palīdzēja, nekas cits.
Un vēl palīdzēja, ka centos max samazināt visādus lētos saldumus. No cukura pārmērīgas lietošanas maksts vide mainās no skābas uz ne tik skābu, un sāk augt visi tie draņķi.
Un jā, dabūju kokvilnas veļu. Un biokefīru tolkas nav dzert - baktēriju koncentrācija maza. Biolakto, to gan (var arī tamponus palikt, tikai mazā izmēra, lai vēl vairāk nesadedzina). Lakto tiek raudzēts tieši glāzē, tāpēc baktērijas tur savairojas reāli daudz.
Lai veicas!
Re: varbūt netradicionāli
20.03.2009 14:11
un polygynax jau Tev var tikai vairāk visu sačakarēt, ja nokillos pēdējās normālās baktērijas, kas tur palikušas.
Justine
Re: Seeniite+ roziigi izdaliijumi
23.03.2009 14:19
Noperc svecites Vagisan, bezrecepshu, bet man ljoti palidzeja! Ari mocijos ar sho kaiti vairakus meneshus, nekadi polyginax un tml.antibiotikas man nelidzeja.
seene
30.03.2009 11:12
dadzz- Miilsh paldies par padomiem:)
Labpraat pasportotu, bet nevaru ar sportu aizrauties, jo man probleemas ar urinpusli, tiklidz nosportojos un nosviistu taa dabonu iekaisumu un biezji jaskrien churaat. Tik ljoti ziemaa gribeejaas sleepot, un to arii dariiju shoziem, bet peec tam paaris dienas pagaaja kameer paargaaja:(

Justine, tieshaam laikam jaapameegjina vagisan.
Ja,tam es piekritu ka arsti neka nevar palidzet,jo pasai ar si problema.laikam esmu izmeginajusi visas svecites un zales,ko man ginekologs zin,bet senite nepariet.
Re: Seeniite+ roziigi izdaliijumi
29.04.2009 23:43
Jāsaprot to, ka piena sēne nav slimība klasiskajā tās izpratnē. Sēne ietilpst dabiskajā vagīnas mikroflorā un vienmēr tur agrāk vai vēlāk atgriežas. Jautājums ir par to, kāpēc viņa tik daudz savairojas. Manuprāt viens no galvenajiem iemesliem ir konservantu klātbūtne pārtikā. Būtisku lomu varētu spēlēt plaša ķermeņa kopšanas popularizēšana un antibakteriālu ķermeņa kopšanas līdzekļu izmantošana. Tāpat savu lomu varētu spēlēt modernā apakšveļa un biksīšu ieliktnīši. Vēl pieminēšu dažādus antibakeriālos medikamentus, hormonālo kontracepciju un prezervatīvu lubrikantu.
Skalošana ir ļoti laba lieta kas palīdz pārvarēt kritiskas situācijas taču tā jādara pareizi - vispirms ar sodas ūdeni pēc tam lakto ievadīšanu. Un nevis kaut kādas tur faken vanniņas bet kārtīgi iekšā līdz galam un pietiekamā daudzumā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Seeniite+ roziigi izdaliijumi
30.04.2009 10:24
Sorry, bet gribu pateikt to ka nevajag braukt virsuu uz to fito kjineshu "meesliem"! Ne jau katrai varbuut tie paliidz, bet paliidz tieshaam!!!
Piemeers, man bija ta piena seniite, bija man ta 3 gadus!!! Un tie "meesli" man paliidzeeja! Un ne tikai ar to piena seniiti.
Arii seedeeju, smereeju ar visu ko, man bija bezjedziigi :(
Vnk noliedzeeji parasti ir labaak dzirdami, jo skaļaak bļauj un asaakiem vaardiem :)
Vai jūs, lūdzu, kāda variet izstāstīt, kā šī piena sēnīte izpaužas? :)
anna75 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man gandriiz katru meensi no jauna uzliesmo piena
> seene , kas saakas ar niezi .
> Tas jau nebuutu tik traki, zinu ka
> daudzassievietesar to ciinaas.
> Bet man biezji vien peec paaris dienaam jau
> roziigi izdaliijumi, bet taas nav asinis.
>
> Pie aarsta reiz biju - teica, ka nekas traks ,
> tikai dzemdes kakla iekaisums un izrakstiija tik
> sveciites, gan arii to daargo tableti.
> Bet tas jau neatrisinaaja probleemu- ka seene ir
> un pie tam gandriiz katru meensi izraisa to
> iekaisumu, kas mani satruac veel vairaak, jo bail
> , ka nedabonu kaadu veel lielaaku iekaisumu...:(
>
> Varbuut kaadam kaads padoms kaa mazinaat sho
> kaarteejo iekaisumu ?
> Paldies, ka izlasiijaat:)


Sveika! Man ar si problema,bet mans ginekologs teica ka neko trakaku nevar dabut.Man arsts rakstija visadas svecites.Lielako ties tas ir no stresa,no neizgulesanas,tatad ir jaatpusas,japadzer nomierinosas tejas( Melisas teja)Papildus jalieto imunitati stiprinosus vitaminus,gan ari mikrofloras atjaunosanai svecites.Tas jau butu jajauta ginekologam,jo musu laikos viss ir uz recepti.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 9?
Ziņa: